Forum
Heeej.:3
Odločla Sm Se Da Bom Napisala Eno Zgoodbico. Zgodba Bo Bl Najstniškaa.;$

Govoorila bo o 15 letnii Katy in o njenm lajfu na splooh.

Ooj.*
Sm Katy in mam bff Jenny. Spoznale sva se v 1. classu. Zdj sva u 9. classu... Mam tut simpatijo. Ampak on ma punco tko da ni upanjaa. Ni važnoo.
Drugaač sm veselaa in nasmejanaa osebaa. Ampak nekega dne se je to spremenilo.;3

Jst.(:

Jenny.(:

Booš Braal/aa ? ;3

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

14. januar 2012
u65079
u65079
Neext.. Pa zgini mi na fb! ♥
14. januar 2012
Zginjam.x'D BERITE PROSIM!
14. januar 2012
u65079
u65079
Potem pa zginjaj.. ;*
14. januar 2012
u58951
u58951
next
14. januar 2012
next :''D
14. januar 2012
u36660
u36660
next! :**
14. januar 2012
Hualaa za usee nextee.! REES! Naibolši stee. Mwaa.;*

Zjutrj sm se zbudila. Biu je pondelk. OMFG. Dons pišemo kemijoo! Prfoksaa je zatežena dokoncaa. Zato sm usake toliko časa kemijo 'preešpricala'. Sj ni blo važno. Do letos sm bla odličnakinja. Brez neopravičenih pa tko.! Zdj si pa lahko mau privoščiim! Prvo uro smo meli matematko.! BEMTI! Ženska me jee uprašalaa za ocenoo. Dobila sm 3. Jeeeej. Prašaanaa je bla tut Jenny. Dobila je 5. Ona je moje nasprotje. Vedno je bila slabaa u šoli letos pa je naibolšaa!
Ko je blo konc matematikee je nastopila kemijaa. JooJ. Kaj naaj.? U razredu nas je blo 18 in nihče ni znou kemijee. Za plonk listke pa ni bilo več časaa! Kaj Naj? HELP ME! Do mene je pršla Jenny.
{ K --> Katy ( jaž ) . J - Jenny.}

J : Kaaaaaty!
K : Kaaj Jee?
J : A kj znaaš?
K : Ne. Ti?
J : Nee. Upam da bo za 2. Kok prčakujš ti?
K : 1 . A Greva špricaat.?
J : NE.
K : Pff. Naj ti booo.

Prfoksaa je pršla u razred s praznimi rokami! Učitelca je mela prou svoj govor in povedala je natanko takole!
" Dober dan! Danes je biu samo lažni preplah! Nebomo pisali testa. Pisali ga bomo naslednji torek. Najprej sem mislila da ga bomo v petek, pa smo ravno 13. Zato sem se odločila, da pišemo naslednji torek! Danes pa bomo delali nekaj drugegaaa..." je rekla. Usi smo zaploskali. " Danes nebo testa, zato bom spraševala! Vprašala jih bom polovico, torej 9. Mogoče tudi koga več." je oznanila! naj se jebeee. sm si mislila!;3 Odprla je redovalnico in rekla Jenny. Jenny je nejevoljno ustala in se čez 5 minut usedla v klop. " Jenny, dobila si 4." je rekla prfoksa. Odprla je redovalnico in rekla " Katy!"... OMG!
14. januar 2012
3 nexte.;$
14. januar 2012
u69186
u69186
next!!
15. januar 2012
u65079
u65079
Neext;3
15. januar 2012
še 1 next.:*
15. januar 2012
u44487
u44487
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!!1
Fuul je doobrr!!!!!!!!!!!!!
15. januar 2012
"Katy" me je poklicala prfoksa.
omajgaš.-.-' neki morm nardit. JOOOJ! kaj naj kaj naj kaj naj.???!!?!
okej. Lepo počas sm ustalaa. Se zrunala. In pred učiteličino mizo sm se vrgla u ribo potleh.! Upala sm da bo vrjela da me neznanskoo boli rokaa. Začela sm jokati, vendar na silo. Delala sm se, vendar mi ni šlo najbolje. " Katy. Vidim da si še otrok! Tako se nemoreš oobnašati. Še ena neumnost in dobila boš opomin!!" je rekla prfoksa. " Kurba zarukanaa.!!" sm is mislila. In zdj me je osramotila pred celim classom! Potem pa je začela s svojimi formulami in usm tem sranjem. " Sedi 3.!" sm kmalu zaslišala iz prfoksinih ust. OMGOMGOMG! 3 sm doblaaa. PRAZNIIK. Usedla sm se u klop in razmišljalaa kaj naj delam danes popoudne. Odločila sm se, da bom pekla piškotee. V šoli je biloo groznoooo! Spoznala sem kaj pomeni ' Vleče se kot ponedeljek.'! Zvonec je zazvonil za konc pouka. KONČNOOO!:3 Z Jenny sm šla domou. Bili sva SKORAJ sosedii.;**
Njena družina je bila premožna, kot moja. Jenny je imela res lepo hišo.

Hiša je bila velika in prostorna!
No končno sem prišla domou. Začela sm peči piškote. Ko so bili pečeni so izgledali nekako takolee...

Bili so perfektnii. Koo sem uživala v sladkih piškotih, je skozi vrata ustopila mama. V rokah je imela škatlo na kateri je pisala 'Katy'... omajgaaaaaš.!!!
15. januar 2012
u44487
u44487
nextt!!!!!!!!!!!!!!
fuul dobr stil pisanja & najbolša zgodba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. januar 2012
u13271
u13271
Next.
15. januar 2012
The Best Zgodba na igre 123!
N
NE
NEX
NEXT
NEXT
NEX
NE
N
15. januar 2012
next zdei sm prebrala pa je ful dora ress!!!!!!!!!!!!! next next next!!!!!.....
15. januar 2012
next
15. januar 2012
omajgaaš.*_* NAJAČI STEE PIKIJI MOJIII! MWA.;****< 333

V škatli je biiuuu...

JAAA.! iPad.!!! " Hvalaa Mamii! Res Hvalaaaaaaa!!!" sm kričala po hišii. " Sj je dobr Katy. Za božič & novo leto nisi dobila nič. Hotla sm se ti samo oddoužit... Ker pač nisi za božič dobla nč!" je reklaa. " A si dons dobila kšno ocenoo.??" me je še uprašalaa. " Jaa 3 zaa kemijo..." sm odgovorila. "Dobro. Če boš ta mesec brez 1, 2 in neopravičenih boš MOGOČE dobila še iPhone 4S. Mogoče, Katy! " mi je rekla mami in se šla proublečt. Tooo! Do zdj sm mela samsung galaxy s. Odličn telefon. Ampak iPhonee...! Poklicala sm Jenny.
( K - Katy J - Jenny...)

K : Jenny! Aaaaaa.
J : Kaaj je ??**
K : Dobilaa sm iPad. Mogoče dobim še iPhonee.! AAAAAAAA.
J : Norooo. Jst sm dobila učerj Samsung galaxy s2. Komp mam pa itak svooj!
K : Sj wem jaa...
J : Pikii.... Morm it.;*
K : BaaajBaaaj.!

Tekla sm po iPad in bla na njemu do večeraaa...
Zvečeer je zazvoniu telefoon... Bla je neznanaaaaaaaa številka. Oglasila sm se. " Žiujo Katy. Ušeč si mi." je reku. Newem kdo je biu. Pol je prekinu. Z nasmehom na ustih sm zaspala že ob 21.30.(:

next.?
15. januar 2012
Next. Najaćaa zgodbicaa. Pikica mojaa :3
15. januar 2012
Next!
15. januar 2012
next
15. januar 2012
next
15. januar 2012
next (: (;
15. januar 2012