Forum
jz mislm napisat 1 zgodbico !
govorila bo u punci kt je lihk pršla u 6 razred !
mogoče bo neki stvari resničnih še od takrt kt sm bla u 6-mu klasu !
če nebo dost nextov al pa če nebom mela dost cajta za pisat bom pisala sam ob določenih dnevih !

sam zdej a nej pišem pisno al ne ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

08. september 2011
rabm rečmo 6 glasov ! da napišm pru del
08. september 2011
lohk neext!
08. september 2011
next
08. september 2011
zbudila sem se točno od 6.00 ! že takoj čez par minut sem se urejala za prvi šolski dan !
njaprej: cunje ! kaj naj oblečem ? odločim se za kratke hlače in črno majico !
potem še: make up ! barvica in maskara bosta dovolj !
nato pa moram samo še čakati da bo ura točno 8.07. nerada namreč stojim sama pred šolo brez frendov.
zadnjih par minut sedim na kavču in gledam na uro ! in končno ! hitro stečem zaklenem vrata in pokličem dvigalo saj živimo v 8 nadstropju !

na poti v šolo srečam mojo BFF. to bo vrjetno najino zadnje srečabje danes saj je ona v 6.a jaz pa v 6.b . do šole prideva točno tam pa naju pričakajo tudi druge punce !
pogovarjamo se vse mogoče in nato zdrvimo do ketk (garderob). tam je taka gneča da z mojo edino prijateljico v tem razredu komaj ujameva zvonec ! nato v učilnico stopi razredničarka .

po dolgih urah nakladanja je šole konec. ravno takrat zagledam pred vratih slovenščine tako lepega tipčka da skoraj oslepim od lepote. bil je emo. v svojem življenju sem videla samo 3 emote ! ampak ta je najlepši !...
08. september 2011
rabm 2 nexta da nextam
08. september 2011
u55482
u55482
neexšt. švetovnaa !
17. september 2011
nexteeej.
17. september 2011
ko sem prišla domov sem mojega brata zaslišala ! v parih minutah sem odkrila dovolj pomembne podatke da sem ga lahko dodala na fb ! ko sem končno lahko šla na računalnik sem doživela najvočje razočaranje ! utipkam ime in priimek vendar najde vsaj 6 rezultatov. žalostnagrem v posteljo in zaspim !

NASLEDNJI DAN !
danes imamo preduro hitro se oblečem in zdrvim v šolo ! na srečo moj prijatelj doda vse v katere sem zaljubljena ! in tako sem tudi zvedela kateri je pravi . po koncu šole hitim fb vmes pa se pogovarjam s sošolko s katero sem se zmenila da se popoldne dobiva ! na fb-ju se uresniči nočna mora ! dodam modela in napišem komentar !
DOGAJALO SE JE TO

J : jst A : andraž (ON) D : david(moj frend) P : pia(frendica) O : krena oseba
komentar
na našo šolo hod res en lep človk !
O : hahah..kdoo paa??
J : en i z 8.a
J : lohka ugibaš gdo
O : aaaa..mi je že jasn kdoo!..se mi zdii!
J : no gdo
O : a ti loh pu chatu puwem pa pol mi booš puwedala če je..
D : ANDRAŽ OBLAK je ta člowk
A : hahahahahah a ti to resn hahahah
D : ja majke mile
A : wtf kk pa ti wes kerga ona misle
J : ja david mogoče si pa ti D !
A : ne drgac ne more bit ker ni iz 8 a hahaha
D : ja
J : hm..sj res ! D
J : drgač pa itak cev 6.b ve u kerga sm
P : ne pa ne res je grdd
J : prav gdo ?
P : js
J : hahahahaha js pa ne
P : sej sen
J : teb
A : am ja lej ce sm slucajn to jst me prov boli kur.. keri zoki sm hud keri pa ne men je sam vazn da sm sam seb ušeč
J : a zdej nej se pa ubijem ! pa tut če bi to slučajn biv ti mi je čist useen če sm ti ušeč al pa ne ! jst sm itak sam napisala da na našo šolo hod en lep človk kr pa ne pomen da hočem da se poroči z mano !

in tko sem bla jest nasledn dan čist tko mal depresivna...
18. september 2011
u55482
u55482
neexšt
19. september 2011
vikend je bil dolgočasen zato ga nebom omenjala !

PONEDELJEK
v šoli je bilo vse vredu dokler ni bila ura geografije ! in kaj se je zgodilo ? moj sošolec luka me je izzival in tako sem ga začela tepsti ! v razredu pa je bil učitelj ki je to videl in rekel...

NEXTM?
20. september 2011
sori ker je tok mal !
20. september 2011
neext ;3
20. september 2011
bom mal kesnej al pa ju3 !
28. september 2011
"če si zaljubljena v njega ga ne tepi !" kaj ? skoraj sem se ubila . jaz da sem zaljuubljena v največjega debila na svetu? cel razred me je zaradi tega zajebaval ! zaradi učitelja sem imela pokvarjen dan v šoli . danes naj bi se dobila s prijateljico zato sem se po šoli odpravila k njej . po 1 uri sva se odpravili ven . šli sva v McDonald's nato pa še v two way. ko sva odhajale domol je bila ura približno 19.00 . nazaj grede sva šli mimo šole in tam sem videla andraža ki se je žvalil z svojo punco . nevem kaj mi je bilo vendar sem stekla tja in...

NEXT ?
04. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg