Forum
u163410
u163410
Hej!

Napisala sem že kar nekaj zgodbic, pa mi nobena ni uspela. Vedno mi je ni bilo bralcev. Čudim se, da še vztrajam, ampak nekaj pa moram napisati. Ker mi nobena zgodbca ni uspevala sem se odločila, da bom zraven vključila One Direction. Upam, da mi bo ta zgodbcia uspela!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
1. DEL

AMY ROBERTSON

"London, prispele smo!" je bila cela navdušena Emma. Prebudila me je iz rahlega dremeža. Pot do Londona je bila dolga in izgubila sem občutek za čas. Tudi časovni čas se je spremenil.
"Saj ne morem verjeti, moje sanjsko mesto!" sem se zaklicala, da so me nekateri ljudje na letalo malo grdo pogledali. Nenadoma sem se prebudila in nisem se ozirala na njih.
"Dobro dekleti takole. Vidve poskrbita za prtljago, jaz bom pa naročila taksi," je rekla mama. Niti malo mi ni bilo všeč, da bom morala nositi velikanske kovčke. Ampak nisem si morala pomagati.
Ko smo dokončno bili na vrsti sem pograbila svoja dva kovčka na kolesa, ki sta tehtala sto kilogramov in ju odpeljala do taksija, ki je že čakal. Mama je morala opraviti še poslovni klic. V London smo prišle, ker ima mama službeno potovanje. Ko je mama opravila poslovni klic in je bila prtljaga v taksiju smo se odplejali do najboljšega Londonskega hotela z 5 zvezdicami.

Jaz Amy:

Moja bff Emma:

Ko smo prispele mi je zares zastal dih. "Še lepši je kot na slikah!" Nisem morala skriti navdušenja. Emma se je prav tako razveselila. "Sedaj bomo odšle na recepcijo. Hotelsko sobo imamo že rezervirano. Vidve z Emmo bosta imele svojo sobo, jaz pa svojo. Vama je prav?" je vprašala mama. Z navdušenjem sva prikimale.
Razpakirale smo se in sklenile, da bova z Emmo odšle na bližnji bazen. "Prav, ampak ne hodita predolgo! Imata 4 ure časa. Ob šestih je večerja. Jaz bom pa medtem obiskala šefa," je rekla mama in odšla iz sobe. Z Emmo sva na hitro vzele mojo torbo za na bazen, vanjo zmetali dve brisači, šampone, rezervne kopalke in moj mobitel. Se oblekle kar v bikinije in prek kar obleke, pograbile sončna očala in odšle do najbožjega bazena. Hodile sva le 10 minut. Odšle bova kar v mestni bazen, sva sklenili.

"Mrzla voda je!" sem zacvilila in se zavilav brisačo. "Greva skupaj skočiti v vodo?" se je pošalila Emma. Le grdo sem jo pogledala. Jaz se zelo težko spravim v vodo. Nevem kako sem se spravila v vodo, ampak uspelo mi je. "Končno! Rabila si 15 minut!" se je režala Emma. Odrinila sem se od roba bazena in jo potunkala. Minilo je kar nekaj časa, ampak Emme še kar ni bilo iz vode. "Emma? Emma nehaj!" Jaz butec! Itak me nebi slišala. Ko sem se takole ozirala in napenjala očesa in se jo trudila iskati, se mi je priplazila za hrbet in potunkala.
Nato sva se še 2 urim tunkali v vodi, kot dva mala otroka. Nenadoma sem postala lačna. Obe sva postali lačni. Odločili sva se, da greva do slaščičarne, ki je bila zraven bazena. Obrisale sva se in zavile v brisače, ter odšle. Slaščičarna je bila tako nabita, da je bil le en prostor prost. Jaz sem naročila čokoladni mafin, Emma pa tri kepice sladoleda. Naročili sva tudi dva ledena čaja.

Odpravljali sva se do bazena. Nenadoma sva zagledali veliko punc, ki so slikale nekaj v sredini. Bilo jih je toliko, da niti z Emmo nisva videli kaj je v sredini. Odločile sva se, da se malo bolj poglobiva v to zadevo. Ko sva bile že zelo blizu sem videla, da je nekakšen fant dogajanje vsega... Saj to je HARRY STYLES! Pevec iz naj popularnejše skupine na svetu One Direction. Nisem jih ravno oboževala. Da sovražila sem jih. Tako so se važili še posebej ta. Bila sem malo zatopljena v razmišljanje. Nenadoma se je začel prerivati v mojo stran. Naj dodam, da smo bili tik ob bazenu. Ko je že bil čisto blizu sem še vedno bila malo zamišljena se je zaletel vame s polno silo. Padla sem v bazen. S takim sunkom, da sem priletela na glavo (v bazenu). Potem se nisem več zavedla. Bila je le tema, tema in tema...

Harry:

Vem, da je začetek full beden, ampak obljubim, da bo potem boljše! Upam, da vam je všeč.
Sama se bom zelo trudila, da bodo čim lepše slike in brez slovničnih napak.
Naslednji next bo danes zvečer!

Boš bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

26. januar 2014
Neeext<33
26. januar 2014
neext
26. januar 2014
u154996
u154996
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
26. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
26. januar 2014
u154933
u154933
nekšt
26. januar 2014
u157816
u157816
Next
26. januar 2014
Next
26. januar 2014
neext <3
26. januar 2014
u152390
u152390
neeeeeeeeeeeext
26. januar 2014
next
26. januar 2014
next
26. januar 2014
u160450
u160450
NEXT
26. januar 2014
Gdaj bo next?? <333
26. januar 2014
u163410
u163410
Hvala vam za vse nexte! Na žalost ne morem nextat, ker je prišlo nekaj vmes. Jutri gremo šolo v naravi za cel teden na smučanje. Zares mi je žal, ampak od ponedeljka do petka ne bom nextala.
Obljubim pa vam, da bom nextala v petek zvečer. Obljubim, da bo en veeelik in romantičen next. Čez vikend bom pa v soboto in nedeljo, vsak dan dala po dva dolga nexta na dan. Še enkrat se oproščam!

L.p. Maja
26. januar 2014
Ok je nexti ko mas cs..... kam greste v solo v naravi? Mi bi mogli it na smucanje v Kranjsko goro pa so odpovedal kr je kao premal snega
26. januar 2014
Ari
neeeext uživi
26. januar 2014
Neeext
26. januar 2014
u155895
u155895
neeeeeeeeeext
27. januar 2014
neeeeeeext
27. januar 2014