Forum
u59711
u59711
S mrs. Bello bomo skupi napisale zgodbico. Hja, vem, da naslov pove, da se bo šlo o ljubezni... Pisale bomo v dnevniku. Razen, če si premislimo.
****************************************************************************************************************************
Uvod:

Hi, dnevnik! Prvič pišem vate.
Sem Alice Marlon. ;D
Zaupala ti bom, vse kar se mi dogaja v resničnem lajfu.
Nekomu moram zaupati vse svoje skrbi.
Ponedeljek, 3.4.10

Bila je pomlad. Vse polno zelenja, naokoli. Jaz pa sedim tukajle na klopci, in pišem vate. Ja, dogaja se veliko preveč za moje možgane. V šoli imam simpatijo, veš. Tako je luštkan, sladek, da bi ga kar pojedla! Moje misli, so od kar sem ga spoznala, v šoli namenjene samo njemu. Pa tudi doma. Ima rjave laske. In velike rjave oči, ki te kar potegnejo v sanje. Celo sanjam samo še o njemu... Čisto me je zmešal. Ohh, v schooli mi pa ne gre glih kaj dobro. Ocene mam same 2,2,1,2,3,2,2,1,1,1... Hja, katastrofa! Kakorkoli, vstala sem, in se napotila v knjigarno, kjer bi si kupila kakšen dolg roman. Za počitnice, ki so pred menoj. Seveda poletne. I Love Holidays. No, pač, kupila sem si roman, in se z njim odpravila domov. Hja, živim sama s starejšo sestro. Starši so nama umrli v prometni nesreči. Sestra me je čakala pred vhodnimi vrati, in nepotrpežljivo vzklikala. "Ja, pa kje je Alice, za vraga?! Celo popoldne je ni!" Je sitnarila. Stekla sem po stopničkah do sestre Lizzie. "Pa kot si bila?!" Ni mi dala miru! Ni se mi je dalo poslušati, zato sem izginila v svojo sobo. Vzela sem mobi, in poklicala frendico Marie. Imela je čas, da bi se sprehodile po parku, pa do rolarske steze... Odložila sem mobi, in si oblekla nekaj zares lepega. Pogledala sem se v ogledalo in še sama sebi sem se zdela lepa! O, dnevnik! Pozvonilo je. "Že grem!" Sem zakričala in se napotila k vhodnim vratom... Predvidevala sem, da je bila Marie. Ampak pred vrati je stal John, moja simpatija...
Next?

Bi brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

07. oktober 2011
u60408
u60408
daljee pa prosim še kake slikice...
07. oktober 2011
u59711
u59711
Alice:

https://ihairs.com/images/long%20hairstyle/trendy-long-haircut-.jpg

John:

07. oktober 2011
u59711
u59711
Lizzie:

Marie:

07. oktober 2011
u57621
u57621
dragi dnevnik,

tok sem vesela de sem komaj čakala da bom doma da ti vse lepo povem(napišem) no pred vrati je stal john in zraven njega moja prijateljica mariie rekla je da bi bilo dobro da nekaj razjasnimo in začela je rekla je kar pred njim da sem jaz že od kar sem prvič ga videla na smrt zaljubljena vanga. že sem hotela uporekati ko se je spet oglasila sedaj je govorila o johnu rekla je da je john že od kar me je videl zaljubljen vame in nato naju je postila sama in šla v našo kuhno po sok, v tistem trenutku me je john poljubil bilo je čarobno in magično hkrati ko se je končalo me je vprašu če bi hodila in sedaj sem njegova punca. nemorem si predstavljati ampka je res jutri greva v kino zato greva danes zvečer z marie po nakupih. moji sestri je bilo prav saj tako ali tako me preganja že celo večnost da imam premajhne stvari. dali mi je 300€ in sva šli(aja moja sestra je direktorica slovenskih poslovalnic apple in ime več kod 50% delnic te družbe zato lahko rečem da lahko živiva brezkrbno ) kopila sem si veliko lepih in novih oblek.
kopovali sva tukaj:

obleka ki jo bom jutri oblekla:

najun poljub:

07. oktober 2011
u59711
u59711
par nextov, pa nextam!
07. oktober 2011
u59711
u59711
Bila sem tako razburjena! Vriskala sem od veselja! Odmevalo je v veliki trgovini, vse oči so se uprle vame. To pa ni bilo prijetno... Zardela sem, in zakrila obraz z lasmi. Čutila sem, kako me ljudje opazujejo. To pa res ni ok! Marie mi je z oči odstranila lase, in zagodrnjala: "Oh, ti zaljubljenka!" Nisem si mogla pomagati, ampak sem z liziko v ustih stekla iz trgovine in na avtobusno postajo. Bila sem happy, in hkrati osramočena... Kaj pa naj bi naredila po tvoje, dnevnik? Pripeljal je avtobus, ko je ravno izza vogala k meni pritekla Marie, vsa zadihana... "Da.. da... me nikoli več ne pustiš takole, samo v vele trgovini! Verjemi, drugače se lahko za BFF, kar obrišeš pod nosom..." Zavila sem z očmi, in z Marie sva se odpravile vsaka svojo pot...

Next?
12. oktober 2011
u57498
u57498
next

plis ber zgodbo usodno sporočilo
12. oktober 2011
u59711
u59711
Love? Ali Marie sploh ve? Kaj pomeni love? Predvidevam, da ne. Jezno je korakala, in izginila za vogalom. Njeni lasje so zaplapolali. Jaz pa sem izdihnila, in se odpravila lepo počasi domov. Na avtobusu sem iskala prostor, kamor bi se lahko vsedla. Vse je bilo zasedeno. "Heej! Ti tam! Punca! Tukaj lahko sedeš!" Mi je zaklical fant iz 9 sedeža. Odšla sem do njega, in prisedla. V ušesih je imel slušalke, in poslušal MP3. "In, kako ti je ime?" Je rekel, in pri tem kimal v ritmu, z glavo. Njegovi blond lasje so plapolali. No, ni imel ravno dolge lase, ampak dovolj... Jaz sem samo tiho sedela, na koncu pa sem le rekla. "Hay! Alice sem. Pa ti?" Nasmehnila sem se mu, vrnil mi je nasmeh...

Next?
24. oktober 2011
u61571
u61571
nexty
24. oktober 2011
u59711
u59711
Njegovi zobje beli kot sneg so se zableščali ob žarku, ki je padal nanj. "Ty sem. Koliko si stara?" Spet vprašanja... ne maram jih.... "Natanko 17." Znova sem se nasmehnila, in pri tem v glavi premlevala:"Zakaj vsa ta vprašanja?". Takoj sem prišla do odgovora. "Najbrž misliš, da sem čudaški, ker toliko sprašujem, ampak verjemi, zanimaš me." V njegovih očeh sem opazila kako so se mu pomanjšale zenice. "Hah... Res si malo čuden..." Sem rekla v dobrem smislu. Ali se mi samo dozdeva ali je res? Njegovi blond lasje so postajali temnejši... "Narastek imaš." "O! Ja saj res, pozabil sem se pobarvati." Jecljal je. Tukaj je tako čudno nekaj. V bistvu vse na njem. Iz ušes si je dal slušalke. "No, zdaj pa, da te še malce bolje spoznam..."

Next?
25. oktober 2011
u59711
u59711
Z roko je segel proti meni, in jo položil na moje lice.

Ty: "Negovana oseba, kaj?"
Alice:"Mhm."
Ty:"Zakaj si tako zadržana? No daj, razvedri se!"
Alice: "Kar naravnost bom povedala."
Ty:" A res? Kaj pa?"
Alice: "Da s teboj ne nameravam imeti o..."
Ty:"Pššš... Pridi, z menoj, v mojo majhno hiško!"
Alice:"Ne moram..."
Ty:"Zakaj ne? Pomojem nočeš!"

Posmehljivo se mi je nasmehnil. "Le pridi." Ne vem, dnevnik, kaj mi je takrat bilo, da sem ga ubogala. Čudaška sem, tudi jaz. Avtobus je peljal mimo moje hiše na čisto drug konec mesta. "No, izstopi." Je zašepetal, jaz pa sem le buljila v vrata avtobusa. "No, bo kaj golobčka?!" Mudi se mi!" Je nepotrpežljivo rekel voznik. Ty me je prijel za roko, in me potegnil iz avtobusa. Malo je manjkalo pa bi padla. No, pa me je rešil Ty. Zakaj se mi tako smeji? "No, pridi že!" Povlekel me je do vile, ki je stala sredi travnika.
Alice: "HA! In to naj bi bila "majhna hišica"?
Ty: "No, ja, no! Malo večja je že..."
Alice: "Večja, kaj? P! Pa kaj še!"

Stekla sem do ribnika, ki je stal pri hiši in opazovala ribe. "Videti si navdušena..." Se je nasmihal...

Next?
25. oktober 2011
u59711
u59711
kakšn next?
26. oktober 2011
u59711
u59711
Kšn ne nexxtt??
25. november 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike