Forum
u60015
u60015
heii!
no tle bom pisala neresnično zgodbo.pisana bo v obliki dnevnika.začela bom:

1. september, sreda, angleščina

Huuuuuuh! Dragi dnevnik, saj veš da sovražim prvi september in to in da ti s tem vedno vse preveč tečnarim, zato bom zdaj kar začela pisati kako je bilo. Driin, driin! Ah to je najbrš budilka. Moram vstati. Po prstih sem se odtihotapila po stopnicah. Če bi me očim slišal,bi se morala it preoblečt in ne bi smela zajtrkovati v pižami. Upala sem, da še spi, a sem se zmotila.Ko me je v kuhinji zagledal je rekel:"Vou, vou,vou, Dina! Pravila poznaš. Pojdi se preoblečt." To je rekel z nasmeškom in popolnoma prijazno. Oh, med počitnicami sta se mami in oči razšla in k mami je prišel moj očim Lan. Zelo ga imam rada in prav nič ne pogrešam očeta, ki je bil pijanec. Ko sem prišla dol sem videla da je zajtrk že pripravljen. Očim je šel gor zbudit mamo, ki je že celo življenje tako pretresena, da ni res in počne take stvari, kot recimo pozabi nastaviti budilko. Na srečo se očim sam zbudi tudi brez budilke. Za mizo je že sedela moja mlajša sestrica Liza. Raje jo imam od mami in očija in očima skupaj. Rekla mi je:"Dina, Dina gleva popoldne splehajat Liziko?" Lizika je njena punčka. Rekla sem ji "okej", pojedla zajtrk in šla v šolo. Pred šolo me je že šakala moja bff Urša. Objeli sva se in šli v razred. Sedaj pa moram nehat, ker mi bo drugače gospod Lesar vzel dnevnik (moj učitelj angleščine).

next?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

09. oktober 2011
u60015
u60015
še pixe:
jzz:

moja bff urša:

Liza:

mami(zgleda mlajša ker se tok lišpa):
https://sanvicentechicoloapan.com.mx/galeria/albums/userpics/10004/normal_mami.jpg
09. oktober 2011
u60015
u60015
jupsi! mami:

09. oktober 2011
u61520
u61520
next itaq
09. oktober 2011
next
09. oktober 2011
u61064
u61064
nexti obvezno.
09. oktober 2011
u19879
u19879
zexttt
09. oktober 2011
u60015
u60015
hvala usm! bom nextala!

1. september, med kemo

No, torej kje sem že ostala? Aha ok. Urša se je med počitnicami malo spremenila. Prej je vedno govorila 'itak' zdej pa 'valda..'. Pa prej če sem jo kaj vprašala je rekla 'ma veš da!' zdaj pa 'ja...'. Uglaunm use se sliš toook zasanjan i nimam pojma kaj je z njo. Ma fanta? Je pojedla en slasten sladoled (haha)? Zlo me skrbi zanjo. Vprašala sem jo:"Ej Urši, kaj je dans s tabo? Nekam zasanjana si." Ona pa je izdahnila:"Strašansko sem zaljubljena!" Ah to je pa moja Urša. Fantov je mela že najmanj sto. In vse so bili le muhe, ki jih je izkoristila za seks. Nikoli ni bila zares zaljubljena. Samo ljubila jih je. Pač bili so ji všeč. In ponavadi je tko uzdihvala. Ah lahko bi vedela! Nazaj pa sem ji rekla:"Joj urša, boge tvoje muhe! Kok si jih že pustila? A - a?" Ona pa se jele namrdnila in rekla:"Imela sem jih natančno 26. In to ne bo muha ampak prava ljubezen!" Pa joj no! Kaj še! To zagotovo ni res! Še nobeden ni bil z njo več kot en teden! In da jih je imela 26 - temu se sploh ne čudim. Mislm da jih je mela več. Ampak če to reče ona, je pol to res. Rekla sem ji:"Ja opa no! Kdo sploh je to?" In ona mi je rekla:"Mahh ti ga še ne poznaš. Ampak ga boš spoznala jutr." Ah jutr, jutr! Kaj mi bo še prerokovala ali kaj? No zdej se je pa ura končala in bom nehala.
09. oktober 2011
u60015
u60015
next?
11. oktober 2011
u61025
u61025
Neext =)
11. oktober 2011
u60015
u60015
hwala!!!
še dva al pa tri ampak bo en tut ok
11. oktober 2011
u19879
u19879
texttttt !!!!!!!!!
11. oktober 2011
u61064
u61064
Itaq,nexti!!!!!!
Čim prej.
11. oktober 2011
u60015
u60015
hvala usm nextam:
1. september (še vedno!), doma na postelji ob 18:05

Ah, ta moja Urša! Ne verjamem, da je čisto zares zaljubljena. Še nikoli ni bila. Res je butasta. In sploh - od kod naj bi ona poznala tega fanta? Jutri pride? Zmešalo se ji je! Ah ti šment! Liza buta po vratih in na ves glas vpije:"DINA! GLEVA ZEE! UBLUBLA SIMI!" Ah, rekla sem ji, da samo to še napišem, potem pa greva. Začelo se je že mračiti. Moram nehat. Obljubim pa, da pišem, ko prideva nazaj.

1. september, v moji sobi za pisalno mizo, 20:00

TO je bilo neverjetno! Urši se je totalno strgalo! Vem dnevnik, dragi moj, da ne veš o čem govorim, a ti bom takoj pojasnila. Jaz in Liza sva šli z Liziko na sprehod. Vedno greva po vaških poljih in malo čez gozd in tako. In tako sva hodili. Kar naenkrat pa je prišla (bolje rečeno priplesala) URŠA! Jaz pa njej:"Pa Urša kaj je s tabo?!" Urša pa meni:"Jutri, jutri pride!" Pa čisto nora je no! Rekla sem ji:" Urša, ne se zafrkvat, tega ubogega fanta boš izkoristila za seks kot vse druge!" Še preden je Urša lahko kaj rekla, je Liza zinila:"Kaj je to šekp?" Zavzdihnila sem in ji rekla:" Lizi, to je neka vrsta pogovora, ko se z nekom pogovarjaš o lepih rečeh, kot je sedenje na travniku." Liza je samo prikimala, Urša pa mi je šepnila:"Dobro si se znašla!" Nato pa je na glas rekla:"Tokrat je to drugače. Moram se ustaliti in ne samo zabavati!" Ustaliti, pa ja! V srednji šoli? Haha zanjo bi to v normalnih okoliščinah pomenilo no way! Nato pa nama je rekla:"Papa.!"... in odplesala naprej. Samo pogledala sem Lizo in ji rekla:"In prosim, o seksu ne govori nim mami in očimu, prav?" In Liza ne bi bila liza, če me ne bi vprašala:"Zakaj pa ne?" In jaz sem ji odgovorila:"Ker ti za sedaj še ne bi smela vedeti o tem toliko kot sem ti povedela." Liza je spet samo pokimala. Ha! Pa naj še kdo reče, da se ne znajdem dobro!
15. oktober 2011
neext..
15. oktober 2011
u60015
u60015
hvala Loolipoop< 3!
15. oktober 2011
n
ne
nex
next
next
nex
ne
n

t
ta
tak
tako
takoj
takoj
tako
tak
ta
t

zakon zgodba
muahh:*
15. oktober 2011
u60015
u60015
ohh teenx! muahh back!
15. oktober 2011
u54513
u54513
next.!
15. oktober 2011
next
15. oktober 2011
u60015
u60015
hvala usm + nextam:

2 september, na klopci pred šolo, 7:45

Pouk se mi prične čez pol ure in sedaj hitro pišem to. Prišla sem toliko prej, ker imam v svoji sobi malo narobe uro . Tu na tej klopci sedim že kar nekaj časa in čakam, da pride Urša. Malo prej se je zraven mene usedel nek tupko, ki se mi ni niti predstavil in je nagravžno bedast! Vendar je rekel nekaj podobnega kot:"Žavjo!" In ne! Nisem se zmotila ampak je ČISTO ZARES REKEL ŽAVJO!!!!!! Oh ne! Ravno se je sklonil in pogledal v moj dnevnik. Ali nimam mame, da bi ga naučila, da se to ne dela?! In kar je še groznejše je to, da je zdaj rekel:"Oprost ča ti grem, mislim gram na živce, ampak ti res ne lepo da to pišeši in kažeš drugum." Joj prav mi je kaj pa pišem z veliko pisavo! In sploh: spet se nisem zmotila ampak tako je rekel. Če ni to največji tupko ej... Seveda sem mu razložila, da so to sikrivne zadeve in da je too dnevnik in ga ne kažem nikomur. Očitno je da ni od tukaj. Oh Urša je tu, moram nehat...

2. september, slova

Ne morem verjeti kaj se je zgodilo! Ko je urša prišla me je pozdravila z 'hej, Dina!' potem mi je padlav objem, kot ponavadi. Potem je pogledala če z mojo ramo in zagledala tistega tupkota in zakričala. Ah saj se mi je zdelo, da ji bo ta tupko bet, sem si mislila. Ampak potem je naredila nekaj neverjetnega. Skočila mi je iz objema in skočila v njegov objem, kričeče:"Tim, Tim res si prišeeeeel!" Kva?, sem si mislila. No če je ta tupko ušeč Urshh je pa ona res buča! Ampak bilo je res! Potem naju je predstavila. Povedala je tudi, da je on iz madžarske in da ne zna tako dobro slovensko. In tako sem jo vprašala:"Ampak od kod ga ti poznaš?" In ona je rekla, da v eurocampu, na krožku, kjer slovenci drugim iz drugih držav razkažejo slovenijo. Ah onadva sta itaq nora! Odmooor! Jeeee!
18. oktober 2011
u60015
u60015
aja pa Tim:

18. oktober 2011
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext !!!!!!!!!!
18. oktober 2011
u60015
u60015
ii hvala Angel Star!!!!!!!!!!
18. oktober 2011
u54513
u54513
next.!
21. oktober 2011
u60015
u60015
Angel Star
Ammy Zawr Messi
hvala fhooŁ!
še kkšn next pa nextam!
21. oktober 2011
next
21. oktober 2011
u60015
u60015
Angel Star
Ammy Zawr Messi
Lalaxcoby
HVALA USM! + NEXTAM!

2. september, doma ob 15:00

No ne bom že spet napisala kako bedasta sta Tim in Urša, sej sm to napisala že stokrat in pravkar stoprvič! Sovražim ta eurocamp! Zakaj tosploh obstaja? In Tima(ki se mu tako reče v slovenščini, kako se mu pa reče v madžarščini pa sem pozabila, ups!) res ne razumem, saj je samo zaradi Urše prišel v Slovenijo! In seveda imata že rezerverane počitnice ZA POLETJE, KI BO ČEZ VEČ KOT POL LETA! Oziroma bolje rečeno: z Uršo imava svoj vikend na morju tam nekje v Californiji in letos me je Urša KRUTO IZRINILA IZ NJEGA, saj je rekla da namerava te počitnice iti tja z Timom in da se jima lahko seveda pridružim tudi jaz. Ampak zame ni šans, da bi šla v apartma z njima in sem se izgovorila, da jima bom kar prepustila romanco med rjuhami in da vem, da bosta zmogla brez mene. Ursh je bila zaradi tega besna in jezna ampak rekla ni nič. Le ponudila mi je, da bova potem še dva tedna midve sami tam. Ampak nej samo počaka! Našla si bom fanta, kar SPLOH ne bo težko ampak bo ravno obratno. In potem ji bom tako vrnila. In, da ne govorim o tem, da ko je mami prišla domov z Lizo, da me je Liza zvlekla v svojo sobo in mi rekla:"Ugneš kaj je novega?" Jaz sem ji rekla:"Ne, kaj pa je?" Ona pa mi je rekla:"Z Janom sva imela šekp!" Ohh, groza! Kdaj bo ta punca ugutovila, da je še premlada za 'šekp'? To sem ji tudi povedala. Ona tega seveda ni razumela, a potem sem ji rekla, da nista imela še čisto pravega 'šekpa', ker se moraš za to prav posebaj truditi, česar ona še ne more. Sedaj me je vsaj razumela in šlia sem iz njene sobe in direkt v svojo sobo, kjer sedaj pišem to. Uršo bom res ubila! Sploh pa že vem, kdo bo moj 'začasni' partner. Včasih hodim v mesto po nakupih in to kar sama in tam vidim nekje v neki trgovini mladega fanta (pribljižno mojih let), ki je prodajalec, kar se mi zdi totalno ne kul, ampak drugače je kar luštkan. Pri njemu sem si kupila že 3 obleke in 6 tangic. In vedno je za mano buljil, kod da bi bila lepotica sveta. Odločila sem se torej, da bom naslednjič kupila vžitno obleko ki je prav za (po Lizino) šekp. Zraven tega bom kupila še moderček in lepo obleko za zmenek. Ko bom vse to kupila, bom pri blagajni plačala in na skrivaj tistemu fantu v torbico potisnila listek:

Hejj!
Resnično si mi všeč in če imaš danes ob 20:00 čas, se dobiva v paru.
P.S.: Te zanima kdo? Pridi že! Kaj še čakaš?

To bo delovalo! In za zmenek bom oblekla tisto obleko za zmenek in pod njo vžitno spodnje perilo. In mimogrede bom šla še mimo Erotic shopa in nabavila par stvari. In veš kaj, dnevnik, dragi? Odločila sem se, da bom to storila kar danes! Ja! Točno sedaj grem v mesto. Bo že videla ta Urša, Uršasta! No ja vem da je četrtek in ne petek, ampak še pred vikendom. Zdaj pa grem, da ne bom pozna!
2. september, ČETRTEK!!!, park

Tako!!! Vse je že postorjeno. Tukaj sem sedaj natančno 4 minute prekmalu, da ti napišem še to: vse je šlo kot po maslu! Iz hiše sem se komaj izmuznila, a pri tem mi je pomagala Liza. Če bi bil očim doma, to zagotovo ne bi šlo, ker očim ni tako nor kot mama. Z Lizo sva naredili tako: jaz sem šla z nakupovalnimi vrečkami v svojo sobo, Liza pa brez njih v svojo sobo. Hitro sem se preoblekla in lizi skozi vrata dala znak. Takrat je Liza poklicala mami, naj pride pogledat njen stolp iz kock. Mami je hitro šla gor v njeno sobo in jaz sem takrat pobegnila. Lizi pa sem rekla, naj mami reče, da sem šla na sprehod z Uršo. In čez eno minuto bi moral biti tip tukaj... Ahh, poglej ga, že gre! Minoto prezgodaj BUUUUUU! ampak saj je vseeno. Končati moram, čao!
21. oktober 2011
u19879
u19879
nextt !!!
22. oktober 2011
next
22. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg