Forum
u90327
u90327
Zdravo! Sem veverica12 in to bo moja prva zgodbica, zato ne bodite razočarani, če vam ne bo preveč všeč ampak jaz vem, da vam bo. Zgodba bo govorila o punci po imenu Sarah in o njeni bff Lani. Seveda ima vsaka zgodba prijazne in zlobne junake, zato ne sme manjkati sovražnica. To je »diva šole« kakor si verjetno misli sama pri sebi. Ime ji je Nicky in ker je na šoli popularna ima okoli sebe zmeraj kup avš. Vedno so z njo tudi njene »služabnice« Ema, Lexi in Kim.

nicky (diva)

sarah

ema, lexi, kim

lana
Sarah:

Šele preselila sem se v London in šele prišla sem na High school Flower (vse stavbe v moji zgodbici bodo izmišljene) pa že vse vem o Nicky in njenih treh pajdašinjah. Kako pa sem spoznala Lano? Moja nova soseda je in takoj sva se spoprijateljili. Bil je prvi šolski dan in učenci iz visoke družbe se zmeraj norčujejo iz novih učencev, ki so se premaknili iz druge šole. Vseeno mi je bilo zanje. Norčujejo se iz vsakega, ki ni v visokem položaju. Potem pa so me oči zapekle. Nek fant v njihovi družbi pa se ni smejal in me zafrkaval. Samo gledal me je z zaljubljenimi očmi, česar nisem bila navajena. Še sreča, da je od nekod priletela nogometna žoga in zletela v njegovo glavo. Ko so se fantje začeli razburjati na reveža, ki je po pomoti brcnil žogo temu tipu ki me je gledal sem se jaz izmuznila v šolo (vse do zdaj je bilo to pred šolo). Na hodniku sem videla Lano. Stekla sem do nje in ji hotela povedati, kaj se je pravkar zgodilo, a me je že prekinil zvonec in morali sva h uri matematike, najbolj bednega predmeta na svetu.

kakšna se vam zdi zgodbica, naj jo še naprej pišem?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. avgust 2012
u90327
u90327
nextam ko dobim vsaj 3 nexte!!!
08. avgust 2012
u102404
u102404
nadaljuj plisss
08. avgust 2012
u90327
u90327
slikce so mal pomešane sam bo šlo
08. avgust 2012
u102404
u102404
ma sej ni fore
08. avgust 2012
u82298
u82298
next
08. avgust 2012
u102404
u102404
next
08. avgust 2012
u95620
u95620
neeext
09. avgust 2012
u90327
u90327
Dans dobite še kak next, pol grem pa jutr na morje pa me od 10. do 20. Ne bo.
Sledi next
Sarah:

Končno konec matke. Skoraj sem znorela od dc-ja! Naslednja ura je materni jezik angleščina (dogajanje poteka v Angliji v Londonu). To mi je šlo zmeraj precej dobro. Šla sem do Lane in spet poskusila povedati, kaj je bilo pred šolo. »Lana počakaj« sem se zadrla in stekla k njej. »Ne veš, kaj se je zjutraj zgodilo pred šolo« sem rekla. »Ne, res ne vem. Kaj se je zgodilo, da si tako zagreta« me je vprašala. »Pozorno poslušaj kar ti bom zdaj povedala. Danes zjutraj, ko sem stopila iz avta in odšla proti šoli…« trrrrrrrr, me že prekine šolski zvonec. »povedala ti bom po uri angleščine med malico«. Angleščine je bilo konec. Usedla sem se za mizo in počakala na Lano. Prišla je in končno sem ji lahko do konca povedala, kaj je bilo. »uuuuu. A smo zaljubljeni?« mi je rekla in s prsti pokazala srce.

»js nisem v njega ampak se mi zdi da je on vame. Po drugi strani…… je pa vseeno nekoliko luškan«. »innn??????« »dobro no. Mogoče sem pa vseeno le za pikico van«. »aha, vedela sem. Kateri pa je?« »tisti ki me ves čas gleda.Prav zdaj gleda sem«. »vidim ga«.

»to je vendar Luka . Najbolj popularen fant na šoli. Nikoli nima miru pred dekleti. Čestitam. Za prvi šolski dan ne izbiraš fanta tko slabo«. »Nehaj! Sej je on izbral mene ne js njega. Poleg tega, zakaj bi se novinka na šoli zapletla z fantom, ki ga vsi na šoli poznajo?« »Zato, da bi postala par leta in , če bi se zapletla z njim bi postala najbolj popularna punca na šoli, namesto tiste grozne Nicky. Če je katera punca lepša od nje se je mora paziti. Sploh pa zdaj, ko bo potekalo tekmovanje miss of Flower. Če se Nicky zdi, ta lahko katero dekle zmaga, ji vsako leto tako grozi, da si ubogo dekle ne upa na tekmovanje. Pazi se je. Ko smo že pri tem, pravkar prihaja sem«. Izstrelila je njen pogled v moje oči in se začela približevati najni mizi.

»To je moja miza! Premaknita se«. »In če se ne bova?« sem rekla brez pomisleka. »Premakni se!« »ne bom se«. Potrem pa reče »avša brezbližna« » se je oglasla« rečem ponovno brez da bi pomislila. »Naj ti bo tokrat, ko sem dobre volje toda ne pozabi, ne zapletaj se z luko. Videla sem kako ga gledaš in kako on gleda tebe. Ne hodi mu pred oči«. »To bo pa težko ker sva pri marsikaterem predmetu v istem razredu«. Še enkrat me jezno pogleda in s svojimi podložnicami Kim, Lexi in Emo pihajoče odvihra stran. Ko je ni nikjer več na spregled se z Lano spogledava in se začneva smejati.

next?
09. avgust 2012
next
09. avgust 2012
u82298
u82298
next
09. avgust 2012
u95620
u95620
neeext
09. avgust 2012
u102404
u102404
nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttttttttttttttt
15. avgust 2012
next
15. avgust 2012
u73295
u73295
next
p.s nova bralka
17. avgust 2012
u90327
u90327
oprostite, ker tak dolgo ni blo nexta sam sem bla na morju pa nimam prenosnika tam pa tut ni blo računalnika
dobite zej next
20. avgust 2012
next pa sem nova bralka in sem zelo zadovolna z zgodbo res je cool zgodba
20. avgust 2012
u90327
u90327
hvala sanja22. že pišem next
20. avgust 2012
ok najleša ti hvala stalno bom brala tvojo zgodbo prisežem
pa če je še kakšna tvoja pošlji mi link ker je tale zgodba meni ful dobra tako da če imaš še kakšno zgodbo mi pošlji link jo bom z veseljen brala
20. avgust 2012
u90327
u90327
tale je moja prvi in edina za enkrat. če bo še kaka bom pa tak napisala
20. avgust 2012
u90327
u90327
Sledi next
Minil je cel šolski dan. Ne morem reči ali je to zame dobro ali slabo ampak je ta Luka v prav vseh predmetih v istem razredu kot jaz, razen pri športni, ker jo imamo ločeno. Sicer pa Luka ni več zbran pri pouku. Ves čas se osredotoča le name in nimam pojma, o čem razmišlja.

Glede naslednje stvari pa vem, da je slaba: v istem razredu je zmeraj tudi Nicky in seveda tudi Ema, Lexi in Kim. Ne vem kaj je hujšega, kot če si pri vseh urah v celem šolskem letu v razredu skupaj z Nicky in še z njenimi pajdašinjami za povrh.
Lana:
Kako lepo! Sarah ima resnično srečo. Zaljubila se je. Ali ni to fantastično! Zelo sem vesela zanjo. Saj je tudi meni luka kar šikan ampak imam kavalirja še iz prejšnjega letnika. Nekaj me pa vseeno skrbi. Če bi se z Luko Sarah kakorkoli zbližala na kateri koli način, bi ji Nicky lahko kar naredila. Med poukom se ves čas ozira nazaj, če se Luka in Sarah slučajno spogledujeta. Kadar se , Nicky Sarah najprej izstreli tak grd pogled , ki kar govori: »Ubila te bom«

nato strga iz zvezka papir, ga zmučka in zaluča naravnost v Lukovo glavo. Potem se pa na hitrco obrne stran in se dela, kot da ni bilo nič. Povem vam da ne bo dobro, če bi izvedela za kakšno ljubezen med veste kom. To bi bilo še napeto!
Next?
20. avgust 2012
u90327
u90327

20. avgust 2012
u90327
u90327
pogled ki ubija pa ta slikca nista pravi. dam takoj gor
20. avgust 2012
u90327
u90327

20. avgust 2012