Forum
no pač to bo še ena zgodbica o one direction... no ta bo večinoma o harry-ju ter punci ki si noče priznati ljubezni do njega. ta zgodbica bo malo drugačna in res tisočkrat vam hvala če boste prebrali. <3
[img]http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRuT3IaQNj9IATh6mU18GwvsrNAjs4221zuYQdSifniShct_ZdYtg[/img]

ali boš brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

19. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeext
19. marec 2013
Nexxtttt
19. marec 2013
next
19. marec 2013
https://www.igre123.com/forum/tema/best-friends-and-one-direction/52337/ a lahk plissss bereteee?? Nuša sorii za oglaševanje in nexxttt
19. marec 2013
next
19. marec 2013
Next
19. marec 2013
u85929
u85929
neeeeeeeexxttttttt♥♥
19. marec 2013
u93092
u93092
Neext
19. marec 2013
No da se vam predstavim…. Sem Lily Rose Melody. Vsi me kličejo rose… to ime mi je bolj všeč. stara sem 18 let. Veljam za ''bad girl'' na naši šoli. No ja pa tudi verjamem da nisem preveč grda. Zadovoljna sem z tem kar sem in to je dovolj. Do zdaj sem imela že ogromno fantov in vse sem pustila jaz. Jah slovela sem po tem da fantom lomim srca…. dva od teh ki sem jih pustila sta celo naredila samomor.. no kaj hočeš takšna pač sem. Res mi ni jasno zakaj se fantje tepejo zame če pa vsem zlomim srce!?
No saj ni važno… imam najboljšo prijateljico. Samo eno… vsi drugi me izkoriščajo in hočejo biti moji prijatelji zaradi mojega statusa. Ime ji je Crystal. Ona je popolna… in ona pravi da sem popolna jaz. No ni važno. Ona je moja najboljša prijateljica… le ona saj je iz bolj revne družine. Ko je prišla na šolo se mi je smilila saj je nihče ni sprejemal v družbo, in ko sem se začela družiti z njo je kar na enkrat postala zaželena. Ja seveda… to sem tako sovražila. Sovražila sem da sem bila nekdo ki ga vsi ljudje poznajo, hotela sem biti neopazno dekle vendar so moji starši bogati moja cela družina je slavna… ampak bila sem vesela da sem to kar sem saj to ne uspe vsakomur. Zelo rada sem igrala na kitaro in pela. To mi je šlo dobro od rok in večkrat sem že nastopala. Trenutno sem samska, ja jst sem samska. To je zame skoraj nemogoče ampak vredu.
Bil je prvi dan počitnic, ja poletne počitnice so bile. Moj najljubši čas v letu. bila sem nepopisno vesela saj sem vedela da se bodo zopet začele zabave dolgo v noč, sonce, plaža in vroči fantje. Seveda to vse z Crystal. Brez nje nisem šla nikamor. Bili sva kot rit in srajca in z vsakim dnem sem jo imela rajši. Danes zvečer naj bi bila prva zabava pri James-u. pri njem ni nikoli manjkalo alkohola in prav zmeraj smo bili vsi pijani kot klade. Kmalu je bil čas za zabavo. Oblekla sem obleko ki mi je komaj prekrivala rit in čez še eno jakno. obula sem salonarje in si nanesla malo make-upa. Z svojim avtom sem se odpravila do Crystal in skupaj sva se odpravili na zabavo. Bilo je že ogromno ljudi in komaj sem se prebila do James-a. poljubila sem ga na lice in si nalila pijačo. Popila sem kozarec, dva, tri… in kmalu sem bila pijana. Zelo pijana. Poljubljala sem se z popolnimi neznanci, nisem vedela kaj delam. Hotela sem se zabavati. To je bilo vse. Nekdo me je prijel za roko in me povlekel po stopnicah v drugo nadstropje hiše. Na grobo me je poljubil in z nogo odprl vrata ene od sob. bila sem pijana in vendar sem se zavedala kaj delam. Nisem hotela izgubiti nedolžnosti z nekom ki ga sploh ne poznam. Jap prav ste slišali… še sem devica. Mogoče je res da sem imela že ogromno fantov vendar pa zagotovo nisem tisto dekle ki se daje dol z vsakim ki ga vidi. No dovolj o tem. Poskušala sem ga odriniti od sebe vendar mi to ni uspelo. Rasrgal je mojo obleko tako da se je videl moj moderc. Ravno ko mi je hotel slečt hlačke ko je nekdo odprl vrata. Bila je moja mami. Hitro je stopala do tistega človeka ki me je skoraj posilil in ga udarila. Pomagala mi je vstati iz postelje in komajda sem stala na nogah mi je prisolila močno klofuto. Prijela sem se za lice in jo zmedeno pogledala. ''dovolj mi je tega tvoje sranja si slišala!'' se je drla name. ''ampak…'' sem začela. '' ne dovolj je si slišala! Stran greš iz Londona. Začela boš na novo in ne boš se več tako obnašala!!'' me je prekinila. Ob njenih besedah se mi je porušil svet. London je bil moj dom, tu sem imela svojo najboljšo prijateljico… tu je bilo moje življenje

a) ali mislite da bo odšla
b) next?
19. marec 2013
ne next
19. marec 2013
a) mislim da ne
b) seveda!! <333
19. marec 2013
u117761
u117761
ne
nnnnnnnnnnnnnnnreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxtttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
19. marec 2013
Nee... Vsaj mislm tko...
Kaj sploh sprašujš??? Itak da da...
19. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxxxt
19. marec 2013
neeect
19. marec 2013
neeext
19. marec 2013
1. gutov
2. next+nova bralka
19. marec 2013
neeeeeeeext+nova bralka
19. marec 2013
neeeext!
20. marec 2013
u126339
u126339
Neeeext!!
20. marec 2013
kmalu nextam.... <3 <3
20. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeext
20. marec 2013
Prvo vam fuuuuuuuuul hvala za vse nexte… in ja zmotle ste se… šla bo iz Londona
Ostala sem brez besed. Ne more mi narediti tega! ''pa kaj si ti zmešana!'' sem se drla nanjo.
Zavila je z očmi in me prijela za zapestje. Dobesedno me je odvlekla iz hiše kjer je bila zabava. Mami je ravno zaprla vhodna ko sem zaslišala Crysralin krik. '' Rose kje si?'' je zaklicala. ''zlezi že enkrat v ta prekleti avto!!'' se je name zadrla mama. Ker sem bila pijana sem skoraj padla. Nekako sem se privlekla v avto in mami je zaloputnila z vrati. Po licu mi je spolzela solza. Spoznala sem da ne bo popustila. Kaj če bom res morala stran iz Londona? Nisem prenesla misli na to. Skrbelo me je za Crystal saj je na tisti zabavi ostala sama. Samo da se ji kaj ne zgodi vendar to niti približno niso bili moji edini problemi. Ko sva z mamo prišli domov sem takoj stekla v svojo sobo. Vrgla sem se na svojo posteljo in jokala. Jokala sem kot da me bo kmalu konec. Nikoli si nebi mislila da je lahko takšna. Pod nobenim pogojem ne grem iz Londona. Ne…. Ni pošteno. Kmalu mi je zmanjkalo solz. Pričelo se je že daniti in zaslišala sem mamo kako se pogovarja po telefonu:
Mami(m)
Ati(a)
M: ja čisto pijana je bila… nisem videla druge rešitve..
A: no vredu naj bo tako samo pazi da nebo zopet isto.
M: ni mogoče da bo enako… brez tistih njenih neumnih prijateljev bo..
Nato pogovoru več nisem sledila. Mar res misli da bom odšla?!
Kmalu je morala v službo jaz pa sem ostala doma. Nisem vedela kaj naj naredim. Bila sem obupana. Šla sem v kuhinjo da bi si naredila zajtrk ampak ko sem prišla v kuhinjo sem na mizi zagledala kuverto. Na njej je pisalo: za Rose… nevem če sem si jo sploh upala odpreti. Verjetno so bile slabe novice, vendar sem se zmotila. Bilo je še slabše od slabega! Odprla sem kuverto in iz nje potegnila dve letalski karti. V pismu ki je bilo priloženo je pisalo:
Draga Rose….
Zadnje čase se obnašaš nepopustljivo zato sem sklenila da bom to spremenila. V kuverti sta dve letalski karti za Rusijo….skupaj bova odpotovali stran iz Londona in začeli novo življenje. Spakiraj se… pridem ob dveh. In to je bilo konec. Saj to ni mogoče sem si mislila.…? Ne morem v Rusijo! Od nekdaj sem sovražila to državo. Umirala sem ob misli na to… in ko bi le vedela da se mi bo v kratkem času zgodilo še kaj hujšega…
Vedela sem da mi ne preostane drugega kot da začnem pakirati. Stopila sem v svojo sobo. Tako bom pogrešala vse to… moje življenje. Ravno sem v kovček metala obleke ko se mi je utrnila ideja. ''točno…'' sem si rekla. ''pobegnila bom!''
20. marec 2013
next
20. marec 2013
Neeeext
20. marec 2013
iiiiiiiiiiiii, zakon next!
20. marec 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeext
20. marec 2013
u85929
u85929
neeeeeeeext♥♥☻☺♦♣♠○◘•♥♥♥♥♥☺