Forum
oi no jst bom tle nardila zgodbico ewo:

osebe:

jast EMILY KELLY DOUGHT

my bff JANICE JONES

in fantje iz 1D
Sem Emily ampak me vsi kličejo EM. Živim v Londonu.
Bilo je zjutraj ko sem se pripravljala na moj zadnji šolski dan prav tako pa tudi za moj rojstni dan. Hitro sem se oblekla in stekla do avtobusne postaje kjer me je JAY (janice) Že čakala.Nič nisva spregovorili nato pa me vpraša:
''ali je res ??''
jaz pa sem ji odgovorila ''kaj je res''
''Da si v zvezi z alexom ''
''ne'' sem se ji zadrla na uho.
Alex Stones je ''najlepši'' na šoli a jaz si o njem tega sploh ne mislim.
Prišel je avtobus skočili sva noter ter izstopili pri šoli.
Bilo je cel kup varnostnikov pred vrati.Povedali so nama da morava čez stranski hod saj 1D prihajajo sem. Začeli sva piskati saj nikoli nisva bili bolj veseli.Šli sva do stranskega vhoda med hojo sem se ob nekaj spotaknila nato pa me je nekdo ujel bil je Liam Payne...

nadaljujem??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. junij 2012
next
09. junij 2012
nextejte
10. junij 2012
next
10. junij 2012
ok tle je next

Nisem ga videla v obraz, saj je imel sončna očala in kapo ampak ko je rekel
''pazi''Sem vedela da je on. Dvignil me je. Smejal se je jaz pa tudi. Janice pa je videla , da je bil zraven njega samo Zayn zato sta se pogovarjala medtem pa sem se samo smejala v tla in si grizla ustnico. Liam mi je na uho zašepetal
''Lep nasmeh imaš''
To pa je bilo tako neprijetno a tudi simpatično lica sem imela čisto rdeča. Potiho sem mu rekla:
''Moj najlubši si''
Pogledala sem v tla nato pa sem poleg sebe zagledala JAY in Zayna ko sta se poljubljala.
usta sem odprla da no je zgledalo kot da sem duh. Liam me je prijel za roko in me obrnil k njemu ,v žep na mojih kavbojkah je dal njegovo telefonsko spotoma pa mi je zaprl usta. Pobožal me je po rami in mi dal poljub na lice. Jay in Zayn pa sta še vedno bila čisto skupaj. Pogledala sem na uro hitro sem prijela Janice za roko in jo za sabo odvlekla z vso hitrostijo.
10. junij 2012
next
11. junij 2012
next
11. junij 2012
next nujno
11. junij 2012
u35728
u35728
Neext;**
11. junij 2012
u32306
u32306
NEEEXT
12. junij 2012
ok
12. junij 2012
u35728
u35728
Neextii
;D
12. junij 2012
alo neki komp zafrkava k zmeri k napišem next me kr odjau next pa zbriše
13. junij 2012
Prišla sem domov iz šole. Na predpražniku so bile rože. Bile so od Liama. Stekla sem v sobo in tam zaspala. Zbudila sem se ob šestih. Poklicala sem Jay naj jutri pride na mojo zabavo in da lahko še kakšnega prijatelja povabi. Nazaj sem zaspala.
Zbudila sem se naslednjega dne. Bil moj rojstni dan. Moja sestrica Amaer Cece je začela skakat po moji postelji. Enkrat je skočila iz svojih nog na svojo zadnjico. Seveda je postelja skočila v zrak in me zvrnila na tla. Takrat sem bila že čisto pokonci. V roke mi je Amaer stisnila darilo bila je verižica.
Amaer Cece Dought je moja mlajša sestra. 8 let je mlajša od mene.
Ura je bila šest popoldne. Prišlo je že veliko mojih prijateljev. Manjkala je le še Jay.
Prišla je in z njo Zayn. Za Zaynom se je skrival Liam. Zayn se je umaknil. Liama pa je potisnil k meni. Liam me je skoraj podrl na tla. Nato pa so prišli še Louis,Harry in Niall.
Kar naenkrat sem videla kako sta Zayn in Louis skušala zvleči Liama na oder. Vsi iz One Direction so stali na odru. Liam je rekel:
'' Ta pesem je namenjena dekletu z najlepšim nasmehom, kar ste jih videli. Em ta je zate''
Jaz sem pogledala v tla in si grizla ustnico. Mislila sem si kako sladek je Liam, najslajši na svetu.
Peli so One Thing med tem pa je Liam ves čas gledal samo vame, jaz pa vanj.
14. junij 2012
ok amm rabla bom 3 nexte
14. junij 2012
aja amm tole je Amaer:

14. junij 2012
next
14. junij 2012
bom kr nextala

Okoli pol treh zjutraj so začeli vsi odhajati. Jay, Zayn, Liam, Louis, Harry, Niall oni so ostali. Hoteli smo biti še dolgo pokonci. Zato smo odšli v mojo sobo. Louis, Harry in Niall oni so sedli na tla, Jay in Zayn pa na sedežno. Liam in jaz pa sva se usedla na mojo posteljo. Prižgala sem TV gledali smo grozljivko Ogledala (Mirrors(to je resnična grozljivka)). Ura mislim, da je bila okoli 5 zjutraj. Takrat je postalo zelo strašno in napeto. Liamu sem na uho zašepetala:
''Strah me je.''
Objel me je in stisnil k sebi, na uho mi rekel:
''Ko si ob meni te bom vedno branil.''
Zaspala sva. Bil je božanski občutek. spala sem v Liamovem objemu.
Ko sem se zbudila pa ga ni bilo poleg mene.
________________________________________________________________________________

Kje je Liam?
Ali bosta Em in Liam lahko bila skupaj, glede na to kako slaven je Liam?
14. junij 2012
next
14. junij 2012
u63958
u63958
neext
15. junij 2012
u32306
u32306
Neeeeeeext
15. junij 2012
nexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxt
15. junij 2012
alo še 5 nextuo
15. junij 2012
next
15. junij 2012
aja ammmm tole je moja mami :

moj oči:

15. junij 2012
aja ammm mami je ime Cristina Marrie Dought

oči je pa Xavior Allan Dought
15. junij 2012
u90248
u90248
next
15. junij 2012
next
15. junij 2012
Ko sem se zbudila pa ga ni bilo poleg mene. Hitro sem stekla do Amaere. Poslušala je MP3. Vedela sem, da če bom rekla kaj ne zanimivega me bo preslišala. Zato sem se ji zadrla, da je Harry Styles v hiši. Nora je nanj. Hitro se pisknila potem pa me je vprašala:
'' Kje sta oči in mami.''
Pogledala sem jo in ji odgovorila:
''Dobro vprašanje. Brez skrbi bosta že enkrat domov prišla.''
Prijela sem jo za roko in jo zvlekla po stopnicah dol. Prišli sva do kuhinje. Tam sem zagledala, no vrtnice na pultu. Ena je bila na tleh. Pobrala se jo. Na njej je bil listek na katerem je pisalo tole:
BI BILA MOJA
PUNCA DO
KONCA
SVOJIH
DNI?

LIAM
15. junij 2012
Kar stopila sem se. Potem sem prebrala listek še Amaer. Ona pa me ju zbudila s sanj. Začela je kopati med vrtnicami, če je vmes kakšen listek, ki ga je Harry pustil zanjo. Dovolj sem jo imela, zato sem poklicala Harryja, da jo spravi ob nezavest.
Med kupom vrtnic ki so ležale na tleh, se je nekaj začelo premikati. Ven je skočil Liam. Objel me je na uho sem mu rekla:
'' Ja.''
Poljubil me je na usta. Najin sladek poljub se je končal. Rekla sem mu :
''Prisezi, da naju tvoja slava nikoli ne bo ločila.''
On pa me je sladko pogledal in rekel:
''Dokler naju smrt ne loči.''
Nasmejala sem se in mu vrnila poljub.
Nato pa me je vprašal:
''Ali boš v redu, če ti povem, da se bomo preselili v vašo sosesko?''
Nasmehnila sem se in mu ukradla en dolg poljub.
Takrat so prišli gor še ostali. med njimi pa je bila tudi Jay. Pogledala naju je in se nama zadrla:
''Jaa, Končno''
15. junij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg