Forum
Pač pisala bom eno zgodbico o najstnici,ki je totalno nora na 1d.Takrat pa odkrije,da prihajajo 1d v Slovenijo na koncert... za zaplete in razplete & nadeljevanje izveste v nadaljevanju.
Za vsako nadaljevanje potrebujem toliko nextou,kolko jih bom pač zahtevala (odvisno od mene )!
Pisala bom čimbolj slovnično upem,da vam bo zanimiu! :***
///////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Zbudila sem se v soboto.Še dobro,da me ni zbudila budilka.Hitim se preobleč,saj se spomnim,da sva se danes z Kayo zmenili da pridem k njej prespat (party!!!). Hitro sem se uredila in si nabasala stvari (oblačila,ličila....) v majhen nahrbtnik. Ko zaslišim mamin glas: ''Nina!!! Zajtrk je na mizi...'' ''Ja,ja'' sem zamrmrala sama pri sebi in šla po naših čudovitih stopnicah. Kot vedno smo za zajtrk imeli kruh z nutello. Obožujem nutello in nasplošno vse vrste čokolad. Obožujem tudi sadje in zelenjavo razen kiwija,paradižnika in korenčka! Torej šla sem na zajtrk.Najedla sem se in še povedala mami: ''Jaz grem danes k Kayi.'' ''OKI!'' je jezno zamrmrala,saj ve,da ne bom mogla paziti Matije. Matija je moj mlajši bratec,ki je totalno zmešan. Želi postati vilinski kralj.WTF??? Si mislite. Saj vem,to si tudi jaz mislim...Aja star pa je 6 let. OK! Pustimo zdaj Matijo. Šla sem še k očiju,ki je kot vedno gledal nogomet. OK! Pustimo tudi mojega očija. Šla sem do njega in ga vprašala: ''Oči? Bi me danes peljal k Kayi? PLOSIMMMMMMMM!?'' Oči mi kot vedno vse dovoli,saj me ima nadvse rad in jaz obožujem tudi njega. Oči me reši vsake kazni,mi dovoli vse,ko mi mami kaj prepove,... Naj de se še ogromno stvari...! Odgovoril je: ''Ja! Kdaj bi šla?''
Jaz: ''Čez pol ure.''
//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
Za nadeljevanje potrebujem 3 nexte!
ŁoVe Us!

Boste brali?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. maj 2012
u80132
u80132
Next
23. maj 2012
next!!
23. maj 2012
še 1 next
plissss! da lahko prau začnem...
oglašujta kej moji bralki :***
23. maj 2012
next
23. maj 2012
huala za nexte! počakte 5 minutk pa bo...!
23. maj 2012
neext nujno
23. maj 2012
u80842
u80842
next!!!!!!!!!
23. maj 2012
u90248
u90248
next
23. maj 2012
u84822
u84822
next!
23. maj 2012
huala še 1x za nexte oglašujte!!!
/////////////////////////////////////////////////////////////
Ko sem odšla iz dnevne sobe,sem zavila v svojo sobo in še 1x preverila,če imam vse v torbi. Ugotovila sem,da imam vse takrat pa je zaklical že očijev glas: ''Pridi Nina! Greva...!''
Pograbila sem nahrbtnik in že odhitela po stopnicah kot da bi pihnil vihar. Ker pa moja mami ne zmore brez pripomb je mogla spet nekaj povedati: ''Ne leti tako po stopnicah!!!'' ''Ja!!!'' sem se zadrla in že zdirjala v očkov avto.

Ko sem prišla k Kayi sem pozvonila in vrata mi je odprla njena mami. Vljudno sem jo pozdravila in jo vprašala,če je Kaya doma. Odzdravila je in povedala,da itak. To mi je zelo všeč pri Kayi,da nikoli ne pozabi na svojo obljubo in se vedno ''drži'' besede. Spet sem zdirjala v njeno sobo. Začeli sva se pogovarjati.
POGOVOR:
j- js k- kaya

K: ''Oooo! Veš kako sem nestrpna.''
J: ''Kaj se je ozz. se bo zgodilo???''
K: ''Pokazala ti bom ju3 zjutraj saj grem komaj ju3 po njih.
J: ''OK! No? Kaj bova delali?''
K: ''Imaš denar?''
J: ''Itak! Kak pa naj pozabim na denar?''
K: ''Potem pa veš kaj?
Obe na enkrat: ''ŠOPING!!!
23. maj 2012
noče mi prijeti
23. maj 2012
u90248
u90248
next
23. maj 2012
u84822
u84822
next
23. maj 2012
pa dejte no zaka mi noče objavti slik?
Sicer pa lohk na linke kliknete
&
še 3 nextiii!
:***
23. maj 2012
še 2 nextaaa
23. maj 2012
u82444
u82444
next
23. maj 2012
neext
23. maj 2012
OKI NEXTAM...
23. maj 2012
Łoveeee :*** yoooou!!!
///////////////////////////////////////////////////////////////////
Izbrala sem oblekico: https://images.search.conduit.com/ImagePreview/?q=oblekica&ctid=CT2612669&searchsource=49&start=35&pos=27
Ko sva nakupovali,sva se zelo zabavali. Nato pa spet napoči čas za pogovor.

J: ''Kaya? Mi please poveš kaj je presenečenje?''
K: ''OK.''
J: ''Kaj?''
K: ''VIP vstopnici za koncert 1D,ki bo v Sloveniji čez 6 dniiiii!''
J: ''OMG!? REEEEEEEES????!!!''
K: ''Ja! Ampak ne veseli se prehitro,VIP vstopnico ima tudi Alya.''
J: ''Pa daj! Ta prokleta afna.

Alya je moja in Kayina sovražnica,saj je neke vrste kur*a. To je tudi njen vzdevek.
Že vem! Imam načrt,kaj bi lahko storila glede Alye... HEHE! To bo zelo dobrooooo! Načrta pa ti za enkrat še ne izdam...
Ko sva z Kayo hodili nazaj na pot k njeni hiši,sva se še ustavili v trgovini s sladkariji in kupili ogromnoooooooooo sladkarij ter sladkih pijač (npr. cocacola). Odločili sva se tudi,da bove imeli pri njej party in da bova obleki ki sva ju danes kupili oblekli na koncert One direction.
/////////////////////////////////////////////////////////
Več v naslednjem delu...
NAGRADNA IGRA:
a) Kakšen načrt ima v mislih Nina?
Nagrada je lajkanje vseh slikc na profilu + profilna
&
rabim 6 nextou! prosm odgovorite na vprašanja k nextu,drugače se bo upoštevalo kot da niste nextali!
Lp. kr-ena
23. maj 2012
u90248
u90248
next
ja mogoče ji bo nekak vstopnice ukradla ..
23. maj 2012
neext!!!
23. maj 2012
mogoče ji bosta ksno past nastaule
23. maj 2012
neext..mogoče jo bo nekam zaprla al pa kej podobnga al pa to kar je rekla ♥P@ty♥
23. maj 2012
vaša mnenja so coool! samo ma samo 1 med vami prau! to kira ma prau pa boste vidli v nadeljevanje ki bo ko bo nextal/a še dva (;
23. maj 2012
u84822
u84822
next
pa nevem resno mogoč bosta kkšno past al pa pač da bosta poveble na party tut Alyo in pol bo preveč sladkarij pa sladkih pijač popila in pol ne bo mogla na koncert..nevem no..nexti sam
23. maj 2012
next
23. maj 2012
u68138
u68138
nextyyyy
po moje jo povabita na party in jo pol zapreta v sobo al kaj podobnega kje v zaoderju!!!
23. maj 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg