Forum
Živjo!Jaz in zaljubljena < 3 sva se odločile da skupaj napiševa zgodbico.Upava da bo vam najina zgodba všeč in upava da bova dobivale veliko podpore ;-))
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
*Emma*
"Imaš ti mojo modro majico?!"se je zaslišalo iz sestrine sobe."Ne!"sem zavpila.Ulegla sem se na posteljo in poslušala gasbo na mojem MP4ju.Oh kako sem nevludna sploh se nisem predstavila.Sem Emma Spade in prihajam iz New Yorka.Hodim v 2. letnik umetniške gimnazije.Moja najboljša prijateljica je Katja,ki mi zmeraj stoji ob strani in je moja največja podpora v življenju.Nemorem si predstavljati življenje brez nje!Imam sestro Lejo,ki je že zdavnaj dokončala šolo.Imam mamo,ki je samohranilka.Z očetom sta se ločila pred 5 leti.Danes je nedelja,jutri pa ponedeljek,to pomeni jutri je prvi šolski dan,do zdaj smo imeli počitnice.Imela sem zaprte oči in poslušala glasbo.Emma...sem zaslišala ampak sem bila prepričana da sem imela le prisluhe."Emma!!!"se je zadrla Leja in me skoraj vrgla iz postelje."Kaj?!"sem zavpila nad njo."Večerja,"je rekla in šla iz moje sobe.V treh sekundah sem že bila pred mizo."Kaj bo za večerjo?"sem vprašala mamo."Palačinke"je rekla,jaz pa sem se obliznila okoli ust.Ko sem pojedla sem šla gledati neko grozljivko.Bila je res grozna,ampak ravno to ljubim pri grozljivkah.Mislim da je bil naslov:the ghost house.Ko se je film končal sem šla pod tuš in tekoj za tem sapt.Saj nočem že prvi dan v šolo priditi z podočnjaki...
Jaz:

Leja-sestra:

NEXT?
Naslednji next napiše zaljubljena <3
21. september 2012
I love u :*
za nadaljevanje rabim vsaj 10 nextov! Upam, da je vam začetek všeč jaz bom pisala v imenu Katje...
22. september 2012
neext
22. september 2012
neeext
22. september 2012
u74711
u74711
next
22. september 2012
u105067
u105067
Nexttttttttttttttttt
22. september 2012
NEEExt
22. september 2012
next
22. september 2012
u67720
u67720
next
22. september 2012
u76594
u76594
next
22. september 2012
next!
22. september 2012
next next
22. september 2012
*Katja*
Sem Katja Dolenc. Stara sem 17 let in sem edinka. Zelo si želim imeti brata ali sestrico, da bi se lahko igrala in imela družbo. Zanima me glasba, ampak tudi glasba ni slaba! Imam mamo in očeta, ki sta zelo bogata. Mama je igralka, oče pa zdravnik.
Ura je bila 9:00, ko me je zbudila budilka. Obrnem se in spet zazvoni...''ahh pa ne že spet no kak mi gre na žiuce budilke!'' Hitro se vstanem se grem umit, nekaj pojest, uredit in naenkrat je bila ura že 10:30.
Vesela sem bila, saj bom zadnji dan počitnic preživela s najboljšo prijateljico Emmo, ki mi vedno stoji ob strani. Skupaj si boma šle v kino ogledat z grozljivko, kar imam najraje. ''Hiša duhov'' rečem in se nasmejim. Komaj sem čakala, da se začne film. Naenkrat pridem do kina in zagledam Emmo z svojo sestro Lejo. ''heii Emma'' rečem. ''Heii Katja'' reče še ona in se objamema. ''Emma lepo, da si pripeljala še zraven svojo sestrico, ampak je ni nič strah?'' rečem ''Ne ni me nič strah'' reče Leja in se odpravimo v kino kupit stopnice. Hitro smo se šli vsest, saj se čez 5. min. že začne film! Napetost prihaja! ...
----------------------------------------------------------------------
a) Kaj mislite? le kaj se bo zgodilo zdaj?
b) ali vam je zgodba ušeč?
c? hočete, da nextama?

Hwala vsem za nexte. Plis, če malo pokomentirate nexte in odgovorite na vprašanja.
Rada vas mam! Nexta rocking.girl ♥
22. september 2012
2. del:
*Katja*
Sem Katja Dolenc. Stara sem 17 let in sem edinka. Zelo si želim imeti brata ali sestrico, da bi se lahko igrala in imela družbo. Zanima me glasba, ampak tudi likovna ni slaba! Zelo rada poslušam muziko in rada rišem. Imam mamo in očeta, ki sta zelo bogata. Mama je igralka, oče pa zdravnik.
Ura je bila 9:00, ko me je zbudila budilka. Obrnem se in spet zazvoni...''ahh pa ne že spet no kak mi gre na žiuce budilke!'' Hitro se vstanem se grem umit, nekaj pojest, uredit in naenkrat je bila ura že 10:30.
Vesela sem bila, saj bom zadnji dan počitnic preživela s najboljšo prijateljico Emmo, ki mi vedno stoji ob strani. Skupaj si boma šle v kino ogledat z grozljivko, kar imam najraje. ''Hiša duhov'' rečem in se nasmejim. Komaj sem čakala, da se začne film. Naenkrat pridem do kina in zagledam Emmo z svojo sestro Lejo. ''heii Emma'' rečem. ''Heii Katja'' reče še ona in se objamema. ''Emma lepo, da si pripeljala še zraven svojo sestrico, ampak je ni nič strah?'' rečem ''Ne ni me nič strah'' reče Leja in se odpravimo v kino kupit stopnice. Hitro smo se šli vsest, saj se čez 5. min. že začne film! Napetost prihaja! ...

Jaz:

Moja mami:

oče:

a) Kaj mislite? le kaj se bo zgodilo zdaj?
b) ali vam je zgodba ušeč?
c) hočete, da nextama?

Hwala vsem za nexte. Plis, če malo pokomentirate nexte in odgovorite na vprašanja.
Rada vas mam! Nexta rocking.girl ♥

P.S. za napake se vam res zelo opravičujem. Ta je zdaj pravi del!
22. september 2012
next
22. september 2012
naext ps:js se tut pišem Dolenc -
22. september 2012
u101815
u101815
a)nwm
b)jaa
c)itaq )
22. september 2012
Next
22. september 2012
še vsaj 6. nextov za nadaljevanje...+hvala za odg. larry'ka <3 ;**
clawdeenwolf- sej to ni moj pravi priimek-drgač pa je fuŁ Łep
22. september 2012
a) Lejo bo strah
b) jaaaaa
c) itaq
neeeeeeeeexttttt
22. september 2012
Ok, sem že napisala pod eno zgodbo ampak ok, bom še enkrat.
Nič nimam proti vama dvema ampak mi gre počasi že res na živce ko skoraj vsak dan objavlja zaljubljena <3 , skoraj že na vsaki zgodbi link od zgodbe. Vsak dan oglašujeta in že stokrat sta napisali pod istimi zgodbami in še posebej z isto vsebino. Če napišeš enkrat je dovolj in tisti ki jo bo želel jo bo prebral
P.s : Nikogar nisem želela s tem užaliti ampak sem samo izrazila svoje mnenje ker me to že res živcira..
22. september 2012
u59458
u59458
neeeeeeeeeeeeext
22. september 2012
http://www.igre123.com/forum/tema/california-love-in-one-direction/38512/13
bere kdo? Oprostita, ampak vajino oglaševanje gre ljudem počasi že na živce! prosim, da nehata. (:
22. september 2012
in zakaj potem ti oglašuješ
Lemy<3
22. september 2012
next
22. september 2012
vračam
22. september 2012
men to gre tud fhool naživce da ti na najino temo oglašuješ
Ti pa tvoj 1D
22. september 2012
u40060