Forum
u127671
u127671
Hei!
Nova zgodbica in ne da se mi nakladat tule neki tak da hit brat!!<3
Havefunoranges!
☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯☯

Uvod ▲Alisa Marin Malik▲
Otroštvo. Ljubezen. Prijateljstvo. Zabave. Igranje. Fantje. Vse te stvari sem oboževala. Kot vsaka punca sem imela tudi simpatijo,ampak da se delaš da jo sovražiš vsem govoriš kako je slaba in jo zato izgubiš? Ali si jo sploh kdaj imel? Te je imela kdaj sploh rada? Je kdaj sploh kaj čutila do tebe? Imeti družino je nekaj najlepšega. Kaj ko pa živiš samo z bratom saj si se odselil od staršev? Kaj ko pa je brat v najbolj popularni skupini ti se pa zaljubiš v njegovega najboljšega prijatelja? Eno in edino vprašanje: KAJ PA?
Hei! Sem Alisa Marin Malik ja prav ste slišali Malik. Stara sem 16let. Sem sestra člana najbolj znane skupine na svetu One Direction. Mislite da je življenje z njimi popolno? No moram vas razočarati. Ni vse rožnato. Zbudiš se ob 8 ker poslušaš kako Niall išče hrano in se dere naokoli kje je Nutella,potem se mojemu predragemu bratecu spipa če ne najde telefona,Louisu zmanka korenčkov Harry se pa dere in teka okoli kot otrok. Jah z Liamom sva še najbolj normalna. No dosti o tem naj vam povem še kaj drugega. Imam rjave oči in rjave lase. Sem zelo veilika in suha. Obožujem ples. Ples je moje življenje. Večkrat sem bila državna prvakinja. Hodim na: RAD-Royal Academy of Dance. In sem zelo uspešna. Zayn je zelo ponosem name kakor jaz nanj.
"Ali." sem zaslišala pri vratih. Odprla sem oči in zagledala Zayna. Pomignila sem mu naj sede. "Amm Ali novico ima upam da ti bo všeč." "Poslušam." sem se mu nasmehnila. "No torej...Marin zaročen sem!" oči so mu zasiale. "Zayn?!?! Kaj?!?! S kom?!?!" sem zakričala. "Z Perrie Edwards." na moj obraz se je prikradel velik sijoč nasmeh. "Zayn tako sem vesela zate. Kdaj pride sem? Saj veš da jo že od nekdaj občudujem. Ne morem vrjeti da bo tvoja žena! Zayn!!! Zakaj mi nisi povedal da hodita?" "Amm recimo da sem hotel da bo presenečenje." "Ampak Zayn obljubi da bom še vedno tvoja mala sestrica." "Forever?" "Forever." objela sem ga in poljubila na lice. "Amm Ali bi šla z mano po Perrie?" zastal mi je dih. "Seveda!" sem se zadrla in že bila pri omari. "Ampak nekaj te prosim." ozrla sem se proti njemu. "Na sestanek moram boš lahko nekaj časa z njo. Nevem odidita na kavo,u shooping." "Z veseljem bratec." Odšla sem v kopalnico se oblekla in načličila.

Sedla sva v avto in Zayn je speljal. Bila sem zelo živčna saj je bila Perrie dolgo moja vzornica saj je še zdaj nekako ampak vedno bo zmagala Chachi. Z Chachi sva ze velikokrat sodelovali in mi je kot najboljša prijateljica in ja tudi jaz sem nekako njena vzornica. Pogledala sem cez okno in zagledala Starbucks. Aaa torej tukaj je Zaynova princeska kot jo je poimenoval on. Stopila sva iz avta in Zayn me je objel preko ramen. Odprla sem vrata in jo zagledala v živo je še lepša kot na videih. Pritekla je do naju in malo sem se odmaknila da je lahko objela Zayna,ko sta se 'odlepila' drug od drugega se je obrnila k meni. "Misek torej to je tvoja sestra o kateri mi ves čas govoriš?" prikimal je Perrie pa mi je podala roko."Perrie Louise Edwards." "Alisa Marin Malik." stisnila me je v objem. "Ljubica saj bosta lahko sami ne? na sestanek moram Simon je klical." Z Perrie sva se spogledali in zasmejali. Prikimala je Zayn pa naju je premeril. "Brez neumnosti!" je zaklical in odšel. Sedle sva za mizo in se začele pogovarjati.
P-Perrie M-Marin
P: "Torej samo nekaj mi povej je težko življenje z njimi?"
M: "Še vprašaš. Še posebej z Harry-jem."
P: "Uuuu nekdo je pa zaljubljen!"
M: "Perrie! Nisem zaljubljena še posebej pa ne v tega bedaka. Grr Ubila bi ga če bi ga lahko."
P: "Jaja ne laži. Vem da govoriš da je bedak da nihče nebi ugotovil da ga ljubiš. V očeh ti piše da ga ljubiš."
M: "Okej Perrie strašiš me kako si vedela?"
P: "Ker sem pač Perrie." zasmejali sva se in naredili požirek kave. "Povej mi kakšen je Zayn kot brat. On tebe namreč obožuje. Aja in kliči me Pezz prosim rada imam vzdevke. "
M: "Oh tudi jaz njega. Res je najboljši brat."
P: "Hotela sem te vprašati če že poznaš Eleanor?"
M: "Loui mi že nevem kako dolgo obljulja da naju bo spoznal pa še vedno čakam."
"Hej punci!" obrinla sem se in zagledala čakaj kaj? Eleanor! "Eleanor!" sem se zadrla. "Marin!" objeli sva se in skoraj zajokali. Nevem zakaj ampak nekako sem bila navezana nanjo že samo po telefonskih klicih. Končno je prišla še na vrsto Pezz. Sedle smo in seveda je morala El začeti z Harry-jem. "Torej kako vajina zveza z Hazzo,Ali?" grdo sem jo pogledala. "Čakaj čakaj Ali in Hazza sta skupaj?" se je zasmejala Pezz. "Ne nisva samo tudi ona je takoj ugotovila kar si ti prejle." sem se nasmehnila. "Nono da ne začnem kako ga gleda ko se pojavi in kako so se trudli da bi ju spravili skupaj pa je rekla da noče razmerja čeprav ve da bi naredila vse da bi bila skupaj." Obe sta se zasmejali jaz pa sem zavila z očmi.
24. avgust 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext *-*
začetek je popolen :"3
24. avgust 2014
u178595
u178595
neeeeeeeeeeeeext
24. avgust 2014
u127671
u127671
Tole naj bi še nekak spadalo zraven:
Kaj pa ko se zaljubiš v kriminalca ki ga obožujejo skoraj vsa dekleta na tem svetu? Kaj pa ko samo ti veš resnico da je morilec? Da ima na vesti že več življenj? Kaj pa ko te s svojim čarom osvoji da si samo njegova? In kaj če se od ljubezni ne zavedaš da si lahko vsak hit mrtva?
24. avgust 2014
neeeext :3
24. avgust 2014
Nexttt
popolno je
huala ker si poslala link
tenkju
nextttt
nextttt
24. avgust 2014
OMFG ful je svetovn začetek
hvala z link
NEEEEEEEEEEXT
24. avgust 2014
next
25. avgust 2014
:$ :3
nexttt
25. avgust 2014
next
25. avgust 2014
Next
26. avgust 2014
u127671
u127671
Hellou Hellou!
Res vam hvala za use nexte*---*
havefunoranges<3
****************************************************************************************************************

Chapter.2 ▲Alisa Marin Malik▲
"Kaj ko bi šle prosim?" sem zajamrala in prekinila njujn smeh. Prikimali sta in plačali. Ko smo prišle ven nas je zasul kup novinarjev. "Shit." sem zaklela. Prijela sem El in Pezz za roke in pognale smo se v tek v petkah. Rešile smo se jih in se ustavile. Prasnile smo v globok naval smeha in nažalost so nam začele teči solze. Končno nas je iz navala predramil avto ki je začel plozati. Obrnile smo se in zagledale Harryjev avto. Obe sta me pogledali jaz pa sem zavila z očmi. Ustavil se je in odpl okno. Samo gledale smo se mene pa je spreletel srh. "Bi lahko prosim sedle ali pa vas bo naval novinarjev spet napadel." je zdolgočaseno rekel Harry. "O Hazza smo pa tečni." se je zasmejala Pezz. "Ali pa mu je ena všeč." je pribila El. "Okej El zadaj si pa lahko tiho!" sem ji zarenčala in sedla na sovoznikov sedež vzadaj pa Pezz in El. Ozrla sem se proti Harry-ju in ko sem videla njegov zmeden izraz na obrazu sem se zasmejala. "Mislim da moram Zayna uprašat kakšne droge vama je dal." zdaj sta pa dosegle vrhunec smejanja. Okej nekaj je narobe z njima. Naenkrat je zazvonil telefon in ja bil je Harry-jev saj vsi vemo kakšno zvonenje ima. "Ja sem. Tukaj so. Ne skrbi. Nevem. Ja. Hahaha. Adijo. Enako." je govoril Harry in prekinil. "Zayn?" sem vprašala in ga pogledala. Prikimal je in se mi nasmehnil. Hitro sem pogledala stran. 'Ne nesmem ga gledati v te oči ne sme me spet očarati!' sem si prigovarajala v mislih. Harry je zapeljal na dovoz tam nas je pa že čakal Zayn. Stekla sem mu v objem. Prav tako je nardila Pezz El pa je objela svojega Romea. Ko sta končali smo odšle v mojo sobo. "Ali?" je začela El. "Kaj?" "Res ne bidiš da je Hazza več kot zatreskan vate? Kako te gleda? Prej si ga samo nekaj vprašala on se ti je pa že smehljal." je nadaljevala. "Marin skupaj sodita." je pripomnila Pezz. "Mogoče ampak nočem imeti fanta." seveda je bila to laž. Fanta semsi želela bolj kot karkoli drugega ampak ne ne smem! Upala sem da bosta končno tiho in moja želja se je uresničila. "Lačen semmmmmmmm!" se je zaslišalo iz spodnjega nadstropja. Niall. Zavzdihnila sem in se odpravila dol. "Kaj boš jedel?" sem ga vprašala ko je še vedno stal na hodniku da bo kdo prišel k njemu in mu naredil za jest. "Pico." se je zasmejal. "Niall!" sem se zadrla nazaj. "Kaj če se mi pa ne da policati." zavzdihnila sem in mu podala telefon. "Kliči." sem mu zabrusila in šla mimo njega. Prihitela sem nazaj v sobo kjer sta že čakali El in Pezz. "Spet problemi z hrano?" se je zasmejala Pezz. Prikimala sem in se vrgla na posteljo. "Kaj gremo delat?" je po trenutku tišine izjavila El. "Nimam pojma." sem ji dala odgovor. "Gremo k fantom?" se je končno domislila Pezz. Z El sva prikimali in stekle smo po stopnicah in se vrgle na kavč. BREAKING NEWS. Naenkrat smo se na ekranu pojavile jaz,Pezz in El kako bežimo in se zakrivamo pred paparaci. Zavila sem z očmi in počakala da je napočila nova novica. "Obveščamo vas da bo danes močno neurje zato vas prosimo da ostanete doma." stresla sem se po telesu. Harry me je začudeno pogledal jaz pa sem se mu le nasmehnila. "Pezz spita danes tu?" je vpršal Liam. Samo prikimali sta in se zavile k Zaynu in Louisu. Čez nekaj časa sva v dnevni sobi ostala samo še jaz in Harry ker so ostali šli pripravljat večerjo. Po telesu me je preletel srh. Nisem imela pojma zakaj. Nekaj na Harry-ju mi je dalo vedeti da je nevaren ampak kaj? Zmedeno sem zmajala z glavo in glavo naslonila na rob kavča. Po mučnih petnjstih minutak ob Harry-ju nas je Niall končno naznanil da je večerja. 'Konec mučenja.' sem si ponavljala v mislih in sedla za mizo. "Torej vaša naslednja predskupina je?" sem vprašala z v ustih nabasanimi špageti. "5 Seconds Of Summer." se je nasmehnil Harry. Spet me je spreletel srh ki je tokrat zajemal polno ljubezni. Kaj se dogaja z mano? Nekaj je resnično narobe. To ni več normalno. Ko sem pojedla sem vstala in odnesla krožnik v pomivalca prav tako pa je storil tudi Harry. Dotaknila sva se in po telesu so se sprožili razni mravljinci. Okej Lisa umiri si dosti je tega sraha pred Harryjem. Počakala sem še ostale in spet smo sedli pred televizor ker pa nisem imela za sedeti nikjer drugje sem sedla k Harryju. Končno dotaknila sem se ga in po mojem telesu se niso več sprostili takšni in drugačni mraljinci in srh. Ponos se je razlil po mojem telesu. Na sporedu so bila poročila. "Zgodila se je huda tragedija..." je začela noinarka. "...umrla je 11-letnica Carie Parksons." Ko me omenila njeno ime se je Harry stresel. Prestrašeno sem ga pogledala on pa se je le nasmehnil. "Spet." je izjavila El. "Kako misliš spet?" "Lisa že cel mesec se vsaj enkrat v tednu zgodi umor." moram priznati da je imela prav in vse kar se je dogajalo je bilo prav grozno. Kaj če bomo mi nasledni? Ali pa izljučno jaz? Ali pa Zayn? Zmajala sem z glavo in misli preklopila na televizijo.
<3
26. avgust 2014
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext *-*
popolno je *-* someone is in loveeeeeeeeee
26. avgust 2014
omg harry je morilec
26. avgust 2014
Neeeeext
26. avgust 2014
omfg dej hitr next
ful svteovno pišeš
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
26. avgust 2014
next
26. avgust 2014
Next
26. avgust 2014
u178002
u178002
next
svetovno pišeš
28. avgust 2014
u127671
u127671
Ty girs for everything<3
Objavla bi že zjutri sam sm mela trening tak da soreh<3
havefunoranges<3
****************************************************************************************************************

Chapter.3 ▲Alisa Marin Malik▲
"Jaz grem spat." sem zazehala in se odpravila v sobo natančneje v posteljo. Zaprla sem oči in poskusila zaspati.
*tri ure kasneje*
Pogledala sem na budilko in kazala je ena zjutraj. Vstala sem in se odpravila po hiši. Niti zvoka očitno vsi spijo. skomignila sem z rameni pograbila jakno in obula čevlje. Odprla sem vrata in pustila mrzlemu zraku da se je splazil po mojem telesu. Prvi korak v temo je bil težek nato pa se mi je le uspelo pognati v temno noč. Oboževala sem noč bilaje tako mirna in nedolžna. Čeprav je bila po drugi strani najbilj nevarna saj so se umori vedno dogajali ponoči. Ob tem se se stresla po telesu in odšla naprej. Drevesa,hiše in avti so bežali mimo mene. Noč je bila tako čudno polna ni bila kot ponavadi ko se mimo ne pripelje niti en avto. Luči v hišah so bile prižgane kar se ne dogaja pogosto. Veter je močno zapihal zato sem stekla do nekega smetišča,ko sem zaslišala krik in nato pok. "Shit." sem dokaj glasno zaklela in v mojem glasu se je prepoznal strah. Zatisnila sem oči in jih hotela odpreti pred tem pa me je nekdo zgrabil. Pokril mi je usta in nisem ga videla saj je bil za mano. Končno me je spustil. Ko sem se obrnila sem zagledala le črno senco z kapuco na glavi. Pognala sem se za njim upanju da ne bo pobegnil. "Ahh Lisa kaj pa razmišljaš misliš da se ti bo kar pustil da ga razkrinkaš?" sem sama pri sebi zamomljala. V daljavi sem videla da se mu je pridružilo še deset pojav in skupaj so stekli stran. 'Kdo zaboga so?' ?Zakaj me ni ubil?' 'In zakaj prokleto nisem uporabila svoje spretnosti in ga razkrinkala?' takšna in drugačnavprašanja so se mi podila po glavi. Nemirno sem odšla domov. Vse je bilo temno očitno nihče ni niti mrdnil saj ponavadi Niall že ob dveh zjutraj skače po hiši in išče Nutello. Slekla sem jakno in sezula čevlje. Odšla sem v kuhinjo in si pripravila vročo čokolado s penicami. Preden sem ugasnila luči sem na pločniku zagledala enajst postav ki so zijale vame. Stekla sem po stopnicah in se zaprla v sobo. Hitro sem spila napitek ter legla v posteljo in BOOM! Že sem bila v drugem svetu.
"Lisa zbudi se!" "Kaj kaj se je zgodilo?" sem zedeno vprašala in šele takrat opazila kako se fantje zvijajo po tleh zaradi mojega odziva. "Oh fuck off fantje." je rekla Pezz ki je je pojavila za njimi. Sedla je k meni na posteljo in fante nagnala iz sobe. "Hvala." sem se ji nasmehnila. Nasmeh mi je vrnila. "Amm kje je El?" sem začudeno vprašala saj sem komaj sedaj ugotovila da je ni tukaj. "Zajtrk pripravlja in mislim da bi bi bila vesela če bi se ji pridružili. Kaj praviš?" prekimala sem. "Samo preoblečem se." Pezz je odšla iz sobe jaz pa sem se preoblekla in umila v kopalnici. Obula sem copate in odskakljala do kuhnje. Nisem jim hotela dati zadovoljstva da so me naredili tečno z izpadom zjutraj. "Jutro fantje!" sem se zadrla in Zayna poljubila na lica. "Jutro sestrica." je rekel mimogrede nato pa spet opazoval kaj se dogaja na televiziji. "Torej El kaj pripravljaš-š-š?" zadnjo besedo sem podaljšala. "Ewww vidim da sem zmotila neprimeren trenutek." sem rekla in se že skoraj obrnila na petah. "Midva v prihodnosti." mi je zašepetal globok glas. Harry. "Sanjaj Styles." sem prhnila in odšla nazaj v dnevno sobo. "Kaj gremo del-" "Kosilo!!" me je zmotila El med stavkom. "Ljubica kosilo?" se je zasmejal Loui. "Se opravičijem zajtrk." Pobasali smo se za mizo in začeli jesti vaflje. "Mmmm dobro je El." sem jo pohvalila. "Ahhh zahvala gre Louisu da me je sploh naučil peči." postala je rdeča v lička Louis pa jo je poljubil na lica. 'Tudi jaz bi imela takšnega fanta. Ne Lisa odmisli'. "Ja Lisa nevem kako bi se odzvala javnost na najino zvezo." je naenkrat v smehu izjavil Harry. "Kaj?" sem začudeno vprašala. "Se zavedaš da si to rekla naglas?" mi je med smehom pomežinil Harry. Čutila sem vročino v licih o ne. Rdeča lička! "Awww kako si cute ko te je sram." je še dodal. Okej Styles če ne nehaš se mi bo obraz dobesedno spekel od vrčine in rdečice!
28. avgust 2014
Next
28. avgust 2014
next
28. avgust 2014
OMFG js se tut sprašujem zka se ni ubiu pa kdo je?
Dej hitr next
ful je svetovno
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT
28. avgust 2014
nexttt
28. avgust 2014
nexttt
28. avgust 2014
Neeext
28. avgust 2014
Nexttttttt
29. avgust 2014
next
29. avgust 2014
Next
29. avgust 2014
u127671
u127671
Hello!
Next is here!<3
Hvala za nexte!<3
Posvečeno moji ...dream... <3

Chapter.4 ▲Alisa Marin Malik▲
"Emm fantje in punci jaz grem tečt." sem se nasmehnila in vstala. "Amm mislim da se bom tudi jaz malo razgibal." sem zaslišala Harry-ja. "Uuuu Hazza kaj imaš z mojo sestrico?" je začel Zayn. "Zayn!!!!" sem se zadrla in obula čevle ter počakala Harry-ja. Čeprav se mi je zdelo čudno da hoče z mano sem samo skomignila z rameni in odšla sva. Oblečene sem imela legice za tečt in top ni čudno da so Harry-ju skoraj padle oči z jamic. "Harry!" sem se zadrla ko se je skoraj zaletel v luč pred njim. Osramočeno me je pogledal jaz pa sem se le zasmejala. Pomaknil se je bližje k meni. Svoje desno lice je pritisnil ob mojega levega in lahko sem čutila njegovo sapo pri mojem ušesu. "Če imaš pa tako lepo rit in joške." se je zasmejal. Rdečica je oblila moj obraz. Nisem razumela kako se nikoli ni počutil osramočenega. Vedno se je znal izmazati. "Oh saj te ne rabi biti sram." se je nasmehnil in stekel stran. Priznam človek ima kondicije. Komaj sem prisopihala domov ko me je on že čakal naslonjen na vratih. "Končno si prišla." se je napol zasmejal in napol zavzdihnil. Zavila sem z očmi in se mimo njega odpravila v hišo. Odšla sem v sobo pobrala obleke in se odpravila v kopalnico. Srečo sem imela da je imel vsak svojo kopalnico. Odstranila sem si kremo ki sem jo imela na obrazu in stopila pod tuš. Pustila sem da je topla voda tekla po mojem telesu in sprostila sem vse mišice. Zaprla sem oči in v misli se mi je prikradel on. Hitro sem zaprla vodo se obrisala in oblekla. Odšla sem v spodnje nadstropje k ostalim. "Emmm kaj delate?" sem radovedno vprašala. "Flaša resnice." je kratko odgovorila Pezz in pokazala naj sedem zraven nje in....njega. Prva je zavrtela El in pokazalo je na Zayna. Nesramno se je nasmehnila. Ojej tole pane bo dobro. "Emmm damo vama eno uro da lahko v sobi počneta karkoli hočeta." pokazala je na njuno sobo in kot majhna otroka sta se zapodila tja. "Upam da še ne bom postala teta!" sem se zadrla za njima in vsi smo se zasmejali. "Torej kdo je naslednji?" je vprašal Liam takrat pa je pozvonilo. "Grem jaz!" sem se zadrla čeprav so bili vsi polek mene no razen Zayna in Pezz ki sta pomoje že opravljala svoje delo za novega člana v družini. Odprla sem vrata in pred mano so stali..čakaj kaj? 5sos. "Emmm ja?" sem komaj spravila iz sebe. "Fantje so nas pokliali da pridemo in ti si najbrž Zaynova sestra." se je očarljivo nasmehnil Luke. Prikimala sem in jih povabila v dnevno sobo. Luke je sedel na mojo levo stran Harry pa je sedel na desni. Prijela sem flašo in jo zavrtela. Pokazala je na Louisa. Zanimivo. "Torej resnica ali izz-" še preden bi lahko dokončala se je Louis že zadrl. "Izziv!" "Okej pokliči Simona in mu povej da je El noseča." sem se zasmejala on pa me je zgroženo pogledal. "Kaj pa če tega ne naredim?" "Amm pojdi dol do oboževalk in vsem razdeli podpise in se slikaj z njimi ali pa oboževalkam povej da je El noseča." "Mislim da bo prvo. Če grem do oboževalk me eno leto ne bo nazaj če jim pa rečem da je El noseča bojo pa vse vrjele." pograbil je telefon in vtipkal Simonovo števliko. Namenil mi je pogled 'vrnil ti bom'. "Daj na zvočnik." sem mu zašepetala in to je storil. "Ja?" se je zaslišalo iz druge strani. "Ammm S-Simon." "Povej Louis nimam veliko časa." "E-El je n-noseča." je zjecljal v telefon. Na drugi strani se je slišalo da je Simon zajel sabo in je bil na koncu z živci. Vedeli smo da ne bo dobro če nadaljujemo. Zato je Louis na hitro nekaj zblebetal v telefon in prekinil. "Srečna?" je naveličano pripomnil jaz pa sem prikimala. Zavrtel je steklenico in kot nalašč je pokazala name. Vdihnila sem in izdihnila. "Izziv." sem rekla preden bi lahko sploh vprašal. "Torej videl sem kako sta se z Lukeom prej gledala. Poljubi ga. Na ustnice!" zadni stavek je izrekel bolj na glas. "Kaj pa če tega ne naredim?" "Pojdi zmotit Pezz in Zayna." Zavdihnila sem. Bratu nisem hotela uničiti tega trenutka. Približala sem se Lukeu in svoje ustnice prilepila na njegove ki so se združile v strasten poljub. "Okej dosti je. Bruhal bom." se je naenkrat oglasil Harry. Oh nekdo je pa ljubosumen. Res je Luke mi je postal všeč že od takrat ko sem ga pred vrati ampak nisem se mogla zaljubiti. Ob poljubu sem začutila metuljčke v trebuhu. NE LISA! NE POZNAŠ GA! Samo nasmenila sem se. "Jaz grem v sobo." sem rekla in že vstala. Vse bi bilo bolje če nebi bilo tam Ashtona. "Ooo nekomu pa je bilo tole všeč." me je začel zbadati. Zavila sem z očmi in se odpravila. Odprla sem laptop in prižgala svojo glasbeno listo. Večina pesmi je bilo rock,metal,nekatere tudi od 1D ali pa 5sos. Vrgla sem se v posteljo in začela razmišljati o poljubu.
Okej mal uprasanj na katera vam bom hvalezna ce odgovorite<3
-Zakaj mislite da ju je Harry prekinil?
-Se bo Alisa res zaljubila?
-Mnenje o zgodbici?
-kritike,pohvale?
-Next?
<3
30. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg