Forum
no jst sm se odločila da bom začela pisat novo zgodbico.

To sm jst:

http://data.whicdn.com/images/57935027/tumblr_mkwj1kieD31s7cwjpo3_500_large.jpg

To je Paris:

To je pa moja hiša:

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. april 2013
nextam?
vsaj 2 nexta
09. april 2013
next
sam plis ne ponavlat ok?
09. april 2013
sory sam itak sm si zdej drgač zmisnla k ti
10. april 2013
next
11. april 2013
u127447
u127447
Nexxxxxxttt
11. april 2013
Nextam

Od makeupa pa:

Nakit:

Nohti:

Za mojo mizico pa sem si uredila frizuro:

Moja soba:

In mizica:

Kopalnica:

Skladišče:

12. april 2013
next
12. april 2013

Potem pa sem Paris poslala svojo slikco in jo vprašala za mnenje. Rekla je da sm prfekt. Zmenili sva se da greva v šolo skupaj. Dobili sva se na avtobusni postaji. Tudi ona se je zelo lepo oblekla.
Obleka:

No pol sve šle skupi u šolo. V razredu smo ble sam punce. Fantje so mel drugo polovico šole.Dobili sva ful dobro razredničarko. Ime ji je blo Alexia Moonro. Povedala nm je vsa navodila. Rekla pa je tudi, da bo na šolski spletni strani vsak teden nov modni stil. Tako kot bo tam pisalo se moramo obleči. Za naslednji teden je Amerika. Komi čakam! Dobil smo tut tablce namest zvezkov al pa laptopa. Dobila sm tako:

Gor smo mel že vse potrebno za šolo. Tut šolsko spletno stran. Ker sm blat ko zamišljena nisem videla kje hodim in…
12. april 2013
ti si dala next k jst še dokončala nism!
12. april 2013
next
sory
12. april 2013
next
12. april 2013
ju3 nextam ker dons nimam časa
13. april 2013
u127447
u127447
NEXT
13. april 2013
n
ne
nex
next
nex
ne
n
13. april 2013
next
13. april 2013
Nextam

Ker sm bla tok zamišljena nisem videla kje hodim in sm se zaletela v enga fanta.
J-jst
o-on
J: Sory, nism te vidla (in ga pogledam)
O: Sej je uredu, tutjst sm bil tok zamišljen, da te nism vidu..Jst sm Eric. Ti?
J: Jst sm um… Rose. (tok je bil lep da se še imena nism takoj spomnla)
O:No mudi se mi na uro. Lepo te je blo spoznt Rose. Upam da se še kdaj srečava,ampak ne na tak način kakor zdej. Adijo!
J: Čaw!
Hitro sm odšla na uro Moda in stil. Tako sm bila zamišljena, da še vedela nisem kaj delamo. Po pouku sva z Paris skupaj odšli domov. Na poti sem ji povedala čisto vse. Takoj je vedela, da mi je všeč.
Ko sm prišla domov, sm šla na moj laptop. Na FB-ju (facebooku) sm dobila novo prošnjo za prijateljstvo. Bila je Ericova. Takoj sm dala sprejmi. Nato sm videla, da je prisoten. Nisem vedela kaj naj naredim. Kmalu me pozdravi.
J-jst
E-Eric
E: Hey
J: Oi.
E:Kako si? Upam, da te kej ne boli od najinega srečanja.
J:Ne. Sm že uredu. Hvala. Kaj pa ti?
E:Ja jst sm dobr. A ti lahko dam mojo tel.?
J:Ja lahko. Ti bom še jst svojo dala, če hočš.
Eupr. Evo: *** *** ***( tel. ne bom objavla)
J:*** *** ***. No jst morm dol, ker mam nalogo. Se še kej slišva.
E: Počakej!
J: Ja?
E: A bi se poznej kje dobila? Lahko me pokličš ko končaš.
J: Lahko. No zdej morm pa dol. Bay.
E: Čawči.
Takoj, ko sem ugasnila laptop sm poklicala Paris in ji vse zaupala. Potem sem naredila nalogo in poklicala Erica. Zmenila sva se, da se dobiva v parku čez pol ure. Poiskala sem najlepša oblačila se nališpala in odšla…

Laptop:

Oblačila:

(use razn uhanov)
Uhani:

Frizura:

Nohti:

Makeup:

14. april 2013
next
14. april 2013
u127447
u127447
Next
14. april 2013
next
14. april 2013
Nextam
E: Hey. Dons si pa lepa.
J: Hvala.
E: Kok si pa stara?
J: 15. Ti?
E:Jst tut. Kdaj maš pa rojstni dan?
J: 7. novembra. Kdaj pa ti?
E: Jst mam pa 13. Decembra. A bi šla na sladoled?
J: Itak.
Tko sva šla skupi na sladoled. Jst sm izbrala lubenico on pa piškotek. Malo sva se sprehajala po parku in se pogovarjala. Nato pa me je uprašu, če bi šla z njim v soboto na zabavo ob plaži. Takoj sem privolila. Rekel mi je, da že komaj čaka. Povedal mi je kaj vse potrebujem. Kmalu se je zvečerilo in pospremil me je do doma. Poslovila sva se, nato pa sem odšla v jakuzzi . Vzela sem še svojo tablico ( ne šolsko) in po mailu vse povedala Paris. Rekla je, da sem mu všeč. Tako sva se pogovarjale vse do 20.30, ko sem morala hitro na večerjo. Imela sem palačinke. Odšla sem v svojo sobo in se preoblekla v pižamo. Še malo sem bila na balkonu in obazovala zvezde. Ob 22.00 sem odšla spat.
Naslednje jutro sem se zbudila ob 6.30. Stuširala sem se, se preoblekla in nališpala. Za zajtrk sem imela kislo smetano in jagode s čokolado. Po zajtrku sem si pripravila torbo in odšla v šolo. Imeli smo Španščino. Vadili smo glagole. Za Španščino smo imeli še Modno preobrazbo, kemijo, telovadbo, Angleščino in Oblikovanje oblačil. S Paris sva nato skupaj odšli domov. Paris je še nekaj časa ostala pri meni. Naredili sva DN (domačo nalogo), nato pa odšli na FB. Paris sem posodila rezervni laptop. Kamlu pa sem prejela SMS…

Moj sladoled:

Njegov sladoled:

Jakuzzi:

Moja tablica:

Palačinke:

Oblačila:

15. april 2013
Makeup:

Rezervni laptop:

15. april 2013
next
15. april 2013
next
15. april 2013
Nextam
Kamlu pa sem prejela SMS, ki mi ga je poslal oči. Napisal mi je, da je babica hudo zbolela. Rekle je, da ji je voda napolnila pluča in da jo že operirajo. Takoj sem hotela k babici, a je na žalost živela v Južni Ameriki. Oči mi je obljubil, da se bom z njo lahko pogovarjala po Skypu, ko bo bil čas za obiske. Tako žalostne novice že dolgo nisem slišala. Paris me je tolažila in počutila sem se malo bolje. Obljubila mi je, da me bo peljala na moje najljubše kraje v mestu: shopping center, modna revija, plaža… Ko pa je omenila plažo sem se spomnila na zabavo. Paris sem prosila naj mi pomaga izbrati primerna oblačila. Za to sva porabili celi 2 uri. Začelo se je večeriti in Paris je odšla domov. Jaz sem že kar pozabila na babico. Odšla sem na večerjo. Tokrat sem jedla špagete. Bili so zelooooo dobri. Po večerji sem odšla na laptop. Bila sem na FB-ju in Skypu. Kmalu ugotovim, da sem dobila sporočilo po FB-ju. Bil je Eric.
J-jst
E-Eric
E:Hey! Kako si?
J: Še kr. Ti?
E:Gre. In kaj delaš?
J: Mal sm na Skypu.
E: Lepo. A mi poveš tvoje ime na njem? Veš, tut jst ga mam, pa bi se lahko zdej po njem pogovarjala, če hočš.
J: Ok. No moje ime je Rose.1357(fejk).
E: Ok. Te bom dodal.
Eric me je pol dodal in sva se pol po Skypu pogovarjala in si pošiljala smileje. Ob 20.30 je moral dol. Tut jst sm pol šla. Prižgala sm Tv in gledala en romantičen film. Ob njem sem se včasih kar jokat začela. Ko je bilo filam konc sem se šla na hitro stuširat, umit zobe in preoblečt. Odšla sem v posteljo in še malo igrala na mobiju. Ob 21.57 sm šla spat. Ko sem se zju3 zbudila, sem se preoblekla, se mal nališpala, hitr namazala neki Nutelle, jo pojedla in šla u šolo. Prvo uro smo mel matko. Šlo mi je kr dobr, čeprav smo mel novo snov. Naslednjo uro smo mel Šivanje in spoznavanje mode.Povedal so nam kje najdemo najnovejšo modo. Po tem smo mel še fiziko, angleščino in latinščino. S Paris sva skupaj imeli fiziko in latinščino. Po pouku sva skupaj odšli domov. Na poti sva naleteli na…

Babi:

Oblačila za zabavo:

Moj mobi:

Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg