Forum
Sem Lara. Imam najboljšo prijateljico Manco, ki pa ima zelo rada fante. Stari sva 16 let in hodiva v 2.letnik gimnazije. Lahko ji vse zaupam in tega nikomur ne izda. Enkrat sva odšli na sprehod ob reki. Pokazala mi je fanta, ki je hodu proti naju. Rekla je naj ga ogovorim. Bilo me je sram in sem rekla NE! Ker si ona upa vse je zakričala : Hej* Kako si? Vprašala sem jo, če je zmešana. Fant se nama je nasmehnil. Ko je prišel mimo nama je dal listek. Prebrali sva ga. Bila je njegova vizitka. Ime mu je bilo Žan. Mojca ga je poklicala in se zmenila, da se dobimo jutri ob reki. Naslednji dan sva ga pričali ob reki kot smo se zmenili. Ampak njega ni bilo nikjer. Odločili sva se, da greva domov. Gledali sva v tla in razmišljali : LE ZAKAJ GA NI BILO? Nekaj časa sva hodili in nekdo se je zaletel vame. Pogledala sem ga in bil je Žan. Mojci je se mudilo domov, zato sem ostala sama z njim. Odšla sva na sladoled in potem v park. Sedela sva na travniku, ko je mimo prišla Ana. Njo pa res sovražim! Važička je in rada zafrkava! Z Žanom sva jo ignorirala, dokler je ni pogledal. Predstavil mi jo je. Rekla sem da sama vem kdo je to. Povedal je, da je to njegova sestra! Bila sem v šoku.
----------------------------------------------------------------------------------------
Next?

Ti je všeč? Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. januar 2015
u187099
u187099
Kako naredis forum
Next
21. januar 2015
Poklicala me je mama in morala sem domov na kosilo. Ana me je začela zafrkavati, da ubogam mamico. Ignorirala sem jo in hodila naprej. Želela sem si samo, da Žan ni enak. Ko sem prišla domov sem odložila jakno in odšla v kuhinjo. Mama mi je pripravila govejo juho. Nekaj časa nisem niti mogla jesti saj sem razmišljala samo o tem, da sta Žan in Ana brat in sestra. Mama me je prosila, da naj pojem saj že včeraj nisem jedla kosila. Ko sem pojedla sem stekla v sobo, vzela računalnik in se hitro prijavila na FB. In že sem imela eno sporočilo. Upala sem, da je bila Mojca ampak ni bila. Bila je Ana. Napisala pa mi je: ---
Next???
22. januar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg