Forum
u155253
u155253
Ne bit taka do mojga Niall-a prosimmm
Super je! Next!
07. februar 2014
neeeeeeext
08. februar 2014
zakon nextttttttttttt!!!!!!!!!
08. februar 2014
perfekcija *.* neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!
12. februar 2014
Heej punce. Vem da ni bilo dolgo časa nexta. Nisem imela idej, in to bo tudi kar neki. Bliža se valentinovo! Wiii Bo bil Happy Single Day! Hahaha. No sedaj pa se vrnimo k zgodbici.
Chapter 11
Niall se mi je zdel ubogi. Za Jack me ni brigalo. Seveda ni bil zaljubljen vanjo samo navezal se je nanjo. Ne moreš pomagati saj sta preživela dolgo časa skupaj. Film je hitro minil. Ko se je končal sem odšla po stopnicah do kuhinje in naredila kokice. Odnesla sem jih k Niall-u ki je že zbiral naslednji film. Vprašala sem ga '' Niall kako se počutiš? '' Odgovoril mi je '' Dobro sem. Nisem se privadil in zavedam se da ona ni bila ljubezen mojega življenja. Bila je tam bolj kot najboljša prijateljica. Tega se nisem zavedal. Sedaj sem bolj žalosten, ker sem izgubil osebo, ki mi je bila blizu in je preživela velik del življenja z mano. Samo imam tebe, fante in Alison. '' Nasmehnila sem se. Pogledala sem na uro in videla da je bila ura 11 zvečer. Ko je hotel zaverteti film sem ga vstavila, saj je bilo pozno. Rekla sem mu '' Pozno je že in pojdi se naspat, ker vidim da si že utrujen. '' Prikimal mi je. Tudi jaz sem se odpravila. Odšla sem do kopalnice. Hodila sem mimo Alisonine sobe in pri pojstelji je klečal Harry, ki je spal ob Alison. Ko sem to zagledala si nisem morala pomagati in sem se preprosto nasmehnila. Osločila sem se da ga bom zbudila, da se bo lahko v miru naspal. Hodila sem proti njemu, on je pa v sanjah govoril '' Hope prosim vrni se! Vrni mi mojo Alison! Ne zapustita me ! '' Bila sem pri njemu in videla sem, da je bil poten. Mislila sem si ' Joj bogi!! Nočne more ima. Najbolje da ga zbudim!' In to sem tudi naredila. Prijela sem ga za roko in nežno stresla da bi se zbudil. Nič. Od njega ni bilo slišati nič. Samo bolj poten je bil. Glavo je premikal. Rekla sem mu '' Harry zbudi se. Harry. '' Samo kako ga naj zbudim? Nežno sem ga tresla, ampak ni se zbudil. Govorila sem njegovo ime. Nič. Vredu sedaj bi pa rabila pomoč. Zaslišala sem '' Hope, kaj pa delaš?'' Obrnila sem se in zagledala Louisa. Odgovorila sem mu '' Harry ima nočne more in probavam ga zbuditi. Kakšen nasvet? '' Nasmehnil se mi je in rekel '' Poljubček mu daj in stavim da se bo zbudil.'' Zavila sem z očmi in mu rekla '' Louis pomoč! Zares ti pravim kako ga fantje zbudite?'' Pomislil je in rekel '' Ponavadi si ga zbudila ti, tako da od takrat, ko si odšla se zbudi sam. '' Začudeno sem ga pogledala. Pomislila sem kako sem ga zbudila. Rekla sem mu '' Zbudila sem ga tako da sem ga poljubila. Čakaj, čakaj sedaj ga moram poljubiti, da se bo zbudil?'' Louis se je vražje nasmehnil in prikimal. Vredu ponavadi sem Louis-a imela zelo rada, samo sedaj mi pa prav nič ni všeč, kar mi je predlagal. Vdihnila sem. Ali čem ga poljubiti, ali čem pustiti, da trpi v nočnih morah. Louis mi je pomignil naj ga poljubim. Pomislila sem ' Kaj lahko izgubim? Nič ne morem. ' Sklonila sem se proti Harry-u in ga poljubila na lice. Počasi se je prebujal. Zbudil se je. Bolj začudeno je pogledal proti meni Louis-u. Vprašal je '' Kaj se tukaj dogaja?'' Hotela sem mu odgovoriti, samo me je prehitel Louis '' Hope je opazila, da imaš nočne more. Ni ji uspelo, da bi te zbudila. Potem sem jaz šel mimo Alisonine sobe in videl, da te hoče prebuditi, ampak ji ne uspeva. Zato sem ji predlagal naj te poljubi, in to je storila.'' Louis-a sem grdo pogledala, on se mi je pa opravičujoče nasmehnil. Harry je potem rekel '' Vredu, to je vse malo bolj nerodno. '' In je ko je to rekel zardel. Ker je bila tišina sem odkorakala iz sobe. Harry je tudi odšel iz sobe, za njim pa Louis. Odšla sem v sobo. Zaprla sem vrata in kmalu so se vrata odprla in vstopil je Harry. Rekel mi je '' Hope vem da ti bo to nerodno, samo kam si me poljubila? '' Zardela se in mu odgovorila '' Na lice.'' On ni odnehal in še nekaj vprašal '' Kero lice? Levo ali desno?'' Odgovorila sem mu '' Na desno lice.'' Nasmehnil se mi je. Stopil je k meni in me poljubil na desno lice. Rekel mi je '' Ali na to lice?'' Zardela sem in prikimala. Odšel je in ko je hotel odpreti vrata, se ni dalo. Slišala sva smeh. ( Ali vam še nisem omenila, da sem dobila sobo za goste? No sedaj veste  ) Oba sva rekla '' Louis.'' Potem sem mu jaz rekla '' On je to načrtoval. Samo kako bova sedaj spala?'' Odgovoril mi je '' Ne skrbi zame, jaz bom spal na tleh.'' Odkimala sem. Seveda sem nekako želela, da bi bila skupaj, nekako pa sem želela, da nebi bila. Pokazal je na pojsteljo in jaz sem prikimala. Odpravila sva se spat in ko sem mu rekla '' Lahko noč.'' Me je poljubil na usta, in se stisnil k meni.
~ Mnenje? Teorije? Next? Ali se lahko razpišete? Pa ne me ubit ker je kar neki. Prosim, hvala.
12. februar 2014
ni kr neki! kaka pikija sta <3 neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!
12. februar 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
ful dobr jeee !!
12. februar 2014
u142227
u142227
Kaka pikija<3333 neeext
12. februar 2014
u155253
u155253
Lara se ti zavedaš kaka pikija sta!? Awwww<3
Neext perf.pišeš<3:*
12. februar 2014
zakon zakon zakonnnnnnnnnnnnnnnnn lara ti kull pišeššššššš najbolšaaaaaaaa siiiiii uuuu teeeemmmmm!!!!!!!!!!!!!and for the end biggggg nextttttttttttt
14. februar 2014
Heej punceee!!! Dans bom napisala next!!! Wii ker je valentinovo bom probala bl pocukranga napisat!!
14. februar 2014
jej !!
pa veselo valentinovo vsem ! <33333
14. februar 2014
komi čakam <3
14. februar 2014
Heej moje punce!! Kako ste?? Kako ste preživele valentinovo?? Jaz sem ga zelo čudno. No sedaj pa se posvetimo zgodbici.
Chapter 12
Nisem se hotela stiskati, zato sem ga odrinila. Verjetno me je začudeno pogledal. Potem sem počasi v miru zaspala. Zjutraj sem se zbudila že kar zgodaj. Pogledala sem na uri, ki je kazala 8. Harry je še vedno spal. Počasi sem hotela vstati, ampak me je neka roka zagrabila in potegnila k sebi. Videla sem da se je smejal. Rekla sem mu '' Zelo smešno Harry, sedaj me pa spusti.'' Odkimal je. Grdo sem ga pogledala in mu rekla '' Daj no spusti me.'' Zopet mi je odkimal in mi rekel '' Spustim te če mi rečeš da me imaš rada.'' Vzdihnila sem in mu odgovorila '' Ne, nemorem.'' Odgovoril mi je '' Potem se pa kar privadi objema, saj bova bila objeta še kar dolgo časa.'' Vzdihnila sem. Probala sem se izmuzniti. Vsakič ko sem se mu probala me je še bolj stisnil. Enkrat sem rekla '' Harry zadušil me boš!'' Samo malo je popustil objem. Opazila sem kamere. Fantje so že za vse razmislili. Zopet sem se razgledala po sobi in videla hrano in pijačo. Oni so vse načrtovali, da bi jaz in Harry prišla skupaj. Rekla sem mu '' Harry ali vidiš v kotu kamero? Oziroma v vseh kotih kamere?'' Pogledal je proti kameram in prikimal. Sedaj sem mu rekla ''Harry ali me lahko sedaj spustiš? Lepo te prosim.'' Popustil je objem in skobacala sem se iz objema. Odšla sem do hrane in pijače in si vzela vodo ter jo malo popila. Vzdihnila sem in vzela 4 brisače in pokrila kamere z njimi. Harry me je začudeno pogledal in vprašal '' Zakaj si pokrila kamere ljubica?'' Nisem marala ko mi je govoril ljubica. No vredu ne pritiskajte name, ja zelo mi je všeč, kadar me je poljubil, objel, poklical ljubica ali podobno. Seveda pa nevem kaj on razmišlja. Tudi on je razmišljal. Vprašala sem ga '' Harry, kaj razmišljaš?'' Rekel ni nič. Ponovila sem '' Harry, kaj razmišljaš?'' Odgovoril mi je '' Prosim? '' Ponovila sem '' Harry kaj razmišljaš?'' Odgovoril mi je sarkastično '' In od kdaj tebe kraljico zanima, kaj neki kmet razmišlja.'' Prekipelo mi je . Odgovoila sem mu '' In od kdaj tebe zanima najina hčer? Alison?'' Odgovoril mi je bolj jezno kakor prej '' Če bi vedel zanjo bi skrbel. Seveda je bila gospodična preveč sebična in jo je vzela k sebi, da jaz nebi zvedel zanjo!'' Hodila sva vsakič korak bližje. Odgovorila sem mu sarkastično '' Seveda bi skrbel zanjo, odrekel bi se karieri zanjo. Živel bi celo življenje z mano in bili bi presrečni! Brez pritiska paparatcev!'' Ko je stopil korak bližje sva si bila že čisto blizu. Sedaj je bil zelo jezen in je rekel '' Ja skrbel bi zanjo če bi vedel zanjo! Seveda si mi jo ti vsa ta leta prekrivala! Se je kraljica bala svojih posledic?'' Sedaj sem bila zelo jezna in sem mu odvrnila '' Kaj ali so bile to samo moje posledice ali tudi tvoje? Ali nisva oba kri...'' Hotela sem povedati do konca ampak me je poljubil. Bila sem presenečena. Čutila sem metuljčke v trebuhu. Slišala sem ploskanje. Poljub sva prekinla.
~Nekaj sem skupi spacala in vem da je zanič!! Mnenje? Teorije? Pa šenkrat veselo valentinovo! Za tiste pa k so samske pa Happy Single Day!
14. februar 2014
itakkk daaaaa neexttttttt pa Happy Single Day again lara zakon pišeššššš NEXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT lej čist dobr še enkattt NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXXXXXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTT hudo zanimivu in ni zanč zakonnnn jeeeeeeeeeeee
14. februar 2014
u155253
u155253
Awww Lara ! Prfektno pišeš..nextaj takoj !*-*
15. februar 2014
u142227
u142227
Omgg pikiiiija! Neeext
15. februar 2014
neeeeeeeeeeeeeext
16. februar 2014
u156327
u156327
neeeeeeeext
16. februar 2014
Heej punce!! Veste za kaj je čas? Ja pravilno ste uganle. Čas je za moj nextek. Tako da uživajte!
Chapter 13
Gledala sem po sobi, da bi videla od kje prihaja ploskanje. Nikjer ni bilo nobenega, razen Harry-a zraven mene. Zavpila sem '' Fantje to ni zabavno, da dva človeka zaprete v sobo, potem pa ju spremljate kot v kakšni resničnostni oddaji.'' Nobenega odgovora ni bilo slišati. Znova sem poskusila '' Fantje lepo vas prosim! Spustite naju ven! Fantje saj ne mislite, da bom do konca življenja preživela zaprta v sobi z njim!'' Harry je rekel '' Saj ti ni tako težko! Nič ti nisem naredil! Ali si sedaj živa? '' Se mi je nasmehnil in odgovorila sem mu sarkastično '' Ne, umiram.'' Prijela sem se za srce in se delala da padam po tleh. On se je pa delal da se joka in žaluje da umiram. Začela sva se smejati. Ko sva se nehala smejati sem vstala in šla do konca vrat ter začela teči proti pojstelji in skočila nanjo in se sama sebi začela smejati. To sem najraje počela. Nato je Harry vstal se isto postavil ko jaz in začel teči proti meni jaz sem pa takrat vpila ''Ne, ne, ne Harry ubil me boš!'' Padel je točno zraven mene. Začel me je zgečkati. Smejala sem se. Tudi on se je meni. Probavala sem se rešiti zgečkanju, ampak mi ni uspelo. Ponesreči sem ga udarila v glavo. Prijel se je za glavo in javkal. Rekel mi je '' Avv, veš to boli.'' Odgovorila sem mu '' To pa se zgodi, če me zgečkaš.'' Potem je z otroškim glasom rekel '' Če sem hotel da me poljubiš, saj sem vedel da me kar tako ne boš, če pa ti malo ponagajal, in bi hotela da neham bi me morala poljubiti.'' Nagnila sem se proti njemu in ga poljubila tam kjer sem ga udarila. Rekel mi je '' Tukaj me tudi boli.'' In je pokazal na svoje ustnice. Nasmehnila sem se mu in odkimala. Bližal se mi je in … Naenkrat je priletel v sobo Niall. Čakaj malo. Kako je lahko prišel notri? Vprašala sem ga '' Niall kaj je narobe?'' Zadihano je odgovoril '' Simon je rekel, da bo še neka pevka z nami živela. Ime ji je baje Nelly. '' Odgovorila sem mu '' In kaj je tukaj narobe? Saj ni take panike.'' Rekel je '' Ni panike? Ni panike? Kako da ni panike? To je moja bivša!'' Odgovorila sem mu '' Aha sedaj te pa razumem. Kakšna pa je Niall?'' ''Taka je kot barbika, misli da je popolna, da je vsak fant v njo zaljubljen, naduta je, in vsakič ima neko spremstvo.'' Bogi Niall, da jo bo mogle znova srečati. Vprašala sem ga '' Kdaj pa pride?'' Odgovoril je '' Ob enih. Se pravi čez 15 mintu.'' Prikimala sem mu. Nagnala sem ju ven. Zaprla vrata in se preoblekla. Odšla sem v dnevno sobo. Vsi so bili v sobi. Ko so me zagledali so se mi začeli smejati. Še posebej se je smejal Louis. Grdo sem jih pogledala. Prišel je Simon in z njim tudi Nelly. Pozdravili smo ju. Vsedla sta se in Simon je nekaj razlagal, vendar ga nisem poslušala. Samo Niall ima prav. Nelly, je čisto taka kakor jo je Niall opisal. Saj je bila lepa, samo se vidi da je čisto v podnju. Z vsakim bi spala samo za eno noč potem bi pa končala z njim za vedno. Vsakega je osvajala. Fantje so ji pa nasedali, razen Niall-a. Skupaj sva zavijala oči. Vsi so bili navdušeni nad njo. Ko je Simon odšel se je Nelly zadrla '' Rebecca prinesi moje stvari! In pohiti, lenuh nemarni!'' Prišla je neka punca, preprostega videza, lepa in zgledala je zelo prijazna. Bila mi je všeč. Šla sem do nje in ji rekla '' Ali ti pomagam? Mimogrede moje ime je Hope'' Nasmehnila se mi je in odgovorila '' Ah ni ti treba pomagati, saj sem navajena da moram za njo hoditi in paziti na njene stvari, saj se dela kakor da je kraljica vsega sveta.'' Nasmehnila sem se ji in rekla '' Seveda ti bom pomagala. Pa tudi res je da se dela kakor da je nekaj več.'' Odšli sva po njene stvari. Nosili sva in nosili. Punca ima toliko stvari, da bi napolnila dve normalni sobi. Všeč mi je njena neke vrste 'sluga' Rebecca. Vem da sem jo komaj spoznala, samo ni taka kot ona. Bolj je preprosta in lepa. Vsaj ne pretirava z make up-om.
Sedaj pa še slikce
Nelly

Rebecca

17. februar 2014
u142227
u142227
Omggg bogi niall. Zdej ga bo ta nelly (pa glih si zadela ime moje psičke x'D) hotla met harryja, pa bo hope ljubosumna in jo po verjetno še kaj več kot pa samo nadrla in pol bo ta nelly začela cvilit pa javkat kok jo boli in bla bla bla bla in bo prišla rebecca pa bo se postavila na hope-ino stran in bo ...omg kok nakladam. Kaj sloh jaz govorim? Pustmo zdej to. Uglavnem ta zgodbica je najboljša kar sem jih kda brala in te na koleni prosiiiiiiiiim da greš zdajle nextat pliiiiiiis? Bi nextala pa mi z nextom dala darilo za rd? Pliiiiis? Sej vem, da nakladam. Moja zgodba, tvoji ne seže niti do gležnjev! In ne nasprotuj! Pika. The end.
Neeeeeeeext+ love you too
17. februar 2014
u155253
u155253
Omg..res neke barbike si not dala.? Haha
Tok zakon pišeš! Neext<3
17. februar 2014
zakonnnnnnnnnnnnnn neeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zakon nimam pripomb
17. februar 2014
Heej punce tukaj je nextek. Pa še nekaj. Vse najbolše moja predraga Nušika! Rada te mam in lepo preživi ta dan! ( NO kar ga je še ostalo).No sedaj pa se posvetimo zgodbici.

Chapter 14

Nelly se je naselila v svojo sobo. Čez nekaj sekund se je že zaslišalo '' Rebecca! Rebecca! Pridi takoj v sobo!'' Odšla sem z Rebecco in počakala pred vrati. Slišalo se je kako ji je Nelly govorila ''Rebecca pojdi mi po sok, ker sem zelo žejna. Pa pohiti.'' Odšla sem z Rebecco po njen sok. Niall je ležal na kavču in gledal televizijo. Hodili sva mimo Niall-a in Rebecca ga je gledala, kakor da je on vse sveto. Juj zaljubila se je vanj. Malo sem jo porinila in nisem jo zanalašč toliko. Padla je na Niall-a. Oba sta zardela. Nasmehnila sem se jima. Rekla sem '' Oprosti Rebecca, ker sem se vate zaletela.'' Nič ni odgovorila. Probala je vstati. Niall ji je pomagal, ampak ji je to samo otežil. Ko ji je pomagal vstati sta potem oba zopet padla na kavč. Bila sta zelo zanimiva. Luškana bi bila skupaj. Ampak je morala uničiti njima trenutek Nelly. Prišla je v dnevno sobo in se zadrla ''Rebecca kaj se pa greš? Ne moreš ljubiti kadar si na delu! Ne morem verjeti, da si me prisilila, da sem morala priti iz sobe in si sama iti po sok!'' Prišel je Harry in vprašal '' Kaj se tukaj dogaja?'' Hotela sem odgovoriti ampak me je prehitela barbila in rekla '' Ah nič. Samo opazila sem, da sta si Niall pa Rebecca všeč in sem ji dala za danes prosto.'' Se je nasmehnila. Joj kako bi rada sedaj šla do nje in jo udarila da bi padala na tla in bi morala iti na ponovno operacijo nosu in bi rabila še dodatno botox-a da bi bil njen obraz normalen, mislim takšen kot je sedaj. Odšla je. Seveda je seboj odvlekla Harry-a. Odšla sem do Niall-a in Rebecce. Še vedno sta bila drug na drugemu. Prijela sem Rebecco za roko in jo potegnila iz Niall-a. (Omb kako se to čudno sliši! ) Oba sta bila rdeča v obraze kot paradižnika. Rebecco sem potegnila v kuhinjo. Vprašala sem jo '' In? Ali si kaj čutila metuljčkov?'' Prikimala je. Rekla sem ji '' Idejo imam kako bi se z Niall-om zbližala.'' Odgovorila mi je '' Kako?'' Rekla sem ji '' Tako kot so naredili nama z Harry-om. Šele danes sva prišla ven iz sobe. Oziroma. Zaklenili so naju v sobo in sva bila tam 3 dni. Oni so nas opazovali prek kamer.'' Nasmehnila se mi je. Jaz sem ji pa preprosto odkimala. Nato mi je ona rekla '' Se mi je zdelo da je nekaj med vama z Harry-om.'' Nasmehnila se mi je. Nasmehnila sem se ji nazaj in ji rekla '' Med nama ni nič. Raje mi povej, kaj se dogaja z vama z Niall-om.'' Zardela je. Se mi je zdelo da je nekaj med njima. Rekla je ''Nič ni med nama. Samo prijatelja sva.'' Potegnila sem jo sabo v mojo sobo. Zaprla sem jo. Rekla sem ji '' Sedaj mi pa povej vse! '' Vzdihnila je in začela '' Vredu. Vbistvu, meni je všeč že od celega začetka. Njegove oči so me prevzele. Bil je edini, ki ni nasedel Nelly. Takrat ko si me porinila in sem padla na Niall-a, no čutila sem metuljčke. Bila sva samo midva. Čas se je vstavil. Gledala sva se. Spomnim se, da si nekaj govorila, samo ne vem o čem si govorila. Samo ta trenutek je morala zmotiti barbika in se seveda po vsem tem zlagati. Ali sem ti povedala da jo sovražim? No sedaj veš, da mi ni nič kaj preveč všeč. Vsakič ko imam fanta mi ga spelje. Začne se vlačiti po njem, zavajati, lagati samo da bi ga dobila. Potem ko spi z njim, ga zavrže, edino če je bogat ali slaven je z njim zaradi paparacev in da bi postala slavna. Po resnici povedano ona ne zna peti. Ona je pela na play-back tako da so ji spremenili glas. Nič posebnega ni.'' V sobo je vstopila Nelly. Rekla je '' Nimaš prostega dne, samo to sem rekla pred Harry-om. Tako da imaš delo. S Harry-om imava zmenek, zato mi zlikaj obleko.'' Že se je odpravila. Rebecca se je odpravila likati. Zlikala je obleko in jo odnesla na njeno pojsteljo. Takrat je barbika prišla iz tuša. Bila je lepša kakor s tako goro make up-a. Bila je v spodnjem perilu, jaz sem pa samo stala zraven Rebecce. Rekla je '' Kaj pa ti tukaj delaš? Tukaj nimaš ti nič za početi! Pojdi ven. Pohiti, saj ne greš ti na zmenek s Harry-em. Nisi dovolj dobra zanj.'' Mislila sem ji reči par krepkih besed, vendar sem bila raje tiho in odšla sem ven. Da jaz nisem dovolj dobra za Harry-a ? Kdo si pa misli da je? Ona se ne zaveda, da imava s Harry-om otroka. To bo bila šele presenečena ko bo izvedela.

Harry's P.o.V

Prišel je čas da odpeljem Nelly na večerjo. Saj ni bila tako slaba oseba, vendar se ni morala kosati s Hope. Ona je bila popolna, prijazna, ni imela toliko ličil kakor ona, in z njo imam najlepšo hčerko na svetu. Čakal sem Nelly pred vrati. Prišla je. Nič posebnega ni bila oblečena, tudi preveč lepa ni bila ampak sem ji vseeno rekel '' Vav kako si lepa.'' Nasmehnila se je. Prijela me je za roko. To je bilo čudno. Ali ni navada, da fant ponavadi prime punco za roko? No saj je vseeno. Odpravila sva se do mojega avta. Odprl sem njeno stran avta, da se je vsedla. Odšel sem na svojo stran, se vsedel in odpeljala sva se do prelepe restavracije. Odšla sva v restavracijo. Naročila sva za jesti. Ona si je naročila čisto malo. Jedla sva. Ona je nekaj govorila. Nato je rekla '' Ne moreš verjeti, kakšno služkinjo imate. Tista Hope. Ne morem verjeti, da si misli, da ima možnosti pri tebi. Ona je tako grda, čudno se oblači in skoz hodi za Rebecco. Ali ji ne plačujete?'' Vredu vse je bilo vredu do sedaj. Rekel sem ji '' Ne zavedaš se tega, da je ona bolj prijazna in lepa od tebe! Ne veš pa tudi tega, da ima ona več možnosti pri meni kakor ti! Ti si bila samo način, da bi jo naredil ljubosumno! Samo ne boš tako grdo govorila, materi mojega otroka! Na to lahko kar pozabiš! Če ne boš odšla peš domov in ne boš ostala pri založbi!'' Imela je odprta usta. Vstal sem in odšel sem do avta. Odpeljal sem se domov. Zavedam se da bom pri Simonu v velikih težavah. Prišel sem do doma. Parkiral sem avto in vstopil v hišo. Vsi so me začudeno pogledali. Ključe sem pospravil v predal. Odšel sem v svojo sobo in se slekel ter odšel spati.

~Evoo upam da vam je bilo všeč!
18. februar 2014
neeeeeeeeext + itak mi je bilo vsec !!
18. februar 2014
zaaaaaaaaaakooooooooooooooonnnnnnnnnnnnn nexxxxxtttttttt takoj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18. februar 2014
u155253
u155253
Zakon res ! Next *-*
18. februar 2014
u142227
u142227
Omgg kok popolnoooo. Jaz sem tit ok hvaležna da si mi poslala link te nadnaravno dobre zgodbice. Omg i hate this b**** Nelly ali Kelly al whatever she or shud i say it is. Men se zdi da bo na koncu prišu iz nje srednji spol x'D ne sej se hecam. hvala za voščilo :') neeeeeeeeext + love ya too
18. februar 2014
Hočem od Nialla P.O.V. !Hočem od Nialla P.O.V. !Hočem od Nialla P.O.V. !Hočem od Nialla P.O.V. !Hočem od Nialla P.O.V. !Hočem od Nialla P.O.V. !Hočem od Nialla P.O.V. !Hočem od Nialla P.O.V. !Hočem od Nialla P.O.V. !Hočem od Nialla P.O.V. !Hočem od Nialla P.O.V. !Hočem od Nialla P.O.V. !Hočem od Nialla P.O.V. !Hočem od Nialla P.O.V. !Hočem od Nialla P.O.V. !Hočem od Nialla P.O.V. !Hočem od Nialla P.O.V. !Hočem od Nialla P.O.V. !Hočem od Nialla P.O.V. !Hočem od Nialla P.O.V. !Hočem od Nialla P.O.V. !Hočem od Nialla P.O.V. !Hočem od Nialla P.O.V. !Hočem od Nialla P.O.V. !Hočem od Nialla P.O.V. ! Upam da sm se dovol razpisala
18. februar 2014
Aja pa neeeext
18. februar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg