Forum
no midve z duffy sma se odločle da boma napisale ljubezensko zgodbo

a boš komentiral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. november 2010
osebe pa povej ti duffy
25. november 2010
u4787
u4787
vanesa-js
katja-bff
denis-moj fant
aleks-katjin fant
najprej fotke pol pa začnemo pisat

js

katja

denis

25. november 2010
u4787
u4787
aleks
25. november 2010

to je zdj denis un prej ni denis tt je
25. november 2010
sem vanesa mam fanta denisa bff katjo in aleksa vsi smo stari 19 let.Zjutraj me zbudi moja glasna budilka bil je zadnji teden šole zato sem lažje ostala...šla sem v kopalnico se umila in naličila poiskala sem si lepo majčko in kavbojke....šla sem pred hišo in tam počakala katjo in aleksa da gremo skupaj v šolo...aleks in katja sta prišla skupaj objeta čez ramena(katja pa alexs sta par)....ko smo prišli pred šolo je tam bil denis takoj sem ga objela ker se nisma videla že tri dni.....
25. november 2010
ko bo komentar nextama
25. november 2010
u31912
u31912
next!!
25. november 2010
ok
25. november 2010
zdle nextam
25. november 2010
šli smo v razred na urniku smo imeli geografijo učiteljice ni blo zato smo imeli dve uri prosto js,katja,aleks in denis smo šli v park ki je bil v bližini šole usedli smo se na klopco aleks je dobil noro idejo da bi med počitnicami šli na morje vsi smo se strinjali edino js in katja sma imele eno željo da bi žiga naš sošolec in tudi bff om mene,katje in aleksa poleg tega pa je bil žiga še brat od aleksa....
25. november 2010
tam ko piše bff om sm se zmotla sm hotla napisat bff od
25. november 2010
u28644
u28644
oki sam katja je moški ??
25. november 2010
u4787
u4787
ne poglej tam ko so slike so osebe tko po vrsti k so napisane:
vanesa(js)
katja
denis
aleks
25. november 2010
en komentar še
25. november 2010
u31912
u31912
next
25. november 2010
ok bom zdle
25. november 2010
in ko je minil en teden mi je denis povedal da ne more iti zraven na morje bla sm žalostna še bol sm pa bla ko sm vidla denisa kako se je poljubljal z drugo punco....šla sem do njega in ga vprašala:
j-js,d-denis,
j-zaka se kušuješ z drugo
d-ja lej hotu sm ti povedat am............konc je z nama
j-lej če to hočš pa če hočš bit zravn tte kuzle pa bot zravn nje
d-oki dijo vanesa
js se obrnem in grem stran zavpijem pa mu še KRETEN!!!!
pa oprostite za preklinjanje hehe aja pa bdw naslednji del bo duffy napisala
25. november 2010
u4787
u4787
in tko se je zveza končala.pač jst sm šla na morje in tam spoznala toma.... biu je luštn pa še u sosednem apartmaju.jst sm bla tko in love.in po enem dnevu me je uprašo kko sm.pogovarjala sma se in se menla d se ob šestih zvečer dobima na plaži.šla sma na sprehod in povedu mi je d sm mu všeč.ko pa sm mu povedla d je tut on ušeč men so mu zažarele oči in uprašu me je če bi hodla.nisem bla čis prepričana amoak sm useen rekla ja.ko pa je za naju zvedla moja mama se ji je zmešalo ker je star 23 in je pač kao prestar.ati je pa 5 let starejši od mame pa je use ok!

to je zdei tom
25. november 2010
neeeext!
25. november 2010
ja tko pač je starši so vedno tečni...in ko sem pršla nazaj v apartma sem katji takoj povedala da mam fanta bla je vesela za mene in povedala mi je da je še en teden do konca počitnic in da jutri gremo nazaja domov...takrat ko sem to slišala se mi je svet podru ne bom več vidla toma takoj sm ga poklicala povedala se mu vse ampak on ni bil žalostn vprašala sm ga
j-js,t-tom
j-a nisi nč žalostn ko se mogoč do naslednjih počitnic ne boma nč vidla
t-ne nism zato ker vem da se boma kmal vidla
j-ne se ne boma
t-sj boš vidla adijo
j-ok by
no ko je pa bla spet šola kot vedno počakam katjo in aleksa...ko pridemo pred šolo pa tam zagledam.......................
26. november 2010
u31912
u31912
next!!
26. november 2010
zagledam toma bla sem vesela še bolj pa ko sem izvedela da bo hodil na isto šolo kot js in da se je preselil blizu mene.Takoj sem ga objela in poljubila skupaj smo odšli v razred in tam sem videla mojo največjo sovražnico in njene prjatlce kako gledajo za tomom.Misla sm si pa ne že spet da bom njega zgubla in ja vse je blo lepo dokler ni lara(moja sovražnica)pršla k tomu in mu rekla da bi rada bla njegova punca.On je pa reku bom premislu js pa sm se žalostna usedla za klop.Zavedala sm se da lara zmeri dobi kar hoče ampak.....
27. november 2010
u4787
u4787
ampak tokrat ni dobla tistga kar je hotla.čez par minut je tom stopu k njej
t-tom,l-lara

t: ei ka si ti res misla da bom s tabo hodu al kaj?
l: ja a ti nisem ušeč???
t: lei js mam punco ti pa tut niti prbližno nisi moj tip pa še važiš se!
l: js se važim????
k: poglei js punco premerim sam s pogledom pa točn vem a je prjazna a ni prjazna in tko naprej.
l: lei js se ne važim!!!
k: lei poznam take ko si ti tk da ne ti men da se ne važiš!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lara bi mu tarat pomoje najrajš nos zlomla ampak sem u tistem trenutku pršla js in spet me je poljubil sam da zdei pred laro.ful je bla jezna zato ker ni doble tega kar je hotla.

27. november 2010
u4787
u4787
taka je zgledla
27. november 2010
en komentar pa nextama
27. november 2010
u31912
u31912
next!!
27. november 2010
js pa seveda vesela ker sm vedla da me ma tom zares rad.ko je pa minu en teden mi je mama povedala da se selimo js pa vsa žalostna zavpijem kaaaaaaaaaaj mama mi pa reče:
m-mama,j-js
m-ne ne seliš se z mano ampak z katjo,aleksom in žigom
j-no to je že mal bolš sam ka pa tom
m-lej ne vem kk ti naj povem ampak tom je......
j-no kaaj je
m-umru pred eno uro je imel prometno nesrečo in je na kraju nesreče umru zato z očetom mislima da je najbolje da greš iz mesta da ga pozabiš midva z očijem ne moreva zato grejo tvoji prijatelji
in ja svet se mi podru nimam več toma edino on me je iskreno mel rad................
27. november 2010
u31912
u31912
next!!!!
28. november 2010
ČEZ TRI DNI

nism hotla it na tomov pogreb ampak sem vseeno šla blo mi je hudo tam sem videla od toma sestro,mamo in očeta šla sem do njih in jim rekla moje sožalje blo je prehudo da bi ostala cel pogreb zato sem šla domov............................................................
in ko je minil en teden sem se počutila bolje pa še dan selitve je bil res je da mi je blo hudo ampak sem vedela da se bom lahka spet zabavala in smejala. vprašala sem žiga kam gremo on mi je pa rekel da je presenečenje. vozili smo se zelo dolgo ampak ko smo prispeli smo bili na lepi obali blizu obale pa je bila velika hiša žiga sem vprašala od koga je hiša on pa je rekel da je naša. Po dolgem času sem bila vesela. Hiša je bila prečudovita še bolj pa notranjost.Katja je rekla da je hiša na samem in da bo tukaj veliko mira. Ko smo vstopili v hišo smo vsi obstali.hiša je bila velika šli smo na vrt tam pa so bile štiri pasje hišice in pasje igrače vsi smo se začudili potem pa smo tam videli veliko škatlo Aleks jo je odpru ven so pa skočili štirje prelepi kužeki enden je imel na ovratnici listek pogledala sem pisalo pa je:
to so kužeki,da ne bote osamljeni od mame on očka!(moja mama pa oče)
bli so tko lepi vsi smo bli veseli.Kužke smo postili zunal mi smo šli pa pogledat naše sobe na vratah so bila imena odprla sem vrata moje sobe in samo obstala bila je lepa imela je lep razgled na plažo........
1 komentar pa nextama
28. november 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg