Forum
♥Hey moje ime je Amy, stara sem 16let in imam družino, ki me nikdar ne razume še posebaj moja mama in oče.Ohh nisem vam povedala "Moja družina je bogata" zato nima noben časa zame tu in tam ga najde moja starejša sestra Britney ampak še to je malo. Vedno se pogovarjam z svojo BFF Katy, ki je zelo velika piflarka za razliko od mene ki imam povprečje 3. Seveda pa sem tako kot vsaka najstnica zaljubljena in to zelo veliko. Moja simpatija je Tom, ki je eno leto starejši od mene in prihaja tudi iz bogate družine saj se moja in njegova družina super razumeta in velikokrat pridejo k nam na obisk. No pa preidimo k temi! Mami, mami! Sem se drla iz moje sobe. Kaj je Amy mi je rekla mami. Jaz pa sem ji odgovorila: Vse naj,naj in izvoli darilo. Hvala Amy lepo od tebe res hvala ampak zdaj moram v službo.Pa čeprav je danes sobota in mamin rojstni dan gre moja mama vseeno v službo.
No kaj bova počeli danes? Sem rekla Britney, ki je bila napol zaspana saj je včeraj zvečer žurala do treh zjutraj. Ah nič Amy jaz bom spala ti pa delaj kar češ mi je obgovorila, rekla sem ji OK in odšla iz njene sobe.Next??
ME:

MOJA BFF:

MOJA SESTRA:

TOM:

20. februar 2012
next takoj ćene te bom takutak obras boš melako te bom hotla nabutat
20. februar 2012
Ok nextam za p!nk 24 !

Ko sem odšla iz sestrine sobe sem imela v mislih: Danes se bom pa zabavala!
Hitro sem odšla v svojo sobo se oblekla v kopalke,našminkala,vzela torbico in odšla na plažo. Tam pa sem opazila Toma, ki se je z prijatelji kopal nak pa me je videl in mi rekel: Ej, Amy, a se prideš zabavat z nami? Z veseljem sem rekla JA in se skupaj z njimi odšla kopat. Skupaj smo se kopali dokler niso minile že tri urein ura je bila 18.00, Tomovi prijatelji so morali iti in ostala sva le jaz in Tom. Tom me je vprašal: A lahko ostaneš še eno uro? Jaz pa sem mu z veseljem odgovorila: SEVEDA! Z Tomom sva se še malo kopala potem pa sva se še lovila po pesku nak pa mi je Tom rekel: Zaljubljen sem v tebe!

Pogovor:

J-jaz T-Tom

J-Res?
T-Ja, odkar sem te videl sem noro zaljubljen v tebe!
J- Jaz tudi odkar sem te videla samo mislim nate!
T- Ammm....ammmmm......ammmm A BI HODLA Z MANO?
J-Jaaaaaa z veseljem!

Potem ko me je Tom vprašal če bi hodila z njim sva se poljubljala in objemala.
Na koncu pa sva še gledala sončni zahod, potem pa sva odšla vsak po svoje.
Ko sem prišla domov sem... NEXT? POTREBUJEM VSAJ DVA NEXTA ZA NADALJEVANJE!

NEXT?
20. februar 2012
AJDE NEXTITE!
20. februar 2012
next
20. februar 2012
brezveze
20. februar 2012
še en next!
20. februar 2012
next
20. februar 2012
u79891
u79891
nexštej
20. februar 2012
Ka ti pa je zaka mi hočeš pokvarit zgodbo sej si mi jo že! In druge prosim ne ozirite se na njo! In še enkrat hvala to to je bla edina zgodba ki mi je uspela
20. februar 2012
Ok nextam za *love*hate*!

Ko sem prišla domov sem hitro stekla v Britniyino sobo in ji rekla FANTA MAM!
Ona pa mi je odgovorila: Kaj tamala ti maš fanta! Jap Britney js mam fanta, sej zaka pa se sploh razburjaš sej ga maš tud ti! Ja res ga mam in kdo je tvoj?

Pogovor:

J-Jaz B-Britney

J- Tom!
B- Res?
J- Jap!
B- Tist prfect fant je tvoj FANT!
J- Ja!
B- Nemorem vrjet še mama pa ati bota zadovoljna!
J- Ja, ej sestrica grem v svojo sobo ajde bok!

Ko sem prišla v svojo sobo sem takoj pograbila moj LAPTOP in odšla na FB. Seveda sem pogledala če je na chatu Tom in... Tom je bil na chatu , kliknila sem ga!

POGOVOR:

J-Jaz T-Tom

J-Hey!
T-Hey!
J-Kako?
T-Dobro pa ti?
J-Uredu! In ka kej počenjaš?
T- M nič razmišljam o tebi! Ti?
J-Enako! ♥♥!
T-♥♥♥♥!
J-♥♥♥♥♥♥!!!
T- I love you!
J- Me to!
T- Ej Amy morem it na večerjo ajde bok!
J- Bok, srček!♥♥

Ko je Tom odšel z FBja sem poklopila računalnik in odšla v kuhinjo tam pa sem srečala mamo in očeta in jima povedala... NEXT? RABIM TRI NEXTE PROSIM NE PIŠITE ŽALJIVK ALI ČESA PODOBNEGA!

20. februar 2012
next
20. februar 2012
u79891
u79891
next♥
20. februar 2012
ŠE EN NEXT! PLISS!
20. februar 2012
next
20. februar 2012
next next next next next next next next next next next next next next next next next
next next next next next next next next next next next next next next next next next
I ♥ YOUR STORY
20. februar 2012
Ok nextam za Eno že, ker je dala največ NEXTOV!

Ko sem v kuhinji zagledala moja starša sem jima povedala, da je Tom Robertson(Tomov priimek) moj novi fant. Najprej sta govorila kako je njihova punčka odrasla potem pa sta se umirila in mi rekla, da jima je všeč, ker hodim z nijm! In poleg tega da sta rekla da jima je všeč sta tudi poklicala njegova starša nocoj k nam na večerjo! Ko je bila ura 20.00 so prišli Tom, njegov mlajši bratec Jim in njegova starša. Jaz pa sem se posebno uredila oziroma oblekla zelo lepo.

Ko so že vsi sedeli za mizo sem jaz pritekla po stopnicah in rekla: Oprostite ker zamujam! A vsi so strmeli vame še posebaj fantje jaz pa sem rekla: Kaj pa je sem se umazala, zakaj vsi zijate vame? Nak pa se je oglasil oče in rekel: Ker si prelepa! Ahh to jaz pa sem mislila, da je kaj narobe! Potem pa sem se usedla zdravem Toma, ki me je z njegovim stopalom božal po mojem(pod mizo). Ko smo pojedli so moji in njegovi starši malo krmljali o naju, medtem pa smo mi(jaz,Tom,Britney,Jim) odšli v Britneyino sobo. Tam smo se zelo zabavljali, nak pa sta Tom in Jim morala oditi domov. Ob 23.00 sem odšla v posteljo, a nisem mogla zaspati zato sem uzela računalnik in odšla na Fb čez nekaj časa pa sem zaspala in se potopila v sladki spanec. Ko pa sem se zjutrej zbudila...NEXT? PRIČAKUJEM VSAJ ŠTIRI NEXTE!
21. februar 2012
u31138
u31138
next
21. februar 2012
DEJTE ŠE TRI NEXTE! PA NEXTAM!
21. februar 2012
next nujnn i ♥ your story!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
22. februar 2012
še dva nexta pa nextam!
22. februar 2012
u40823
u40823
next
next
že 2
22. februar 2012
u70330
u70330
next
22. februar 2012
Ok nextam za tina-isa!

No v glavne ko sem se zbudila sem pogledala na telefon in ura je bila 11.00 KAJ! Prvič sem se zbudila tako pozno no in to še ni vse pogledala sem na telefon in videla da imam eno sporočilo od Toma v njem pa je pisalo: Ej Amy, a greva danes ob 12.00 na plažo SAMA se mal zabavat in še neki ti povem I ♥ YOU! V mislih sem si mislila Ahh ta moj Tom in mu hitro odpisala: Seveda komi čakam da bova norela po plaži in se zabavala in še I ♥ YOU TOO! O ne ura je 11.00 na plaži pa moram biti ob 12.00 hitro sem se preoblekla v lep bikini in lepo miniko, majco ter sandale nato pa vzela torbico in vanjo zbasala brisačo, sončno kremo, sončna očala, mobitel... Ko pa je bila ura 11.45 sem se odpravila proti plaži.

Ko sem prišla do plaže ni bilo nobenega nak pa sem zagledala Toma kako hiti proti meni. Hitro sem se še jaz pognala proti njem in čez par sekund sva že skupaj tičala v objemu in čez nekaj časa sta najini ustnici bili že skupaj v poljubu. Po miljonih objemov in poljubov pa sva se podila po plaži in se kopala ter obmetavala z peskom se fotografirala zabavala dokler ... NEXT? VEM DA JE KRATEK NEXT AMPAK SAMO 3NEXTI IN NEXTAM!

22. februar 2012
next kai se je zgodl deite ludje pisat nextee za nai nai story ever
22. februar 2012
u31138
u31138
nxt
22. februar 2012
next!
22. februar 2012
Zabavala sva se dokler nisem jaz videla moje sestre Britney z svojim fantom Johanom kako se zabava tako kot jaz in Tom. Ko sem jo videla sem rekla Tomu: Tom poglej! Tam je moja sestra z njenim fantom Johanom Tom se je ozrl in rekel KAJ! Jaz pa sem mu odgovorila kaj bova pa zdaj? Tom pa mi je rekel pojdiva! Pobrala sva svoje stvari in z njegovim kolesom odšla proti mojem domu na pol poti sva se ustavila jaz sem odšla z kolesa in ga pozdravila pot pa sem nadaljevala peš.

Ko sem prišla domov sem takoj odšla v kuhinjo si pripravila sendvič in si mislila zakaj se je Tom tako razburil ko je videl Britney in Johana'? No potem se nehala misliti in odšla na računalnik na FB tam je bila na klepetu Katy in jaz sem se spomnila Ohh z Katy se nisem slišala že cel vikend! Saj komu je mar jutri je itak šola in spet se bova srečali.
Kliknila sem Katy za klepet in najin pogovor je izledal takole:

K- Katy J-Jaz

J-Kako?
K-Ureud pa ti?
J-Ok in ka kej delas?
K- Ah nic ti?
J- Enako amm.... ves kaj?
K-Kaj!!
J- Fanta mam!
K-Kaj!
J-Ja ugan kdo je?
K-Kdo?
J-Tom!
K-Super!
J-Morem it bok!
K-Bok!

Po pogovoru pa sem odšla spat no zjutraj, ko sem se zbudila sem se spomnila da je ponedeljek in da je šola. Hitro sem vzela torbo in v njo zbasala zvezke potem pa sem se oblekla v krilce in allstarke in odšla v šolo tam pa... NEXT? RABIM 5 NEXTOV ZA NADALJEVANJE!

22. februar 2012
u31138
u31138
nxt
22. februar 2012
u78058
u78058
*ZELOO ZAKON ZGODBICAA*najnajnajnajnaj bolšaa!!*___*
Plisss

NEXT1NEXT1NEXT1NEXT1NEXT1NEXT1NEXT1NEXT1NEXT1NEXT1NEXT1NEXT1

*next*one*--------------->
23. februar 2012