Forum
u105221
u105221
Pač to bo moja 1. zgodbica.Poskusla bom pisati knjiženo.Fajn bi blo če bi nextali.Sprejemam pohvale in kritike.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Heloow! Sem Anna Cowell.Stara sem 18 let in živim v Londonu.Moja družina je bolj ali manj bogata.Hodim v srednjo šolo Musical and stars (izmišljeno).Moja mama in oče sta ločena.Oba živita v Londonu.Svojega očeta še nikoli nisem videla niti slišala za njega.Mamo včasih vprašam če mi lahko pove kaj,a me samo ignorira.Imam sestrico Tino ki je stara 20 let.Razumema se kot nobene druge sestre.V bistvu sma kot najboljši prijateljici.Imam še eno najboljšo prijateljico Emmo.Tudi z mojo sestro se Emma dobro razume.Lahko bi rekli da smo najboljše prijateljice.Mami je ime Kelly in je po mojem najbolj hudobna mama na svetu.Če naredim kaj narobe mi prepove jesti.Občasno dobim še zaušnico.Res je,da smo bogati,vendar bogastvo ne pomeni prijaznost.Ko smo že pri prijaznosti,imam sošolko,Catherine,ki je največja ku*** na svetu!Mislim,vedno me zafrkava,ponižuje...Najhujše pa je,da mi je všeč njen fant.Alex.Moj sošolec.Po mojem je najlepši na svetu.A je isti kot Catherine.Nazven zgleda lepo...In da ne govorimo o egoizmu.Vsaki dan sem v šoli prebijala skozi muke.Še dobro da so počitnice.No,včeraj so se začele...Emma in Tina obužujeta one direction.Meni je vseeno za njih.Če bi jih verjetno kje videla bi mislila da so debili,kot ostali fantje.Rada nosim čtraste majce in ozke hlače.Čevlje nosim kar brez nogavic.Emma in Tina mi skos omenjata nekega Louisa,da sma ustvarjena drug za drugega.Verjetno spet kaj one direction zraven...Rada jem korenje.Tako je dobro pa še jaća barva.Zraven korenja imam rada še kosmiče.Zares ne vem zakaj,ampak v šoli me zaradi tega kličejo čudakinja.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Next maybe?
27. avgust 2012
u105221
u105221
Slike:

Jaz:

27. avgust 2012
u105221
u105221
Emma:

27. avgust 2012
u105221
u105221
(Pač kliknite na povezevo gori...)
27. avgust 2012
next
27. avgust 2012
u105221
u105221
Next za anci96 !

Nekaj je bilo tako mehko.Verjetno blazina.Premetavalo me je gor in dol in gor in dol in ..."Tinaa!!! Še med počitnicami ne morm spat normalno al kaj!!!???"Sem se zadrla.Začela se je režat."Mama je v službi pa bi lahko ble free pa bi delali kaj bi hotli!"Se je zadrla.Pogledala sem na budilko.8.oo.To pa je Tina.Vedno se prva vstane.Zarila sem roke v obraz.Tina je še vedno skakala.Stopila sem dol iz postelje in se pretegnila.Naenkrat je nekaj poknilo."Fuck!" Sem se zadrla.Tina je stopila dol s postelje in se mi angelsko nasmehnila.Pogledala sem pod posteljo.Letvica je zlamana."Tinaa!"Sem se zadrla."Nič jas kriva!" Je rekla in dobesedno zletela dol po stopnicah.Letvico sem pobrala s tal.Že 9. to leto.Primla sem se za glavo.Ne vem če bo še tota postelja dolgo stala.Poknila sem jo gor in odšla v kopalnico.Predsavljam vam moj vsakdan.Stuširala sem se in si umila zobe.Z maskaro sem nežno potegnila po trpalnicah in z lipglossom po ustnicah.Oblekla sem se v moja najlubša oblačila.

--------------------------------------------------------------------------------
Kratek in beden next ker moram it k prijateljici...Drugič boste meli več napisano :* + Oprostite za pravopisne napake
27. avgust 2012
u90832
u90832
next
27. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg