Forum
Hejj tukaj bom pisala mojo zgodbo ki bo govorila o Taylor. Govorila bo o njenem navadnem življenju in njeni ljubezni.
01. april 2016
Živijo, jaz sem Taylor. Bila sem poimenovana po zelo znani pevki Taylor Swift, ki je moja sestrična.

To je moja sestrična Taylor Swift.

Tole pa sem jaz, Taylor Magazine.
Doma imam psičko Ally ter muco Lizico, ki se zelo dobro razumeta.

Pravkar smo se preselili v Miami skupaj z mojo družino.

Tukaj živimo.
https://cdn.playbuzz.com/cdn/837956f3-756f-4901-b151-a72faa7e86f1/26d40aab-d042-428e-a0ff-7f12eb4718d1.jpg
moja sestrica Meghan Magazine.

moj očka Justin Magazine.

moja mami Niani Magazine.
Next???
01. april 2016
u208710
u208710
Next
02. april 2016
u208710
u208710
bi lahko drugič več im bolj doživeto pisala ne pa samo slike
02. april 2016
jaa to je bil samo uvod O.K.
Ko smo se preselili, sem bila razočarana in hkrati vesela. Zapustila sem moje najboljše prijateljice, ki smo si stale skupaj že vse od vrtca. Žal pa je očka dobil boljše delo tu, v Miamiju. Hiša je bila ogromna in imela sem lasten bazen, ker drugi niso marali vode. Čisto blizu te hiše je bila osnovna šola in že danes sem spoznala moje sošolce, Imela sem slabo izkušnjo z mojo prejšnjo sošolko Susane, ki me je sovražila.

To je ona.
Imela sem mir pred njo. Učiteljica me je dala sedeti zraven luškanega fanta po imenu Chris. Javil se je tudi, da mi razkaže šolo.
RAZPORED UR V ŠOLI:
1. ura: slovenščina
Ponavljali smo za test, ki je po mojih pričakovanjih zelo težek.
2. Ura:
Zgodovina:
učili smo se, kdaj je kdo živel in naredili natančen časovni pas.
Nato je po mene na srečo prišla mami ter me opravičila za naslednje ure. Doma sem odšla na Facebook in videla, da je Chris izbrskal moj priimek. Napisal mi je, da se dobima danes ob petih na igrišču. Uredila sem se in se naličila s posebnim vzorcem.

ker sem imela zelo rada leopardji vzorec, sem si temu primerno tudi uredila nohte.
Če koga zanima, kaj se bo zgodilo na igrišču, naj napiše Next.
03. april 2016
nexxt
10. april 2016
Moja mama mi je dejala, naj se pazim neznancev, vendar je sploh nisem poslušala, saj sem bila preveč zatopljena v messenger na telefonu. Ura je odbila skoraj pet. Hitro sem se odpravila na šolsko igrišče, kjer me je z nasmeškom pričakal Chris. Povedal mi je, da je na mojem Facebooku videl, da je moja sovražnica Susane Blacksmith. Njemu se je tudi zdela zelo grozna, saj je pisala vse mogoče stvari o čisto vseh. Celo ko je videl, da sem Chrisa dodala za prijatelja, naju je začela ozmerjati z zaljubljenca ali brezvezna drekala.
2 nexta
10. april 2016
nexxt
nexxt
10. april 2016
od dveh oseb
12. april 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg