Forum

Hello, naj vam predstavim o čem bom pisala
◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇◇
Zgodba z naslovom Lost In Time ...bo govorila o deklici [Meni] ki bo enkrat obazla da se ji enake stvari dogajajo vsak dan. Ali bo našla rešitev?

▪Zgodbo bom začela z 2 Nexti

Boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. junij 2017
Next,Next
05. junij 2017
Next
05. junij 2017
Next
05. junij 2017
Sonce je sijalo in udarjalo v moja okna. No končno je petek! No naj se vam prvo predstavim:
Sem Melly in imam 13 let , moji starši so ločeni, živim pri mami imam pa še mlajšo sestro in brata, oba imata 7 let.

Ahh Gaya pohiti,zamudile bova avtobus. "Ja no ja hitim" Je odvrnila Gaya. Gaya je pa moja BFF. Prva ura je fizika (beda) no tu se samo pogovarjam z Gayo in Wengie. Pogovarjamo se pa seveda o fantih. No že dolgo časa sem zaljubljena v Samuela. On pa se zame sploh ne zmeni,saj ima punco Hellie. Ki pa je navadna pra*ica. Saj je samovšečna in se važi ter seveda opravlja druge.
No in minile so 7 dolgočasnih ur. Wengie, Gaya gremo na kosilo?
》Ahh ma jst morem it še v trgovino《 odvrne Gaya. No pa sva sami. Z Wengie se pogovarjava o čudežnih živalih kot so npr. samorogi. No Wengie zelo malo govori in vrjame v magične živali. Wengie me vpraša________________
Nexti,??
05. junij 2017
Next Next
05. junij 2017
Next
05. junij 2017
Next,Next,Next
05. junij 2017
Next Next Next Next Next
05. junij 2017
Next Next!!
05. junij 2017
Wengie me vprasa "a ti tud vrjames v samoroge,veš enkrat sem enega videla" Sorry Wengie ampak jst mislim da ne obstajajo" Wengie je stekla v šolo. Jojoj zopet sem jo užalila! Ahhhhh. Šla sem domov in mama je zavpila "Melly pomij posodo" Zeloo sem se začudil ker sem posodo pomila učeraj! Naglas sem zavpila "pa sej sem jo že učeraj!!" Ona pa nazaj odvrne "Melly danes nisem za šale" No nažalost sem morala pomit posodo!!! Vsi smo zmenjeni da se menjamo z pomivanjem, enkrat jas drugic mama...itd Ko sem pomila posodo, sem šla v delavnico kjer moj tata popravlja avte! Nah učersj je popravljav naš ja...nooo. Zopet sem se začudila ker zopet poravlja naš...pa sej ga je že poporavuuu!! Nah danes imam pač tak dan!

Nadaljujem z 5 nexti
07. junij 2017
Next
07. junij 2017
Next,Next,Next
07. junij 2017
Next
08. junij 2017
Odšla sem spat! Naeknrat sem zaslišala čudne zvokove ki so prihajale iz stene. Odšla sem pogledat in takrat se ni čulo nič več. "No menda pa so to samo prisluhi" sem si mislila. Nazaj sem se odpravila v posteljo in zaspala. Na vse zgodaj zjutraj me je zbudil enak zvok kot sinoč samo da je prihajal iz mojega violega tepiha. Pogledala sem in vidla samo en na izgled star ključ. Prihranila sem si ga in dala v mojo staro škatlico kjer spravljam pomembe predmete in slike. Šla sem dol po stopnicah in bila je ura 5.00 ahhh! Mama je bila budna ker je nekaj delala za službo. "Melly a ni prezgodaj, šola se začne ob 7.30" je odvrnila mama. "Vem da je ampak ...me je zbudilo ropotanje" Bila sem malo na telefonu in gledala TV se šla stuširat itd. Ura je bila 6.20 in mama je zakričala (meni) "zajterk" No vsak dan imamo drugačen zajterk, in precej me je zanimalo kaj bo danes. Saj učeraj so bili ovseni kosmiči in jogurt, kar res ni dobro! Kaj?? Zopet je bilo enako! Zdelo se mi je zelo čudno....
Nadaljujem z 3 Next
08. junij 2017
Next,Next,Next
09. junij 2017
Next
14. junij 2017
Next
14. junij 2017
Pojedla sem kosmič...Šla sem v šolo kjer je bilo vse normalno razen, da smo dobili enake domače naloge kot včeraj. Zašepetala sem Wengie ...da ji moram po pouku nekaj povedat...in rekla je seveda da ja. No ko je končal pouk, sva se z Wengie zbrale pred šolo,povedala sem ji da se mi stvari ponavljajo in da se v moji sobi čujejo strašljivi zvokovi. Wengie je pogledala prestrašeno in rekla da sem mogoče bolana! Resno? Šla sem na avtobus domov kjer me je čakalo kosilo...bilo je ....lazanja, ahh zopet? Sicer lazanja je dobra ampak je ne morm jesti vsak dan. Zopet sem dobila čuden občudek in postala rdeča v obraz mislim da sem ujeta v času..in se mi dogajajo zato vedno eno in iste stvari. Začel sem raziskovatl, premikala sem omare in vse...da bi vidla če je kje kkšna klet ali skrivna vrata. Vse sem premaknila in nikjer ni bilo nič! Preostalo mi je samo še eno, moja soba. Premaknil sem mojo edino omaro....in zagledala....

2 nexta??? Kritike,mnenja??
14. junij 2017
Next!malo bolj daljše nexte piše drugače pa carsko!
22. junij 2017
Next plisssss
22. junij 2017
Zagledala sem majhna vrata, ampak bila so zaklenjena v tistem trenutku pa je mami zakričala da morem dat v pranje oblačila. Rekla sem ji "Mami učeraj
23. junij 2017
opsss

Zagledala sem majhna vrata, ampak bila so zaklenjena v tistem trenutku pa je mami zakričala da morem dat v pranje oblačila. Rekla sem ji "Mami učeraj sem jih že dalaa" No morala sem jih zopet dat n žalost. Ko sem opravila sem šla k tistim vratc in obvezno sem morala najdet ključ. Nato sem slišala da me nekdo kliče, ampak ne mamin/očijev glas ampak strašljiv in močen glas ta me je vodu do tepiha odkrila sem ga in odspodaj najdla ključ...Takoj sem odklenila vrata in vidla deklico ki je govorila "pomagaj mii" nisem vedla kaj naj naredim. Odzadaj nje pa je stal star moški in ogenj. Deklica je šla proti ognju in moški jo je porinil. Nisem vedla kaj se dogaja. Nikoli me ni bilo tako strah. V tistem trenutku sem padla v nezavest in zb
23. junij 2017
Zagledala sem majhna vrata, ampak bila so zaklenjena v tistem trenutku pa je mami zakričala da morem dat v pranje oblačila. Rekla sem ji "Mami učeraj sem jih že dalaa" No morala sem jih zopet dat n žalost. Ko sem opravila sem šla k tistim vratc in obvezno sem morala najdet ključ. Nato sem slišala da me nekdo kliče, ampak ne mamin/očijev glas ampak strašljiv in močen glas ta me je vodu do tepiha odkrila sem ga in odspodaj najdla ključ...Takoj sem odklenila vrata in vidla deklico ki je govorila "pomagaj mii" nisem vedla kaj naj naredim. Odzadaj nje pa je stal star moški in ogenj. Deklica je šla proti ognju in moški jo je porinil. Nisem vedla kaj se dogaja. Nikoli me ni bilo tako strah. V tistem trenutku sem padla v nezavest in zbudila sem se k pogledu od ttistega starega moškega ki sem ga videla pri deklici in bil je oblečen v rešilca. Potiho mi je zašepetal " mrtva si".

oprostite samo mi telefon neki nagaja. Next??
23. junij 2017
Next zelo dobr!
23. junij 2017
Next supr jeee!
01. julij 2017
Next prosiiimmm
01. julij 2017
Next!Itaq
01. julij 2017
Next
01. julij 2017
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani