Forum
u28077
u28077
Začnem ku bo 5 komentu xDDD
Aja sam tu vm puvem...učas bo žalostna story&vesela..napeta itd...

Okej napišem al ne???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. oktober 2010
Nexti oz. napiš že... k use zgodbice (tvoje) k sm ih prebrala so legendarne tko da hitr piššššššššššššššš
30. oktober 2010
u28077
u28077
ej huala ress♥♥♥
pišem pa če tut sam za tebe xD
30. oktober 2010
Pišiii ;3
30. oktober 2010
u28077
u28077
Ok bom začela!!!

Zadnji dan poletnih počitnic...zadnji dan miru in trpljenja. Počitnice so bile še kar uredu...čeprav sem jih pol prespala xDD. Kar me je morilo je bilo prejšnje šolsko leto. Življenje se mi je ful spremenilo...no zadnjih pet mesecev se zapiram vase in poskušam biti neopazna..tudi moja BFF je takšna..čeprav ni doživela tega kar sem jaz.

Bilo je lanske jeseni ko sem ga spoznala. Biu je tako lep in nobena se mu ni mogla upreti in seveda jaz trapa sem se zaljubila...bila sem še kar "lepa" če lahko tako rečem..oči nisem imela rdečih, pa tudi nisem bila oblečena v temne barve kot sem zdaj..No ja in use mi je pokvaril Dean. Ja prav ta Dean, ki je najpopularnejši tip na šoli..Jaz koza pa sem mislila, da je res zaljubljen vame..biu je moj prvi fant in verjetno tudi zadnji..Zgodilo se je tako: Jeseni sem se sama sprehajala po parku..in strmela v tla...In bum padla sem čez neko vejo..in tu je bil Dean. Po navadi bo se začel na ves glas režati, tokrat pa se ni prijazno me je pobral in se mi nasmehnil. Hvala sem komaj izdahnila...oblivala me je rdečica...Zastrmela sem se v njegov obraz, ki se je približeval...in sledil je mehak poljub..bil je sladek in neponovljiv. Šokirana sem ga objela in stekla domov. Vrgla sem se na posteljo z metuljčki v trebuhu. In tako je moje življhenje teklo kot namazano, 1. zmenek itd...Ko pa sem se..čudno da sem si zapomnila datum...13. oktobra sprehajala po parku in slišala kako so se fantje, med njimi tudi Dean pogovarjali:
Alex: Dean kko pa kj tvoja smrklja???? Ahahaha..je že nasedla..xD
Dean: Hahahaha..smrklja ja že naseda..kmalu mi bo dala xD In stava bo moja...
John: Ja to bi pa rad videl povej kdaj bosta...bom prišel gledat xD
Dean: Hja bova kar vsak dan..hahahahahaha..smrklja se ne bo mogla upreti..
Alex: Ja ja Dean počakaj še ne vemo če bo 100€ tvojih xD
Kaj???? Začela sem neutolažljivo jokati in hitro stekla domov..vrgla sem se na posteljo in v sobo je prišla mama vprašala me je kaj je narobe..nič sem rekla pusti me....Poklicala sem Jane(BFF):

me-m
jane-j

m: Jane hey...a maš kej časa??
j: mam ja kaj je pa narobe???
mrid hitr neki ti morm povedat..(sem zahlipala)
j: že šibam
Jane sem povedala celo zgodbo, tolažila me je in rekla de se mu bova maščevali..

Naslednji dan pa je bilo tako...Dean me je prijazno pozdravil jas pa sem prišla do njega in ga pošteno oklofutala, povedala sem mu da vem za stavo..in še nekaj se je izgovarjal jaz pa sem mu prislonila še zadnjo klofuto in stekla v razred...
Zadnje mesece nisem skoraj nič jedla in shujšala sem za nekaj kilogramov...Čez nekaj časa pa so me rešile poletne počitnice, ki so me vsaj malo pomirile....spet sem začela jesti in barva se mi je vračala. Zdaj pa spet smola...šola se začne že ju3. Spet sem prebledela v obraz in izgubila tek (za jest mislm)...Začela sem poslušati glasbo in utonila v globok spanec....
30. oktober 2010
u28077
u28077
Next????
30. oktober 2010
Huddooo ! Nextii ! =)
30. oktober 2010
u18082
u18082
NeeXttt
31. oktober 2010
Nexti mi TAKOJ!
31. oktober 2010
u28077
u28077
ŠE 2 KOMENTA!!!
31. oktober 2010
next!!
31. oktober 2010
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
31. oktober 2010
next!!
31. oktober 2010
u28077
u28077
okej pišem zdle xDD
31. oktober 2010
hannah montana the movie.. xD.
al kako se hannah montana napiše... neyxxxxxtt
31. oktober 2010
u28077
u28077
zbudila sem se sredi noči in nisem mogla več zaspati..Razmišljala se o jutrišnem dnevu...Oblekla bom črno, tudi lase imam zdaj črne...in seveda še make up..Ko bi ga vsaj lahko prebolela...Ah sem zavdihnila in odprla zvezek za matematiko. Raje se utapljam v šolskih knjigah, kot da se smilim sama sebi...Ura je bila 7. Šla sem v kopalnico in si privoščila hladno prho. Na to sem se naličila...Odšla sem v kuhinjo in rekla da ne bom zajtrkovala..Mami je že davno obupala in mi sploh ni več postavljala vprašanj. Strinjala se je celo da se pobarvam na črno. Enkrat mi je težila s psihiatrom pa sem rekla da se bom vrgla če okno in je to temo opustila...In tako sem poklapano ošla v šolo..tam me je čakala Jane(BFF). Skupaj sva odšli v razred...in tam je bil Dean s svojo družbo..začeli so se smejati..Šla sem mimo in Alex me je spotaknil...še bolj so se režali.Ignorirala sem jih in odšla do klopi. Naslednji odmor se mi je začela smejati vsa šola. Pa kaj je z njimi sem si mislila???? Takrat je prišla Jane in mi iz hrbta iztrgala listek z napisom: MALA JE ZA STAVO(hahahahahaha)....Kreteni sem si mislila rekla pa nisem nič...Šla sem v kopalnico in si navlažila obraz...izgledala sem kot zombi....(dam sliko pol dol xD). Na hodniku sem srečala največjo važičko na šoli, ki pa seveda zdaj hodi z Deanom. Hej luzer! mi je rekla...obrnila sem se stran in odšla naprej. A.J (tako kličejo sovražnico) je prišla do Deana in ga strastno poljubila. Vrgla ga je na tla in ga začela še bolj strastno poljubljati...vsi so strmeli samo jaz sem se obrnila in odšla v razred..Končno je bilo konec pouka..in kdo je biu na igrišču...A.J in Dean..kdo pa drug. Ko sem šla mimo niju sta se strasno poljubila, jaz pa sem samo zavila z očmi...
Tako so šolski dnevi počasi minevali...ko pa smo imeli ekskurzijo...

Nextam???
31. oktober 2010
u18082
u18082
next :3
31. oktober 2010
next !!
31. oktober 2010
Napreeej.
31. oktober 2010
u28077
u28077
2 koments pa nextam!!!!
01. november 2010
next
01. november 2010
next!!
01. november 2010
u28077
u28077
okej nextam zdle xDDD
01. november 2010
u28077
u28077
Zjutraj sem usa zdolgočasena vsala in se nerada pogledala v ogledalo...bila sem bleda kot sneg..pripravila sem si stvari za na ekskurzijo...Uzela sem tudi nekaj hrane..čeprav sem vedela, da je ne bom jedla...
Na avtobusu sem sedela z Jane, vso vožnjo sva tiho poslušali musko na i-podu. Končno smo prispeli...Vodiči so nam nekaj dolgočasno razlagali...sploh jih nisem poslušala...še kar sem imela i-pod. Končno smo dobili odmor za malico, spila sem nekaj vode...drugo pa mi ni šlo v želodec...Sama sem se sprehajala po parku, Jane pa je na klopci jedla..
Takrat mi je pot prekrižal Dean...Smejal se mi je v obraz....jaz pa sem ga odrinila in odšla naprej......Čutila sem ko se je še smejal za mano...po tem pa ga je poklicala A.J in Dean je stekel kot majhen kužek za njo....A.J je prišla do mene in me udarila...Pogledala sem jo in rekla: What is your problem?????Rekla je: Pusti Deana primiru in ga strastno poljubila...Odhajala sem stran, ko pa me je odrinila in padla sem na beton..nič več nisem videla......................................................................Zbudila sem se šele ko je nekdo name zlil vodo in me skušal zbuditi...bila je Jane ....Jane sem zastokala hvala bogu je rekla zbudila si se...Odšli sva na avtobus in se še nekaj pogovarjali..Domov smo prišli okoli 3 popoldne...Odločila sem se da bom še eno uro v parku....Z Jane sva se usedli na klopco...pogovarjali sva se in Jane je rekla da gre domov...rakla sem da bom še malo ostala.....Nekaj časa sem sama sedela, po tem pa je k meni prisedel.....

Next????
01. november 2010
u28077
u28077
next????
01. november 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg