Forum
hey!
odločila sm se da bom začela pisat eno zgodbico, ki bo izmišljena seveda. govorila bo predvsem o prijateljicah in ljubezni zraven pa še mal o družinskih odnosih...
tukaj je uvod:

hey! sem Melissa. na kratko Mel (tako me kličejo tudi prijateljice). Stara sem 13 let in že čez dva meseca bom že 14. Živim v New Yorku z mojo mamo in očetom, bratov in sester pa nimam. In ker sem pač edinka si že veliko časa želim imeti psa ali kakšno drugo domačo žival. Vendar da ne boste mislili da sem res tako osamljena naj vam povem da imam tudi moji dve najboljši prijateljici. to pa sta Mia in Emma. skupaj smo že od drugega razreda saj se je Mia takrat pridružila mojemu razredu. tudi ona je edinka vendar da za razliko od mene že ima psa. Emma pa ima starejšo sestro Katy, ki je stara 17 let. s Emmo tudi živiva v isti ulici tako da se ponavadi skupaj z šolskim avtobusom odpeljeva v šolo kjer naju skoraj vsakič že pričaka Mia, ki pa hodi v šolo peš saj živi v bloku, ki je v isti ulici kot šola.
emma:

Mia:

jaz:

a ti je ušeč in a naj nextam??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

29. januar 2012
Neext.
29. januar 2012
neext
29. januar 2012
rabm usaj še 3 nexte ker se mi drgač ne splača pisat...
puvejte še ustalim...!
29. januar 2012
next
29. januar 2012
neext
29. januar 2012
u75846
u75846
next
29. januar 2012
ok... nextam čez par minutk sam tok da napišm...
29. januar 2012
u61092
u61092
Nexttt !;
29. januar 2012
ta del je za TAmcEK
************************************************************************************************************
danes je bil spet navaden dan (ponedeljek) in ravno sem odklepala šolsko omarico da bi vzela vse stvari in se potem z Emmo z šolskim avtobusom odpeljala domov. ravno sem potegnila zadnji zvezek iz moje omarice ko je mimo prišla Sarah- moja največja sovražnica. če se sprašujete zakaj: menila je da sem piflarka, to pa zato, ker sem imela veliko boljše ocene kot ona.torej ko je prišla mimo se je najprej s svojo prijateljico Angelino glasno zakrohotala. ko sem že pogledala stran se je zanalašč zaletela vame da sem izgubila ravnotežje in se z vsemi mojimi knjigami, mapami in zvezki zaletela v Sama. Sam je bil najbolj priljubljen fant na naši šoli. bil je v 9. razredu. tudi meni je bil on zelo zelo zelo všeč vendar pri njem nisem imela nobenih možnosti saj je bil starejši in je imel kup oboževalk lepših od mene. ko sem se zaletela vanj mi je iz rok ušlo veliko zvezkov in preostalih stvari. hitro sem se obrnila stran od njega, se sklonila in začela pobirati zvezke. tudi on se je sklonil k meni in mi pomagal. ko so drugi že odšli s Sarah na čelu mi je rekel: "ne meni se zanjo". Nato mi je ponudil zmečkan listek. Odvila sem ga in opazila da je na njem njegova telefonska številka. ko sem pogled odmaknila iz listka sem opazila da je Sam že odšel nasproti pa mi je že prihajala Emma.
Tako je tekel najin pogovor: E=Emma J=Jaz

E: hey! kaj se tako obiraš?!
J: oprosti ampak spet mi je Sarah težila...
E: o že spet ta k****
J: ja ampak vsaj nekaj dobrega se mi je zgodilo...
E: pridi greva na avtobus mi boš tam vse povedala!
J: ok. greva.

tako sva odšle na šolski avtobus. usedle sva se na najino običajno mesto.
spet sva se pogovarjali: E=Emma J=Jaz

E: no povej mi zdaj.
J: povem kaj??
E: tisto kar si mi hotela že prej.
J: aja... no ubistvu sem se zaletela v Sama in pri tem stresla zvezke. potem mi ji je pa pomagal pobrati!
E: zakaj si se pa zaletela v Sama???
J: tista butasta Sarah me je porinila...
E: aja... nadaljuj!
J: ja...no in potem ko sva jih pobrala mi je dal listek z njegovo cifro!! a ni to kul?!?
E: o carsko!
J: ja vem da je!!
E: nujno ga moraš poklicati ko prideš domov!
J: ok...bom
E: potem mi boš pa sporočila kako je šlo! prav?
J: ja itak
E: no pridi tukaj izstopiva..

ko sva se izkrcali iz avtobusa sva odšli vsaka v svojo smer. kmalu sem že prišla domov. ko sem prišla ni bilo doma še nobenega od staršev. to! sedaj pa bom lahko v miru poklicala Sama. odšla sem v svojo sobo, zaprla vrata in v roke prijela svoj mobi. vtopkala sem Samovo številko in čakala da se mi oglasi...

kaj mislte da se je zgodil potem?
a) Sam se sploh ni uglasu
b) predlagu mi je da se kdaj dobiva
c) reku je da me ljubi
za nasledn del rabm usaj 6 nextou!!!
29. januar 2012
sori TAmcEKX D ker je na konc tvojga imena zdaj je vmes presledek da smajlija ne bo...
29. januar 2012
Angelina:

Sarah:

Sam:

29. januar 2012
Neext!
29. januar 2012
u51250
u51250
nextt c:
29. januar 2012
u72938
u72938
next..a si mislna name k si rekla da živi blizu šole.. napišmi nazaj..drgač pa LVAM TE NALBOL!!!
29. januar 2012
yay nextii. :*
pa ne meni se za tiste ki so glasovali da je kr neki pa to. ! posluš nas ko smo dali da je uredu :$$
29. januar 2012
u75527
u75527
NEXT!
29. januar 2012
u75018
u75018
NeXt ! < 333
30. januar 2012
neext
30. januar 2012
u69389
u69389
next!!♥♥
30. januar 2012
u73536
u73536
nekstej:3
30. januar 2012
hwala usm.... katja: itak da sm misnla nate pa ful prou pride ...♥♥
evo dons bom nextala sam mal potrpežljivosti da napišm....
30. januar 2012
u72261
u72261
Ančiiii...next♥...tukoj!!!
30. januar 2012
ta next je za use čist use ki mate radi mojo zgodbico in jo pridno berete
************************************************************************************************************
...ko se mi je Sam končno oglasil se je najin pogovor odvijal takole:
S= Sam J= Jaz

S: ja kdo kliče???
J: hey jaz sem Mel...
S: o ti si...
J: ja mal mi je dougcajt pa sm se spomnla nate...
S: ooo... hwala...
J: hihi..
S: a maš u ta petk cajt??
J: ja mislm da ga mam... Zakaj??
S: mislu sm da bi lahko šla vn... na pico naprimer...
J: ja dobra ideja... (tok sm bla srečna da bi najraj zakričala!)
S: ok kul... se dubiva ob petih pred picerijo Sestrice... a bo ok???
J: ja, ja... supr lih ta picerija ma najbolše pice...
S: ja sej zato... no sori sam zdej pa morm it ker mam trening (trenera nogomet)
J: ok se vidva!!
S: ja dijo!
prekinila sem in se vsa presrečna vrgla na posteljo. hitro sem poklicala Emmo in Mio in jima vse povedala...
Zmenile smo se da mi morata nujno pomagati pri izbiri oblek zato smo sklenile da v petek takoj po šoli prideta k meni da se zrihtam. Malo sem postajala živčna saj bo to že čez 4 dni!(danes je ponedeljek) Ura je bila že nekaj minutk čez štiri popoldne in morala sem se pripraviti za trening hip-hopa (imam ga ob 5).

dobite še slikce...
30. januar 2012
u69389
u69389
ahh wažn da si sestrce umenla...X D...seweda next!!♥♥
30. januar 2012
u72261
u72261
Any..sestrce(..Next♥
30. januar 2012
u72938
u72938
nexxt..lvam te na full pa tebe PiaTheBooh :З ,¢яαzч_мe.♥ tut...
30. januar 2012
jst ko plešm:

kako mislte da je blo na hip hopu??
kako bo do petka??
kaj bom oblekla za na pico s Samom?
kaj se bo sploh zgudil u petk??
.....................................................
use zveste u naslednjih delih ki pa jih bom napisala sam če bo usaj 7 nextou!
30. januar 2012
tenkju usm!! ♥♥♥
sej bom nextala sam morm dubit še par nextou
30. januar 2012
neeeeeeext
30. januar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg