Forum
u40996
u40996
Peeeeetek, zadnji dan poukaaaaaa. Summer time ♥ ...

''Oilaa. Še predstavila se nisem.. Sem pa res smotana ;D. No jaz se Mia, danes bom končala 8. razred!!! Toooooooo. Živim v prijetni in razkošni hiši z očijem Jackom, mamo Angelino in starejšo sestro Zivo. Moja bff je Hannah vsi prijatelji pa jo kličemo Hann. Imam fanta Zaca (izgovori se; Zek ~ fanta Zeka..) ki je moj sošolec. Hann pa hodi z Nickom. Nick pa Zac sta bff ;D tko da se usi 4 dobro razumemo.''
PiiiPiiiPiiiP... zazvoni moja budilka. Sklopim jo in vstanem. Umijem si zobe in obraz. Pozdravim mamo, pojem jabolko in se grem v svojo sobo uštimat. Danes na zadnji dan sem oblekla moje temno modro krilce brez naramnic, obula bom temno modre balerinke in vzela temno modro torbico. Naličila sem se z črno maskaro, temno modro - skoraj črno barvico za oči in temno modrim senčilo za oči in namazala sem obraz s kremo Nivea~soft. Ko sem se uštimala sem se odpravila na bus skupaj z Zivo (ona je 1 leto starejša od mene ;D). Tam me je že čakal Zac. Pritekla sem h njemu ga objela in poljubila. Zivo pa je čakal njen fant Aaron.
Imeli smo samo 3 šolske ure ''pouka''. Po pouku sem bila sama doma, zato sem povabila na obisk Zaca. Bila sva v moji sobi. Vlegla sem se na posteljo, Zac zraven mene in me je objel, nato pa me je začel poljubljati, jaz pa sem mu poljube samo vračala.
Bilo je že kar dosti časa odkar je Zac pri meni. Predlagal je da greva na njegovo skrivno mestece, ki ga bo delil samo z mano. ;D odpeljal me je h prelepem slapu zraven gozdička, tam pa si je Zac zgradil hišico. Zkočila sva v jezero slapa in plavala, se poljubljala... Bilo je prekrasno. A na mojo in Zacovo žalost se je spustil mrak in vsak je moral domou. Zmenila sva se da se ju3 dobiva pri njem saj je sam doma ;D. Zac me je hotel pospremiti do doma a mu nisem dovolila češ da bo vse v redu. Ne dobre volje je odšel domou (bil je ne dobre volje ker mu nisem dovolila da me pospremi domou). Na poti domou sem zagledala mojega bivšega fanta Daniela. Gre mimo mene in...

Jaz;

Hannah;

Zac;

Nick;

Mama;

Oči;

Ziva;

Aaron;

Moja soba;
http://www.housemagz.com/wp-content/uploads/bedrooms-for-teen-girls-with-red-neon-lights.jpg

dodam še kej slikc drugič.. ;D

nextam?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. avgust 2011
nextii, paa prberi pliss mojo novo zgodbico: http://www.igre123.com/forum/tema/vse-se-lahko-uresnici-le-ce-si-zelis/22603/
30. avgust 2011
u40996
u40996
p.s., jst pa emes to skupej piševa ;D
30. avgust 2011
In mi reče » Hej kaj pa ti tukaj?« in me sovražno pogledal, kot da bi hotel da se stopim, kar na tleh. S komolcem me je udaril v trebuh in to močno. Izza zida se je prikazal Aaron pritekel k meni in se naredil, kot da bo udaril Daniela. Daniel je hitro stekel za ograjo. Aaron me je prijel za roko in mi rekel » Pojdi domov in se naspi. Jaz bom šel bolj pozno. Adijo.« » Adijo.« sem mu odgovorila, se prijela za roko in počasi odšla po potki domov. Doma me je pričakala mama in me vprašala » Kako je bilo?« in me pogledala veselo. Ko sem ji vse razložila, je mama poklicala po telefonu Aarona in se mu zahvalila. Mama mi je potem rekla » Pojdi spat in se naspi. Jutri nimaš šole.« zjutraj sem zaslišala Zaca: » Mia, Mia, zbudi se, vstani.« ko sem se vredu zbudila sem začela spraševati Zaca » Kaj je? Zakaj si tukaj?« Zac se je začel izgovarjati » Jaz mmm... Jaz mmmm... Jaz mmmmm...
30. avgust 2011
u40996
u40996
eei. ful dobr si nextala. ;D
30. avgust 2011
u36875
u36875
nexteej;3
< 333
31. avgust 2011
u54548
u54548
Neeeeext!!!
31. avgust 2011
u31735
u31735
Next
31. avgust 2011
u58705
u58705
next
31. avgust 2011
nextt plizz
31. avgust 2011
u57549
u57549
next!
31. avgust 2011
u40996
u40996
okej bom nextala. ;D hvala k berete ;**

Zac je začel izgovarjati; ''Jaz mmm... Jaz mmmm... Jaz mmmmm...'' prekinem ga ''Ja ti, kaj je bilo?'' ''Emmmm, izvedel sem nekaj strašnega-a'' ''KAJ?!'' že razburjeno sprašujem. ''Emma je u bolnišnici...'' Spet ga prekinem. ''Kaj, saj to ni mogoče..!? Kaj je z njo?!'' že napol jočem.. ;s ''Že dalj časa ima astmo.. Ni vedela.. Tekala je in je dobila asmatični napad.. In zdaj je u bolnišnici..'' ''Ej, uzemi stvari takoj gremo h njej..!'' Zac ni prišel nidi do besede sem že zdirjala na dvorišče, pritekel je za mano, rekel je da greva z njegovim motorjem češ da bomo prej tam. In odpravila sva se.. Ko prideva do bolnišnice kot nora skočim z motorja in že vprašam v kateri sobi je Emma, ko zvem stečem po stopnicah saj bi čene morala dvigalo čakati. Ko pridem v Emmino sobo vidim da spi.. Priključena je na neke cevke... Objamem jo... Ko se zbudi me objame in mi pove kako srhljivo je bilo... Nato pride v sobo Zac skupaj z Aaronom. Aaron ves vesel ker se je Emma zbudila. Jo poljubi a tedaj pride v sobo...

next?
31. avgust 2011
next
31. avgust 2011
u54548
u54548
Neext!!!
31. avgust 2011
next
31. avgust 2011
u36875
u36875
KERA JE TO EMMA? a ni u zgodbgici tvoja bff hann (hannah) ?

< 3333
drgač pa nextii, ker je ful fajna zgodbica (:
31. avgust 2011
u40996
u40996
oo sorri usje sem zamešala.. pišem še eno zgodbico paa.. sorri useem popraulam;
Emma (ubistvu je); Hann
Aaron (ubistvu je); Nic

Aaron pa Emma sm zamešala za Hann in Nica ... res še enkrat ful sorri
bom nextala bl pol
01. september 2011
In ji reče "Zelo me je skrbelo zate! Prej me pokliči preden greš kam recimo v bolnico! OK?" "Ja" je rekla in ga še enkrat objame. Nick se je vsedel k njej (na posteljo). V mojih očeh so nastale velike solze. "Tudi mene me je skrbelo" sem ji rekla in jo objela. Zac se mi je posmejal in me objel. "V tej sobi je samo objemanje." se je zasmejala Ema. "Ja" smo pritrdili vsi v en glas.
02. september 2011
Z Zacom sva se veselo pogledala in se zasmejala. "Ja kaj je pa zdaj?" naju je vprašal Nick. Emma mu je rekla "Najbrž se smejeta tej "dogodivščini"" in se še ona zasmejala.
02. september 2011
u54548
u54548
Neeext!!!
02. september 2011
u40996
u40996
emes nmes Emma reči Hann k sm jst zadnič neki zmejnla. ;D
02. september 2011
u58568
u58568
nextita
03. september 2011
u40996
u40996
okej. evo zjle boom. ;D

Čez en teden je Hann lahko šla domou. Vse je potekalo po starem... Še vedno smo vsi bili lpo zaljubljeni ;D. Nekega dne smo vsi 4 šli na morje. Lepa plaža, miuka, VELIKO VELIKO ljubezni... Bilo je prelepo, odšli smo u soboto zjutrej in se vrnili v nedeljo zjutrej. Bilo je prelepo zlasti zvečer. Mi, morje, zvezde... ;D stavim da si vsak želi tašen večer... Bil je res najlepši večer do zdaj...

next?
03. september 2011
u58568
u58568
nexty
03. september 2011
u37428
u37428
neeeeext
03. september 2011
u54548
u54548
Neext!!!
03. september 2011
u54858
u54858
next
05. september 2011
In potem je pršu nek diđej. In potem je pokvaru use začej je nek pet " Jst sm pa tak tip. Pišeme se tko. Iščem lepo ljubico" in potem pa še naredu " WIKI WIKI EHEHHEH..." ful mi je šu na živce. In potem je ustala Hann in mu zabrusila naj odide. In potem se je vse lepo nadaljevalo...
06. september 2011
u36875
u36875
next;*
07. september 2011
u40996
u40996
Na morju so minili dnevi tako hito. In bilo je prekrasno. Morali smo se odpraviti nazaj domou. Ko sem prišla domou sem vse prisrčno pozdravila, poklepetala in se odpvaila v sobo. Tam sem se raspakirala in vrgla v pralni stroj vse kar je za oprat. Nasmejala sem se svojemu odsevu v ogledalu. Upisala sem se na facebook in na chatu je bila Hann, kliknila sem jo in začeli sva se pogovarjat;
J; oilaa.
H; haay. ;D
J; bilo je najače, anee?
H; itak.. ;** treba bo ponovit in to hmaluu
J; ja res je ja. ;D se spouneš DJ-a?
H; ja, ja.. hahaaa. (: kk je biu smešn eej
J; dej se dobimoo kj?
H; kdaaj?
J; dans?
H; okii, pr men.. te še pokličem.
J; okeeei. baaj ;** kiss
H; dijooo ;** muua

Tako sva končali pogovor, začela sem poslušati muziko, poklicala me je Hann.. Rekla je da h njej pridem ob 17.00 in da lohko prespim. Dovolili so mi. Ko sem prišla h njej smo se vse sorti pogovarjale. Biu je res GIRL PARTY ;D nepozabnoo***

next?
08. september 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg