Forum
AAAAAAAAAAAAAAAA. Nekomu se moram izpovedati, nekomu se moram. Zajebano je, ko fantje ne vračajo čustev? Ko ti rečejo, da si debela, glupa, suha, neumna, otročja, zabita. Ko ne morjo tega faking zajebanga mnenja v seb zadržat? Ko jih čisto vse na tebi moti, ti pa še skos o njemu sanjaš? Ko ti je tok glupo, ko greš zvečer spat, jokaš, ker veš, da on 100% o kašni drugi sanja. Te vidi u šoli, pa se ti smeji u glavo in ti reče, da si glupa. Tenks. Lih to sm hotla, da mi še tista oseba, zarad katere sploh še živim, hodim v šolo, reče, da me ne mara. Ko se ti skrivaj smeji v glavo in te zafrkava zaradi familije. Ko gre mim tebe, pa te spotakne into..

IN NAJHUJŠ OD VSEGA? ŠE VEDNO TI JE UŠEČ. Še vseeno ga vsak dan gledaš, pa se smejiš njegovim patetičnim foram, ga zasleduješ po šoli in delaš isto k on. Se probaš prilagodit njemu, obožuješ iste športe kot on, ga skrivaj stalkaš na fbju in ko lajka kakšno sliko od sošolke popeniš;D. Mu pišeš sporočila, pol pa rečeš, da ti je fon vzela bff. Kar naenkrat začneš poslušat Eminema in se oblačiš v adidas puloverje, pa v superge. Ko si zraven njega rataš čist druga, vsaj js, ratam rdeča kot paradajz in se mu smejem v glavo, ko da sm malo čudna haha;D Kar naenkrat je vse na tistemu tipu luštkano, imena njegovih domačih živali postanejo najlepša imena na svetu hha, ko je on žalost alpa se bl grdo drži, zgleda ko kašn muck. Ne maraš tiste hrane, ki jo on ne mara, hodiš domov takrat kot on, začneš gledat Pewdiepie-ja, s katerim kasnej postaneš obsedena, obožuješ longboard in skoke in wtf, veš vse podorbnosti o njemu. (dejansko vem o njemu vsaj 300 reči- sem preštela;D) Vsako jutro se oblačiš tako,da bo njemu všeč, če te kaj vpraša v šoli, rataš živčna in gledaš v tla. (sm grozno nesamozavestna hh), in ga gledaš pri pouku, pa se slučajno spogledata, in ti ta pogled, en sam pogled, ceu dan polepša. Skos na to mislš in on postane ob vsakmu pogledu bolj popoln. FAAAAAAAK.

28. februar 2015
u167743
u167743
next
28. februar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg