Forum
u73962
u73962
To zgodbico pišeme z just-anno Vem da je že veliko 1D FanFicov ampak zakaj še nebi bil en več? če ti kaj ni všeč spelji
Živjo,sem Mia Mead. Stara sem 17 let. Imam dolge rjave lase. Živim v Londonu in obožujem glasbo,saj se brez nje ne da živeti. Imam brata po imenu Adrian. Star je 19 in je zelo zaščitniški. Sploh mi ne dovoli ven. Ampak ga imam rada. Moji mami je ime Caroline,stara je 33 let. Nimam očeta. Zapusti nas je ko sem bila stara 3 leta ter Adrian 5. Nimam veliko prijateljic in vsi se norčujejo z mene. Ampak nihče tako kot Mellanie,ki je moja sovražnica. Skos se spravlja name in se norčuje. Enkrat sva se stepli. Učitelji so naju dobile ter mene obtožili da se grdo obnašam. Ona pa,kot vedno,ni bila nič kriva.
Jaz:

Mama:

Adrian:

Mellanie:

16. marec 2013
neext
16. marec 2013
u73962
u73962
just-anna -.- če skup pišeme
16. marec 2013
Ime mi je Diana Cross stara sm 18 no skoraj rojstni dan imam 25 decembra (to je naslednji teden) ja vem najbolj beden dan da bi se rodila. Zj pa se o moji družini aja nimam je mami je pobegnila z drugim moškim ko sm imela 3 leta, oči pa je imel prometno in tako sm ostala sama saj ne da imam težko življenje prav nasprotno. Imam veliko hišo na obrobju new yorka in sm bogata saj mi mami od nekod pošilja kupe denarja ,imam le eno pravo prijateljico, ki je tudi moja največja konkurenca ime ji je Kristen vedno tekmujeva katera bo imela boljše ocene, lepšega fanta,…. Tako je že od prvega razreda in naslednji teden se bo to končalo polnoletna bom in končno se bom odselila hišo sm že kupila in tudi karto že imam kupljeno. Zmiraj ko pomislim nato se mi na usta prikrade nasmešek čez točno en teden bom na letalu smer LONDON.

to sm pa js:

Kristen:

16. marec 2013
u73962
u73962
16. marec 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
17. marec 2013
u73962
u73962
»Adrian! Kaj misliš kdo si?« začnem kričati nanj. Kako je lahko takšen težak? »Ne boš šla.« grdo ga pogledam:«Hočem iti ven! Pusti me. Vsaj enkrat! Saj mi Jesse ne bo nič naredil!« Imela sem prvi zmenek…in zamudila ga bom. »Ne zaupam temu tipu.« reče čisto mirno. Jezno sem šla v svojo sobo. Vrgla sem se na posteljo in preklela Adriana. Vzela sem telefon in napisala Jesseu da ne morem priti. Jezno sem šla v kuhinjo. Tam je že bil Adrian ki se je delal da me ni opazil. Zavzdihnem saj mi ni všeč ko sva skregana. »Adrian…oprosti.« mu rečem. On le skomigne z rameni. Kako je lahko tako trmast? Iz hladilnika sem vzela čokolado in jo začela jesti. »Boš malo?« vprašam Adriana. Pokima in se nasmehne saj ima čokolado še raje kot jaz. Dam mu mali košček. Poje ga in se posveti telefonu. Spet grem v svojo sobo. Vzamem svoj prenosnik in začnem brskati po Facebooku. Kako sem si želela prijateljice ki bi me razumela in bi ji lahko povedala za svoje težave…
Jesse:

17. marec 2013
17. marec 2013
next!!!
17. marec 2013
next !!!
18. marec 2013
»ne moreš me pustit same!!!« Kris se je spet drla na mene zakaj se ne more preprosto strinjati da odhajam, vem da ne misli nehati zato jo samo grdo pogledam »pa samo eno leto še počakaj, da končama šolo« reče malo tiše » Kris karto sm že kupla stanovanje že tudi imam in sovražim svoje življenje tukaj vse me spominja na očeta, nimam prijateljev fant pa me vara z vsako blondinko ko jo vidi« Kris je začela jokati zakaj je vedno tak občutljiva »aja ka pa js js nism tvoja prijateljica??« »ne« odrežem njene oči se razširijo in obrne se jaz pa jo primem za roko »ti si več si družina« no mal sm počakala nato pa je spet začela jokat »zakaj me boš pa zapustila!!!!!!!!!!!« no bolše da ji zj povem če ne bom imela poplavo v hiši »Kris nekaj te moram vprašati« pogleda me zato počasi nadaljujem »bi se odselila z mano« ni mi odgovorila sej vem to je velika star in ona oma tu družino »Diana jaz jaz« prekinem jo »poglej ne mislim te forsirat pojdi domov se naspi se pogovori s starši in dobro razmisli …….. v petek odidem z alli brez tebe« no Kris je le rekla lahko noč in odšla. Resnično upam, da bo šla z mano takrat mi zazvoni telefon, pogledam da vidim kdo kliče na zaslonu piše my love ka bi pa še ta rad oglasim se »hay sweeheart« joj še en človek ki ga sovražim » hay love« recem in zavijem z očmi najina zveza ja kaj naj rečem on me ni ljubil jaz ga ne ljubim zakaj sma skup aja ker sm lani za njegov rojstni dan dobila izziv in tako sma postala najlepši in najpopularnejši par na šoli » hej ka se lahk dobima neki ti moram povedat« nihče ne ve da se bom preselila in mislim da je čas da izvejo »ok kje in kdaj« »v parku čez pol ure« rečem se poslovim in prekinem.
bo Kris odšla v London??
next??
18. marec 2013
u113639
u113639
ja
neeeeext
18. marec 2013
u73962
u73962
19. marec 2013
ja, mogoče
next
19. marec 2013
u73962
u73962
Ko sem se zbudila iz razmišljenja sem šla v kuhinjo saj sem pozabila čokolado. V kuhinji sem zagledala Adriana ki je jedel MOJO čokolado! "Adrian,to je moja čokolada!" rečem on se pa le zasmeji. Vsedla sem se na tla in se začela muliti. Adrian je zavzdihnil in mi dal čokolado. "Hvala bratec,sem vedela da se lahko zanesem nate." rečem in se zasmejem. "Greva malo ven?" me vpraša Adrian ko pojem MOJO čokolado.Pokimam mu. Šla sva v mesto. V kavarni sva si naročila kapučino. "Ej,Adrian,zakaj me ne spostiš nikoli ven?" ga vprašam po tišini. "Hmm...morda zato ker nočem da se moji mali sestrici kaj zgodi?" reče Adrian in mi skuštra lase. "Samo dve leti si starejši od mene." zamomljam in si popravim lase. "Zamenjama temo?" me vpraša Adrian jaz pa mu pokimam. Šla sva v park in se pogovarjala. Ampak kmalu mi je izginil iz pred oči. "Adrian!" zakličem ampak ga ne najdem. Nato se zaletim v nekoga. "Pazi malo!" rečem. "Ti si tista ki se je zaletela" je rekel fant. "Oprosti." rečem in pogledam fanta...

sory ker je kratko ampak jaz uživam v pogledu na to sliko:

19. marec 2013
Diana
Oblekla sm krilo in majico na ručke vzela telefon in se odpravila v park, hitro sm ga zagledala naslanjal se je na drevo in čeprav ga ne ljubim moram reč da imam prekleto hudega fanta »adrijan!« stečem do njega on pa se obrne in se zasmeji .. čeprav je prasec ga bom pogresala »živjo srce« reče stopi do mene in me želi poljubiti a se odmaknem zato me začudeno pogleda »kaj je narobe?« no nwm kak naj mu povem » adrijan v petek odhajam« rečem hitro in on me samo gleda »kam greš?« ta človek je zabit »selim se v London« njegov obraz postane jezen kar me preseneti »kako lahko misliš da ti bom pustil oditi midva boma VEDNO SKUPAJ!!!« začne kričati in prvič se ga bojim……… čakaj zakaj se ga bojim k..moje razmišljanje prekine z poljubom poljubljama se nekaj časa toda ničesar ni nobene iskrice bila sm razočarana odmakne se jaz pa ga z vso močjo udarim , da mu iz nosa začne teči kri nato se obrnem na petah in odidem rečem le še »midva ne obstaja več zdaj si lahk z komer koli želiš« nočem se obrniti zato začnem teči toda za sabo slišim »midva nisma končala ti boš moja če hočeš al pa ne«. Ko končno pridem do hiše se zaklenem saj me je bilo strah odidem v sobo in šele takrat opazim da me zelo boli roka, upam da tudi njega boli obraz. Nekaj časa gledam v telefon nato pa začnem študirat kaj vse se mi je tu zgodilo na vse otroške dogodke in opazi da poskušam najti dovol dober razlog da nebi odšla zato mili hitro odženem takrat pa mi zazvoni telefon…. »hey Di« bila je Kris in jokala je »kaj je narobe?« nekaj časa je bila tiho »lahk dans prespim pri tebi?« nekaj more bit hudo narobe (Kris vedno spi doma ima vodno posteljo ki jo preprosto ljubi in zato sma vedno imele pižama partije pri njej) »ja seveda lahk prideš« vstala sm in začela hodit gor in dol po hodniku nato je pozvonilo in hitro sm odprla vrata »dianaa!!!!!!!!!!!!!« je zakričala in se mi zapodila v objem odšle sma v mojo sobo ves čas je mrmrala nekaj nerazumnega ko se je malo umirila sm jo vprašala »ka se je zgodilo?« začela je samo odkimavati z glavo »se lahko o tem jutri pogovorima prosim« »seveda zdaj pa poskušaj zaspati js bom skos zravem tebe«
Kaj se je zgodilo Kris??
Next?
adrijan:

19. marec 2013
StavieRae:-Harry,
- next!!!

just-anna:- nwm
-next!!
19. marec 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeext

stavierae: harry
19. marec 2013
Diana
»aaaaaaaaaaaa« Kris je začela kričati in padla sm s postelje. Vstala sm jo pogledala in se ji začela približeveti a me je odrinila »si pripravljena na pogovor?« nekaj časa me je gledala nato pa sm spet zagledala solze v njenih očeh in prikimala je globoko je začela dihati »šla sm domov pa sm očiji povedala za London« malo je počakala »pol me je ma udaril pa reko da nesmem nikamor postala sm jezna in skregala sma se in odšla sm v park lice me je peklo usedla sm se in se začela mulit takrat sm bla sto procentna, da grem zram tebe pol..« spet je počakala in me pogledala nekaj časa me je gledala in nism mogla zdržat »ka se je zgodlo?« malo se je nasmejala vedno sm bla radovedn človek »pol je pa prišo do mene Adrijan … nekaj časa sma se pogovarjala res sm misla da je super fant pol me je pa poljubo in okusila sm alkohol poljub je bil ogaben …… kakor da bi poljubljala gobo prepojeno z alkoholom ato sm ga odrinila in udarila..« za sekundo me je pogledala nato pa je spet začela gledat v steno »razjezil se je ..in in me spet poljubil z mene je strgal oblačila in in..« ni mogla nadaljevati vedela sm kaj se je zgodilo in tisti prasec bo plačal!! Jokala je morala sm jo pomirit zato sm samo zašepetala »ubila ga bom ta človek je mrtev« resno me je pogledala in spet začela jokat toda kmalu je zaspala sama pa nism mogla kar naprej sm razmišljala kako je lahk to naredo kak si je drzno posilit mojo bff zagotovo se bom maščevala ker se ona zagotovo nebo tudi sama sm zaspala. Zjutraj me je zbudila budilka in hitro sm jo ugasnila Kris je še spala rahlo sm jo pobožala in ji na listek napisala da grem teč (tečem vsako jutro brez izjem ne glede kakšno vreme je in kaj se je zgodilo) obula sm superge in odšla v park tam sm ga zagledala ja tudi Adrijan teče in resnično sm upala da ga srečam približeval se mi je in ustavila sm se ko me je zagledal je pospešil prišel je do mene in videlo se je da že kar dolgo teče saj je bil zadihan zato se je sklonil in se prijel za kolena čakala sm da me pogleda (danes sm si z nalašč dala na roko prstane resnično sm upala da se bo to zgodilo) počasi me je pogledal se nasmejal in buum že je bil na riti stopla sm do njega vesela sm bila z rezultati saj mu je iz nosa tekla kri in prepričana sm bila da sm mu ga zlomila (pred leti sm namreč trenirala boks in čeprav ga zdaj več ne še vedno vem kako udariti) nato sm se spomnila kaj je naredil Kris stopla sm do njega in ga brcnila med noge kolikor sm pač lahko nato pa sm ga prijela za lase in mu dvignila glavo tako da me je gledal, sklonla sm se in mu na uho zašepetala »še žal ti bo za to kar si naredil« nato pa sm mu lase spustila se obrnila in stekla proti domu. Vstopila sm v hišo šla v sobo in videla da je ni »Kris !!!!« začela sm se dret po bajti toda ni bilo odgovora zato sm šla v kuhinjo na hladilniku sm videla listek zaradi katerega sm prvič po dolgem času začela jokat.
Na listeku je pisalo.
[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS1WmtCLKIUjGTIQV3oMVLTeuHhoMfY0ZWUxYLF9sgDmXLmIsQa[/img]
next??
26. marec 2013
Nexxtttttt
26. marec 2013
next
27. marec 2013
27. marec 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
27. marec 2013
u73962
u73962
Bil je zelo lep. Imel je modre oči in rjave lase. "Jaz sem Mia" se mu predstavim. "Jaz sem Edward." reče.
Edward:

Nasmehnem se mu. Že se nameravam obrniti ko Edward reče:"Čaki,daj mi tvojo telefonsko." zavzdihnem. Hitro mu jo povem in potem lahko grem iskat Adriana. Najdem ga v parku kako je sladoled! "A ti si normalen?" ga vprašam. "Če pa so meli moj najboljši okus sladoleda." reče. Nisem morala biti dolgo jezna. Naenkrat sva se oba začela smejati. "Zakaj se smejeva"! vpraša Adrian. "Nimam pojma" rečem in to sproži nov naval smeha. "A nebi šla počasi domov? Mama bo jezna." pokima. Kar naenkrat mi zazvini telefon. Nisem poznala številke. Adrian me je čudno pogledal jaz pa sem skomignila z rameni. Oglesila sem se:"Hallo?" gles mi je odgovoril:"........
01. april 2013
u113639
u113639
harry
ja
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
01. april 2013
a.bil je edward
b.ja!!!
01. april 2013
neeeeeexxt
01. april 2013
u73962
u73962
glas mi je odgovoril:"Louis! Vaje imamo,ti pa zamujaš! Vsi smo že tu razen ti!" reče moški glas. "Ammm...mislim da ste se zmotili pri številki,saj jaz ne poznam nobenega Louisa." rečem fant. "Aja,oprosti.Verjetno sem se res zmotil." zahehljam se. "No,adio..." začne,a se ustavi saj ni vedel mojega imena. "Mia" se predstavim. "Heh,jaz sem Harry. Adio Mia." reče in prekine. Številko si za vsak primer shranim. "Kdo je bil?" vpraša Adrian. "Eh,nekdo se je pri številki zmotil." mu odgovorim. "Aja." reče Adrian. Počasi greva domov. Mama naju prvo malo skrega a midva le zavijama z očmi, Potem grem v svojo sobo. SPET mi zazvoni telefon. Bil je Harry. Kaj bi pa še ta rad? Oglasim se:"spet si se zmotil pri številki."rečem zdolgočaseno. "Niall,vrni mi telefon!" slišim Harryjov,ali kako mu je ime,glas v ozadju. "Okey,na ga zaj" reče tisti ki je klical. "Sory,bil je moj prijatelj. So se igrali resnico ali izziv in je pač dobil tak izziv." se opraviči Harry. "Aha" rečem in prekinem. Upam da me ne bo več klical,saj vedno ko zazvoni telefon upam da je Edward...
10. april 2013
u113639
u113639
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
10. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg