Forum
u144414
u144414
no jaz sem se odločila da bom začela pisati zgodbico ki pa bo povezana z One direction saj sm njihova oboževalka. upam da vam bo ušeč saj sm šele začetnica ))

Hello!
Ime mi je Kelly Jane Larseen in stara sem 18 let. Moja mami je slovenka moj oče pa je bil anglež. Ja prav ste slišali. Moj oče je umrl v prometni nesreči 10 mesecev nazaj. To me je res zelo potrlo saj sem se z očetom res zelo dobro razumela. Vendar so mi vedno ob strani stali mami, moja najboljša prijateljica Annie in moj najboljiši prijatelj Kyle.
Hodim na srednjo šolo za ples v Londonu in prav tako moja dva najboljša prijatelja Annie in Kyle. Sem že omenila da smo vsi trije Directionerji? Ja, Kyle je boy Directioner in to je postal prav zaradi naju z Annie in zdaj jih naravnost obožuje. Meni najlepši član skupine je Louis in kar naprej mislim samo na njega. Annie pa je seveda všeč Harry,ki se ji zdi pravi srček in sanja da bo nekoč postala njegova punca. Kyle ima tudi sebi priljubljenega člana. Najbolj vredu se mu zdi Zayn. Večino časa govori samo o njemu,ampak ni tako obseden z One direction kot sve jaz in Annie.

Ravnokar sem se nameravala odpraviti nekaj pojesti, ko mi je zazvonil telefon. Bil je Kyle.
(j-jaz,k-kyle)
J: Hello!
K: Hej Kelly! Imaš danes mogoče kaj časa da bi se z Annie odpravili do plaže nato pa prispali pri meni doma?
J: Ja,seveda. Kdaj se dobimo?
K:Am... Kar počakaj naju pridem do tebe. Annie naju že čaka v baru blizu plaže. Pridem pote z motorjem vredu?
J: Meni je prav. Se vidiva!

In že sem prekinila zvezo. Odšla sem v svojo sobo in si spakirala stvari za na plažo in seveda ne smem pozabiti na pižamo in vse druge stvari, ker bom spet prespala pri Kyle-u. Ko sem končala sem se preoblekla v tole:

Vzela sem telefon in poklicala mami.
(J-jaz, M-mami)
J: Mami, jaz bom danes prespala pri Kyle-u upam da te ne bo motilo.
M: Seveda ljubica. Jutri se morave pogovoriti. Nujno je. Danes se zabajav in bodi previdna.
J: Vredu mami. Saj veš da sem vedno previdna.
M: No vredu ljubica. Rada te imam. Adijo.
J: Jaz tudi tebe mami, adijo!

Prekinila sem zvezo in že je pozvonilo pri vratih. Odšla sem odpret. Bil je Kyle. Objela sem ga in že sva odšla na morot in se odprljala.

Kelly:

Annie:

Kyle:

Upam da vam je začetek ušeč... prosim če boste brali delite to zgodbico najprej hvaležna vam bom fulll... naslednič pišem ko dobim 4+ next
28. avgust 2013
wma
Neext.
28. avgust 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttt <33333 super jeee:***
28. avgust 2013
u144414
u144414
hvala vama fulll <333333333333333 :*******
2+ nexta pa bom napisala novi del
28. avgust 2013
neext<3
29. avgust 2013
Next
29. avgust 2013
Next
29. avgust 2013
u144094
u144094
neeeeeeeeeeeeeext
29. avgust 2013
Nexx tt
29. avgust 2013
u144414
u144414
joj hvala usem k berete full sm vam hvaležna in prosim delite to zgodbico naprej... evo next !!! <33333

Po 30 minutah vožnje sva že iskala Annie pred barom,vendar je tam ni bilo. Kyle je rekel da gre pogledati če je slučajno v baru. Jaz sem samo prikimala in se vsedla na klopco,ki je bila v bližini. Čez pet minut sem zagledala Annie in Kyle-a kako hodita proti meni. "Annie je v baru slišala pesem od One direction zato je bila v baru." Je rekel Kyle in se zasmejal. Tudi jaz sem se zasmejala nato pa sem objela Annie in odpravili smo se k obali. Ko smo prišli tja sem ugotovila da sem doma pozabila torbo,kjer imam vse stvari. Na srečo sem imela kopalke že oblečene. Ampak zaradi tega si nisem delala skrbi,ker sem vedela,da mi bo Kyle posodil kakšno majico. Vsedla sem se na tla in se zagledala v morje. Kyle in Annie sta se kopala meni pa ni bilo ravno za kopanje. Začela sem razmišljati kaj mi ima mami tako nujnega za povedati. Nisem se spomnila ničesar kar bi bilo nujno oziroma pomembno. Samo skomignila sem z rameni in videla da se mi Annie in Kyle prebližujeta. Vedela sem da nekaj nameravata,zato sem vstala in stekla stran. Za mano je stekel Kyle, Annie pa se je skrila za drevo,kjer sem jaz tekla mimo. "Buu!" Mi je zaklicala in se zasmejal in že v naslednji sekundi me je Kyle uzel v naročje in z mano stekel v morej. "Kyle, neeee!!!! Spusti me no!" Sem začela kričati ampak seveda ni pomagalo. Ni že me je vrgel v vodo. Ko sem prišla na površje sem ga potunkala in se vsedla na njegove rame. Zsačela sem se sejati in prav tako Kyle in Annie. Začelo se je večeri in postajalo je vse hladneje. Odšli smo nazaj na obalo se tak preoblekli in se odpeljali k Kyle-u domov. Kyle nama je povedal,da je njegova mami doma. Me to ni motilo saj sem imela zelo dober odnos z njo. Naju z Annie je Emma (tako ji je ime) zelo rada. Stopila sem k vhodnim vratom in jih odprla. Stopila sem v dnevno sobo in tam zagledalo Lucy, od Kyle-a mlajšo sestrico in Emmo. Emma je takoj prišla do mene in me objela Lucy pa je sedela na kavču in gledala risanko. Nasmehnila sem se Emmi in nato odšla k Lucy. "Hey Lucy! Kako si?" Sem jo pozdravila in ona mi je takoj skočila v naročje. "Kelly! Komaj sem čakala da te vidim!" Mi je zaklicala Lucy in me res močno stisnila. Tudi jaz sem jo in se zasmejala. Emma je rekla da mora Lucy počasi spat. Zato sem ji dala poljub na lice in že je stekla v svojo sobo. Annie je pritekla v dnevno sobo in se vrgla na mene. "Kaj bomo počeli danes?" Je vsa navdušena vprašala Annie. Kyle se je zasmejal in premaknil kanal in na tveju smo kar naenkrat zagledali One direction. Midve z Annie sve zakričale, Kyle pa se je saamo zasemejal in vsedel zraven naju. Bil je intervju o njihovem novem filmu. Ko je bilo intervjuja konec pa so predvajali vse njihove pesmi od začeta do konca. Z Annie sve plesale in se smejale, Kyle pa naju je samo gledal in se smejal kot še nikoli. Čez dobrih 15 minut je v dnevno sobo prišla Emma in nam prinesla kokice,čips in seveda pepsi. Vse skupaj smo odnesli v sobo in si tam prižgali tv. "Kyle,bi mi lahko posodil eno majico,ker sem vse svoje stvari pozabila doma?" Sem ga vprašala in se vsedla na njegovo posteljo. "Ja seveda. Veš kje je omara. Vzami eno,ki ti bo všeč." Je rekel in se odpravil proti kopalnici. Všeč mi je bila majica na kateri je pisalo "Kelly, Annie in Kyle za vedno skupaj!" Zasmejala sem se in jo vzela. To majico sva midve z Annie naredile za Kyleov rojstni dan,ki ga je imel pred enim mesecem. Ko sem se spomnila na Kyleov rojstni dan sem se tudi spomnila, da imave jaz in Annie čez 5 dni rojstni dan. Namreč midve z Annie sva se rodile na isti dan. Čisto sem pozabila na to in nisem imela pojma kaj naj kupim Annie. Odločila sem se da si danes ne bom belila glave zaradi tega in da bo jutri odšla po nakupih. Annie in jaz sve se začele tepsti z povštri,ko mi je zapiskal telefon. Vedela sem da je od twitterja. Odšla sem na twitter in videla da imam 5 novih sledilce in prav tako Annie in Kyle. Začela sem skakati po celi sobi in prav tako Annie. Kyle je prišel iz kopalnice cel paničen kaj se tukaj dogaja. "Kaj je spet z vama?" Je vprašal čisto šokiran in malo paničen. Jaz sem samo stekla do njega in mu pred oči dala moj telefon. Začel se je smejati in rekel: "Zelo kul!" "Ampak to še ni vse! Pojdi pogledat na svoj profil." Sem mu rekla in mu dala moj telefon v roke. Začel je tipkati svoje uporabniško ime in geslo. Videl je da ima 5 novih sledilcev. Pogledal je kdo so to in videl da mu vsi člani iz One direction sledijo. Samo na široko je odprel usta in moj telefon mu je skoraj padel na tla če ga jaz ne bi ujela. Vso noč smo se pogovarjali samo o One direction.

-KYLE-

Bližal se je Anniein in Kellyin rojstni dan in jaz sem imel že pripravljeno presenečenje za njuju. Začele sta me napadati z vprašanji kaj bosta dobili naj jima vsaj namignem,ampak jima nisem ničesar izdal. Zato sta bile jezne dve uri name,ampak potem pa sta se malo razveselile,ker sem jima rekel,da bo nekaj v zvezi z One direction. Ura je bila že okoli 1:00 ko sta onedve hotele gledati Toy story. Seveda sem moral reči ja,ker če ne bi me začele tepsti s povštri. Prižgal sem računalnik in začeli smo gledati Toy story. Seveda sem jaz vmes zaspal,saj mi grejo risanke dobesedno malo na živce.

-KELLY-

Videla sem da je Kyle zaspal zato sem računalnik ugasnila in ga zbudila. "Kyle, zbudi se in se spravi na posteljo." Začel je godrnjati,ampak se je vseno spravil na posteljo. Z Annie sve bile tudi že zelo utrujeno in sva se odločile,da se bove tudi midve odpravile spat. Ker ima Kyle zelo veliko posteljo lahko vsi trije spimo na postelji. Jaz sem spet bila na sredini,ker me je Annie izrinila v sredino. Nekaj časa sem še razmišljala o tem kaj mi mora mami povedati nato pa sem zaspala.

Upam da vam bo všeč ampak meni se ta next zdi dobesedno beden,ker res nimmam nevem kake domišlije... se opravičujem če je next obupen pa hvala da berete <33333
29. avgust 2013
u144094
u144094
neeeeeeeeeeeeeeext
29. avgust 2013
wma
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
29. avgust 2013
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxttttttt 《333333
29. avgust 2013
neeext <33
30. avgust 2013
Neeext!!<3
30. avgust 2013
u144414
u144414
Re fulllll mi je žal ker nism pisala nextpv ampak ne morem ker jaz med tednom ne smem na internet pa še šola je.... vam pa obljubim da next pride u petek popoldne....upam da nisem izgubila bralcev in upam da boste še brali mojo zgodbico !!! Rada vs mam use :**** <333333
12. september 2013
u144414
u144414
Zjutraj sem se zbudila prva,zato sem se hitro oblekla in se potiho odpravila ven iz sobe. Namreč moj namen je bil da bi Annie kupila darilo za rojstni dan saj ga imave čez 4 dni in jaz še vedno nisem imela darila za njo. Vedela sem a Kyle ne bo imel nič proti če si sposodim njegov motor,zato sem se usedla in se odpeljala do mesta. V mislih sem že imela kaj bi lahko kupila Annie. Vedela sem da Annie ni imela skoraj nič stvari od skupine One direction zato sem se odločila da ji bom kupila nekaj v zvezi z njimi. Odšla sem v trgovino,ki je bila nova in je bila od One direction kar pa seveda nisem pričakovala v Sloveniji. Prvič sem videla to trgovino,zato sem takoj zavila notri in začela gledati stvari.
Kupila sem ji kar nekaj stvari in resnično sem upala da ji bojo všeč. Odpravljala sem se proti motorju,ko mi je zapiskal telefon. Dobila sem sporočilo od mami.
Sporočilo:
Ljubica žal mi je,da se nisve morale normalno posloviti ampak se mi zelo mudi. Čez cele počitnice se odpravljam v Ameriko na službeno pot. Sama boš doma in prosim bodi previdna pri vsem kar delaš. Te pokličem ko prispem. Poljubček mami!
Malo sem bila žalostna ker je nisem morala objeti ampak sem bila klub temu vesela saj bom počitnice lahko preživela samo z Kyleom in Annie. Nisem ji nič odpisala saj se mi je res mudilo. Usedla sem se na motor in se odpeljala proti moji hiši da odložim tam darilo od Annie in da grem po svoje stvari,saj bom prespala pri Kyleu. Ko sem z vsem končala sem se odpravila nazaj k Annie in Kyleu.
-4 dni pozneje-
Danes je moj in Annin rojstni dan in komaj čakam da vidim njen obraz,ko bo dobila moje darilo. Seveda je bila najprej na vrti ona.
Njeno darilo meni:

Kupila mi je obleke čisto v takem stilu,kot jih je nosil Louis,saj je vedela da ga naravnost obožujem. Zasmejala sem se in ji skočila v objem ter se ji zahvalila. In potem sem bila na vrsti jaz. Annie je začela skakati in kričati po celi sobi. Midva s Kyleom pa sva se samo smejala in jo opazovala. Ko se je Annie končno umirila je bil na vrsti Kyle. Bile sve živčne ker nisve vedela kaj nama bo dal. Rekel je da morave mižati in roke postaviti predse. In to sve tudi naredile. Na roki sem začutila nekaj težkega in prav tako Annie. Odprle sve oči in v rokah sve zagledale parfum od 1D,ki ga v Sloveniji sploh še niso prodajali in pa neko kuverto. Takoj sve skočile na Kylea in se mu zahvaljevali. On pa je rekel: "To še ni nič. Odprita kuverto!" Je rekel in pokazal na kuverti,ki sta bili sedaj na tleh. Stekli sve tja in ju odprli. In takrat se je zgodilo. V rokah sem držala VIP vstopnice za koncert skupine One direction,ki pa je čez 3 dni v Ljubljani in jaz tega sploh nisem vedela! Jaz sem ostala skoraj brez zraka Annie pa skoraj brez glasu. Takoj sve se zapodili v Kylea in se mu zahvaljevali kot še nikoli. On pa se je samo smejal in naju objel in tako so pristali v skupinskem objemu.

-----------------------------------------------------------------

Zgodbica je kratka ker res zdajle nimam idej...in tale next tudi ni kaj dosti zanimiv....in kolikor vidim sem izgubila kar nekaj bral zato sem se odločila da če pri tem nextu ne dobil dosti nextov to je 5+ neham pisati zgobico...upam pa da boste še vseno brali mojo zgodbico saj jo želim nadaljevati....
13. september 2013
u144414
u144414
Tole pa je dobila Annie od Kelly:

13. september 2013
nnnnneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexxxxxttttttttt
14. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeexttt<33333333333333333333333333333
14. september 2013
u144414
u144414
rabim še vsaj 4 nexte če jih ne dobim bom nehala pisati zgodbico
16. september 2013
neext <3
16. september 2013
Next
17. september 2013
u144414
u144414
še 2 nexta potem pa nadaljujem zgodbico <33333333333
18. september 2013
u144414
u144414
čeprav nisem še dobila dva nexta sem se odločila da bom nadaljevala zgodbico jutri...dobite jo popoldan oziroma bolj proti večeru odvisno koliko bom imela časa....hvala vsem tistim ki berete mojo zgodbico rada vs mam
20. september 2013
Jeees :*** nadaljwvala boos
20. september 2013
neexxxttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pa oprosti k smetim samo če bi kero slučajn brala mojo http://www.igre123.com/forum/tema/s-n-s-n-%281-ff%29/61831/3
21. september 2013
u144414
u144414
hvala vsem ki berete in tuki je next <3333

Koncert je bil takoj naslednji dan in jaz te noči nisem mogla zaspati saj sem bila zelo živčna. In prav tako Annie in Kyle. Celo noč smo se pogovarjali in poslušali pesmi od One Direction. Koncert naj bi se začel ob 16:00 in komaj sem čakala da jih končno vidim v živo. Kyle je bil zjutraj ob sedmih tako utrujen da je kar zaspal,midve z Annie pa sve odšle na sprehod po parku. Bilo je kar toplo zato nisve vzele jakne. po eno urnem sprehodu po parku sva se odločile da greve v Starbucks. Vsedle sva se za mizo v kotu in si obe naročili ledeno kavo s sadjem. "Joj komaj čakam da vidim Harrya!" Je začela Annie. Jaz sem se samo zasmejala in ji rekla: "Jaz pa komaj čakam da slišim Louisa kako poje in da ga objamem." Bila sem čisto v oblakih in prav tako tudi Annie. Ura je bila že 12:00 zato sem vzela telefon in poklicala Kylea.
(J-Jaz K-Klye)

J: Kyle midve z Annie greve k meni domov da se zrihtave za koncert!
K: Ženska pa ti ja nisi normalna! Ura je 12:00 in ti se greš rihtat??!! Koncert je ob 16:00 imam še 4 ure!
J: Hahahah Kyle saj poznaš punce no. Pa še predno bomo prišli do tja bo minila ena ura pa midve rabive vsaj dve uri da se zrihtave in da raje ne govorim o tebi! Isti si kot Zayn! Rabiš eno uro da si zrihtaš frizuro!!!
K: Ja ja saj zmagaš no! Pridem do tebe ob 14:00 prav?
J: Če bo do takrat tvoja frizura že narejena hahahah!

Še predno je lahko karkoli rekel sem že prekinila zvezo in z Annie sva se odpravile k meni domov. Ko sve prispeli k meni sve vsaka odšle v svojo kopalnico. Jaz sem se stušerala in odšla v mojo sobo in začela gledati po omari. Vzela sem obleke in si še vzela kodralnik za lase. Oblekla sem se in si skodrala lase. Vsedla sem se za mizo in si nalakilara nohte. (Glej sliko uspodaj) Počakala sem Annie da je prišla in moje kopalnice v moji sobi da sem se šla naličiti. Nisem kaj dosti pretiravala. Annie je bila prečudovita. Vzunaj pred hišo sem zaslišala motor. Stekle sve po stopnicah navzdol. Obula sem si čevlje in vzela še torbico in se vsedla na motor. Annie je vzela svoj motor in že smo se odpeljali v središče Londona.

Tako je bila oblečena Kelly:

Tako je bila oblečena Annie:

Tako je bil oblečen Kyle:

Vem da je beden next ampak full nimam idej zdele.... nadaljujem ko dobim 4+ nextov )
22. september 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!
ful dobr pa splohni bedn res!
aja: pa Annie je najbolš oblečena
<333333333333333
22. september 2013
u144414
u144414
hvala!!!!!!!!!!! rabim še vsaj 3 nexte potem pa napišem novi del <333333
22. september 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike