Forum
u113983
u113983
Idejo za to zgodbo mi je dala ιяяєѕιѕтιвℓє ∞ .Hvala še enkrat!
..............................................................................................................
"Hey Naomi prideš jahat?"
"Ok.Pridem za pol ure.Čaw!"
"Čaw!"
Naj se vam predstavim.
Sem Naomi Gilbert,,stara sem 18 let,in imam popolno življenje.V moji garderobni omari so samo oblačila priznanih blagovnih znamk,kot so:Armani,Gucci,Prada,Versace,Chanel,...Razlog za to sta moja mama in oče.Oče ima svoje podjetje,mama je pa priznana umetnica.S svojo(edino) prijateljico Bello sva si zelo različni.Ona živi na kmetiji kjer imajo konje in grem večkrat tja jahat,jaz pa živim v razkošni vili ki stoji v Ameriki.Saj res veste zakaj nimam nobenega prijatelja razen Belle?Govorijo mi da sem ena razvajena cipa.Res ne razumem ljudi ki imajo predsodke o ljudeh ki jih še poznajo v redu ne...
Naomi:

Bella:[img]https://data.whicdn.com/images/40508367/957983a8001759c450817031_large.[/img]
................................................................................................................
NEXT?
01. december 2012
u113983
u113983
js bom kr nextala
...............................................................................................................
Odšla sem v garderobno omaro,in vzela oblačila za jahanje.
Garderobna omara:

Šla sem v kopalnico in se oblekla.Lase sem si še spela v figo,in odšla v spodnje nadstropje."Oči?""Ja?""Pelji me k Belli""Gospodična.""Ja?""Kolikokrat sem ti že rekel da pojdi delati vozniški izpit?"me je vprašal in privzdvignil obrv.Na skrivaj sem hotela vzeti ključe od avtomobila,ampak me je oče ustavil."Ne!"je rekel."PELJI ME!"Brez besed je vzel ključe in odšel do avta.Odprl je garažo in odpeljala sva se."Kako dolgo boš tam?""Dolgo""Naomi..""Oče 18 let imam""Po tvojem videzu in obliki telesa ja,drugače pa nikakor!"Res je imela sem popolno postavo,igram odbojko in ob prostem času obiskujem jogo,in še jahanje!Kmalu sva prispela."Pokliči ko pridem pote"je rekel oče preden sem izstopila.Zavila sem z očmi in rekla"okej".Pri konjih sem takoj zagledala Bello."Bella!""Naomi!Vedno lepša si"je rekla in si me ogledala.Bilo mi je všeč,da so mi ljudje govorili da sem lepa."Konj?"me je vprašala Bella."Sunny"sem odgovorila."Kot vedno"je rekla potiho in tudi malo užaljeno.Pa kaj ji je?Povabi me na jahanje,in potem še ne smem imeti mojega najljubšega konja.Kmalu sem že sedela na Sunny,Bella pa na Black-iju."Tekma?"sem vprašala z izzivalnim nasmehom na ustih,vedno sem zmagala in tudi sedaj sem bila prepričana v zmago."Vedno"je rekla Bella.Začeli sva dirkati s konji,in nisem morala verjeti svojim očem,Bella me je prehitela!!Še bolj sem sem se poznala v dir,a to ni bila dobra ideja padla sem s konja.Stemnilo se mi je pred očmi...
..................................................................................................
Kaj se bo zgodilo z Naomi?
NEXT?
01. december 2012
neeeeext-prva bralka
fuul dobr
01. december 2012
u113983
u113983
★Angel~ Star★ hvalaaaaaa ;***** next pride:

01. december 2012
next
01. december 2012
nexttttttttttttttttttttttttttttttt
ful dobra
02. december 2012
next
02. december 2012
next
02. december 2012
u113983
u113983
nk krim,Dc Pac,Tjαšкα-ƒℓαšкα-->hvala za nexte
.........................................................................................................
2.DEL
Zbudila sem se na nečem mehkem,na svoji postelji."Oči?""Mami?"Takoj sta prišla v sobo,oče je bil jezen.Ko je mama ta opazila je rekla da naju bo pustila sama."Zakaj si se pognala v dir?""Bella je zmagovala!""Moraš razumeti da.."Zazvonil mu je telefon na njem sem opazila napis ALMA CHANEL.ČAKAJ MALO CHANEL?!!!Šel je iz sobe,poskušala sem prisluškovati.Zdaj sem slišala stavek ki me je presenetil."Ja Alma z vašo hčero Naomi je vse vredu."Malo je počakal."Ne ne ve še da podjetje ni moje in za mamo in za oblačila"Šla sem iz sobe,gledala sem ga,gledala in gledala,in zdaj mi je roka avtomatsko poletela do njegovega obraza."Naomi...Počakaj da ti razložim!""Zakaj le?!""Naomi prosim!"Naj mu bo."Poslušaj,tvoja mama je oblikovalka Chanel,posvojena si,oblačila ti pošilja ona na moj službeni naslov,in lagal sem ti podjetje ni moje,in tudi mama ni priznana umetniica"Brez besed sem odšla v sobo in se zaklenila.Naslonila sem se na vrata in počasi drsela na tla.Jokala sem kot za stavo.Kako sta mi lahko lagala?Zagledala sem se v kovček pod posteljo.Vem kaj bom naredila!...

....................................................................................................
a)kaj bo naredila Naomi?
b)NEXT.?<33
02. december 2012
a)nwm
b)itaaaaaaaaaaaaq
02. december 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg