Forum
Hei sem Sasha Strong.Stara sem 16 let in obiskujem 2.letnik.Z družino živimo v Parisu:

Imam rjave lase,imam dolge lase,rada nosim kape z ravnim šiltom,rjave oči, vlka sem 160cm,težka pa sem 52kg.

Sem najbolj priljubljena punca na šoli. Imam zelo zelo dobro postavo in zato si lahko oblečem kaj hočem najrajši pa nosim kratke hlače(raztrgane),kratke majce včasih pa tudi kakšno mini krilo ampak to je malo krat.Lase imam rada razpuščene ali pa narejene v čop. Imam najboljšo prijateljico in z njo preživim skoraj polovico dneva.Ime ji je Manca Walischonin obiskuje 2 letnik,je zelo suhaa,ima rjave lase,rjave oči,vlka je 158cm,težka pa je 50kg .

Imam brata Wili Strong ki je zelo tečen in radoven kot nevem kaj,ima rjave lase,ima modre oči,težak je 49 kg ,vlki pa je 155cm in obiskuje 1 letnik!

Za naprej rabim 5 nextov!

A bereš pliss?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. maj 2013
neeeeeeeeeeeeext <33333
25. maj 2013
u137126
u137126
next
25. maj 2013
u113053
u113053
next nujno
25. maj 2013
u127447
u127447
next
25. maj 2013
Bil je ponedeljek z prijateljico sma šle skupaj v šolo bilo je zelo zabavno. Pogovarjale sma se kaj bomo danes počeli pri matematiki in pri slovenščini saj učiteljici danes nebo v šolo.
Pot je bila zelo dolga. Ko sma prišle v šolo so zunaj čakali fantje ki so najdvi gledali z nasmeškom na obrazu.Seveda jih nisma poznali saj sma vedeli da danes dobimo nove učence! Z mojo najboljšo prijateljico se nisma ozirali na njih saj niso bili nevem kaj. Ko sma vstopile v šolo je najdvi pričakala najina sovražnica Karin ki se vedno nekaj važi

Povedala nama je da ta fantje prihajajo iz Londona in da......... naprej sma je ne poslušale ker je brez vezna. Zprijateljico sma si zamenjale telefone ker nisma v istem razredu in si naskrivaj med poukom pišema sporočila.
Ona ima belega jaz črnega

Ko se je šola končala sma sklenile da torek negrema v šolo sklenile pa sma da grema v......................!

Nextam

a) na sladoled
b) v park
c) z teto in stricom na morje
25. maj 2013
u137126
u137126
usejen
25. maj 2013
u122112
u122112
park? next
25. maj 2013
u138502
u138502
next
25. maj 2013
u138502
u138502
a) na sladoled ?
25. maj 2013
Zvečer sem bila malo na Facebooku in se pogovarjala z mojo bff Manco. Manca-m Jaz:j
M: Heiiii
J: Heii
M: Moja teta in stric greta ju3 v new york pa se mslila......
J: Kaj si mislilaaa???
M: Da bi šle midve seboj
Ja saj še ni konec šole in konec šole je šele drugi teden ne jaz nemorem res ne pa še mama in ata me ne bosta pustila
M: Pa vprašaj če lahko greš?? Plisss zamene?!
J: okey vprašala jo bom če lahko zdjle pa morem it ti napišem sms by
M: Bay

Ko pridem v dnevno sobo vidim da mama in očka skupaj gledata en film usedem se na kauč. Mama me vpraša: Sasha kaj pa je narobe da si tok žalostna in si prišla sem? Jaz: Mama očka nekaj vajdva morem vprašati. Mama in očka: Kaj povej???!! Jaz: Manca gre jutri z svojo teto in stricom v new york pa me je vprašala če lahko grem saboooo . Mama: Hčerka pod dobenim pogojom negreš seboj saj se šola ni niti končala pa že nekam leziš ona naj gre ti pa boš ostala doma! Jaz: Okey mama!.
Žalostno odidem v sobo in zaperem vrata in na licu začutim hladne solzee:
[img]https://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=46460041[/img]
Na telefonu sem dobila sms od Mance na njem je pisalo:
M: Sasha ali lahko grem komi čakam na tvoj odgovor!
Odgovorila sem ji:
J: Ne nemorem iti starša mi nepostitaaaa tako daaaaa nesmem itti pogrešala te bom ko te ne bo !
Čez nekaj časa ko sem se pomirila sem mislila da bom dobila sms od Mance ampak nisem ga dobila! Ura je bila 21.00 zvečer in nisem mogla zaspati vsa upanja so me preganjala kaj naj naredim ali si še je dobra zmano zakaj mi ni odpisala??? nisem vedela zakaj! Ko naenkrat zaslišim da negdo spodaj zvoniiiiii! Bil je...................

nextammmmm

a)Manca
b) Moj brat
c) Moja sovražnica
d)En fant ki ga nepoznam
25. maj 2013
u137126
u137126
res NWM next
25. maj 2013
u127447
u127447
d) pa next
25. maj 2013
u138502
u138502
next <3
mogoče d ?
25. maj 2013
next manca
25. maj 2013
Ko naeenkrat zaslišim da negdo spodaj zvoni! Bil je en fant ki ga nisem poznala. Odprem vrata zagledala sem lep obraz ki me je gledal z nasmeškom na licih

Vprašal me je ali sem jaz tisto dekle iz šole? Odgovorila sem mu da jaaa!
Jaz: Kaj delaš tukaj pozno pre mojimi vrati? vprašam.
On: Moja sestra mi je veliko govorila o tebi in mi povedala kje živiš radovednost me je prinesla do tvojih vrat .
Jaz: Katera pa je tvoja sestra?
On: Manca Walischonin tvoja najboljša prijateljica. Če po resnici povem me je poslala semle da ti izročim eno pismo. izvoli
Jaz: Hvala zdjle pa prosim odidi ker če moja mama izve da si bil tukaj ob tej pozni uri bo zelo huda!
On: Ja seveda adijo in lahko noč
Ko se je obrnil proti cesti se še mi je nasmejal in me pogledal mislila sem da se bom stopila. Z pismom sem šla naravnost v sobo se zaklenila in odpirla pisma

.
Z pismi v rokah sem po 1 uri zaspala.
Zjutraj sem morala prvič iti sama v šolo. Ko sem prišla me je spet moja najbolj zoprna sovražnica vprašala kje imam Manco?Z nežnim glasom sem ji dejala da to njo nič ne zanime in poronila in odšla naprej. Pred vrati me je spet čakal fant ki je včeraj prišel k meni da bi mi prinesel pismo
On: Hei a si že vstala?
Jaz: Heii ja normalno drgač me nebi bilo v šolo
On: A greš dans z mano po pouki na pijačo?
Jaz: Ja lahko saj nimam dobenih opravkov. Kje pa je Manca danes?
On: Z teto in stricom je šla v new york am prosla me je da bi te vprašu če bi lahko imela njeno muco pasko saj meni jo ravno nezaupa
Jaz: z veseljem bi jo imelaaaa
On: Okey po pouki torej greva na pijačo potem pa še k nam domov da boš uzelu mucko
Jaz: Ja okey bay
On: Bay
Komaj sem čakala da bo konec pouka in eto bilo ga je. Zunaj me je že čakal fant. Na poti na pijačo sem ga vprašala kako mu je ime
On: Ime mi je Alex
Jaz: Zelo lepo ime mojo najljubšo
On: O kul kako pa je ime tebi?
Jaz: Sasha.
Ko sma spila vsak svojo coca colo sma odšla k njemu da sm uzela muco.
On: prišla sma
Jaz: a kul dj grema hitr da uzamem mucka in grem domov
Tedaj po enem pogovuru pri njem se je zgodilo nekaj kar si nikoli nebi mislila. Usedla sma se oba za njegov računalnik in seveda on je imel ask in na fb objavil da delama video po eni uri je dobil vprašnje naj se usedem na njega in naj me poljubim.

Začel mi je zvoniti telefon klicala me je mama. Takoj sen uzela mucka in odšla domov.

nextam
25. maj 2013
u138502
u138502
next
25. maj 2013
u137126
u137126
next
25. maj 2013
še en next pa pišem naprej zgodbico
25. maj 2013
next
25. maj 2013
u137126
u137126
sory kr oglašujem http://www.igre123.com/forum/tema/moja-zivljenjska-zgodba!!!/55760/ bi kdo brau
25. maj 2013
Ko sem prišla domov sem mucka odložila v košaro. Moj brat Wili Strong je takoj priletel do mene in mi vzel mucka in rekel da moram v kuninjo kjer me čakata očka in mama!. Pogovor med mano,očetom in mamo:
Mama: Kje si hodila tako dolgo?
Jaz: Nikjer samo od Mance mucko sem šla k njej domov iskat.
Mama: Sama ?
Jaz: Neee. Z njenim bratom sem šla.
Očka: Kje pa je ta mucka?
Jaz: V moji sobi Wilijam pazi na njo.
Mama: Da nikoli več negreš nekam po šoli kar jaz in očka nebi vedela a ti je jasen?
Jaz: Mama ampak jaz več nisem mali dojenček da nebi vedela kaj lahko počnem in kar ne in kje sem lahko in kjer ne to je že bla preteklost zdjle pa sama vem kje bom in kje ne!
Razburjena sem odbežala v mojo sobo in zaprla vrata. Moj brat me kar pogledal kakšna sem ampak nisem se zmenila zanj saj sem bila tako zelo jezna na mamo in očeta da še me vedno imata za malo punčko! Pozneje ko je brat odšel iz moje sobe brez besed sem odšla na balkon in se spomnila na Manco

Čez nekaj ur sem dobila sms od Alex da sem z bratom povabljena na njegovo zabavo saj je star 17 let.Takoj sem šla do brata in ga vprašala če je za seveda gdaj pa on ni za za zabave, takoj sem šla v sobo in oblekla:

glej obleko prva vrsta prva
seveda sem morala še samo uzeti kopalke kot je napisal:

Bila sem pripravljena!
Z bratom sma odšla na zabavo in se celo pot pogovarjala kaj bomo delali in zakaj sta starša takšna do naju.
Ko sma prišla na zabo je bilo veliko ljudi in muzika je bila zelo dobra. Brat se je že takoj našel druščino jaz pa sem iskala Alexa! Nikjer ga nisem našla,ampak potem ko sem ga našla sem šla takoj do njega. Neboste verjeli kaj se je zgodilo objem me je in poljubil pa to ne na lica ampak na ustnice! Bila sem v nebesi.

nextam!
25. maj 2013
u137126
u137126
next
25. maj 2013
u122112
u122112
next
25. maj 2013
u113053
u113053
NEXTTT NUJNOO
25. maj 2013
u85780
u85780
next
25. maj 2013
u126942
u126942
Next!...
25. maj 2013
u124965
u124965
neeext ful dobra zgodba
25. maj 2013
Pozneje naju je zmotil moj brat ki me je zelo začudeno gledal. Pogovor med Alex,bratom in mene:
Alex: Am je kaj narobe Wili?
Wili: Ne ni samo hotel sem reči da dižej vabi na oder slavljenca in njegovo punco na ples
Alex: Okex reči mu da pridem takoj.
Jaz: Am sory tisto za naprej zaneslo me je in zdjle moreš iti.
Alex: Ni tebe zaneslo mene je in nebom nikamor šel brez tebe
Jaz: Ampak jaz nisem tvoja punca in......
Alex: Nisi moja punca ampak šla boš z mano in boš plesala z mano a ne?
Jaz: Am............ z veseljem plešem s tabo.
Alex: Potem pa pojdiva
Z Alexsom sem čudila da se med nama že nekaj dogaja amapak nisem vedela kaj točen.
Sredi plesa naju je zmotil moj telefon,bila je Manca morala se mu rečti da nemorm več plesat ker me kliče prijateljica,seveda ni mi zameru ker me je razumel.

Ko sem prišla nazaj je plesal z mojo sovražnico Karin. Pustila sem jidva na miru,Čez nekaj ur je brat prišel do mene in me prosil če lahko greva domov. Poslovit sem se šla od Alex in sem odšla. Sredi poti pa zaslišiva glasno hojo ki je z nama.Brat se obrne nazaj in zagleda moža oblečenega v črna oblečali,Bežala sma kolko se je le dalo ampak ni pomagala saj pred nama so bili ujeli so najdva in zvlekli v kombi.

Dali so nama uspavalo da sploh nisma vedela kam grema,kje sma,in kaj delajo z nama.
next
25. maj 2013
u113053
u113053
NUJNO NEXTTT
25. maj 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg