Forum
Žiiiivijo<33
Spet jaz,hah
Ta ideja originalno sploh ni moja apak sem jo uzela od Leona(leon...)preden je šel zbrisati svoje vsee teme....na žalost.Prolog sem si morala sama izmisliti,saj je zbrisal temo in si nisem shranila.zato....
Naslovnico sem naredila sama,in upam da vam bo všeč:

takoo da...kar začnimo!
Prolog: Zagledala sem se v njegove čokoladno-rjavo oči.Mislila sem si,kako je lahko vse to preživel.Takrat pa me je zajela tema.
Nekaj nextov za nadaljevanje<3
09. junij 2016
u186827
u186827
Next
09. junij 2016
u212823
u212823
Next
09. junij 2016
u211706
u211706
Neext
09. junij 2016
Next
09. junij 2016
Neeeext!<33
09. junij 2016
Next
09. junij 2016
Next
09. junij 2016
u212238
u212238
Next
09. junij 2016
Next
09. junij 2016
Next

sem v isti situaciji z leonom. in sedaj razmišljam, da bi ga z interpolom iskala

NEXTTT
09. junij 2016
Next
09. junij 2016
Neeext
11. junij 2016
u210952
u210952
NEXTT
12. junij 2016
Okay,tukaj je prvi Next!!
Vem,da ni nekaj dolg ampak vseeno
V prihodnjih dneh bodo daljši,hah
in v naslednjem nextu tudi vključim Zayn's pov
==============================================================

Brina's pov:
"Brina!Zbudi se!Če se ne boš zbudila tudi letala ne bo.In nas.Zdaj pa se sama odloči."sem zaslišala bratov glas.Odprla sem oči,in se zazrla v temno zelene oči.Iste oči kakor moje."Končno si se zbudila."se je zasmejal.Usedla sem se."A bi mi malo pomagal Sam?Te moje noge so čisto neuporabne."sem se pošalila na svoj račun,"Zakaj pa ti ne bi?"Ko mi je pomagal da se usedem v svoj voziček sem ga napodila stran da se oblečem.Vsakič je enako.Zjutraj se zbudim,mi nekdo pomaga da se usedem,ga napodim ven,se oblečem in čakam kdaj bo kopalnica prosta.Ko naredim svojo jutranjo rutino grem v kuhinjo,naredim kosmiče al kaj drugega,pojem in grem v šolo.Samo da bo danes izjema.Ne grem v šolo,vendar na letališče.Letališče v Ameriko."Brina.Na letalu ne boš imela hrane.Dobro se najej."me je okaral oče ko je videl da sem vzela samo sadje."Pa je.Lisa mi je povedala da je hrana."sem ji odvrnila.Oče je samo zmajeval z glavo."Dobro jutro moji sončki.Kako se imamo?Danes pa v Ameriko,kajne?Komaj čakam da vidim mojo novo delovno mesto."je mama hitro posegla vmes preden bi midva z očetom zanetila kakšen prepir."Mama,kam natančno v Ameriko pa gremo?" "Oh,ljubček,to pa samo vaš oče ve in noče povedati,jaz pa tudi ne bom izdala."je odgovorila Samu."Kaj pa naša nova hiša?"me je zanimalo.Ja,najbrž se vam zdi čudno da na dan selitve to sprašujem.Ali pa tudi ne."Dvonadstropna.Velika,prostorna,ljubka..Več pa vam ne povem."se nama z bratom je zasmejala.Pokimala sem."Joj,mi moramo iti!Hitro,Hitro v avto sončki!"je zaklicala mama,in izginila iz bloka.Kakor ste opazili naju najina mama,zelo rada kliče sonček in take stvari...zelo čustvena oseba je.Kakor jaz.Ko smo prišli na letališče je bilo ravno prav.Opravili smo vse,dali osebne in šli novim dogodivščinami naproti.Koga hecam.Verjetno bo vse drugače.Takrat sem zaspala.Sploh nisem vedela da sem zaspala sicer...ampak ok.Sanjala sem o tistem usodnem dnevu.Vse kar sem slišala je bilo kričanje mojega imena.Še zmeraj ga slišim."Brinca,tukaj smo.Brina,BRINAAAA!!!"se mi je na uho zadrl Sam.Odprla sem oči in prikimala.Bog,kako je tečen.
===============================================================
vam je bilo všeč?
vsaj takšno količino nextov drugače ne pišem!!
14. junij 2016
u186827
u186827
Next, ful dobro
14. junij 2016
u212238
u212238
Next
14. junij 2016
nest
14. junij 2016
u143259
u143259
Neeeeext
15. junij 2016
u212649
u212649
Next
16. junij 2016
Next
17. junij 2016
hell yeah Next
19. junij 2016
u212042
u212042
Neeeeeeeeext!!
Morš nextat če ne osebno pridem tja pa te prisilim ampak resno to je tak toppp!!
22. junij 2016
Evoo,pa sem spisala en Next....Love ya<3

Brina's pov:
Odpeljali smo se do naše nove hiše.Potem ko so me dali iz avta na voziček sem uzrla lepoto.Vrt je bil prekrasen in velik.Zadržala sem sapo."To je naša nova hiša?"oče je prikimal."Uuuu,to pa je lepo."je vzkliknil Sam.Šli smo noter,in takrat sem opazila da ima hiša stopnice."Mami,saj je kakšna spalnica odspodaj,ane?"sem jo hitro vprašala."Da Brina,mislili smo na vse.Imaš čisto svojo spalnico z svojo kopalnico,in eno majhno sobo za asistentko."mi je odgovorila."Asistentko?Kakšno asistentko?"takoj pa mi je postalo jasno vse,po maminem obrazu."Uh,zakaj?" "Brina,midva z tvojo mamo ne moreva skrbeti ves čas eden.Ker bom bil dobro plačan,in ker je vaša mami našla službo,sva se odločila da dava oglas za asistentko.Asistentko,ki te bo vozila kamorkoli hočeš,ko naju ne bo,ki bo bila v šoli ves čas z tabo zaradi sladkorne,in skratka da bo ves čas bila s tabo.To ne pomeni da ne boš imela svoje zasebnosti,samo da bo pazila nate.Brina,skrbi naju zate."je zaključil oče.Pokimala sem in se odpeljala v svojo novo sobo.Bila je ogromna.Imela je temno vijolične stene,kraljevsko posteljo,predalniki,prekrasno stekleno mizo,in velika bela okna,z temno rdečimi zavesami.Luči in vse so bile,le pusto je bilo,nobenih lučk ker so vse prepustili nam da opremimo po svoje."TOO!!DOBIL SEM SVOJO TELEVIZIJO!"je zakričal noben drug kakor Sam.Kot da je ni imel že prej.Zavila sem z očmi.Videla sem da sem jaz namesto televizije,dobila svoj laptop.Ki je bil seveda od appla."In kako se ti zdi tvoja nova soba?"sem zaslišala neznan glas.Obrnila sem se in videla moškega ki je bil v svoj poznih 40-ih.Imel je temne lase,modre oči in bil je svetle polti."Sem Michael Santiaga,nepremičninar.Tole hišo sem imel rezervirano prav za vašo družino."segla sva si v roko."Brina Youngwrite.Hči mojega očeta in mame.Lepo vas je bilo spoznati.In da vam odgovorim na vprašanje: Soba se mi zdi zelo lepa.Barve so ravno po mojem okusu.Kako ste vedeli?" "Oh,saj nismo.Ugotavljali smo ali bi bila lepša temno modra ali temna vijolična.Na koncu smo glasovali in zmagala je vijolična.Me veseli da se ti zdi lepa.Kaj ko bi šla v kuhinjo?"me je vprašal z nasmeškom."Oh,saj bi samo nisem pogledala še kopalnico in drugo sobo.Bom prišla takoj za vami."sem se nasmehnila.Nasmehnil se mi je nazaj in šel.Odpeljala sem se v kopalnica ki je bila prekrasna in velika.Stene so bile bledo rožnate,in na dveh umivalnikih je stala vaza z vrtnicami.Bila je tuš kabina,prav tako pa bana.Nasmehnila sem se in odšla v drugo sobo.Ta je imela pol stene bele,polovico pa temno rdeče.Bila je prostorna,imela je omaro,posteljo skratka nič ji ni manjkalo.Odhitela sem v kuhinjo.

"Zayn!Kje si bil prejšni mesec?"me je opazil moj najboljši prijatelj Louis."Imeli smo počitnice,kje pa naj bi bil?"sem mu odvrnil z nasmeškom."A gremo na pico?"nas je vprašal Irec."Zakaj pa bi mu je zabrusil Harry."Uou,model skuliri se.Zakaj si tok osoren."sem vprašal Harrya."Chloe ga je pustila včeraj.Oziroma ga je prevarala."mi je na uho šepnil Liam medtem ko smo hodili.KO smo prišli pa nas je Liam "razveselil" z novico da prihaja nova učenka na šolo."Baje je iz ene majhne državice iz Evrope.Ne spomnim se kakšna je,samo vem da je v obliki kokoši.To je to kar mi je mama povedala."nam je potihno šepnil.Ko smo pojedli,je vsak šel v svojo smer.

======================================================================

Oprostite,ni nevem koliko dolgo
Imate kakšna vprašanja?
Naj nadaljujem?
Love ya babes<3
25. junij 2016
nxt
25. junij 2016
u143259
u143259
Neeeeext
25. junij 2016