Forum
Žiujo! Spet js, z novim ffjem (; Pa začnimo...
♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡ ♡

♕ MELODY AUTUMN SKYWALKER ♕

»Daj, Autumn. Še zadnja slika, potem si pa prosta.« je rekla moja agentka, Paris. »Prav.« sem rekla zdolgočaseno in še zadnjič zapozirala. »Wow, Autumn. Ti si res talent.« je rekel Eric, moj osebni fotograf. »Hvala.« sem samo rekla in zdolgočaseno odšla v mojo garderobo. Ulegla sem se na kavč in skoraj zadremala, ko je nekdo potrkal na vrata. »Autumn?« sem zaslišala Astrid. »Kaj je?« sem rekla jezno in odprla eno oko. »Pridi, moramo domov. Mama me je klicala da je prišel nek menedžer.« je rekla in šla. »Nikoli nimam miru.« sem zamrmrala tja v en dan in vstala. Pred ogledalom sem si na hitro popravila frizuro, nato pa sem vzela torbo in šla.
»Faith?! Astrid?!« sem poklicala moji najboljši prijateljici. Vedno me poskušata ustrašiti, ampak jima nikoli ne uspe saj ju vidim v prihodnosti. Ja, imam to prav posebno moč. Vidim v prihodnost. In sedaj boste vsi rekli: joj, kaj bi dal/a da bi jaz imela takšno moč. Verjemite mi, to je nekaj najhujšega. Občutek imaš kot da moraš ves svet nadzorovati in v mojem življenju je toliko odločitev da lahko samo znoriš. Včasih si res želim, da bi bila navadno dekle. Ampak ne morem videti prihodnosti od vseh. Še od sebe jo včasih komaj vidim. Jasno lahko vidim kaj se bo zgodilo meni in mojima najboljšima prijateljicama za 1 mesec naprej. Nič več. Ostalo pride samo od sebe. Saj vam bo kmalu jasno o čem govorim. Podobno moč ima še Faith. Ona lahko ljudem bere misli. To pa je carsko.
»BUUU!« je nekdo naenkrat pred mano zavpil. Umirjeno sem pogledala Faith in ji rekla: »Lahko bi že nehali s tem, veš? Nikoli me ne bosta prestrašili.« »Ampak če je pa tako zabavno!« Je zavpila Faith in se zasmejala. »In kje je gospodična Berges?« Sem vprašala Faith z britanskim naglasom. »Najbrž poskuša brati svoje misli.« se je pošalila. Še sama sem se zasmejala in kaj kmalu se je prikazala pred nama. »Se opravičujem, morala sem še iti na toaleto.« se je opravičila. Pogledala sem Faith in z britanskim ter rahlo popačenim glasom rekla: »Morala je iti na toaleto.« Kot ste že ugotovili se najraje norčujem z britanskim naglasom. Oh, kaj bi dala da bi jaz imela britanski naglas. Vse smo se zasmejale, nato pa sem vprašala z normalnim glasom: »Od kdaj pa ti govoriš: toaleta?«
»Od nikoli. Lahko sedaj gremo?« je rekla in se zahihitala. »Seveda.« je reka Faith in že smo šle.

♯ ROSSELINA FAITH PRESCAL ♯

Na sredi poti se je Autumn ustavila in zamižala. »Spet vizija.« sem rekla Astrid, ta pa je samo pokimala. Ko se je Autumn spet sprostila vsa panična zavpila: »Ojoj! To ne more biti res!« Prijela se je za glavo. »Kaj si videla?«
»Videla sem, kako mi je učitelj rekel, da če dobim še kakšno takšno oceno, da bo rekel moji mami da razmisli o prekinitvi pogodbe z Fashion Days!«
»Kaj?!« sem kriknila.
»Kaj se nisi ti mislila opravičiti jutri?« jo je vprašala Astrid. »In se ne mislim. Takoj ko pridemo domov se grem učit. Tega si ne morem privoščiti. Da dobim slabo oceno? Mama bo takoj prekinila pogodbo.« »Autumn, tega si ne smeš privoščiti, vsaj ne sedaj.«
»Vem.« je rekla in nadaljevala pot.

♔ ASTRID SKY BERGES ♔

Nadaljevale smo pot, ko sem zagledala na cesti malega fantka. Bil je ves umazan po obrazu. »Hej, pridi sem.« sem mu zaklicala. »Ne bom.« je rekla Autumn in naprej hodila. Nisem se zmenila za njo. »Pridi k nam, nič ti ne bomo naredile.« sem mu zaklicala. »Astrid, s kom za vraga se pogovarjaš?« me je vprašala Faith. »Daj no, nevarno je, da si sam na sredi ceste.« sem mu še enkrat rekla, ko se je na vrhu hriba prikazal avto. »Pazi! Hej! Fant! Teci iz ceste!« sem zavpila. Avto je dirjal proti njemu in nisem imela druge možnosti. Stekla sem na cesto. »Astrid?! What the fuck?!« se je za mano zadrla Faith. Postavila sem se pred fantka in zaprla oči. Gume od avta so zacvilile in ob sebi sem začutila železo. Ne bi mogla dopustiti, da fantek umre pred mojimi očmi. Pogledala sem fantka, ki pa me je še zadnjič pogledal, nato pa se je spremenil v prah, katerega je odnesel veter daleč, daleč stran.

TRAILER: http://www.youtube.com/watch?v=nTSvIqUl97w&feature=youtu.be
12. januar 2014
next right now, u go gurl
12. januar 2014
https://www.youtube.com/watch?v=NUnZ4A1h8YE Oprostite za spam, ampak js in moja sestra sva ravno začela youtube channel, in naju noben ne opazi Vem, da sva še začetnika, tako da nama res ni treba hejtov pisat, ampak a bi lahko pogledali pa mi povedali, kako naj izboljšam account? Subscribe bi nama tudi zelo lepo prišel
12. januar 2014
u154915
u154915
Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
12. januar 2014
u125586
u125586
neeeext
12. januar 2014
Neeeeext <33
12. januar 2014
Neext!
12. januar 2014
Next<3
12. januar 2014
ne
13. januar 2014
*next sori za napako hahhaa ful je dobr
13. januar 2014
nextttttttttttttttttttttttt *________________________* waaw
13. januar 2014
ஐ ROSELINNA FAITH PRESCAL ஐ

*NASLEDNJI DAN*

Zjutraj me je zbudila budilka. Ko sem jo uspela ugasniti, sem leno vstala in naenkrat sem se zvrnila nazaj na posteljo, kjer me je oblila toplota. Že čutim, da bo danes še en dolgočasen dan v šoli. Mogoče ste prvi trenutek ko ste me spoznali pomislili, da sem v šoli najbolj popularna punca in da imam na tone prijateljev, ampak ni tako. Sem samo navadna čudakinja in večino časa v šoli preživi prepuščena sama sebi. Najbrž se sprašujete kaj pa Astrid ter Autumn. Vsaka hodi na svojo šolo. Astrid je na šoli precej popularna in ima ogromno prijateljev, Autumn pa prav tako ni ravno popularna, ampak ima vsaj malo prijateljev. Ja, samo jaz sem tista čudakinja na šoli, s katero se nihče ne želi pogovarjati. Ne razumem zakaj ampak očitno tako mora biti. In velikokrat se zato smilim sama sebi. »Najbrž bo čas, da se vstanem.« sem rekla, ko sem pogledala na uro, katera je kazala 7.30. Hitro sem se preoblekla, nato pa sem si vzela jabolko ter se odpravila v šolo. Ko sem med potjo pojedla jabolko sem začela teči proti šoli, saj se mi je precej mudilo. Kmalu sem prišla v učilnico. Vsi so že pridno sedeli v svojih klopeh in profesorica je že predavala novo snov. »Faith! Spet zamujaš! Pa kaj se dogaja s tabo? Še prejšnji mesec si bila vzorna učenka in kar naenkrat zamujaš vsak dan in ocene gredo na slabše…« je rekla profesorica. »Razmišljam o disciplinski kazni.« je končala svoj roman in nato sem v tišini sedla v klop. Seveda sem na sebi kot vedno čutila na tone pogledov, ampak hej počasi se pa bi že lahko privadila. »Torej, kje smo ostali?« sem zaslišala profesorico, nato pa sem iz torbe vzela svoj dnevnik in takoj so vsi glasovi izpuhteli in ostale so mi samo še moje misli... Na nek mi način mi je prav všeč, da sem tako posebna, toda saj veste. Včasih pride do kakšnih nerodnih trenutkov in takrat bi rada, da bi moja moč izginila. Dobesedno.
15. januar 2014
nextttttttttttttttttttt *_________________________Đ
15. januar 2014
Neext!!!!<333
15. januar 2014
Neeeext!!
15. januar 2014
nexttttttttttttttttttttt
+nova bralka
16. januar 2014
Nov next je tukejjj<3333 Hvala vam da berete & prosla bi vas da mal oglašujete, ker več ko bo bralceu pogosteje bodo nexti haha
♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣ ♣

Zazvonil je šolski zvonec, ki je oznanil konec pouka. Končno. Takoj ko sem izstopila iz te bedne šole sem postala boljše volje. Hvala bogu je danes petek.
Poklicala sem taksi, in se z njim odpeljala do kavarne Ween. Tam se dobimo z Autumn in Astrid. Ko sem prispela, sem še plačala in že sem korakala proti kavarni. Pravzaprav sem prvič tukaj. Vedno smo hodile v kavarno Star, ki je blizu šole, toda danes naju je Astrid prepričala, da smo obiskale to kavarno, kjer imajo baje najboljšo kavo na celem svetu. No, o tem se bom pa lahko kaj kmalu prepričala. Že na daleč sem opazila Autumn.
Njo lahko človek takoj prepozna po njenih prečudovitih laseh. So svetli in kar je najboljše pri njih je, da ima en dan skodrane, drug dan pa popolnoma ravne. Odvisno pa je tudi kako si jih posuši. Ampak dovolj o tem.
Pomahala sem ji ter se ji nasmehnila. »Žiujo! Sem že mislila da te ne bo.« me je ogovorila. »Me že kdaj ni bilo?«
»Ne, ampak zamujaš.« je rekla ter se zahihitala. »Oprosti ker živim.« Sem se pošalila in jo objela. »Kje pa je Astrid?«
»Oh, kaj ne veš?«
»Vem kaj?«
»Danes ne bo utegnila, trening ima spet.« mi je povedala. Astrid trenira preskakovanje ovir s konji in moram povedati, da je v tem res dobro. Kaj dobra, odlična! To trenira že 4 leta, torej od 13 leta.
»Spet?!« sem se razburila. »To je tretjič ta teden!«
»Vem, ampak kaj naj če imajo novega trenerja. Ubožica bo še shirala na njenih treningih. Ampak saj je vseeno. Greva noter?« je prekinila s to temo.
»Ja.« sem kratko odvrnila in že sva vstopili. Omamil me je prečudovit vonj. Mešanica vanilije ter čokolade. Mmm… »Tukaj pa diši.« je rekla Autumn. »Oh, sem že mislila da sem edina zavohala to omamo.« Autumn se je samo zasmejala, nato pa sva poiskali mizo. Bilo je polno ljudi in moram reči, da niti niso bili tako slabi fantje, a kaj ko so imeli zraven najverjetneje svoje punce ali pa prijatelje. »Se bova usedli tukaj?« me je vprašala Autumn in pokazala na mizo ob oknu. »Ja, lahko.«
Usedli sva se za mizo in kaj kmalu je prišla natakarica. »Jaz bi kavo.« Je naročila Autumn. »Jaz bi pa vročo čokolado, prosim.« sem še sama naročila. Takoj ko je natakarica odšla, me je Autumn napadla. » Od kdaj pa piješ ti vročo čokolado??«
»Ne vem, enostavno zluštalo se mi jo je.« sem pojasnila in gledala okoli sebe. Moje oči so se naenkrat ustavile na nekim fantom. Bil je sam, vendar je nekaj bral. Deloval je prijazen. Imel je modre oči ter svetle lase in bil je prav srčkan. »Koga opazuješ?« me je zalotila Autumn. Ta pa res vse vidi. »Ah, samo nek oglas sem brala.« Čeprav sem lahko po njenem izrazu na obrazu videla, da ve da se lažem je le pokimala.
In kako je bilo danes v šoli?« sem jo vprašala.
»Polomija. Vprašana sem bila in sem dobila 4.« je rekla. »In kaj je tukaj polomija? To je super, da si dobila 4!«
»Ampak naslednji odmor je prišla do mene Sophie in ugani kaj. Zopet me je zaničevala pred vsemi in me zmerjala.«
»Autumn! Ne sekiraj se zaradi nje! En dan bom prišla na vašo šolo in jo pretepla, nato pa ji bom tiste grde lase populila ven in jo z njimi zadavila.« Sem jezno govorila, Autumn pa je medtem očitno umirala od smeha. Njen tipični smeh je odmeval po kavarni. Nekateri so jo čudno gledali, ostali pa so se še sami smejali. Ošinila sem tistega fanta. Smehljal se je, vendar še vedno je nekaj bral. Bi stopila do njega?

18. januar 2014
next
18. januar 2014
u153281
u153281
neeeeeeext
18. januar 2014
u154915
u154915
Neeeeeeeeeeeeeeeeext
18. januar 2014
neeeeext!
18. januar 2014
Next
18. januar 2014
Neeext!!! <3
18. januar 2014
Neext!
20. januar 2014
Next<33333
23. januar 2014
next
24. januar 2014
next
25. januar 2014
In tukaj je nov next! Se opravičujem ker ga tako dolgo ni bilo. :c Ampak tukaj je! Hope u like ittt (;

»Faith, resno ti prav, koga tako gledaš?« me je naenkrat vprašala Autumn. »In ne drzni si iskati izgovorov!« Zavzdihnila sem in rekla: »Prav…Vidiš tistega fanta tam?«
»Tistega starega?« je vprašala.
»Neee, tistega pred njim.
»Plešastega?« je vprašala še bolj zgroženo.
»Resno? Ne, mislim na tistega blondinca.« sem rekla in ga poželjivo pogledala. »Aaa, ampak vseeno se mi zdi malo prestar zate. Zagotovo jih ima vsaj 30.« Globoko sem vdihnila in izdihnila. »Autumn. Desno! Bolj desno!!!« sem se zadrla in par ljudi me je pogledala. Naredila sem se, kot da nekaj iščem in se obračala po stolu. Ko me je večina ljudi prenehala gledati, sem se spet zravnala in pogledala Autumn, katera je komaj zadrževala smeh. »Jebi se!« sem jezno zašepetala. »Torej bolj desno?« je rekla vprašujoče, ko se je umirila. Pogledala sem jo v oči in lahko sem videla, kako so ji švigale sem ter tja. *Wow, misli tistega lepotca tam?* sem jo zaslišala reči v mislih. »Ja, njega mislim.« sem rekla in se zasmejala. »Pa kaj me hecaš? Pred tabo ne ostane nobena skrivnost skrivnost!« se je pritožila.
»Daj, stopi do njega.« je rekla in se mi vzpodbudno nasmehnila, zraven pa je rahlo pokimala. »Ah ne, raje ne.« sem rekla negotovo. »Daj no, tako ali tako mu boš lahko prebrala misli in ugotovila kaj si misli o tebi.« je rekla. »Prav.« Počasi sem vstala, si popravila majico ter stopila do njega. Okej, Faith. Ti to zmoreš. Kot je rekla Autumn, tako ali tako mu boš lahko prebrala misli in boš lahko pobegnila preden bi kaj nesramnega rekel. Sama pri sebi sem se zasmejala. »Uhm, hej.« sem rekla in ga pogledala. Od blizu je še lepši. Dvignil je pogled in rekel: »Želiš?«
»Uhm…Jaz sem Faith. In ti?« sem začela nervozno in ko se ni odzval sem mu podala še roko. »Niall.« je rekel in se rokoval z mano. »Smem prisesti?« sem vprašala. »Ja,ja. Seveda.« je rekel in umaknil svojo jakno iz sosednjega stola. »Oprosti, malo sem bil zmeden.« je rekel ter se nasmehnil. Daj, Faith! Potrudi se in mu preberi misli. »Že v redu. Napeta knjiga?« sem ga vprašala ter se nasmehnila. »Ja.« sem potrdil ter se še sam nasmehnil. »Koliko si pa star?«
»17.«
»Res? Ne zgledaš toliko.« sem rekla in se zasmejala. Daj no, bolj se potrudi! »Hvala. Koliko pa si ti?«
»16, naslednji mesec bom 17.«
»Super,« je rekel in naenkrat nama je zmanjkalo tem za pogovor. Nekaj minut sva sedela tam v tišini in nisem vedela kaj naj rečem. Pogledala sem Autumn, katera mi je poslala sporočilo s svojimi mislimi: *Preberi mu misli, za vraga!* Spet sem ga pogledala in se na vso moč skoncentrirala, vendar zaman. »Ne gre.« sem oblikovala z usti. *Potem pa naredi kaj, samo da bo pogovor tekel…Povej mu da je jutri koncert v mestu, ne vem; samo reci nekaj!* »Hej, veš da je jutri v mestu koncert?« sem ga vprašala. »Od koga pa je?«
»Katy Perry.«
»Res? Oh, ampak nimam vstopnice.« je rekel.
»Brez problema! Če želiš lahko greš z mano, tako ali tako imam eno vstopnico odveč.«
»Res? Ampak saj ni treba.« je rekel. »Ne, rada bi da greš.«
»No, potem pa prav.«
»Super! Se vidiva jutri pred dvorano, kjer se bo odvijal koncert. Adijo!« sem rekla navdušeno in šla. Usedla sem se nazaj k Autumn in ga opazovala. Samo z nasmeškom na obrazu se je vrnil nazaj k knjigi in se vanjo zatopil. Knjižni žužek.
»Torej? Kako je šlo?«
»Ni bil ravno zainteresiran.« sem rekla razočarano. »Vendar je sprejel povabilo na koncert!« sem še dokončala. Autumn je zacvilila od vesela. »Wiii, zmenek imaš!«
»No, ni ravno zmenek.« sem rekla ter se nasmehnila. »Ampak čakaj…zakaj mu nisi brala misli?«
»Ne vem. Ni šlo, enostavno nisem jih slišala.«
»Hah, čudno. Ampak kakorkoli. Greva v nakupovalno središče?«
»Ja, lahko.«
16. februar 2014
Aja in: Tiste slike pri 1. nextu so od potem, ko so večje in starejšeD
16. februar 2014
neeeext!!!
16. februar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg