Forum
Hej, odločila sem se napisati zgodbico. To je moja prva zgodbica in pričakujte slovnične napake, itd. One Direction so seveda vključeni. Upam, da vam bo všeč.
Ally:
Sanjala sem svoje sladke sanje. Kar naenkrat mi začne tuliti budilka. Grrrrr, pa tako lepe sanje sem imela! Čakaj budilka? Pa saj so počitnice! Takrat pa zaslišim kako se oče dere iz kuhinje"Ally pohiti, čez 10 minut gremo!" Aja, saj res, snemanje mam.
No, nekaj o meni. Sem Ally Depp in stara sem 18 let. Imam sestro dvojčico Alexis, vsi jo kličemo Alex. Alex je tudi moja bff. Z Alex imava še brata Maxsa. Max je star 22 let. Živimo v Hollywoodu, saj je moj oče Johnny Depp. No, tudi jaz, Alex in Max smo zelo navdušeni nad igranjem. Z Alex trenutno igrava v filmu Sestri na kvadrat(naslov je izmišljen) sva glavni igralki. Igrava sestri, ki pa sta prav tako dvojčici. Max pa trenutno igra v filmu Grozna slutnja(naslov izmišljen) to je grozljivka in ko sem brala scenarij en teden nisem mogla spati, tudi on je glavni igralec. Aja in z Alex sva veliiiiki oboževalki 1d, no malo več, saj sem noro zaljubljena v Louisa. Za to sicer ve samo Alex, ki pa je zaljubljena v Nialla.
Alexis:

Ko se je Ally končno uredila smo se le odpravili. Oče je ves čas nekaj godrnjal in se pritoževal, da bomo zaradi naju pozni, ampak mene je za vse skupaj prav brigalo, saj greva z Ally jutri na One Direction koncert!!!! Oh in videla bom Nialla….. ne da bi se zavedala sem začela razmišljati nanj in na njegove popolne blond lase, ter tiste modre oči…. Iz razmišljanja me je predramila Ally, ko me je dregnila z komolcem in zaskrbljeno vprašala " Alex, je vse vredu?" "Ja, samo razmišljala sem na… Saj veš" potem pa se je tudi ona poglobila v razmišljanje. V očeh so se ji nabrale solze. Očitno ni razmišljala samo na Louisa, ampak tudi na Eleanor. Saj res!!! Louis je včeraj pustil El, saj naj bi ga prevarala, in Ally tega še ne ve !
"Hej, Ally, a ti veš, da je Louis včeraj pustil Eleanor?!" "Kaj res?" Mej je vprašala z upanjem v glasu. "Res" Ji odvrnem in ji na telefonu hitro pokažem interviu z Louisom. Pogledala me je in me objela. Tudi jaz sem objela njo. "Eeeee kaj pa je z vama?" Naju je začudeno vprašal oče, midve pa sva hitro nehali z objemom. "Ali slučajno govorita o Louisu Tomlisonu?" Pa dobro pa kako ve njegovo ime in priimek?! Ah, raje ne vprašam. "Eeee ja" Mu je v zadregi povedala Ally, on pa jo je samo nagajivo pogledal in jo vprašal"Saj nisi zaljubljena Ally, kaj?" "Prispeli smo!" Je zaklical šofer, Ally pa si je oddahnila.

Alexis:

Ko se je Ally končno uredila smo se le odpravili. Oče je ves čas nekaj godrnjal in se pritoževal, da bomo zaradi naju pozni, ampak mene je za vse skupaj prav brigalo, saj greva z Ally jutri na One Direction koncert!!!! Oh in videla bom Nialla….. ne da bi se zavedala sem začela razmišljati nanj in na njegove popolne blond lase, ter tiste modre oči…. Iz razmišljanja me je predramila Ally, ko me je dregnila z komolcem in zaskrbljeno vprašala " Alex, je vse vredu?" "Ja, samo razmišljala sem na… Saj veš" potem pa se je tudi ona poglobila v razmišljanje. V očeh so se ji nabrale solze. Očitno ni razmišljala samo na Louisa, ampak tudi na Eleanor. Saj res!!! Louis je včeraj pustil El, saj naj bi ga prevarala, in Ally tega še ne ve !
"Hej, Ally, a ti veš, da je Louis včeraj pustil Eleanor?!" "Kaj res?" Mej je vprašala z upanjem v glasu. "Res" Ji odvrnem in ji na telefonu hitro pokažem interviu z Louisom. Pogledala me je in me objela. Tudi jaz sem objela njo. "Eeeee kaj pa je z vama?" Naju je začudeno vprašal oče, midve pa sva hitro nehali z objemom. "Ali slučajno govorita o Louisu Tomlisonu?" Pa dobro pa kako ve njegovo ime in priimek?! Ah, raje ne vprašam. "Eeee ja" Mu je v zadregi povedala Ally, on pa jo je samo nagajivo pogledal in jo vprašal"Saj nisi zaljubljena Ally, kaj?" "Prispeli smo!" Je zaklical šofer, Ally pa si je oddahnila.
21. december 2012
ta link je pravi
21. december 2012
u58662
u58662
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
22. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. december 2012
Ally:
Oh, oče naju je skoraj razkril. Ampak zdaj je vredu, samo skuncentrirati se morem na snemanje.
Nisem se mogla zbrati, ves čas mi je po glavi rojila misel:Louis je pustil Eleanor, spet je samski.
In tako je bilo vse snemanje. Ko smo se končno odpravili domov sem bila zelo utrujena. Ko smo prispeli domov sem se hitro umila in odšla spat.

Alex:
Ko se je Ally odpravila spat mi je bilo dolgčas, zato sem odšla v Maxovo sobo. Našla sem ga za računalnikom, kot vedno. "Kaj delaš?" Sem ga vprašala. "Nič posebnega" Mi je odvrnil. "In, se veseliš koncerta?" Me je vprašal. "Ah ne veš kako" Sem mu odvrnila in ne da bi se zavedala SPET začela razmišljati o Niallu. Zadnje dni mislim samo še nanj. "Eeee Alex, mi imaš slučajno kaj za povedati?" Me je sumičavo vprašal. "Ne, zakaj?" Sem vprašala, potem pa zardela. "hm, recimo zato, ker si rdeča ko kuhan rak in ker si tako zasanjano razmišljala." Šit, zdaj me je pa dobil "Eeeee" "poznam te sestica in naj si še tako dobra igralka, pred mano ničesar ne moreš prekriti" "Eeeeee" Šit, kaj naj mu zdaj rečem?! "No kaj je zdaj? Ali mi nočeš povedati?" "Saj ti hočem, samo mislim, da ni najbolj primeren trenutek" "Ok, pa nič" "Eee Max mislim, da bom šla spat" Sem mu rekla, tole prekrivanje ljubezni me je zares utrudilo. Umila sem se, potem pa odšla spat.

Ally:
Zjutraj sem se zbudila dokaj zgodaj. Odšla sem v dnevno sobo, tam sta že bila Max in Alex. "Kaj pa vidva delata tako zdodaj zjutraj?" "Jaz sem se zbudil, zato, ker sem se pač zbudil, tvoja sestra pa se preveč veseli koncerta" Mi je odgovoril Max, Alex pa ga je jezno pogledala. "Dolgčas mi je." je rekla. "Kaj, ko bi se poskušali poskusno naličti za koncert?" Sem ji predlagala. "Ok" Mi je rekla in se za menij odpravila v sobo. Tam sva kombinirale vsa mogoča ličila. Ličile sva ena drugo, ampak na koncu to ni bilo več ličenje, ampak sve packali ena drugo in nase risale vse mogoče like. Na koncu sva izgledale kot dva ponesrečena klovna. Na najino srečo je v sobo vztopil Max. "Wow, kaj se paa tukaj dogaja?" Je presenečeno vprašal. "Eeee boj z ličili?" Sem mu v smehu odvrnila. "Aaaa" Je rekel in zagrabil šminko ter mi jo razmazal po obrazu. Takrat to ni bil več boj, ampak je nastala prava vojna z ličili. Na našo nesrečo je v sobo vztopila mama. Ko nas je zagledala se je histerično začela dreti "Pa kaj vi delate?!!!! Da SE MI TAKOJ UMIJETE!!!!" "Ah daj no mami, pa saj ni nič takšnega" Jo Jo je poskušal umiriti Max ampak brez uspeha. "Kaj ni nič takšnega?! de se mi takoj umijete, no dajmo, dajmo!!" Sklonjenih glav smo se odpravili v kopalnico, jah naša mama pač ni tako razumevajoča in je malo bolj stroga. Kljub maminemu drenju sem bila srečna, saj do koncerta zdaj ni bilo več dolgo. Videla bom Louisa.....
22. december 2012
u58662
u58662
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
22. december 2012
u115365
u115365
N.E.X.T. fuuul dobroo pišeš!
22. december 2012
Neext
22. december 2012
Alexis:
Peljemo se, peljemo... Samo še nekaj ur pa jih bom videla, samo še nekaj ur pa ga bom videla. Oh Niall...In SPETsem začela razmišljati nanj. Nehala sem šele, ko naju je oče pospremil v koncertno dvorano. Poslovili smo se, potem pa je šel.

Ally:
Z Alex sva imele srečo, saj sva stale tik ob odru. Kmalu se bo začelo in videla da bom. Mojega Louisa.

Alexis:
Tako sem bila živčna. Samo še nekaj minutk. Oh, ko bi me le opazil.

Ally:
Ravno so peli What makes you beautiful. Louis je stal točno pred mano. In ja, opazil me je. Pogledal me je, se mi nasmehnil ter mi pomežiknil, potem pa je odšel na drugo stran odra. Se mi je samo zdelo, ali se je potem res še enkrat ozrl in me pogledal? Ah, ne, gotovo se mi je samo zdelo.

Alexis:
Ally je bila točno pod Louisom in izgledala je, kot, da se bo vsak hip stopila. In ja, opazil jo je, se ji nasmehnil, ji pomežiknil, potem pa odšel na drug konec odra, pri tem pa se še enkra ozrl za Ally. Na obrazu mu je pisalo, da mu je všeč. Le zakaj nimam jaz te sreče?

Ally:
Koncerta je bilo konec in z Alex sva odšle po avtograme. Louis je bil čisto na koncu mize, zato sem do njega prišla zadnjega. Pogledal me je, in mi nasmehnil. Oh, ta njegov nasmeh. Na obrazu je imal nek čuden zasanjan izraz. "Kako ti je ime?" Me je vprašal. "Ally" Sem mu odgovorila in se pri tem topila. "Ally" Je počasi ponovil za mano. Na obrazu je imal še bolj zasanjan izraz. Raje nevem kakšen izraz sem imela šele jaz. "Kako lepo ime" Čakaj, sem prav slišala?! Louis Tomlison misli, da imam lepo ime?! Oh, hvala tistemu, ki mi ga je dal!!!
Nasmehnila sem se mu.

Alexis:
Ravno sem bila pri Niallu, ko sem zagledala, kako je Louis osvajal Ally. Ah, jo bom že pozneje vprašaka, kaj je bilo. Posvetila sem se Niallu, ki se mi je nasmehnil in takrat sem se jaz skoraj stopila.

Ally:
Ko sem se Louisu nasmehnila se je tudi on nasmehnil meni. "Lep nasmeh imaš" Mi je rekel. Takrat sem se komaj obdržala na nogah. Apak dobro, Louis mi je rekel, da imam lep nasmeh!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Potem me je vprašal še za moj twitter, fb skype, ter podobne stvari. Kar nisem hotela oditi od njega in zdelo se je da tudi on noče, da grem.
22. december 2012
u58662
u58662
neeeeeeeeeeeeeext!
22. december 2012
u115365
u115365
neeeeeeeexttttt waaaaaaww kul!!
22. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. december 2012
Neeeext
22. december 2012
u115365
u115365
daj hitr!!neeexxttt
23. december 2012
Alexis:
Niall se mi je nasmehnil in jaz sem se topila. Takrat nisem hotela oditi od njega, ampak vedela sem, da sva se že predolgo zadržali in da naju oče že čaka in je gotovo že malo v skrbeh. Kar malo mi je bilo težko, saj me Niall ni gledal niti približno tako kot Louis Ally. No dobro gledal me ne nekako zasanjanio, ampa čezdaleč ne tako, kot Louis Ally. Z težkim srcem sem se le odpravila stran od njega. Ko sem šla mimo Ally sem ji pomignila, da bo šočasi treba iti, potem pa sem odšla proti izhodu, kjer me je že čakal oče. "Kje pa hodita tako dolgo? In kje je Ally?" "Ally takoj pride" sem mu odvrnila.
Ally:
Joj, kaj bi zdaj dala, da mi nebi bilo treba stran od njega, te njegove oči in ta njegov nasmeh. Kar naenkrat je mimo mene prišla Alex in mi pomignila, naj se počasi odpravim, potem pa je odšla proti izhodu. "Tvoja sestra?" me je vprašal Louis. "Ja, dvojčici sva" "dvojčici?! Nič si nista podobni" "Ja vem" "Počasi bom morala iti" Ko sem to izrakla je Louis nekoliko povesil glavo. "Prav" Je rekel "Saj se še slišiva kajne" Je rekel z upanjem v glasu. "Seveda" Sem mu odgovorila "Adijo" "Adijo Ally"
Srečna sem odšla k izhodu. Uau Louis me je rekel, da imam lep nasmeh in hotel je navezati stik z mano!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Tako zasanjana sem prišla k očetu in k Alex. "Pa kje ti hodiš?!" Me je okaral oče, Alex pa je komaj zadrževala smeh.
Počasi smo se odpravili do limuzine, potem pa smo se odpeljali. Takrat pa mi Louis res ni šel iz glave. "In, Ally kaj sta se pogovarjala?" Čakaj sem vedela!!!! Vedela sem, da me ves čas gleda!!! " Nič" Sem rekla in pri tem močno zardela. "Aha, torej je bilo tako 'osebno' da mi zdaj nočeš povedati?" "Daj no Alex, pa saj ni bilo nič takšnega" Nekako sem jo skušala pomiriti in ji vse skupaj zbiti iz glave, ampak sem vedela. Kadar si Alexis kaj zapiči v glavo je od tega veš nemoreš odvrniti. "Ah, pa saj ni bilo nič" Sem rekla. "Nič, kajne?" Me je nagajivo vprašala. "Raje ne bom vprašal o kom govorita." Je rekel oče. "Oh, oči, pa bi lahko vprašal, saj govoriva o tvojem bodočem zetu." Je rekla Alex, no zdaj ni več govorila ampak se je smejala kot zmešana. "Ally mislim, da mi moraš nekaj priznati" Je rekel oče....
23. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!+lol )
23. december 2012
u115365
u115365
next
23. december 2012
u58662
u58662
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
23. december 2012
Neeeeext
23. december 2012
Alexsis:
"Ally mislim, da m i moraš nekaj priznati." Je rekel oče. O šit, če mu zdaj kaj pove naju bo razkrinkal. Ally me je pogledala z tistim njenim pogledom, ki pomeniomagaj!!!!!!!! "Eeeeee" Je jecljala Ally. Moram ji pomagati. "Eeee oči, saj ti bova povedali ampak mogoče ne zdaj" Sem poskušala. "Prav, ko mi bosta hoteli povedati sem vama vedno na voljo." Je rekel z najbolj očetovskim glasom. Ohhh oddahnile sva si, potem pa sva se obe poglobile, vsaka v svoje misli.
Louis:
Ally je odšla. Ko je odšla sem se počutil nakako čudno, kakor, da je del mene izginil. Res mi ni bilo do ničesar, ampak sem moral dalje deliti avtograme.
Končno smo končali in se odpravili proti avtu. Med potjo sem ves čas razmišljal na Ally. Ko nas nihče ni mogel več slišati je Liam nenadoma vzkipel"Louis, kaj za vraga pa si se šel!!!!!!! Se sploh zavedaš koga si osvajal?!!!" Kar prestrašil sem se ga, nisem pa imel pojma o čem govori. "Liam o čem govoriš?" Sem ga vprašal. "Govorim o punci, ki si jo malo prej osvalaj?" eeeeee? Koga pa sem osvalajl? "Liam, pojma nimaš o kom govoriš" Bog si vedi, kaj se mu je spet pletlo po glavi. "Tista punca Louis. Ji je bilo slučajno ime Ally?" Aaaaaa zdaj se mi je posvetilo, ampak čakaj Ally nisem osvalajl, ali pa mogoče sem le da se nisem zavedal."Aaa o Ally govoriš" "Louis" Je zavzdihnil Liam. "Se ti slučajno zdi znana? Si jo SLUČAJNO kje že videl?" Z tem stavkom je Liam povedal vse kej se je v tistem trenutku pletlo po moji glavi. Nekje sem jo že videl, tako znana mi je bila."Louis, to je bila Ally Depp, hči Johnnya Deppa, pleg tega pa je igralka" Čakaj kaj?!! Sem vedel! Malo mu je bila podobna. Povesil sem glavo. "Hej stari, saj ni nič takšnega, na svetu je še veliko boljših punc, boš že našel pravo." Me je Harry prijatelsko dregnil v ramo. Pa kaj je s tem človekom? In takrat sem spoznal. Zaljubil sem se v Ally. Še nikoli prej se nisem zaljubil, tudi v Eleanor nisem bil zaljubljen, to sem spoznal, ko me je prevarala. Ally....................
Ko smo prišli domov sem se zaprl v svojo sobo. Vlegel sem se na posteljo in razmišljal nanjo. Takrat pa me je prešinilo: KAJ PA ČE IMA FANTA?!!!!!!!!!!!!!!! Ko raketa sem se pognal k računalniku. Pri računalniku sem bil tri ure in izbrskal vse podatke o njej. Ally Depp, no dobro, to sem že vedel. Stara je 18 let. Ima sestro dvojčico, to sem vedel, in sestri je ime Alexis. No dobro, tega pa nisem vedel. Potem ima še brata Maxsa, tudi tega nisem vedel. In NIMA fanta. Jeeeeeeeeeessssssssss. To ja!!! Ok, Louis umiri se vendar. Trenutno snema film Sestri na kvadrat, glavna igralka je.
Na internetu sem poiskal nekaj njenih slik in si jih sprintal. Vlegel sem se na posteljo in si jo ogledoval. Ally namreč. Nimam pojma koliko časa je minilo. V glavnem me je iz razmišljanja predramil Harry ko je vstopil v sobo"Hej, Lou, a greš...Kaj pa delaš?!" Sliko sem hitro skril pod vzglavnik. "Nič, Harry" "Oh daj no Lou, meni lahko poveš, tvoj najboljši prijatelj sem" Je užaljemo rekel Harry. "Ok, ampak da mi nobenemu ne poveš" Odločil sem se, da mu bom zaupal, kaj čutim, do Ally."Nobenemu nebom povedal" Je rekel. "Glej Hzza, zaljubljen sem" Harrya bi skoraj heart atack, potem pa se je začel smejati. Tega res nisem pričakoval. V sobo je prišel Liam "Harry, rekel sem ti, da pojdi po Louisa, ne pa da.... Kaj pa delata?!" "Louis je zaljubljen!" Ja, toliko o zaupanju. Z Liamom je bilo isto, kot z Harryem, najprej heart atack, potem pa smeh, le da ga je Liam nekako zadrževal. "In kdo je srečnica?" Je vprašal Zayn in z Niallom sta se prikazala iz za vrat. "Sta vse slišala?" Sem ju vprašal, onadva pa sta pokimala. "No, Louis nam boš povedal?" Me je začel zbadati Niall. "Ne" Sem odločno rekel. Takrat pa se jim je videlo, da sem jih z tem zelo prizadel, do zdaj sem jim namreč vse zaupal. "Ok, povedal vam bom, ampak ne norčujte se" Sem rekel. "Ja, ja samo povej nam že!" Je neučakano rekel Niall. "Ally" Sem na hitro rekel. Takrat bi jih pa vse skoraj heart atack. Harry se je naslonil na Liama, Liam na Zayna, Zayn na Nialla in ker Niall ni mogel zdržati teže so vsi padli po tleh. Takrat sem se začel smejati jaz, jah kdor se zadnji smeje se najslajše smeje. "Ne smej se no" Je rekel Liam medtem ko se je pobiral z tal. "A vi se pa meni lahko smejite?" Sem rekel, še vedno v smehu. "Ok, ne bomo se ti več smejali."
"Se mi je kar zdelo, ga si zaljubljen vanjo" Je rekel Zayn. Vsi smo ga čudno pogledali. "Res je, gledal si jo, kot bi imel pred samo svoje največje sanje." Je rekel Niall.
"Pa saj sem jih imel" A to sem izrekel potiho, da me nebi ostali slišali....
24. december 2012
u58662
u58662
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
24. december 2012
u115365
u115365
neeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxttt!!
24. december 2012
Neeeext
24. december 2012
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
24. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg