Forum
haaj. Na pobudo moje prelepe Nives (smeškoo) sem se odločila, da objavim en uvod zgodbice inja ona pravi, da je TOP. Sam js neverjamem, da je glih tok fajn. Mam pa eno posvetilo za Nives:

Ti si moj mali sonček, vedno me nasmejiš. Si zabavna, svetovno pišeš, čedna si(najbrž) in te ma ZELO, ZELO rada.In tole zgodbico posvečam tebi.
LOVE HAPPENS ( UVOD)

»Bruhaj. Bruhaj! Bruhaj! Si slišala? Bruhaj za božjo voljo!« sem momljala sama sebi in si v usta tiščala prst ter skušala iz želodca izsiliti, da izbruha pravkar pojedeno malico. »Neumna, mala pokveka! Kako si si drznila pojesti dva kosa kruha? Kako si lahko vzela še bonbon, ki ti ga je kuharica stisnila v roko? Kako?« sem se po tiho drla sama nase in si prst porinila tako globoko v grlo, da sem počasi začutila slabost, ki mi je prihajala nasproti. Naslonila sem se na straniščno školjko in z izkašljevanjem skušala izsiliti iztek želodčne vsebine. Uspelo mi je. Prav počasi je hrana pričela iztekati iz telesa in se ustekleničiti na dnu školjke v šolskem stranišču. Z WC- papirjem sem obrisala umazana usta in potno čelo nato pa, kot se ne bi nič zgodilo splahnila in spustila pokrov. Odprla sem straniščna vrata in si umila roke v umivalniku. Nisem prenesla pogled na svojo podobo v ogledalu zato sem glavo tiščala karseda stran in zaradi živčnosti sem začela grizljati svojo ustnico. A skušanjava me je premagala in ob pogledu name so me v očeh zapekle solze. "Poglej kakšna si? Ni čudno, da te nihče ne mara." sem po tiho rekla in obrisala solzi, ki sta stekli po licu. Ob nenadnem poku sem se zdrznila in prestrašeno zazrla v dve postavi, ki sta vdrli v stranišče. Eden od njih je bil fant zato sem se hitro obrnila stran iskajoč zelenih brisačk, ki bi utegnile popivnati kapljice vode, ki so se sušile na moji koži. "Rachel." globok glas je presekal napeto vzdušje. V ogledalu sem zaznala vročično poljubljanje. "Rachel." Dvoboj jezika se je nadaljeval, kot da se ne bi nič zgodilo. "Rachel." Šele zdaj se je punca odmaknila in zavila z očmi. "Kaj?" njen glas je bil podoben glasu Barbike- popolno uglašen - zato sem žalostno zavzdihnila. Fant je očitno nakazal name saj sem začutila dva preiskajoča pogleda. "Hm, ti, oprosti, bi lahko prosila za malo več zasebnosti?" Obrnila sem se in pokimala. Izpod umivalnika sem potegnila zmahano torbo in se med rahlo omotico zaletela v fanta. "Oprosti." sem zašepetala in za trenutek uživala v močnem oprijemu, ki mi ga je nudil. Barbika naju je jezno gledala in malo bi manjkalo, da me ni izpulila iz njegovih rok in porinila skozi vrata. Hitro sem se odmaknila in poravnala goste lase, ki so mi silili na oči nato pa sem skoraj stekla iz wc - ja. "Kaj je pa njej?" slišala sem njegov globok glas a kaj kmalu ga je prekinil pok vrat.

05. november 2013
Ja hvala ti moja zlata tanja katero zelo rada imam!
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
05. november 2013
ou maj gaš!!! <33
tanjica to je popolno!! <3
nexti čimprej!
05. november 2013
ja, jst bi bila tudi zelo vesela nexta!!
05. november 2013
hvala vaaam < 333 HAHAHAHHAHAHA NIVES NAPREDUJEMA
05. november 2013
JA NAPREDUJEVA! In ne pozabi na saro ahahhahahah!
torej kdaj je naslednji next
05. november 2013
HAHAHAHHAHAHAHAHAHAHAHHAHAH 4 BRALKE MAM WAAAUUU, NAVDUŠENA FUL. ZDELE SE HISTERIČNO DEREM HAHAHHAHAHAH.
NWM? GA KR OBJAVIM HAHAHAHHAHAHAHAHAHHHAHHA
05. november 2013
nnnneeeexxttt <33
05. november 2013
jaa tanja objavi ga
05. november 2013
u27814
u27814
tole je popouno, puhek <3
sigurno bo spet ena tvojih uspešnic..
Neeeeext!
05. november 2013
NEEXT!!
05. november 2013
Ja tanja objavi ga!
05. november 2013
u27814
u27814
ja puhek, napiš next če ne ti pridem na dom težit dokler ga ne napišeš. hvala za razumevanja!
05. november 2013
Evo drugi del samo za mojo najlepšo Iris, ki je taka super osebca, polepša ti dan, ful je fajn z njo govorit, ma najboljše ff- je ztao ima, da jih berete. Skratka IRIS NAJBOLJŠA SI! < 3

Ob njegovih besedah in glasu, v katerem je bilo toliko studa in groze sem v ponovnem navalu pekočih solz zaprla oči. Glavo sem zakopala v topel kašmirjev pulover, ki mi je ohlapno obsegal telo in grel mrzlico, ki se je ob snidenju oči z očmi pojavila po telesu. Fazani, ki so v majhni skupinici sedeli ob oknu in skušali odmor spremeniti v zabavo so me prestrašeno gledali, kot da ne bi želeli, da se zlomim pred njimi. Globoko sem vdihnila in ob tem rahlo zasmrkala a solze so se pogreznile v globok objem beločnice. Ob pogledu na uro sem stekla proti jedilnici, kjer se je odvijal sproščen pogovor. " Ems!" Slone je z popačenim glasom zaklicala proti meni in ob premiku njenih ustnic se ji je na brado vsul kup drobnih drobtinic. V roki je držala muffin in si ga kmalu po klicu zbasala v usta, da se ji je smetana obarvala na tankih ustnicah. Kot vedno je izgledala grozno. Oprijeta rdeča majica z napisom ' Go Tigers' ji je obdajala maščobne blazinice, ki so počivale na temno modrih že obledelih kavbojkah. Mastni kratki lasje so ji obkrožali srčast obraz, obrvi potrebne že puljenja in dva velika mozolja na sredi čela sta mi otežila pot do nje. Dvakrat sem pogledala okoli sebe a nihče ni opazoval mojega gibanja zato sem se hitro spravila do njene mize. Sedla sem in jo zbegano opazovala. "Kje si bila?" njeno vprašanje se je zdelo skoraj očitajoče a se ni obremenjevala. Obliznila si je vseh pet prstov in jih nekaj časa vrtela med jezikom. "Na stranišču." po tiho in hripajoče sem odvrnila in samo upala, da ne bo več vrtela s svojimi vprašanju. A njene zelene oči so se zapičile vame:" Si srečala kje Gunsa?" Nekaj časa sem njegovo ime obračala po možganih v upanju, da ga bodo zaznali. "Kdo je Guns?" sem vprašala in upala, da ni spet kakšen super pomemben član kemijskega krožka. "Stara, se ti hecaš?" tako presenečeno je zazijala, da mi je ob tem pošpukala del roke, ki je počival na rdeči mizi. Skušala sem prekriti izraz gnusa a sem raje sklonila glavo in si z robčkom obrisala povrhnjico. "Guns... Oh, on je najbolj simptičen fant na tej šoli. Kapetan moštva, bogat, inteligenten, čeden, postaven. Skratka kar si dekle želi. A ima majhno napakico." ob besedici 'napakica' je zožila oči in na obraz se ji je prikadla senca rahle jeze. "In ta napaka je?" sem zdolgočaseno odvrnila, že zaposlena z obdelovanjem nitk na puloverju. "Punco ima." ob tem je zaigrano zasmrkala. " Jo poznam?" glasno sem zazehala a Slone je veselo nadaljevala. "Seveda. Rachel...." ob njenem imenu so možgani utrpnili in niso poslušali Sloanino razlago, ki se je monotonično nadaljevala. Samo, da ni to ista Rachel, ki se je tako vročično poljubljala s fantom na stranišču. V glavi mi je utripala želja, da bi Slone zaupala svoje doživetje a si nisem želela vnovičnih vprašanj zato sem jo tiho poslušala. "Evo, tam imaš slavni parček." Slone je nevoljno vzdignila svojo levico, ki je prej spominjala na valer kot na dejansko roko a sem pogled preusmerila v Gunsa in Rachel. Oba sta imela rdeče ustnice, rahlo pomodrele in njemu je na obrazu počival zamaknjen izraz. Ona je navdušeno stekla prijateljicam v objem. A nekaj je bilo v njegovih očeh zakar nisem hotela odmakniti pogleda. Bilo je nenavadno, skoraj mistično. Kar na enkat me je pogledal s tolikšno jezo, da me je zagrabilo v srcu in sem pričela težko dihati. Padla sem s stola, ki se je odbil in povzročil pok, moja glava pa je nekontrolirano zadela ob trdna tla. Noge so mi pričele trzati, prav tako roke v glavi pa je bilo vse zabrisano. Slone je zavpila in se kot krof sesedla k meni. Z debelimi prsti me je pobožala po obrazu nato pa me je zajela tema.
05. november 2013
hAHAHAHAHHAHAHAHA ANA, NE VEŠ KJE ŽIVIM.
05. november 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
05. november 2013
u27814
u27814
HAHAHAH VEM VEM, ZRAUN SINČEKOU.
05. november 2013
HAHAHAHHAHHAHHA NIVESKA JE V TURBO POGONU...
ANA - NISO SINČEKI AMPAK ŠINCEKI
05. november 2013
nnnnnnnnneeeeeeeeeexxxxxxxttttttttt
05. november 2013
o moj bog to je blo tako popolno!! <33
in hvala za posvečen next ;* <33
in pa neeeeext čimprej!!
05. november 2013
u27814
u27814
Neeeeeext!
05. november 2013
u27814
u27814
UPSIII..
05. november 2013
ka zdej ti ustvarjaaš, ana?

IRIS - ni kej < 33
05. november 2013
Neeext ;3
Prisla sem ker mi je dala nas resitelj (smeskoo) linkec xP sicer sm do grla sita ljubezenskih zgodbic ampak ta je zelo dobro napisala upam samo da ne bo kasn klise ;D
05. november 2013
Uhh, hvala < 333 Eh, ne hahhaahahaha ta bo unikat < 3
05. november 2013
Upam sicer pa res dobro napisano :3 ceprau ponavadi berem samo furoristicne/sciFi/fantazijske zgodbe (to je razvidno tudi iz tistih k jih pisem js xP) ampak me je tvoja kar potegnila :3
05. november 2013
Uhh, najlepša hvala < 33333 Sej drugač pišem še eno na word, ko se najstnica zaljubi v duhovnika ampak je ne bom objavla < 333
05. november 2013
u27814
u27814
umm nevem.. dans se mi mal blede ko naju je z mojo mamo skor Roza zgazla-dobesedno..
05. november 2013
Tanja o tem se bomo me še pomenili in ta zgodbica bi mogla it gor ker je pomoejm tut top
05. november 2013
Sodec po tej mogla bi bit kar dobra
05. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg