Forum
Hejla sem Abby na kratko Ab(prebere se eb) sem edinka in nimam najbolše prijateljice ker vse ki so hotele bit z mano bff so to hotele sam zarad denarja ja pravilno ste ugotovil doma smo ful bogati moj oče dela na glasbenem področju moja mama pa na modnem to pomen da veliko potujeta in se skor nič ne vidno vseeno se pa ful dobro razumemo. Stara sem 18 let in hodim v fotografsko šolo no ker sem ful dobra učenka sem šolo že skor končala mam še samo nekaj izpitov in par tečajev. Nimam posebnega hobija v prostem času rada fotografiram,gladam tv, poslušam musko… poslušam predvsem: Bon Jovi, Katy Perry….in da seveda ne pozabim 1D.
ena slika od mene :

13. julij 2012
u88990
u88990
next!
13. julij 2012
u99791
u99791
nexxxxtttttt
13. julij 2012
u73804
u73804
nextttttttttttttttttttttt
13. julij 2012
nextttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
13. julij 2012
next
13. julij 2012
next
13. julij 2012
u74377
u74377
nnnneeeeeeeexxxxxxxxxtttttttttt!!!!!!!!!!!1
13. julij 2012
u94098
u94098
NO NEXTAJ
13. julij 2012
zdaj grem pisat next pa hvala vsem ker berete
13. julij 2012
Next
13. julij 2012
Next
13. julij 2012
Zjutraj ko sem še spala me je nekdo rukal v ramo in ko sem odprla oči sem videla očeta takoj sem se mu dobesedno vrgla v objem saj ga že dalo nisem videla rekel je da ima zame presenečenje in naj se oblečem ker je pripravil zajtrk in mi bo potem povedal kaj je presenečenje hitro sem stekla v kopalnico in se oblekla

potem pa stekla v jedilnico na mizi je že bil zajtrk zelo sem bila vznemirjena saj nisem vedela kaj je presenečenje med zajtrkom sva se pogovarjala j (jaz) o (oče)
O:in ljubica imaš že fanta?
J: pa saj veš da ga nimam če bi ga imela bi ti povedala. in veš če kaj pride mama?
O: ne rekla je da je trenutno v avstraliji ker maljo tam teden mode.
….tako sva se pogovarjala še nekaj časa potem pa je oče začel govoriti no vem da ti mogoče moje presenečenje nebo glih najbol všeč ampak no moja tajnica ki opozarja moje stranke da imajo intervju,snemanje…. je bolna jaz pa nujno rabim tajnico in ker vem da ti to že obvladaš ker si jo večkrat opazovala bi te prosil da prideš z mano za 1 mesec v london in mi boš ti pomagala no kaj praviš? Odgovorila sem mu da bi bla z veseljem njegova tajnica in da so itak počitnice in nimam nič za počet družbe pa tudi nimam vprašala sem ga še kdaj je let in rekel je da jutri ob 11 zjutraj in naj zdaj pohitim saj ve kako dolgo se pakiram sam zasmejala sem se in odšla na podstrešje iskat moje kovčke. Vse stvari sem iz omare sem zmetala na posteljo in zlagala stvari v kovček no na koncu sem napolnila 3 kovčke pa saj to zame ni niti veliko ura je bila že 19 in odpravila sem se v dnevno kjer je na kavču sedel moj oče in gledal tv vsedla sem se polek njega in tako sva kar nekaj časa gledala tv ko sem kar naenkrat zaspala…..zjutraj sem se zbudila v moji sobi takrat sem se spomnila verjetno me je oče odnesel sem ura je bila 8 hitro sem se oblekla in se naličla in z očetom sva stvari že zlagala v njegov avto saj sva se zmenila da se na poti ustaviva še v restavraciji na zajtr. Ura je bila 10:45 ko sva prišla na letališče oddala sva najine kovčke in že sva šla na letalo na letalu sem poslušala musko nekaj časa sem se pa pogovarjala tudi z očetom. Let je minil tako hitro da še sama nisem mogla verjet tam j oče poklical taksi ki naju je odpeljal v očetovo vilo.

13. julij 2012
u74377
u74377
nnnnnnnneeeeeeeexxxxxxxxttttttttt!!!
p.s.: fulll lepa in velka hiša je
13. julij 2012
tnx še vsaj 3 nexte
13. julij 2012
u73804
u73804
nextttttttttttttttttttttttttttttt
13. julij 2012
ok dajte no še vsaj en next
13. julij 2012
Next
13. julij 2012
u89788
u89788
nextttttttttt
13. julij 2012
naxttttt!!!!!!
13. julij 2012
u99791
u99791
neeeexxxxtttttttt
13. julij 2012
Ko sem vstopila v vilo je zgledalo vse res čudovito potem mi je oče pokazal mojo sobo in bila je res čudovita imela sem celo svojo kopalnico bila sem navdušena in počasi sem se razpakirala ko je v mojo sobo prišel oče rekel je da mora it v službo ker je nekaj nujnega rekel je še naj se kar razgledam po vili in že ga več ni bilo no odločla sem se da se bom res razgledala no tu je nekaj slikic od prostorov v hiši:
moja soba:

moja kopalnica:

jedilnica in kuhinja:

dnevna soba:

ko sem se razgledala sem se odločila da gram na krajši sprehod da bom malo spoznala okolico sabo sem vzela tudi fotoaparat in posnela nekaj ras zanimivih slikic ko sem se vrnila je bila ura 18 in odšla sem v kuhinjo in si spekla palačinke ter jih pojedla potem pa sem šla gledat tv ko je bila ura 21 je domav prišel oče in rekel naj grem rajš spat ker bom šla jutri ob 8 z njim v njegovo pisarno saj bo potreboval mojo pomoč ubogala sem ga in odšla v mojo sobo vzela spalno in odšla v kopalnico se stuširala,si umila sobe ter se oblekla v pižamo potem pa sem odšla v sobo in se vrgla na posteljo in že sem spala zjutraj me ej zbudila budilka joj pa ne da je že 7 vstala sem se lepo uredila

in odšla sem v jedilnico in z očetom sva pojedla zajtrk in se odpravila v nejgovo pisarno dal mi je nekaj telefonskih številk mi pokalzal mojo mizo in mi rekel naj pokličem te osebe in jih spomnin da imajo jutri intervju, nekateri so mel snemanje videospota in vsem se povedala samo en se ni hotel oglasit na telefon zato sem šla k očetu ta mi je dal naslov in z taksijem sem se odpeljala tja zagladala sem lepo hišo pozvonila sem na vrata in vrata so se počasi odpirala pred vrati sem zagledala…..
Če te zanima koga sem zagledala napiš next
13. julij 2012
next
13. julij 2012
u89788
u89788
nextttttttttttt!!!!!! So bili 1d?
13. julij 2012
u73804
u73804
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
13. julij 2012
Next. A te lou prosm da uporabljas locila?
13. julij 2012
ok pri na slednjem nextu se bom trudla z ločili obljubim če prav mi to negre najbolše bom se pa potrudla
13. julij 2012
neeext!
13. julij 2012
Zagledala sem Louisa iz 1D, seveda sem bla vesela ampak nisem tisti tip človeka, ki kar kričijo. Povedala sem mu, da mi je ime Abby in da prihajam z podjetja I like music (izmišleno) in rekla sem da sem jih že nejkajkrat klicala, ampak se ni noben oglasu. Lau je opazil da gredo po cest neke punce in me je hitro potegnil v hišo, da ga nebi opazile no pavabil me je v dnevno sobo. Ko sem prišla tja me je predstavil vsi so reki hej na kovču sem zagledala Harryja ki je jokal, hitro sem vprašala Louisa kaj se je zgodilo ta mi je rekel da ga je zapustila njegova punca Emma. Vsi so ga tolažili on pa je samo stekel v svojo sobo. Lau je rekel da se bo poskusil pogovoriti z njim saj njemu najbol zaupa in res je odšel. Med tem sem fantom povedala za intervju, ki ga imajo jutri no in potem smo se začel spoznavat in ravno ko sem se jim predstavila je v dnevno sobo prišel Lou in rekel da Harry noče govoriti z njim. Vprašala sem jih če lahko poskusim jaz in vsi so rekli da lahko Niall mi je pokazal kje ima Harry sobo potrkala sem in vstopila, na postelji sem ga zagledala koko je jokal vsedla sem se na rob postelje in tako je zgledal najin pogovor: j (JAZ) h (HARRY)
J: hej vem kaj prestajaš tudi jas sem imela pred letom fanta ki me je pustil zarad ene druge punce, 2 tedna sem bila zaprta v sobo in sem jokala ampak to ni nič pomagalo, bolečina je bila še samo večja zato te prosim ne počni tega več. Vedno ko boš pomislil nanjo se spomni na ta stavek na svetu je še na miljone punc in samo ena med njimi je prava in Emma očitno ni ta prava.
H: hvala (obrisal si je solze in na glas rekel stavek ki sem mu ga rekla)
J: vidiš da gre! (nasmejale sem se mu)
H: aja skoraj semte pozabil vprašat zakaj si ti sploh prišla knam?
J: jutri mate intervju pri I like music!
H: aja čisto sem pozabil in koliko si stara?
J: 18 …..
Tako sva se še dolgo spoznavala ko so v sobo kar naenkrat vdrli ostali fantje in se začl hecat kaj počneva tako dolgo ko so videli da je Harry že bolše volje, so me vsi objeli in v englas rekli hvala potem mi je zazvonil telefon in bil je oče rekel je da naj pridem nazaj v pisarno, ker še malo potrebuje mojo pomoč. Fantom sem rekla da moram iti in da se vidimo jutri. Poslovili smo se z objemom in odšla sem nazaj k očetu tam sem morala bil zdraven pri nekih intervjujih potem sem pa odšla v vilo torej v moj nov dom. Spekla sem pico in jo tud pojedla. Bila sem zelo utrujena zato sem se odpravila spat.
13. julij 2012
u73804
u73804
nexttttttttt
13. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg