Forum
Evo moja druga zgodbica.! & Hope u love it .♥

No zgodbica bo govorila o punci Lilly, ki ima talent za risanje fashion oblek. Ampak tega ne izda nikomur le svoji najboljši prijateljici Lucy. Nekega njene risbe najde njena mama, ki je modna oblikovalka.

"Lilly pohiti, še zamudila boš.!" se je zadrla mami iz kuhinje. "Ja prihajam kar pojdi" sem odgovorila in se pretegnila. Mami je modna oblikovalka in se ji mudi v službo. "Prav adijooo se vidimo zvečer" je še rekla in za sabo zaprla vhodna vrata. Videla sem kako se je mami odpeljala. Nato sem odhitela v kuhinjo in pojedla zajtrik. Ko sem se najdela sem se končno odpravila proti šoli. V šolo vedno hodim sama saj moja BFF živi na čisto drugem koncu mesta. S kom drugim pa tudi ne hodim saj se z nikomer drugim ne družim. V resnici z Lucy nisva najbolj priljubljeni na šoli. Lucy je moja BFF. Končno se pred mano pojavi šola. Pred vrati zagledam tudi Lucy kateri v trenutku skočim v objem. Tako se pač pozdravljamo.

next ?

Will you read this story ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. marec 2011
u37905
u37905
next!!!!!!!!!!
12. marec 2011
Moja osebna izkaznica ;

Ime : Lilly
Priimek : Conell
Starost : 16 let
BFF : Lucy.
Hobiji : Risanje oblek
Slika :

Osebna izkaznica Lucy ;

Ime : Lucy
Priimek : Black
BFF : Lilly
Hobiji : Petje
Slika :

Mamina osebna izkaznica ;

Ime : Demi
Priimek : Conell
Starost : 39 let
Hobiji : Modna oblikovalka
Slika :

12. marec 2011
Huuud začetek. In itaQ neeeeeext! ♥
12. marec 2011
u27744
u27744
jp jp hitrooo next :**♥
12. marec 2011
Prvi dan šole nismo imeli pouka. Najprej smo izvedeli koliko ocen bomo imeli pri vsakem predmetu in tako naprej. Čisti dolcajt : S. Končno je bilo prvega dne šole konec. Z Lucy sva šli na najino skrivno mesto v parku kjer se velikokrat pogovrjave. Tudi tokrate sve se. Povedala mi je, da je njena nova ljubezen Nik. "No kaj pa ti?" me je vprašala. "Mjaaa no letos je res lep Tim." sem rekla v zadregi. Nekaj časa sva se še pogovarjali nato pa je odšla vsaka proti svojemu domu. Čez 1o minut sem bila že doma. Takoj kot sem vstopila v mojo sobo sem se vpisala na facebook. Imela sem novo prošnjo za prijateljstvo. Neboste verjeli ampak biu je Tim. Seveda sem ga sprejela nato pa odšla gledat njegove fotke.

Osebna izkaznica Tima ;

Ime : Tim
Priimek : Carter
BFF : Nik
Hobiji : Rokoborba
Slika :

Osebna izkaznica Nika ;

Ime : Nik
Priimek : Gold
BFF : Tim
Hobiji : Nogomet
Slika :

12. marec 2011
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttt! Takoooooooooooooooooooooj! ♥
12. marec 2011
nextaj!
12. marec 2011
next!
13. marec 2011
neeeext!!
13. marec 2011
next..
13. marec 2011
nextt!
13. marec 2011
neeext!
13. marec 2011
Kmalu sem zaslišala kako so se vhodna vrata odprla "Heiilaaa" se je zadrla mami. Izpisala sem se iz fejsa in odhitela v kuhinjo "Hoooj" sem pozdravila. "Mami kaj ko bi šle v shooping?" sem previdno vprašala. "V shoopong.? Ja lahko" je rekla mami. "Oooo hudo grem se pripraut" sem se zadrla ko sem bila že skoraj v sobi. Preoblekla sem se in si dodala make-up. Ko sem prišla v kuhinjo sve z mami odšle. Ponavadi ko greve z mami v shooping res velikooo zapravive. Saj ne pravim, da je mami zapravljivka ampak ima rada cunje : D. Domov sve prišle z 3 vrečami oblačil različnih dragih znamk. Mamina najboljša znamka je D&G in priznam tudi mene je čisto obsedla.

next ?
13. marec 2011
u27744
u27744
Ploššim nexttt :**♥
13. marec 2011
neeeeeeeeeext!
13. marec 2011
nextiiiii!
14. marec 2011
next!
15. marec 2011
Še do pounoči sem se potlej slikala in preizkušala nove cunje. Ker nisem mogla zaspati sem razmišljala o tem, da bi prišla med 3 punce, ki so na naši šoli najbolj popularne. To so Rebeca, Monica in Molly. Najbolj pomembna je Rebeca. Monika in Molly pa sta le njeni zvesti 'služabnici' ne saj ne služabnici ampak pač vedno ji sledita...itd. Končno sem zaspala. Sanjala sem kako gremo jst, Rebeca, Monica in Molly proti šoli. Vsi nas občudujejo in naenkrat .... Dr Dr Dr budilkaaaa me vedno zbudi ob najboljšem času v sanjah. Pff kako to sovražim. Med vsemi oblačili ki sem jih imela sem si vzela res tiste najbolj 'sexi'.

next ?

To so one ; Rebeca na sredini, Monika na levi in Molly na desni. :

15. marec 2011
wooow neext!
15. marec 2011
next!
15. marec 2011
nextiiii! Hitrooo.!!
15. marec 2011
next!
16. marec 2011
next!
16. marec 2011
neextttttttttttttttttttttttt!
16. marec 2011
nekst
16. marec 2011
pa hitro
16. marec 2011
u27744
u27744
neeeeeeext :**♥
16. marec 2011
Tnx Tnx vseeeem za komentarjeee ♥

Bila sem oblečena tako ;

Priznam pretiravala sem, ampak enostavno sem hotela biti del teh 3 deklet pa še sama nevem zakaj. Mame ni bilo doma, da bi mi najprej pridigala o oblačenju v šoli pa potem vseneo pustila, da grem taka v šolo xD. Kakor koli že moja edina želja takrat je bila, da pridem v pozornost. Ampak nisem potrebovala niti Rebece niti Monice niti Molly, da sem bila na sredini. Že ko sem vstopila v šolo sem bila tarča vseh še posebej fantov. Ampak punce so to seveda opazile in se mi pri kosilu z Lucy takoj pridružile in Rebeca je začela "Woow. Si nova? Še nikoli te nismo opazile?". "Nee že od začetka sem tukaj" sem odgovorila. "Ehh..? No saj je vseeno. Se nam pridružiš pri ko...". "Jaaa" sem se zadrla še preden je Rebeca lahko dokonca izrekla kosilo xD. Vstala sem in vzela pladenj ter sledila Rebeci,Monici ter Molly do mize. Lucy pa nisem niti opazila ko je gledala za mano z solznimi očmi.

next ?
16. marec 2011
u33149
u33149
nesramno do lucy XD
16. marec 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg