Forum
odloćla sm se, d abom spet napisala zgodbico
Stara sem 15 let in sem končala deveti razred osnouke. zdej grem an zdraustveno v Celje:3
*********************************************************************************
neko jutro mi je zazvonila budilka. seveda je biu zadni dan šole
Nahitro sem se umila in se oblekla:

''Demetra, pridi na zajterk, da neboš pozna'' se je iz kuhinje zadrla mama. imamo dvo nastropno hišo in se mama neprestano dere, koda bi imeli 5 nastropij. ''sem že pozna, nisem lačna. poleg tega bom imela malico v šoli'' sem se zadrla nazaj. spet me je klicala. prišla sem donje, ker s emi res ni dala dret na vse zgodaj zjutraj. ''ljubica nekja morš pojesti, da neboš lačna'' mi ej začela težit ''NISEM VEČ OTROK. ADIJO GREM V ŠOLO'' Sem se zadrla na mamo. mi je bilo malo žau, saj se res nebi rada kregala na vse zgodaj. Kot ponavadi sem šla v šolo z mojo najboljšo frendico.
Zadni dan je biu zeeeelo zakooon. saj sem spoznala eneega zelo luštnega fanta z imenom matija:

dala sem mu telefonsko saj me je............

nadaljujem ko bom dobila usaj 3nexte

boš bral/a ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. julij 2012
next?
15. julij 2012
u85611
u85611
next
15. julij 2012
u93428
u93428
next c:
16. julij 2012
next?
16. julij 2012
Nadeljujem.
16. julij 2012
dala sem mu fonsko, ker me je uprašu, če bi šla na eno pijačko. Rekla, sem da zveseljem, če si mama spet nebo zmisla da gremo na morje.Končno je Konec šoole. ''wopa wopa'' sem se zadrla. res so me malce čudno pogledali, ampak kaj morem konec šole~moy najbolši dan (zaenkrat)
s sošolci smo se zelo teško poslovili. pa saj se bomo videli še kaj ane?

Ko sem prišla domou me je mama doma čakala z kosilom. ''živjo draga. kako je blo v šoli'' je zamomljala. ''sam veš. zadni dan šole-naybolšy dan ever'' sem odgovorila z drhtečim glasom. ''no nevem če bo naybolši dan, ko ti bom povedala'' je presenečena govorila mama. seveda sem jo takoj uprašala za kaj se gre? gremo mogoč na morje? k očku? (že od prvega razreda, sta se moja ločla) '' ljubica, nevem kako naj ti to odgovorim, nebo ti ušeč, res'...' je nakladala. In sem odgovorila jezno '' prooooosim ne me tako kliccati, proosim'' mama je začela govoriti. ''veš, danes bomo s tvojim bratom (ime mu je bilo matty) odšli k/na/v...''

Neext?
16. julij 2012
next?
16. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg