Forum
Heiii js pa ღSηιcкєя'ѕღ sva se odločle da bova pisle zgodbico. Notr bo Ross Lynch in one direction.
____________________________________________________________________________________
Ariana Dawson in Charlotte Mccky kolikokrat vaju moram opozoriti da bodita tiho?in potem js rečm: ''hmmmm…vam morem povedat po pravici da nwm''…Ariana kaj naj naredim s tabo? Hmmm pošljete domou?in razred je bruhnil v smeh…učiteljica je zavzdihnila in začela naprej nadaljevati s snovjo.js in charlotte sva pa kot vedno še naprej klepetale…Končno je blo konec pouka in skupej z charlotte sm šla domou saj sva tudi sosedi. Ko sm ustopila v hišo je moj pes Tay prišel h meni in prositi za hrano.Dala sm mu hrano in se šla stuširt saj mi je blo zelo toplo pa še poletje je.No sej mamo bazen ampak rajš se tuširam. Odšla sm gor in se začela tuširati…Oh saj res pozabila sm se predstaviti no se bom pa kr zdejle. Kot ste že na začetku ugotovili sm Ariana Dawson.Stara sm 17 let in natanko čez 81dni bom mela 18.Ja še douuuugo…Živim z mamo ampak je trenutno ni doma saj je oblikovalka oblek in ima veliko dela.Živim v Sydneyu,torej tudi Charlotte.Oče naju je zapustil ko sem bila stara 3 mesece.Nočem ga niti spoznati.Imam najbolšo prijateljico Charlotte ki mi vedno stoji ob strani.Sm edinka.Z Charlotte sva v šoli zelo ''poredne''. Odgovarjava učitlci delava neumnosti…Zto sva bili tudi večkrat izključeni iz kašnih šol.Na tej šoli imava rekord tukaj sva se tudi spoznale.Imava rekord saj so tudi učitlce tuki zlo prjazne no nekatere…Poslušam rock glasbo.Skejtam,plešem.Rada pišem pesmi in tudi rišem ampak najraje plešem. nogomet,Charlotte pa košarko.Rada tudi fotografiram.Mislim da je to vse o meni.

u76594
nexttt
hahah, ne sej ne js tut pišem zravn, rabim najmanj 2nexta, da napišem next
16. april 2013
na morm nujn zbrist in npist na novo?
17. april 2013
u76594
u76594
ne ;P
Sej nism js tega tekla, si ti...
17. april 2013
next