Forum
ℓσνє αт ƒιяѕт ѕιgнт (σηє ∂ιяєcтιση ƒαηƒιc) 01

Joooooj kako je luštkan, sem si ves čas prigovarjala ko sem si ogledovala njegove slike. Pravi piki. Joj.. Ella! Sem zaslišala glas najbolj tečne osebice na svetu. Mojega brata Louisa. Igra v bendu One Direction. Kaj je tečnoba??!! Palačinke! Moje, itak najboljše. OK. Priznam. Res peče THE-BEST palačinke ampak še vedno je kreten. Počasi sem zvlekla moje stare kosti dol do jedilnice. No, naj se predstavim. Sem Ella Anne Tomlinson. Stara sem 18 let in jutri je moj rojstni dan, torej, jih bom imela 19. To sem jaz:

Ko sem se najedla sem šla spat. Zaspala sem z nasmeškom na obrazu.

Happy Birthday Ella!!
O Hwaaaaaaaaaaaaala <3 sem rekla in objela vse po vrsti. Lou mi je dal V.I.P Karte za njihov koncert in mi pomežiklnil. Od mame sem dobila nove sobne copate. Jajks.... očija pa nimam. Umrl je zaradi alkohola. Zadala sem si da nebom nikoli pila niti kadila. Še nikoli nisem poskusila alkohola. Lou je ostal pri meni. Vprašala sem ga, zakaj V.I.P. Odgovoril mi je da me hoče nekdo spoznati...
.............................................................................................................................
Kdo jo hoče spoznati?
17. januar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
1D??
17. januar 2014
Kdo jo hoče spoznati? 1D
next
17. januar 2014
u142227
u142227
1D neeext
17. januar 2014
u156327
u156327
Kdo jo hoče spoznati? nwm
next nujno
17. januar 2014
u161037
u161037
nexxxxxxxxxxxxxtttt pa hitr prosim
17. januar 2014
NEXTAAAAAAAAM
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Vprašala sem ga, zakaj V.I.P. Odgovoril mi je da me hoče nekdo spoznati...
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸NEXT DAY¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Louis se je drl po celi hiši: Ella! Ella!
Joj no u kopalnici sem vem da moreš bit prej tm pa to sam plllllis počaki. Joj, Punce. Čez kakšnih 10 sekund sem prišla ven. Uau, no ti se pa znaš lišpat. Oblečena sem bila v oprijeto turkizno oblekico ki se je lepo podala k mojim modrim očem, modre uhane in modre pete. Čisto modra si
17. januar 2014
u161037
u161037
next prosm že dons
17. januar 2014
Next posvečam moji prvi bralki ***MATEJA***
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Oblečena sem bila v oprijeto turkizno oblekico ki se je lepo podala k mojim modrim očem, modre uhane in modre pete. Čisto modra si, je rekel Louis. Sedla sem na sovoznikov sedež. Mučno tišino je prekinil Lou. No, zdaj bo če bo vse posriči name planilo ogromno oboževalk. Prosim sladi mi, ko in če bom tekel. Pokimala sem in ga vprašala: Kdo me hoče spoznati? Odgovoril mi je da tega pač nebo povedal. Pokazala sem mu jezik. Zavil je z očmi in se osredotočil na cesto. BOOM. Tema. Kaj je bilo to? Naprej se nespomnim več. Zbudila sem se v bolnišnici. Zraven mene je sedel Lou ki je jokal in še neki fantje. Ko je Lou dvignil glavo je videl da sem budna. Objel me je. Ella. JE SPET ZAJOKAL. Šššššš Ššššš sem ga mirila. Ko se je pomiril sem jih vprašala kaj se dogaja. Povedali so mi da sva z Louijem imela prometno nesrečo. Ok, zdaj me pa zanima kdo ste vi. Nek fant z kodrastimi lasmi je rekel: Mi smo Louisovi najboljši prijatelji. Torej ste vi One Direction? Sem vprašala. Nek fant z čudovitimi modrimi očmi je pritrdil. Kaj pa vaš koncert? Sem kar poskočila. Tokrart si bila ti bolj pomembna. Je rekel koderček. Sestra je prišla noter in mi povedala, da me bodo odpustili. Oblekla sem si modro oblekico in smo odšli. Sedla sem med koderčka in blondija. Prispeli smo do neke hiše. Kaj pa je to? Vsi se bomo preselili v to hišo je rekel nek fant z rjavimi očmi. Zanimivo.... Torej, kar vstopi je rekel blondi. Prišli smo v kuhinjo in se vsedeli za mizo. Blondi pa je šel h hladilniku. Torej, zdaj pa se mi predstavite da vas nebom klicala po vzdevkih kot so koderček, blondi...;
LIAM: Jaz sem Liam in sem daddydirection.
HARRY (Koderček) Jaz sem Harry in sem zelo priljubljen pri puncah. Pomežiknil mi je.
NIALL (Blondi) Jaz sem Niall in moja prva ljubezen je hrana. Druga pa hladilnik tretja pa... Jedilnica!!
ZAYN: Jaz sem Zayn in sem kot pravijo obseden z lasmi.
No hvala. Jaz sem Ella Anne Tomlinson in sem Louisova sestra.
¸
Flaša resnice! Se je zadrl Harry. OK. Posedli smo se v krog. Punce imajo prednost je rekel Niall. Zavrtela sem flašo in pokazala je na Nialla. Resnica ali izziv? Izziv, je samozavestno rekel Niall. OK. 30X laufaj gor pa dol po stopnicah, da boš pokuril vse kalorije od čipsa ki si ga jedel pred kratkim. Ko je končal se je vsedel v krog. Naslednji je vrtel Harry. Steklenica je pokazala name.
18. januar 2014
Next
18. januar 2014
nexr
19. januar 2014
next
19. januar 2014
u161037
u161037
nextttttt!!!!!!prosim hitr
19. januar 2014
Naslednji je vrtel Harry. Steklenica je pokazala name. Izziv ali resnica? Resnica. . Kdo izmed nas ti je najbolj všeč? Rahlo sem zardela in rekla: Ti. Tudi ti si meni všeč. Pravzaprav sem zaljubljen vate. Vsedla sem se k njemu v naročje in ga strastno poljubila. Ooooo golobčka je rekel Zayn. Nasmehnila sem se in se vsedela nazaj. Zdraven Harrya seveda. Ko smo se nehali igrat smo šli po svojih sobah, s tem da sem šla jaz spat k Harryu. Uležal se je na bok in me vprašal: torej midva zdaj hodiva? Če ti je prav.... Seveda mi je miška! Spravil se je v sedeč položaj, me vzel v naročje in me strastno poljubil. Hm, povej mi čimveč o tebi. Torej. Rojstni dan imam 18.1., torej včeraj. Ooooo, vse najboljše. Hvala, sem rekla. Svojo devičnost sem izgubila pri 12, posilil me je nek fant iz 9. razreda. K sreči še nisem imela menstruacije, torej nisem mogla zanositi. Začela sem jokati. vedno ko se spomnim tega dogodka začnem jokati. Šššš.Ššššš. Ljubica, pozabi na ta dogodek. Kaj če bi popravila tvoj prvič? Tisti fant je bil najbrž do tebe kar precej grob. Ja zelo. Od takrat se tega zelo bojim sem zahlipala. Poglej. Popraviva tvoj prvič. Obljubim da bom zelooooo nežen. Pozabi na tistega kretena in naj bo ta tvoj prvič. Vredu, stori kar misliš da je prav. Začel me je nežno poljubljati. Nato mi je začel risati ravno črto. Nadaljeval je z poljubi po vratu potem pa je prišel nazaj do mojih ustnic. Počasi mi je začel odpenjati gumbe na moji srajci. Ko se je moje srajce znebil je odšel še do hlač. Počasi se jih je znebil. Pred njim sem ostala Le v spodnjem perilu. Malo me je bilo sram. Počakaj malo. Jaz to počnem malo drugače. Preko oči mi je zavezal neko rutko. Objel me je in rekel naj me nebo strah, in da je že kdaj videl golo punco. Počasi mi je začel odpenjati moderček. Kmalu je zletel nekam drugam. Začel me je poljubljati po predelu prsi. Začel je risati ravno črto vse do mojih spodnjih hlačk. Izpustila sem rahel vzdih. Počasi so se njegovi prsti prikradli do mojih prsi. Začel me je rahlo grizti. Spuščala sem rahle vzdihe. Rekel je: pomoje boš nocoj kar glasna. Nasmehnila sem se. Grizel je v ravni črti. Počasi je z zobmi prijel moje spodnje hlačke. Nekaj trenutkov je najbrž samo bulil vame. Vsaj jaz sem imela tak občutek. Vprašala sem ga: imaš kondome? Povedal mi je da zato pa vedno poskrbi. Vredu. Haha. Hočeš malo polizati ali ne? Povedala sem mu da tega pa res nebi počela ker sem po tistem spolnem odnosu z 9-arjem bruhala zaradi tega. Mislim da je pokimal. Vsaj tak občutek sem imela. Ampak za vlažnost bo pač treba poskrbeti. Počasi se je približal mojemu "vhodu" z jezikom. Zatresla sem se. Kaj je narobe miška?? Nič, samo strah me je. Strah da bom doživela še kaj takšnega kot s tistim fantom. Misli si, da sva v temi. Ničesar nevidiva. Če te bo bolelo, spusti vzdih. Spravi ta strah ven iz sebe. Obljubim ti, da bom nežen
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Kje končam a??
19. januar 2014
u161037
u161037
Next nwm
19. januar 2014
Next
19. januar 2014
še 2 nexta
20. januar 2014
Next
20. januar 2014
0 fak kwa ti pišš že kličmh teb domou..... hec no .... next
21. januar 2014
u156327
u156327
next
21. januar 2014
Obljubim ti, da bom nežen. Kmalu je nežno prodrl vame. Sicer me je res bolelo, ampak sem ga ubogala in izpustila vzdih. Joj, bomo glasni. Je rekel in mi odvezal rutko. Sklonil se je nadme in me poljubil. Je bilo tako hudo? Odkimala sem. Počasi je nadaljeval. Vzdihovala sem on se mi je pa samo smejal. Harry.... Malo je popustil. Ko ga je "vzel" ven pa sem si zeloooo oddahnila. Čeprav sem v mednožju še vedno čuila bolečino, mi je bilo bolje. Spet je šel v napad s prsti in jezikom. Tudi to me je bolelo ampak ni bilo tako hudo.
¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸¸
Sorryte za tako kratek next sam nimam cajta
25. januar 2014
next
25. januar 2014
Next
25. januar 2014
Next
25. januar 2014
next
28. januar 2014
next