Forum
u149897
u149897
Heii! Jaz sem Daisy in stara sem 11 let. Tukaj bom pisala zgodbo o...saj če znate angleško razumete tudi naslov, zato naslova ne bom ponavljala. Tudi če moja BFF ne bere te zgodbe, ji ne bom zamerila. No...drugače pa bom tudi njo oz. BFF omenila v zgodbi.
Pravila:
-Se ne kregamo!
-Redno beremo zgodbo in pišemo Nexte!
No...to sem jaz Daisy:

In moja BFF Sundai:

No...vsaj 2 Nexta z velikimi začetnicami!!!!!!!

Ali boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

27. avgust 2013
u149897
u149897
Ne samo glasovati, ampak tudi Next napišite, ker če ne ne vem če zgodbo berete ali ne!
27. avgust 2013
u149897
u149897
2 Nexta z velikimi začetnicami!!
27. avgust 2013
u139353
u139353
NEXT!
27. avgust 2013
u149898
u149898
Next
27. avgust 2013
u149897
u149897
No...bil je prvi dan šole in v šolo z mojo BFF sem prišla takole oblečena:

Tudi ona je imela čisto enaka oblačila. Ko sva šle skupaj v naš razred sva šli mimo razreda B. Tam je bil že polen razred, ker verjetno niso zamujali kot mi A-jevci. Ko sem prišla v razred je bil če čisto prazen. Ugriznila sem se za jezik in Sundai vprašala zakaj je še vedno prazen. Rekla je da verjetno se zberemo kje drugje in ne v našem razredu. Tako sva šli v pritličje in tam videli našo učiteljico. Rekla je da se zberemo na dvorišču in ne v razredu!! Ko sva prišli na dvorišče je bil tam en B-jevc. Z najtežjo šolsko torbo sem se s Sundai sprehajala po igrišču dokler ni mimo prišel nek fant. Tttega pa poznam sem zapleteno rekla Sundai in se odmaknila na Sundaiino desno. Najbolj ga sovražim med vsemi sem ji zašepetala na uho, nato pa je rekel...Živjo! Grem v razred.
In kaj mene to briga če gre v razred?? Sem vprašala Sundai in rekla je da ne ve. Aja...to je ta moj največji sovražnik Zack:

27. avgust 2013
u149897
u149897
2 Nexta z velikimi začetnicami!!!!!
27. avgust 2013
u139353
u139353
NEXT!
27. avgust 2013
u149898
u149898
NEXT
27. avgust 2013
u149897
u149897
Ko je bil končno pouk po dolgi hoji po dvorišču sem spoznala nove sošolce. Prav nihče mi ni bil niti malo všeč, saj jih nisem poznala. Ena naša sošolka Vanessa je baje zelo prijazna ampak v to ne verjamem, ker so vi videti nesramni oz. važni. No...ampak res je mogoče Vanessa prijazna, saj ko sem se usedla na klop je rekla da naj se pazim naših novih sošolcev in da naj se ne družim z njimi. 1 Nasvet. Sem rekla Sundai, ki je sedela zraven mene. Rekla je da se Vanessa samo dela da je prijazna, ali kaj takega, v resnici pa vdira v vsak Facebook profil. To sva se s Sundai najbolj bale, saj bi nama lahko vdrla na Facebook z veliko zasebnosti. Ashley naši bivši sošolki sva to povedali, ampak rekla je da naj se nič ne bojiva, saj nama lahko pokaže nekakšno začšito profila. Rekli sva da naj nama pokaže in tako nama je pokazala na njenem prenosniku. Veseli sva bili da nama je to pokazala, zato sva ju povabili na sladoled, saj smo bile res dobre prijateljice ne glede na to tudi če je Ashley v B razredu. Ko smo pojedle sladoled smo šle še malo v park, ker pa je bilo vroče za umreti sem šla jaz po parku takoj domov in takoj skok v bazen, Sundai in Ashley pa sta šle še v park pri živalskem vrtu. Po dolgih sprehodih je Sundai prišla k meni in skupaj sva se kopali. Ko pa je bila ura 18:00 sem imela večerjo in takrat sva se poslovili. Jutri spet nesrečna šola sem rekla Sundai in vsaka je šla skozi svoja vhodna vrata. Ker sta hiši res blizu in ju ločuje samo ena lesena ograja sva se pogovarjali s Sundai vsaka iz svojega okna. Pogovarjali sva se o...2 Nexta z velikimi začetnicami!
27. avgust 2013
u149898
u149898
NEXT
27. avgust 2013
u139353
u139353
NEXT!
27. avgust 2013
u149897
u149897
Pogovarjali sva se o Zacku, saj je on zaljubljen vame. Naslednji dan ko je Sundai prišla k meni sva se malo zafrkavali z Zackom, saj sva ga na slikah naredili debelega. Hahahahahahahaha sva se samo in sigurno vsaj 1 uro tako smejali. Smejali sva se dokler ni nekaj pozvonilo. Bil je...OMG!! Bil je Zack. Odpreti je šla Sundai, ker si jaz nisem upala. Čez eno minutko je bil Zack že v moji sobi in mi priznal da...je vame. Rekla sem mu da naj na to niti ne pomisli, saj jaz ga sovražim in...potem sem mu še dodala: Ločena za vedno!!!! Sem mu rekla v obraz in ga peljala do vrat in še čez vrata. Sundai me je objela, ker sem mu res to rekla, saj včasih sem samo "sanjala" o tem da bi mu to rekla, zdaj pa sem ga res! Čet okno pa sem ga videla s takim obrazom:

Ja vem da je fant...samo nisem našla druge slike sorry
Misliš da bi bilo boljše če...sem hotela vprašati Sundai vendar me je prekinila z besedo "NE!!" Prav...sem rekla in si oblekla jakno, da bi Sundai pospremila domov. Bil je že pozen večer, zato sem bila utrujena. Zjutraj sem se zbudila v spodnji majici. Mislila sem ravno pogledati skozi okno ko pa vidim tole...Zacka in Sundai...Kwa?? Se glasno vprašam in hitro se oblečem. (Sundai ne zameri, to je samo zgodba in ni res) Ko pa stopim skozi vrata imam spet isti obraz kot včeraj Zack ampak ni mi mar zato ker ima "drugo". Stopila sem do Sundai in jo vprašala če se to res dogaja. Rekla je da sta samo prijatelja in nič drugega, ampak jaz še vedno mislim da sta nekaj več kot prijatelja! Ker sem Sundai po eni uri videla na oknu sem jo vprašala zakaj je bila prej z Zackom. Rekla je da jo je on kar naenkrat ustavil in jo začel spraševati če bi bila njegova punca in podobno. Rekla je da ni ona nič kriva in...kot BFF sem ji seveda verjela saj mi še nikoli ni lagala. Dokler je nisem prekinila: Čaki, čaki, čaki malo Sundai! Mislim da sva čisto obe všeč Zacku in ne samo jaz!!!!! Omg pa res!!!!!! Je Sundai rekla in...2 Nexta, pa sorry za samo eno sliko!!!
27. avgust 2013
u139353
u139353
NEXT!
27. avgust 2013
u150005
u150005
NEXT!
27. avgust 2013
u149897
u149897
Sorry ne vem zakaj kar naenkrat me je odjavilo in potem se mi je vse zbrisalo!!
28. avgust 2013
u126990
u126990
next
28. avgust 2013
u149897
u149897
Ko je to rekla je prišel Zack do nje, ampak je v resnici gledal mene. To je Sundai opazila, zato je šla stran, jaz pa za njo. Rekla sem ji da če ji je kaj na njemu všeč, naj ga kar ima, saj ga jaz sovražim. Ko je bila končno ura 14:00 sem šla peš proti domu. Ko sem končno prišla domov sem videla svojo psico Kayo da je sredi ceste. Hotela sem jo rešiti ampak jo je že Zack. Zahvalila sem se mu in mu rekla: Zack...Love+Hate=Separation forever!!! Kaj? Zakaj? Daj no? Ne no...To je rekel in spraševal, vendar jaz se nisem zmenila zanj. No...mogoče ker imam zobni aparat sem mu še dodatno všeč:

Mogoče mi res paše ampak....ni ga lepo imeti. Ko pa smo imeli v šoli neko košarko sem morala sedeti zraven njega, ampak na srečo sem morala kmalu domov, ker sem imela ortodonta (Zdravnik za zobni aparat, če ne veste kdo je to). Naslednji dan sem v šolo prišla z rolko. Haha, mogoče je malo smešno ampak je zelo cool! Ker sva en teden s Sundai razmišljali kako preprečiti da bo Zack vame, sem le ugotovila zato sva se objeli. Med odmorom sem morala po malico v kuhinjo in takrat je šel tudi Zack. Hitro sem vzela malico in soke in šla proti razredu. Med potjo proti razredu me je Zack vprašal če mi je on všeč. Rekla sem da mi ni všeč in da niti nočem imeti nobene ljubezni z bivšim sošolcem. In tako sem končno prišla v razred v katerem me je razneslo zaradi kričanja, kot da smo v vrtcu. Tam je učiteljica rekla da...2 Nexta z velikimi začetnicami!!!!!!!!!!!!!!!!
28. avgust 2013
u150005
u150005
Next
28. avgust 2013
u126990
u126990
next
28. avgust 2013
u139353
u139353
NEXT
28. avgust 2013
u149897
u149897
Takrat je učiteljica rekla da dobimo jutri novo sošolko Katharine. Ker smo pisali test matematike dve uri je čas zelo počasi minil. Potem smo imeli še dve uri pouka. Šla sem v jedlnico in si na pladenj vzela za kosilo: Lazanjo, pomarančni sok in jabolko. Po kosilu sem šla na šolsko dvorišče in čakal Sundai. Ko je prišla sem ji rekla da greva domov. Rekla mi je: " Daisy! Si pozabila da danes imava odbojko?"
Jaz pa: Aja! Točno!
Šle sva k odbojki in tam je bil Zack. Ko sem pogledala v svojo športno omarico je bil notri en listek. Na njem je pisalo tole:

Ker je bila z mano Sundai je videla ta lisek in mi povedala da je tudi ona dobila tak listek. Rekla sem da mi to ni všeč, da sem všeč Zacku. Rekla je da je včeraj srečala Zacka videla v parku z njim je bil njegov najboljši prijatelj. In misli da se je pogovarjal o naju. Naslednji dan v šoli...
Nadelljevala bom čez par ur ali jutri!!!!!
28. avgust 2013
u126990
u126990
next
28. avgust 2013
u139353
u139353
NEXT!
28. avgust 2013
u149897
u149897
Naslednji dan v šoli sem Sundai počakala na šolskem dvorišču. Rekla je da mi mora nekaj nujnega povedati.Mimo je prišel Zack, jaz pa sem mu rekla da vse vem in da mu ni treba več nič skrivati! Ko sva šle s Sundai k omaricam mi je povedala nekaj nujnega. Rekla je da Zack sploh ni zaljubljen vame, ampak je v Ashley. J-jaz, S-Sundai:
S-Veš da Zack sploh ni zaljubljen vate??
J-Kaj?? Kako? Kako to veš?
S-Včeraj sem mu malo >oropala< omarico in videla katera pisma si je pošiljal z Ashley!
J-Ti to resno?? Ok, samo da ni!! Sreča!
In tako je na srečo Sundai vzela te liste na katerih je pisalo:

In:

Super! Sem rekla Sundai in šla proti razredu. V razredu sem najprej vzela zvezek Slovenščine in notri je bil spet listek na katerem je pisalo: Hej! Kako si? Jaz sem v redu. I YOU!
Mislila sem da je to spet od Zacka ampak ne...to je bilo od našega sošolca Richarda. Že spet??
Sem se vprašala in listek pokazala Sundai. Rekla je da naj ga shranim in ne vržem v smeti, ker ga lahko kdo potem najde in točno to sem naredila. Shranila sem si ga v puščico in takrat smo začeli pouk. Pri uri sem skoraj zaspala, saj smo samo ponavljali prejšnjo snov. Sundai mi je rekla da naj rečem da grem na WC, drugače pa naj grem ven iskati en svinčnik, ki ga je izgubila. In to sem tudi naredila. Ko sem prišla k pouku sem ji prinesla svinčnik ampak se ni srečno končalo...Učiteljica in sošolci so rekli da so me videla, da sem šla ven in ne na WC! Rekla sem da sem šla na WC in potem še ven iskati tale svničnik!!!!!
2 Nexta za nadeljevanje!!!!!!!
29. avgust 2013
u126990
u126990
next
29. avgust 2013
u139353
u139353
Next
29. avgust 2013
u149897
u149897
Ko je pouk končal smo šli vsi ven. Danes je bil zadnji šolski dan in dobili smo vsak svoja spričevala. In tako je prišla za zadnji dan Sundai malo k meni, ker ona gre v srednjo v Ljubljano. Še zadnjič sva se objeli in poslovili. Bila sem žalostna, saj je ne bom celo šolsko leto videla. In tako so počitnice hitro minile in prišla sem v novo šolo. Nobenega nisem poznala, zato sem sedela na klopi pred šolskimi vrati. Kmalu za tem je prišla ena učiteljica in me vprašala kateri letnik sem. Rekla sem da sem 1.a. in tako me je učiteljica pospremila do našega razreda. Bil je zelo velik in to sem se tudi bala, saj nas bo v razredu veliko, ampak jaz sem navajena na manjši razred. In končno so vsi prišli v razred in tudi skoraj vsi so se poznali, samo jaz nisem imela nobenega prijatelja in nobenega nisem poznala. Čez nekaj časa stopi do mene ena moja sošolka. Vprašala me je če bi postale prijateljice in rekla sem da ja. Rekla je da ji je ime Kaja in jaz pa sem seveda povedala tudi svoje ime. Po pouku sva šli malo na šolsko dvorišče. Kaja:

Ko je bila ura 14:30 sem šla domov. Doma sem najprej pojedla kosilo, potem pa še pripravila torbo za jutri. Kmalu mi je zazvonil telefon in bila je neka čudna številka. Ko sem se oglasila je bila to Kaja in me povabila k sebi domov. Ko sem prišla je bilo videti zelo lepo. Njena hiša z bazenom:

2 Nexta za nadeljevanje!!!
29. avgust 2013
u139353
u139353
Next
29. avgust 2013
u149897
u149897
Še en Next
29. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike