Forum
u187514
u187514
Hello!
To je moja druga zgodba in se pisateljevanja na igrah se vedno ucim, zato prosim povejte svoje mnenje po resnici. Ce vam kaj ni vsec napisite in bom to poskusala popravit. Moje pravo ime je Lana. Nexte bom pisala, ko bom dobila dovolj nextov (na koncu vsakega nexta bom zapisala koliko) in ko bom imela cas. Nexti bodo zagotovo prihajali med vikendi, vcasih tudi med tednom. Tudi jaz imam obveznosti, hodim v solo in treniram kosarko, zato imam vcasih tekme, za solo pa se moram ucit, zato nexti ne bodo vsak dan. To je vse. Uzivajte v zgodbi...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Spoznajte Mio. Do vseh razen do svoje najboljse prijateljice Alex je enaka. Obnasa se kot razvajeno, leno dekle, ki se za koec se vazi s tem, da prihaja iz bogatejse druzine. Dobi vse kar hoce. Svojih strasev ne uboga. Je samosvoja. Toda v casu pouka je njeno obnasanje drugacno, zato imajo ucitelji o njej dobro mnenje, ker se v razredu obnasa kot pridna puncka. V soli je odlicnjakinja. Ker lahko, zelo pogosto menja fante to pocne. Zelo pomemben ji je videz. Do vseh deklet, ki so lepsa od nje goji sovrastvo.

Toda do Alex je drugacna. Skupaj se smejita, zabavata, šalita, delata domace naloge, ocenjujeta fante, se ucita in samo Alex pozna pravo Mio.

Toda dokler bo Mia dobila vse kar se zeli s takim obnasanjem, bo pri tem vztarjala. Kdo pa ne bi? Resnico o Mii ve le Alex in Mia zeli, da tako tudi ostane.
><><><>><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><><
Spoznajte Kevina, ubogljivega fanta, ki mamo uposteva ze na prvo besedo. Nekateri ga vcasih zalijo, a ne vedo, kako zelo revna je njegova druzina. Kevin ve, da v zivljenju ni vse najlepse, a on se trudi, da bo svoje zivljenje prezivel tako, da si bo na stara leta lahko rekel: "Uresnicil sem svoje sanje – zivel sem zivljenje!" Marsikrat se izpostavi in pove svoje mnenje ljudem v obraz in nekateri kritik ne prenasajo najbolje, zato jih vcasih skupi. Je brez 'dlake na jeziku,' pogosto pa tudi preklinja. Toda ne v soli. V soli se obnasa lepo in je odlicnjak, kar je pri fantih redkost. Trudi se, da bi bila starsa ponosna nanj in da bi bil on ponosen sam nase. Ker je premeten, iznajdlji in zna trezno razmisljati v vseh nemogocih situacijah bo v zivljenju uspel.

Njegov najboljsi prijatelj je Tyler, krajse Ty. S Kevinom se poznata ze iz vrtca in sta nerazdruzljiva. Povesta si vse. Ceprav je Ty bogat, Kevin pa reven to med njima ne predstavlaj ovire. S Kevinom ravna prav tako kot s katerimkoli bogatim fantom. Vseeno mu je, ce Kevin v sobi nima najnovejsega racunalnika kot on - pravzaprav mu je to vsec. Ko je pri njemu na obisku se pocuti domace. Ne zaradi izgleda prostorov in stvari v njih, temvec zaradi odnosov med druzinskimi clani. Ko si med njimi imas obcutek, kot da si doma.

Kaksni naj bodo nexti?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. marec 2015
u149520
u149520
neext
15. marec 2015
u126116
u126116
neeeext
15. marec 2015
u110484
u110484
next
15. marec 2015
u188813
u188813
neeeeext full dobr
15. marec 2015
Next
15. marec 2015
next
15. marec 2015
u187631
u187631
Neext *O*
15. marec 2015
u187514
u187514
Tnx za nexte, pohvalo...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Zadnji solski dan-Mia
Mia je zivcna sedela na stolu in cakala da jo uciteljica poklice pred tablo, da ji izroci spricevalo. Vedela da bodo ocene v njem odlicne, a vseeno je bila zivcna. Naenkrat pa je zaslisala: "Mia Reys." Pocasi je vstala in se z sirokim nasmehom odpravila proti uciteljici.

Uciteljica ji je cestitala, Mia se ji je zahvalila nato pa v roke prejela zajetno mapo. Med letom se je redno udelezevala tekmovanj, iz podrocja matematike, jezikov, fizike, kemije, celo geografije in zgodovine. Zadnja predmeta je sovrazila, a tudi pri njima je bila uspesna. Odkorakala je nazaj in se usedla na svoje mesto, poleg Alex, ki je svoje spricevalo ze prejela. Skupaj sta odprli mapi in pregledovali priznanja, ki so bila v razlicnih barvah, zapisana z razlicnimi crkami. Bili sta tako zelo ponosni nase! Uspesno sta se prebili se cez eno solsko leto. Ko so vsi ucenci prejeli spricevala in priznanja, so se lahko pogovarjali. Zadnjih pet minut so sedeli v tisini in dvajset parov oci je zrlo v uro in odstevalo sekunde do pocitnic. Zadnjih pet sekund se niso niti premikali. Naenkrat je zazvonil zvonec in vsi srecni so skocili izza miz in stekli iz razreda. Mia in Alex sta iz omarice pograbili svoje stvari in kar hitro sta bile na poti proti domu.
"Ves, pojutrisnjem gremo jaz in moja druzina na pocitnice," je zacela Mia.
"In?"
"S seboj lahko vzamem kogarkoli zelim in pomislila sem, da bi sla ti z mano."
"Ne zdi se mi prav. To so druzinske pocitnice."
"A, v redu. Prides se malo k meni?"
"Se vprasas..."
Skupaj sta pripravili vse kar bo Mia potrebovala na poti na Havaje. Sli bodo z zasebnim letalom, saj si ga lahko privoscijo.

Ko je bilo vse pripravljeno pa sta bili ze lacni. Ker mame ni bilo doma in ni nicesar skuhala, sta jedli kruh namazan z Nutello.

Najboljse kosilo, kar si ga clovek lahko zeli! Proti veceru se je domov vrnila Miina mama in Alex je odsla domov.
"Mia, bi lahko prisla v kuhinjo, da se pogovoriva?"
"OK!" se ji je nazaj zakricala Mia.
"Ves, oce mora se nekaj urediti in zal ne more odpotovati pojutrisnjem. Tudi jaz sem se odlocila da bom raje odpotovala cez teden dni, skupaj z njim."
"A lahko jaz pojutrisnjem odpotujem sama?"
"To je bilo vprasanje, ki sem ti ga zelela zastaviti. Ali bi rada odpotovala z nama, ali sama pojutrisnjem?
"Sama pojutrisnjem."
"Prav, zdaj lahko odides."
"Nocko mami."
"Adijo Mia."
Mia se je pripravila na spanje in pocasi potonila v spanec.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
za nadaljevanje vsaj 4 nexte...
15. marec 2015
u188813
u188813
neeext
15. marec 2015
neeext
15. marec 2015
u168197
u168197
nexxxxxxxxxtttttt, foll dobr pises, nova bralka
15. marec 2015
n..............................ne.............................nex.......................next
15. marec 2015
Next♥
15. marec 2015
u126116
u126116
next+supr je
16. marec 2015
u187631
u187631
Next
16. marec 2015
u187514
u187514
Hi, tnx za nexte. Naslednji next v sredo ali pa potem med vikendom. Hvala ker berete!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Zadnji solski dan-Kevin

Kevin je bil ze cel dan nasmejan in Ty ni vedel zakaj. To ga je ubijalo! Toda ne vec dolgo-po pouku ga je vprasal zakaj je tako srecen. Ima morda punco? Uciteljica je poklicala Kevina in prijel je spricevalo in priznanja. Vedel je kaj je v mapi zato jo je hitro pospravil v torbo. Sledil je Ty, ki pa je ravnal enako kot pred njim Kevin. Na poti proti Kevinovemu domu pa Ty ni vec mogel brzdati radovednosti.
"Ves...ze cel dan si zelo srecen. Bi mi zaupal zakaj?"
"Ves da sem ti omenjal neko zaposlitev, med pocitnicami?"
"Mhm..."
"No, stevard na zasebnem letalu bom v obe smeri. Mdtem ko bo tista druzina uzivala na pocitnicah, lahko tam pocnem karkoli hocem, saj me zelijo za v obe smeri. Gredo na Havaje."

"Rekel sem ti da gres lahko na Havaje z mano in mojo druzino! Ne potrebujes biti stevard na letalu, ce gres lahko z mano v prvem razredu!"
"Ne. Tako ali tako pa se bova tam videla."
Prisla sta do razpotja.

Leva stran je sla v bogati del soske, desna pa v revnejsi del. Poslovila sta se in Ty je odsel po levi cesti in Kevin po desni. Bil je tako ponosen nase! Mami bo lahko konec meseca primaknil nekja denarja in sel na pocitnice.

Zjutraj so se soncni zarki poigravali po Kevinovem obrazu. Kaj kmalu so dosegli tudi njegove oci, in to ga je zbudilo. Usedel se je in pogledal na uro. 4:46.

Zaprl je oci in se enkrat pogledal na uro. Toda se vedno je kazala enake stevilke! Tiho je zastokal in se ulegel nazaj. Cez glavo si jepoveznil vzglavnik in zaspal. Kar naenkrat pa ga je zbudilo energicno trkanje.
"Kevin! Odpri mi!"
Bil je Tyler. Hitro je skocil s postelje, se oblekel in mu odprl.
"Kdo te je sploh spustil noter?"
"Tvoja mama, res je prijazna gospa."
"Ja, seveda. Mami, hvala da si odprla Tylerju!"
"Pa se kdaj!" se mu je nazaj zadrla mama.
"Greva igrat igrice? S seboj sem prinesel Playstation."

"Ja, pojdiva"
Sla sta v dnevno sobo, vse pripravila in zacela igrati. Izmenicno sta zmagovala. Igrati sta nehala sele ko ju je Kevinova mama klicala na kosilo.

Ko sta pojedla sta sla nazaj igrati in tako prezivela popoldne. Ko se je zunaj ze zacelo mraciti, se je Tyler moral vrniti domov, Kevin pa odpraviti spat, ker je moral naslednje jutro ze zgodaj vstati.
"Torej...se vidiva na Havajih."
"Jp, adijo Ty."

Kevin se je pripravil na spanje, se ulegel v posteljo in pocasi potonil v neskoncni svet sanj...

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
5 nextov
Pa samo ce mi lahko pomagate. Ali naj pisem:
a) daljse nexte, vec slik
b) daljse nexte, manj slik
c) krajse nexte, vec slik
d) krajse nexte, manj slik
e) ostane naj enako.

Naslednji next bo ze daljsi, ta dva sta bila ke zato da vas pocasi popeljem v zgodbo.
16. marec 2015
u168197
u168197
E ostane naj enako. Zlo dobr pises!! Nexxttt
16. marec 2015
u110484
u110484
next in e
16. marec 2015
u110484
u110484
js mam sam eno željo a lah šumnike
16. marec 2015
u187514
u187514
jst sm na ipadu in bi mi šumniki vzel ful velik časa, se bom pa potrudla
16. marec 2015
u168197
u168197
Next
16. marec 2015
u181346
u181346
neeeeeeeeeeeeeeeeext
e)
16. marec 2015
next!! nova bralka, najbolsaa siii
možnost: e)
16. marec 2015
u187631
u187631
B + neeeext
16. marec 2015
next
17. marec 2015
u187514
u187514
Tnx za vse nexte. Pred kratkim sem začela pisat še eno zgodbo če bi plis katera pogledala. http://m.igre123.com/forum/tema/m-(-ia-horan-ff)/79717/
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kevinova nedelja:
Malo čez šest ga je zbudila budilka,

sledilo je jutranje urejanje, zajtrk,

(ker je bila mama ponosna nanj je vstala že zelo zgodaj in spekla palačinke)
pregled vse opreme ki jo bo vzel s seboj, mama mu je zlikala stevardsko obleko, kovčke je z očetovo pomočjo zložil v avto

in oče ga je odpeljal do letališča. Na recepciji je dobil jasna navodila kam mora iti. 3. nadatropje, 7. soba levo. Malo živčen se je usedel na stol pred njo in čakal. Kar kmalu je ven stopila gospa okrog 50 let in ga povabila noter. Usedel se je pred njo in gledala ga je izpod svojih očal. To ga je malo strašilo. A v resnici je bila čisto prijazna. Dala mu je toliko denarja za kolikor so bili dogovorjeni in lahko je odšel. Dovolila mu je spoznati pilota in ostale začasne sodelavce. Uredili so se v službene obleke in odšli na letalo,

da so ga lahko pripravili in pospravili do prihoda strank.

Vse v letalu je bilo tako drago in novo! Kevin se sprva stvari sploh ni upal dotikati - Kaj če katero razbije?, Kaj če mu pade po tleh?, Kako drage so sploh te stvari?, Jih bom sploh lahko plačal če jih uničim? A kaj kmalu se je že obnašal normalno saj je ugotovil da bo prej kaj razbil če bopo letalu hodil po prstih in se vsemu na nekaj metrov izogibal.

Miina nedelja:
Zjutraj jo je uro pred odhodom letala zbudila mama, hitro se je uredila (res je hitela ker je porabila samo pol ure, ponavadi pa porabi uro in pol), pojedla zajtrk,

mama ji je dala nekaj denarja in oče jo je odpeljal na letališče, potem pa šel v službo. Mia je poznala letališče saj je pogosto potovala in kar hitro je prikorakala do širokega prehoda po katerem se je sprehodila.

Ko je Kevin videl da bo stevard na letalu sošolke ga je skoraj kap. In ona bo potovala sama!
"Živijo Mia," jo je pozdravil.
Sploh ga ni pogledala, le korakala je mimo njega.
"Nazdravljaj me z gospodična Reys, prosim."
"Naj te tako kličem tudi v šoli?"
"Kakšni šol...čakaj! Si ti Ty?"
Kevin je nekja takega pričakoval in zato ji je mirno odgovoril:
"Ty je moj prijatelj, jaz sem Kevin."
"To bi rekla naslednje."
"Torej, prijetno se namesti, če boš lačna ali žejna povej in dobiš. Sedaj se bom umaknil."
"Tako ali tako se bom dolgočasila. Bi prosila preveč če bi želela da sediš poleg mene?"
"Ne."
"V redu torej, usedi se poleg mene, se bova malo bolje spoznala. In prosila bi ti še da se preoblečeš iz te grde obleke."
"Z veseljem! V minutki bom nazaj!"
Vrnil se je preoblečen v kratke hlače in majico ki je še poudarila njegove mišice. Pogovarjala sta se, nato pa je letalo začelo padati. Nista vedela kaj se dogaja ali zakaj. Letalo je padalo in padalo, bilo je veliko kričanja, klicanja na pomoč, hitrega ukrepanja a rešili niso ničesar. Solze so tekle v potokih! Vse je bilo zaman. Prijela sta se za roke, sploh nista vedela zakaj, a oba sta potrebovala občutek nekoga ob sebi. Počasi sta zaprla sedi in obsedela na mestu, ker sta vedela da bo tako hitro minilo. Vedela sta da življenje ni večno, a da ga bosta tako hitro zapustila in prestopila na drugi svet pa si nista niti predstavljala.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Upam da vam je všeč, s šumniki sem se potrudla, oprostite če kje kaki manjka.
6 nextov za nadaljevanje...
18. marec 2015
u168197
u168197
Next super
18. marec 2015
Next
19. marec 2015
u187631
u187631
next
19. marec 2015