Forum
1. del
oh... sem zašepetala in zaprla oči. Stal je pred menoj in čutila sem njegov pogled. Bila sva le nekaj centimetrov narazen in se skoraj dotikala z nosovi. Znova sem odprla oči in se zazrla vanj. Njegove nebeško modre oči so me gledale tako kot še nikoli. Nisem vedela, kaj bo naredil. "Zelo lepe oči imaš" je odgovoril, se sklonil in najina nosova sta se dotaknila. Že sem začutila, kako mi je vsa kri švignila v lica,da sem postala vsa rdeče v obraz. "Všeč mi je, ko zardiš" je rekel, se nasmehnil, me prijel za roke in poljubil na ćelo. Začela sem se smejati .Res? Nekateri namreč mislijo, da je čudno" sem dahnila. "Meni se ne zdi čudno, ampak srčkano" je dejal in naenkrat sem začutila njegove ustnice na svojih. Objel me je, jaz pa sem roke ovila okoli njegovega vratu. "Ljubim te!" sem pomislila, toda nisem mogla izreči. Bila sva samo prijatelja, najboljša prijatelja. Čutila sem, kako so se mi v očeh nabrale solze in začela sem jokati. "Je kaj narobe?" je vprašal. "Ne, vse je vredu" sem odgovorila in stopila za korak nazaj. "Si res vredu?" je še enkrat ponovil vprašanje, jaz pa sem prikimala.
Poslovila sva se in odšla sem domov.

Jz (Tara)

Tim:

Nextam?
:]
23. januar 2011
Next.
23. januar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg