Forum
u149738
u149738
Heii! Moje ime je Daisy in stara sem 14 let. Tukaj bom pisala zgodbo o ljubezni in sovraštvu. Ker je moja prva upam da bom zelo zanimiva. Omenila bom tudi mojo BFF Pamello123!
No...pravila:
-Se ne kregamo!
-Redno beremo zgodbo in pišemo Nexte!
-Vse pišemo z velikimi začetnicami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jaz:

Moja BFF:

Moja sovražnica Hannah: [img]http://i.pinger.pl/pgr321/959927b2002b53e65068be5c[/img]
2 Nexta z velikimi začetnicami!!!!!!!!!!
26. avgust 2013
u139353
u139353
NEXT!
26. avgust 2013
u149738
u149738
Še en NEXT
26. avgust 2013
NEXT
26. avgust 2013
u149738
u149738
No...pa začnimo z zgodbo!
To je tisti fant ki je vame:

Ime mu je Zack in jaz ga res najbolj na svetu sovražim! Ampak res...ne razumem kako se lahko zaljubiš v sošolko. Jaz tega 100% ne znam!! Ko je bil še en teden pred šolo sem se dobila z mojo BFF Sundai v parku. Sprehajali sva svoji psički, dokler nismo srečali Zacka. Omg! Sem rekla Sundai in se obrnila stran. Moja psička Sally:

Sundai mi je rekla da je šel v drugo stran, nato pa sva šle naprej na sladoled. Kupila sem si 2 kepici, 1 kepico jagode in 1 kepico čokolade:

In:

Ko sva pojedli sva šli k meni domov...aja...moja hiša:

Najraje sva vedno v bazenu in skakava ali pa se igrava odbojko. Govorili oz. zmerjali sva Zacka, ker je res zelo zelo zelo neumen, kot sem že rekla!! Ko je bila ura 18:00 je Sundai morala domov, ker sem imela že večerjo. Ko sem pojedla sem šla malo na Facebook in videla sem da je Sundai prisotna, vendar ko sem jo vprašala če je vzela žogo za odbojko domov in da je ni pozabila pri meni mi je odgovorila da ne ve za nobeno žogo. Ko sem šla preveriti k njej domov sem čez okno videla da večerja in da ni na Facebooku. Spraševala sem se kdo bi lahko to bil, če ni ona. Takrat sem videla da je po pločniku šel Zack in zato sem se skrila za kot hiše. Ker je imel s seboj tablični računalnik sem videla da je na Facebooku, ampak kako, saj on ni prijavljen!! Že vem! Sem si rekla in ugotovila da se on dela da je Sundai. Takoj sem pozvonila na Sundaiina vrata in ko sem ji to povedala je rekla...2 Nexta z velikimi začetnicami!!!!!!!!
26. avgust 2013
u139353
u139353
NEXT!
26. avgust 2013
u149738
u149738
Ko sem ji to povedala je rekla da to ni res...torej ni verjela. Povabila me je v sobo in sva šle na facebook. In res...ni ji bilo več ime Sundai ampak Sunday, torej ji je nekdo spremenil ime. S polno glavo jeze se je Sundai odpravila do Zacka. Ker ni bilo nobenega doma in je bilo odprto okno, sva šle s Sundai čez okno. V dnevni sobi sva najdle prenosni računalnik in takoj šle na facebook. Videli sva da ima za prijatelja enega svojega BFF. Takoj sva Zeth- Marty-a blokirali. Samo da imana facebooku ime Zeth. Ker je bila ena naša sošolka Uthie prisotna sva ji to povedali.

Zethov faceboook profil:

2 Nexta!!!!!
26. avgust 2013
u139353
u139353
NEXT
26. avgust 2013
NEXT
26. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg