Forum
u102301
u102301
Heej! Sem Mia Mc' donalds...Just kidding...Pišem se Mc' White...Kakorkoli...Stara sem 14 let in končala sem osnovno šolo.Vse zaključeno 5!Živim samo z mamo Claire.Oče živi nekje v New Yorku.Nimam fanta.Niti v šoli nisem preveč popularna.Imam pa mojo Bestiko Tio.Isto sva stari,isto nori v glavnem vse isto.Obedve obužujema 1D...Najina največja želja je da grema v London.Kakorkoli.Beri!

Jaz

Mia

Mama
01. avgust 2012
u57912
u57912
next an c:
01. avgust 2012
u102301
u102301
Nextam za TheEmoMonster c:

"I've tried playing it cool
But when I'm looking at you
I can never be brave
Cause you make my heart race "

Zbudila me je najlepša pesem na svetu.ONE THING!!! Mama je najbrž že v službi.Vsaj upam.Vstala sem iz postelje in odšla v mojo garderobo.Jah , imamo kar nekaj denarja.Ne vprašajte me od kod se vzame.Torej , odšla sem v garderobo in izginila med tonami cot."Kaj naj oblečem?!" Sem se na glas drla.

Garderoba:

Našla se super oblekico!Skobacala sem se v njo in si nazaj obula copatke.Oddrsala sem do stopnic , po stopnicah dol in prrišla na hodnik."Breakfast!" Sem se zadrla.Ja , obstajajo ljudje kot sem jas...in so malo nori...no , v bistvu fejst.Odšla sem v kuhinjo in poiskala hrano.V hladilnik po mleko in njami! Moj težko pričakovan zajtrk.

Obleka:

Zajtrk:

Spravila sem se na hrano.Ooo njam!Ko sem pojedla sem odložila posodico v korito in oddrsala v predsobo.Poiskala sem šuhe in stopila na prag.Globoko sem vzdihnila.Oh svež zrak!

Šuhi:

----------------------------------------------------------------------------------------------

1 Next and dankešun kr berete ;3
01. avgust 2012
next.
01. avgust 2012
neext
01. avgust 2012
u55751
u55751
neext
01. avgust 2012
u102301
u102301
Hvala vsem !! c:

Poiskala sem šuhe in stopila na prag.Globoko sem vzdihnila.Oh svež zrak!Lahko bi šla k Tii.Haha kaj pa druga?Moji sovražnici?Ja seveda! Torej hodila sem po pločniku do Tii-ne hiše.Mimo vseh luči,vseh hiš,vseh ograj.Pogledala sem na steber od luči.Neka reklama..Pogledala sem boljše in prebrala:

LONDON : Poceni apartmaji in seveda tudi leti.Si si želel že od nekdaj obiskati London.Potem je to priložnost zate!Izžrebali bomo osebo in ta osebo lahko povabi še eno osebo zraven!Seveda BREZPLAČNO!Žrebanje bo 1. Julija!

Z turistično angencijo Sweet Beach!

OMG OMG OMG OMG OMG OMG!!!To lahko s tio izkoristima!Vendar potem morama vseeno plačati hotel.Ampak vseeno!Letalo čisto poceni!Stekla sem k Tii in pozvonila na vrata.Tia mi je odprla vrata.Cela zadihana sem stala pred pragom.

POGOVOR:
T-tia J-jas

j:Tia.......OMG!
tervos stara!Reči kaj hočeš.
j:Vidla sem reklamo.hhuhuhuhu (naj bo ti dihanje )
t:Ja in? Jas jo vsak dan vidim!Povej stara!!

Zagrabila sem jo za roko in odvlekla do tiste luči oz. stebra od luči."OMG OMG OMG OMG!!!" Je cvilila.Objeli sma se.Danes je bil 26. Junij! Načečkali sma na listek in ga odnesli agenciji."Hvala punci!" Je veselo rekla gospa za pultom.Objeli sma se.Če zadenema to pomeni nov začetek.
01. avgust 2012
u102301
u102301
Sorry for pravopisne napake!
01. avgust 2012
u96670
u96670
next
01. avgust 2012
u94098
u94098
next