Forum
daaan .. začela bom pisat zgodbo kr mi je dc .. upam da vam bo ušeč.

Jst:

.. moje ime je Nika in stara sm 16 let.
brat:

.. kliče se Miha in star je 15 let.
sestra:

..kliče se Tina in stara je 6 let.

tip u katerga sm zaljubljena:

.. kliče se Žan in star je 17 let.
sovražnica:

.. kliče se Maja in stara je 16 let.
Nekega jutra mi zvoni budilka za u šolo .. šla sm pojest zajtrk se preoblečt in umit.. nato šla sm na avtobus.. ko sm pršla gor sm vidla mojo bff da je žalostna.. uprašala sm kaj je narobe in rekla je da ji ušeč neki fant ampak on je niti ne pogleda.. rekla sm ji da ji bom pomagala.. objela me je tko močno da skor nism mogla dihat .. ko sm pršla pred šolo sm zagledala Žana :$ .. pogledala sm ga ampak jst njega ne zanimam .. čez neki cajta je pršla Maja in ga poljubila -.- .. bla sm fuul jezna kr sm vidla da sta par.. smejala se mi in me delala ljubosumno .. mislna sm da jo bom ubila.. ko je zazvonilo sm šla v razred in se usedla.. Žan pa je sedeu za mano .. Maja pa ni bla u našem razredu .. še dobro! .. bla je matematika in jst je ne znam .. obrnila sm se in ga uprašala kako se izračuna račun ampak mi je reku da če ne znam naj uprašam učitelco in naj mu neham težit.. bla sm fuuuuul jezna na Majo! .. ko je pozvonilo konc pouka sm tekla hitro na avtobus in šla domou .. ko sm pršla domou sm zagledala.. 4 nexte ?
15. junij 2013
u127024
u127024
next... hudo
15. junij 2013
next
15. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg