Forum
Haii ♥
zgodbo bom pisala z miss.ronny. obe dve imama že eno vsako svojo zgodbo,to zgodbo pa boma pisale zraven . če želiš link ,najinih zgodb ,povej po zs. no kar je važno, pa uživajte v branju ! c:

♦♦♦♦♦♦•••••♦♦♦♦♦♦•••••♦♦♦♦••••••♦♦♦♦♦♦♦•••••••••♦♦♦♦♦♦♦♦••••••••♦♦♦♦♦♦♦♦•••••••••♦♦♦♦♦

ѕм мeggy ,ĸlιčejo мe мeg !

oвυžυjeм ιgranje .. draмѕĸo ιgranje. rada pa pojeм ☺ .ѕeм тeĸoмvalna ιn тrмaѕтa oѕeвa. no ιмaм pa oѕeвo ,ĸι jo ιмaм najarej. вrez nje вι мoj ѕveт вιl pυѕт ιn ѕaмoтen. тo je мoja najвoljša prjaтelca aмoĸe, ĸι je 100% zaυpaм ιn jι poveм vѕee,ĸar мι pade na мιѕel

aмoĸe ,drυgače ĸlιčeм aмм ,ĸer je ĸrajše :') oвe dve pa ѕмa zgυвιle neĸaj ĸar velιĸo najѕтnιc ιмa. ѕтarše !. zaтo ѕмa že od мalega v ѕιroтιšnιcι. тaaм ѕмa ѕe тυdι ѕpoznale. drυgače pa нodιмa v šolo ,ĸι ѕe ιмenυje ѕтaтeѕ . glede мoje ѕιмapтιje... aнн, ryann . ιмa čυdovιт glaѕ ιn ιgra ĸιтaro. ιмa тυdι ѕvoj вend. njegovo glazвo vedno naвιjaм poтιнυ.da мe ne вι ѕlιšal. ѕaj žιvι вlιzυ ѕιroтιšnιce.velιĸoĸraт ga opazιм ιza oĸna,a мene še nι vιdel. ѕraм мe je,ѕploн pa ιмa ѕιgυrno pυnco. нodι pa v eno leтo vιšjι razred. ĸaĸšna lepoтa ...

njegov ғreιnd pa je ѕιмapтιja aмм... ljυвezen,je ιgraa ;3
no мegg zвυdι ѕe ιz ѕanj.. no naj pa vaм poveeм glavno тeмo! ĸo ѕмa вιle z aмм še мale ιn v ѕιroтιšnιcι. ѕмa odĸrιle neĸaj poѕeвnega o najυ.. тeežĸo vaм тo poveм,zaтo ne ιzdajтe nιĸoмυr ! z aмм,ѕмa doвιle мagιjo. neĸaĸšno poѕeвno ljυвezenѕĸo мagιjo. nιѕмa je še υgoтovιle,вolj тočno.nιтι вrale še nιѕмa nιĸjer o тej love мagιjι. vedno вolj,naмa čarovnιja narašča. zgleda da ĸo вova našle pravo ljυвezen,вo тo neĸaĸo vplιvalo na тo... ne veм ! ѕploн pa мe je ѕтraн ιzvedeтι!.z aмм ιмava polno vprašanj ??

♦♦♦♦♦♦•••••♦♦♦♦♦♦•••••♦♦♦♦••••••♦♦♦♦♦♦♦•••••••••♦♦♦♦♦♦♦♦••••••••♦♦♦♦♦♦♦♦•••••••••♦♦♦♦♦

okj, to je vse ! miss.ronny se še opiše in da neext, poteem pa ;*.... se nadaljuje !
huala vseem ♥ ! lof yaa guys < 3333333333
31. avgust 2012
u105418
u105418
neext c:
31. avgust 2012
u62751
u62751
next!!!!!!
31. avgust 2012
u54548
u54548
Nekšteej.! ;D
31. avgust 2012
huala za prve tri nexte,ampak miss.ronny s eše mora oglasit in napisat ;*
31. avgust 2012
u74711
u74711
nextt
31. avgust 2012
next
31. avgust 2012
nekštttttt
31. avgust 2012
u68138
u68138
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!
31. avgust 2012
neext
31. avgust 2012
u80842
u80842
neeeeeeeeeeeeeeeeeext
31. avgust 2012
neeeext
31. avgust 2012
upaam, da se bo javila mis.ronny ;* huala vaam 10000x ♥
31. avgust 2012
u30718
u30718
nextiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!
31. avgust 2012
u99504
u99504
next+nova bralka+res dobro pišeta
01. september 2012
u106002
u106002
Nextiiii
01. september 2012
next
01. september 2012
next. super!
01. september 2012
Next!!!
01. september 2012
u89913
u89913
ress hwala vam. NO pač men se pa že mudi, da začnem. Že pišem, pišem.... Pa sorry, da tokrat ne bom pisala ne messa (messletters)
**************************************************************************************************************
Hai! Kot že veste jaz sem Amoke. Vem, da mam čudno ime, ampak moja mama naj bi baje full oboževala afričane in to. No full rada mam mojo podgano hehe. Imam jo že od 2. leta in ime ji je Rossy

Ni kot druge podgane, da bi hodila po greznici in to. Bljek.1 Je prava princeska. Drugače pa zelo rada berem. Cele ure preživim v knjižnici. Škoda, da sem sirota. Komaj čakam, da bom stara 18. Ampak to bo komaj čez 3 leta!
Torej... Z meg imava nekakšno čudežno moč, amapk to ne poveva nikomur. To ve samo moja podgana in knjižničarka, ki ji res vse zaupava (mogoče ress ne vse). Nekako je najina krušna mati. No to je ljubezenska magija. Že pogled z fantom je lahko usiden, saj se on takoj zaljubi v tebe. Celi čas zreva v tla. Hočeva pa osvojiti najini simpatiji. Saj ress moja simpatija pa je...
http://data.whicdn.com/images/36175399/tumblr_m9bko0x8pv1rys5w7o1_500_large.jpg
Jack. Ress oh! Brilianten je in... Ne poznam ga preveč dobro. Saj sigurno imas punco in... Am... Z meg hočeva pridobiti najine simpatije. Samo samcat pogled, ki se je že nešteto krat zgodil pa ne deluje... Kaj je sploh narobe?
TISTI DAN
Kot vsako jutro. Sovražim vstajanje ob šestih. Pravzaprav sovražim to revno sirotišnico. Dela je še preveč. Ker sva z meg med najstarejšimi morava opravljati najtežja dela. Moje roke so cele žuljaste. Zmankuje pa mi denarja za kremo. Moje in megino življenje gre v pogubo. Ko sva glave tiščale še trdno pod vzglavnik je prišla Matilda Cross Marten - seveda zato takšno ime. Najstrožja rednica v celi sirotišnici. Z bičem naju je potolkla po petah, ki so štrljale iz pod odeje. "Takoj vsati, dragi ponci!" je rekla. Že sva bile na nogah. Ampak Moj zehljaj je naredil še hujše. "Hap! danes umivanje posode in prepovedana knjižnica ter sprehod po parku!" je dejala Mata (tako ji vsi pravimo). Ko je odšla sva vzdihovale. Pravzaprav pa sva se veselile šole, saj bova videle Jacka in Ryanna. Hitro sva se šle preoblečt. Žal nimava veliko oble3k, ampak je knjižničarka ress carica za rojstni dan ali kakšen praznik nama prinese obleke in čevlje ter vse potrebno kaj rabiva. Oblekla sem to:

Meg pa podobno, samo z vijoličnim puloverjem. Stekle sva kolikor hitro sva mogle do šole. Saj, če zamudimo imamo prepoved obiskovanja hobijev, ki jih sploh imamo. Same prepovedi so nas! Kako je smešno, če celi dan gledaš v tla in v steno. Po šoli sva odpešačile v sirotišnico. Gledale sva skozi okno. Pravzaprav sva gedale Ryanna in njegove Bff-ja Jacka, ki je bil pri njem na obisku. Slišale sva čudne besede: "Pa kako ne gre! Moj pogled bi jo mogel očarati!" Čudno sva se spogledale. Začele sva se hihitati. Takrat pa se je Jackov pogled usmeril na naju. Vsedle sva se pod okensko polico. Na polico sem nastavila pa Rossy. Vzele sva kozarce in začele prisluškovati. Njun pogover je letel samo o pucah, ki ju vse čas gledata in o tem, da ju morata očarati... Nekako sva že vedele o čem se gre ampak ona dva z isto močjo kot midve! Ah nato sva odhitele na kosilo. Komaj sva pojedle enolončnico, ki ima okus po gnili korenčkih. Danes pa morava prrati posodo. Kakšna žalost. Zavezale sva rute okoli glave in že sva začele z ogaabnim delom. Takrat pa je v kuhinjo pridrvela knjižničarka in naju rešila zadrege...

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Next?
01. september 2012
u106002
u106002
nextiii
01. september 2012
neeeext
01. september 2012
sssupr ,mojaa < 33333 naslednja nextam js ;*
01. september 2012
Next!!!