Forum
Heej punce, pišem svoj prvi next in upam da vam bo všeč
Hope:

Alison:

One Direction:

Chapter 1
V življenju ni vse tako lepo. Ko ti nekdo podere svojo samozavest se moraš pobrati in iti naprej z dvignjeno glavo. Nekaj časa je vse lepo z rožicami postlano a ko ti gre nekaj narobe, ti Bog pošlje nekoga, ki ti bo veliko pomenil. Tako je meni poslal mojo preljubo hčerko Alison. Pomeni mi vse od kar me je zapustil ,,On’’. Vzel mi je vse. Samozavest, pogum, veselje do življenja, ali k sreči mi je to vrnila Alison. Za zdaj je ona moje življenje, za kar živim. Pomeni mi vse. Dala bi moje življenje, vse. Zavedala sem se tudi da bo nekega dne povprašala po njenem očetu. In ta dan je napočil danes. Začela je spraševati po svojem očetu, saj sem ga celo življenje nisem omenila in vsakič sem se izogibala temu pogovoru. Čas je da ji vse povem. Tudi če bo bolelo. Hodila sem proti njeni sobi in razmišljala kako čem ji povedati. Bila sem pred njeno sobo in jo poklicala ,, Alison ali lahko za trenutek stopiš ven iz sobe?’’ Alison je odprla vrata in stopila na hodnik. ,, Ja mama kaj je narobe? Veš imam nalogo za narediti.’’ ,, Veš Alison nikoli me nisi vprašala glede svojega očeta in zaradi tega sem ti zelo hvaležna. Sedaj sem pripravljena da me vprašaš kar želiš zvedeti o svojem očetu.’’ ,, Vredu mama pojdive v kuhinjo jaz bom skuhala nama čaj in se bove pogovorile.’’ Hodile sva proti kuhinji. Še nikoli je nisem videla tako radovedne in hkrati tako vesele. Vsedla sem se na stol in čakala sem na čaj. Alison je postavila dve skodelici čaja na mizo, in sem vzela skodelico ter začela pogovor ,, Tako Alison kaj te zanima glede svojega očeta?’’ ,, Zanima me njegovo ime, kako sta se spoznala, ali se zaveda da ima hčerko, toraj mene?’’,, Ime ti za sedaj nebi povedala je prehitro. Spoznala sva se prek strica Nialla. Saj se ga še spominjaš ? Ne, ne zaveda se da ima hčerko.’’ Alison je povesila pogled. Nisem jo rada gledala tako. ,, Samo se ga spominjam kako mi je vedno govoril, da bi imel hčerko, takšno kot si ti. Kadar mi je opisval kakšno hčer bi imel je natanko opisal tebe.’’ Malo se je nasmehnila. ,, Te še kaj zanima?’’ Začela je razmišljati jaz sem pa srknila malo čaja. ,, Zanima me cela zgodba kako sta se spoznala, zakaj sta se razšla.''
Upam da vam je bil prvi next všeč. Next?
24. januar 2014
Neeeeeeeeeeeext
24. januar 2014
u156327
u156327
next
24. januar 2014
super je bil prvi next
neext!! <3
24. januar 2014
u142227
u142227
Omg! Waw *________* neeeext
24. januar 2014
Next
25. januar 2014
oooo nexttttttt komi čakam naprejjjjjjjjj!!!!!!!!! napiši naprej komi čakammmmm!!! next nextnextnextnext
26. januar 2014
Chapter 2
''Te še kaj zanima?'' Začela je razmišljati jaz sem pa srknila malo čaja. ''Zanima me cela zgodba kako sta se spoznala, zakaj sta se razšla.'' ''Ali ti povem vso zgodbo? Seveda če bi jo rada slišala.'' ''Mama, seveda bi jo z veseljem slišala.'' ''No pa začnimo. Vse se je zgodilo 14 let nazaj. Z Jessico sva se preselili v London. Živeli sva v dvosobnem stanovanju. Preselili sva se zaradi šolanja in zaradi tega ker se je hotela Jack prijaviti na X-Factor. Bila je zelo nadarjena. Jack je hodila v šolo za nadarjene glasbenike, jaz sem pa hodila na igralsko šolo. Seveda bi postala igralka, če nebi spoznala tvojega očeta in ne bi imela tebe.'' ''Mama oprosti, da sem prišla na svet in ti uničila sanje.'' '' Miška moja mala nisi mi uničila sanj. Moje sanje so bile da bi imela tako hčerko kot si ti. Te sanje so se mi uresničile, saj tako ali tako ne bi nikoli postala prava igralka, ker nisem bila tako dobra. No sedaj se pa vrnivi k zgodbi. Seveda se nisva mogli prijaviti na šoli zaradi plačevanja šolnine, tako sva se morali zaposliti. Edino prosto mesto je bilo v Starbucksu. Učili sva se mešati sokove in koktaile. Dobile sva zaposlitev. Nekega dne je 5 fantov priteklo v Starbucks in prosilo šefa če bi lahko začasno zaprli Starbucks, zaradi fanov. Jack je kar norela ko jih je zagledala. Bila je čisto pretresena, meni se tudi sanjalo ni kdo so. Šef naju je poklical in predstavil fante. Bili so Niall, Liam, Louis, Harry in Zayn. Ko se je Niall predstavil Jack, se je nekaj med njima dogajalo. Potem sta se bolj sama pogovarjala. Jaz sem pa ostala z ostalimi fanti.'' '' Mama, ali lahko drugič dokončaš zgodbo saj bo prišla moja sošolka.'' ''Seveda, samo pospravi sobo.'' ''Vredu mama zmenjeno.''
~ Waaaw koliko bralk že imam *.* najlepša hvala ker berete. Najboljše ste! Če ne bi bilo moje predrage REBEKE moja zgodbica ne bi obstajala. Lahko napišete mnenja, kako naj kaj popravim.
27. januar 2014
nexttttttt zakon dej hitr naprej zlo zanimiu ni treba spreminjat nč use je čist kul!!!! nextnextnextnextnextnextnext komi čakam nasledni delllll!!!!!!!!!!!
27. januar 2014
Next
27. januar 2014
u142227
u142227
OMg OMG koook dobroooo! neeeeeext
27. januar 2014
next
28. januar 2014
Hahahaha kok sm ponosna,da loh recem da sm js ta Rebeka :3 ly ;* Neeeeeext !
28. januar 2014
Omb kok ste vse ve zlate! Če želite lahko začenjam posvečat next vi se odločite. Pa prosim dajte komu predlagat za to zgodbico lepo vas prosim! Vem da nimam dosti bralk samo vseeno vam priporočam da preberete to zgodbico: http://www.igre123.com/forum/tema/he-a-a-k-er-(-a-hora-ff.)/62336/1 ker je PERFEKTNA! No sedaj se bom pa potrudila in napisala daljši next za vas! Spet nakladam! Vrnimo se k zgodbici. + Lara vas ima rada
Chapter 3
Alison je odšla pospravljati svojo sobo. Jaz sem pa do konca spila čaj. Zamislila sem se v čase ko sva bila še skupaj, vse naše dogodivščine, trenutke, njegove popolne oči, ki so bile vedno polno ljubezni in sočutja. Nisem se zavedala, da je čas tako hitro mineva, dokler ni pozvonilo pri vratih. Vstala sem in odšla do vrat in jih odprla. Pred vrati je stala Michaela, od Alison sošolka. ''Dober dan gospa Mitchel.'' Me je pozdravila, nasmehnila sem se ji in ji odgovorila ''Živijo Michaela, ni me treba vikati. Kliči me kar Hope. Tukaj imaš copate in pojdi k Alison, v sobi je.'' ''Hvala gospa Mich… Mislim Hope.'' Odšla je v Alisonino sobo in kakor se je slišalo je bila Alisona navdušena, da je tako hitro prišla. Odšla sem v dnevno sobo, da bi imeli punci malo bolj mira. Prižgala sem televizijo in pri poročilih se je slišalo '' … Član skupine One Direction se bo poročil. Z njegovo zaročenko že pričakujeta otroka.'' Solze so mi spolzele po licu. Takrat sem premaknila na drugi kanal, vendar so tudi tam govorili o njemu in o njej in o njunem otroku. Solze so mu kar polzele po licu. Bila sem potrta. Spomnila sem se večera ko sem pobegnila. Zakaj sem bila taka trapa in mu nisem povedala? Zakaj? Lahko bi bili sedaj prelepa družina! Sedaj najbolj obžalujem to napako. Pomislila sem na Alison. Zaradi nje moram ostati močna. Dosti sem preživela in to tudi bom. Obrisala sem si solze, in sem se odločila da grem v kuhinjo. Skuhala sem si kavo. Vsedla sem se in vzela časopis v roke in brala. Najbolj me je pretresla zgodba o fantu, ki se mu je že tretič pojavila levkemija, sedaj pa nimajo v družini denarja, da bi prenovili hišo zaradi plesni, in to mu še dodatno otežuje njegovo življenje. Še posebej sem bila pretresena nad tem, da niso vedeli kako povedati njegovi sestri, da je tako zelo bolan in je verjetnost da bo umrl. Videla sem tudi da se lahko nakaže denar za tega ubogega fanta. Odločila sem se da bom nakazala denar za njega. Kmalu za tem je odšla Michaela domov. Alison je stopila do mene, me pocukala za rokav, pogledala sem jo in rekla mi je z nasmeškom na obrazu '' Mama sedaj mi pa povej zgodbo o očetu. Pa prosim povej kako mu je ime. Lepo te prosim.'' Naredila je puppy face. Tako luškano me je takrat pogledala da se mi je kar srce stopilo. Imela je njegove oči, ki so me prebadale. Vsakič ko jo pogledam, ga vidm. '' No prav. Povedala ti bom. Samo ali si naredila nalogo?'' sem ji odgovorila. '' Seveda sem naredila, sedaj pa prosim povej.'' Začela sem govoriti. '' Osatala sem sama s fanti. Nič se nisem pogovarjala s njimi. Tudi njihov pogovor nisem poslušala, samo občutek sem imela da nekdo gleda vame. Odšla sem stran po sok in ga pila, požerek za požerkom. Fant z kodrastimi lasmi se mi je približal in začel govoriti '' Živijo, ime mi je Harry, kako je pa tebi?'' ''H..oppe.'' Sem komaj spravila iz sebe, nisem vedela kaj mi je bilo. ''Kako lepo ime! Ali bi se prisedela nazaj k nam?'' Se mi je ljubko nasmehnil. Prikimala sem da nebi rekla nekaj neumnega. Začeli so se nekaj pogovarjati. Samo poslušala sem jih. V njihov pogovor se nisem hotela vmešati. Samo upala sem da me nihče nebi poklical ali vprašal za kakšno mnenje. A na mojo nesrečo je Harry začel '' Hope pa saj se nas ne bojiš kajne?'' Pogledala sem proti njemu in mu odgovorila '' Seveda se vas ne bojim. Samo ne poznam vas peveč dobro.'' Nasmehnil se mi je '' No sedaj bo pa dobra priložnost da se spoznamo. Samo še po zaljubljenca pokličemo in se bomo odpravili v kino.'' Vsi so pokimali.'' Alison me z zanimanjem gledala in rekla '' Kaj se bo zgodilo naprej mama?'' ''Naprej bom govorila naslednjič sedaj moram na pošto.'' Alison mi je prikimala, jaz sem se pa samo oblekla in obula in sem bila že na poti. Pri pošti sem slišala znan glas '' Hope! A si to ti ?''
~ Vam je všeč? Napišite mnenja
30. januar 2014
ooo zakonnn nexttt komi čakammmmmmmmm!!!!!!!!!!
30. januar 2014
Next
30. januar 2014
neext+ ful dobra zgodbica
proosim pohit z nextom ker me ful zanima ka bo naprej
30. januar 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. januar 2014
u142227
u142227
omgg fuuul dobra zgodbicaaaaaaaa!!!!!!!!!1 neeeeeeeeeeeeeeeext
30. januar 2014
če hočete lahko napišem še danes en next
30. januar 2014
u142227
u142227
jaaaaaaaaaaaaaaa!!!
30. januar 2014
ka še čakaš !!!!!!!!!!!!!
30. januar 2014
Ejj Laricuuu kdo je zdej lena rit ? Aaaa ?! Ajde pisat
30. januar 2014
Napisala moje drage brale. Sploh se nevem zakaj sem tako napisala? Meni se zdi da je bolj čudno. Prosim povejte mnenje pa se razpišite.
Chapter 4
Pri pošti sem slišala znan glas '' Hope! A si to ti ?'' Ozrla sem se in zagledala njega. Prebledela sem. ''Seveda si to ti! Hope ali me prepoznaš? '' Imela sem solze v očeh in umikala sem pogled. Prijel me je za roko, tako kot ponavadi ko sva bila skupaj. Pogledala sem ga v oči a hitro povesila pogled. Iztrgala sem se mu iz rok, in kakor hitro se je dala sem probala odkorakati. Klical je moje ime, in kar naenkrat je to potihnilo. Slišala sem samo hitre stopinje za mano, kakor da bi nekdo tekel. Obrnila sem se in zagledala njega, ki je bil čisto pri meni. Zagledala sem se v njegove oči. Ne morem verjeti da so tako ljubeče. Nisem ga pozabila. Tudi on me je gledal v oči. Njegov obraz se mi je približeval. Odmaknila sem se. Nevem kako mi je to uspelo. '' Zakaj si me zapustila? '' Nisem mu odgovorila. Stekla sem v pošto da se nebi zaprla. Poslala sem denar za ubogega fanta, in ko sem se vračala je bil on pred pošto in zgledalo je kakor da me čaka. Hitreje sem hodila. Bila sem zmedena, kaj je hotel? Nisem več hodila začela sem teči. Bila sem po parih metrih zelo utrujena, saj nisem več tako zelo mlada. Kakor sem videla je imel on dosti kondicije saj je zelo hitro pritekel, in ni bil čisto nič zadihan. Vprašal me je '' Hope zakaj si me zapustila? '' Tako kot prej. Prijel me je za brado in jo dvignil. Spet sem se mu zatopila v oči. Spregovorila sem '' Nimam časa domov se mi mudi.'' '' Kam se ti pa mudi. Ponavadi si se prepustila času, sedaj se pa poglej, si čisto točna. Kdo si ? Kje je stara Hope? '' Stara Hope je ostala sam parsec tvoj načrt je bil da bi zanosila, in lahko ugibaš… Sem ! Upam da si seda zadovoljen. Sama skrbim za najino HČERKO, komaj plačujem za vse, ali nee moreš naresti drugo punco nosečo in priznati medijem! Vse to sem mu hotela reči a nisem. Bala sem se ga. Stal je in čakal na odgovor. Nekaj časa sva še stala, dokler mu nisem zbežala do doma. Vstopila sem v hišo in videla razdejanje. Začela sem vpiti '' Alison! Alison ljubica kje si? '' Vstopila sem v njeno sobo, videla listek na njeni mizi in pisalo je :
IMAMO VAŠO HČERKO. PLAČAJTE 1000000 EVROV, DRUGAČE BO UMRLA. NE KLIČITE POLICIJE SAJ JO BOMO POTEM SKRILI IN MUČILI.
Solze so mi spolzele po licu. Jokala sem kakor nikoli prej v življenju.
~ Prosim razpišite se aja pa še sliko od Jack vm bom dala evo jo :

30. januar 2014
u142227
u142227
Oh ne!! neee Alison!! bogaaaaa!! neeeeeeeeext
30. januar 2014
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
30. januar 2014
Neeeeeeext
hitr piš nadaljevanje proosim
zgodbica je zakon prosim pohiti
30. januar 2014
ooo neeeeeee alison!!!!!! kdo bi naredu kej tazga jojojoj!!!!!!!! takoj nextttttttttttttttttttttttttttt!!!!!!!!!!!!
30. januar 2014
Next
30. januar 2014
u155253
u155253
neext !
31. januar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg