Forum
Hey hey

To je moja prva zgodbica in upam da boste brali, obljubljam da bom poskušala naret čim bolj zanimive zaplete… Ker je zunaj lepo vreme, se bo dogajalo vse skupaj poleti ki je tudi moj najljubši letni čas…

Naj na kratko predstavim glavno *igralko*:

Ime & Priimek: Lorin Kos
Vzdevek: Lor

Starost: 17 let
Izobrazba: končan tretji letnik – Splošna gimnazija
Živim: v Sloveniji, blizu Ptuja.

Moja družina: Mama Andreja, stara 43 let zaposlena kot računovodkinja v podjetju

oče Miran, star 45 let, zaposlen kot direktor oddelka v podjetju

starejši brat Tilen, star 19 let, hodi na isto gimnazijo kot jaz

mlajša sestrica Kaja (12 let)

Prijatelji: imam veliko prijateljic in prijateljev toda najbolj zaupam Hani, ki je tudi moja sošolka v srednji šoli.

Hana

če bo kakšen komentarček bom nadaljevala z veseljem

Boš bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

11. maj 2012
u41640
u41640
že zdaj je zanimiva
11. maj 2012
Hvala maxsica za komentarček no tukaj pa je že prvi del zgodbice....

Iz globokega spanca me je zbudila budilka, jezna sem odprla oči in pritisnila na gumb s katero sem jo ugasnila. Najraje bi jo vrgla skozi okno kot vsaki dan toda tega nisem morala storiti, sedaj bo končno tudi ona imela dopust. Glasno sem zazehala, želela sem si da bi lahko spala še saj par ur v udobni postelji toda morala sem v šolo. Šola? sem pomislila in se nasmejala sama sebi. Bil je zadnji dan, končno bomo dobili spričevala in potem se začnejo veselo pričakovane poletne počitnice. Kdo si ne bi želel skoraj tri meseca lenarjenja, ne da ne bi niti enkrat pogledal/a v šolske knjige in zvezke? Zlezla sem iz postelje, odprla omaro in iz njej potegnila spodnje perilo ter oblekico črne barve

Pograbila sem jo in odšla z njo proti kopalnici. Ravno sem segla proti kljuki in hotela odpreti vrata, ko sem zaslišala Tilnov glas

Najin pogovor je potekal takole - Jaz (J) Tilen (T)
T: Dobro jutro zaspanka
J: Dobro jutro odvrnem in zavijem z očmi, vsako jutro se je začelo enako že navsezgodaj me je zbadal
T: Hitro se zrihtaj saj veš da nisi edina ki potrebuješ kopalnico
J: Ja, samo umijem potem pa se ti urejaj za tiste bedne smrklje

Hitro se zaprem v kopalnico preden še kaj pripomni. Moj brat je bil eden izmed tistih tipčkov, ki je bil skoraj popoln in vse bejbe v šoli so se vedno *lepile* in kričale za njim. Nikoli nisem razumela njihovega početja, midve z Hano sva se vedno raje držale bolj zdaj in jih samo opazovale. Obe sva bili samski čeprav je vsaka imela že prej fanta, toda nič resnega nekaj poljubov dotikov dalje še nisva šli. Postavim se pred ogledalo, počasi si začnem umivati zobe, da se na koncu bleščijo, obraz si umijem, namažem s kremo in začnem nanašati puder, nežno se še naličim, dodam maskaro in svoje dolge lase razčešem. Ravno se pogledam v ogledalo, da bi popravila zadnje malenkosti ko zaslišim ropotanje po vratih, zopet je bil Tilen. »Pa kaj si že? Nimam časa te čakati cel dan misliš da greš edina v šolo« je jezno govoril. Mirno sem odprla vrata in ga pogledala v oči »oprosti bratec, toda začni se že zavedat da nisi edini na svetu« odvrnem nevoljno in ga rahlo odrinem stran od vrat. Naredim si prosto pot da odidem nazaj v svojo sobo kjer bom uredila še zadnje malenkosti.

če bodo saj trije next se nadaljuje....
12. maj 2012
u79220
u79220
next
12. maj 2012
u41640
u41640
next
12. maj 2012
Next
12. maj 2012
next
12. maj 2012
u70105
u70105
next
13. maj 2012
Hey hvala za vse nexte =)

Vzamem majhno črno torbico, vanjo zmečem šminko, pisalo, maskaro, parfum, ključe, za kaj več ni bilo prostora, ter odidem v kuhinjo. V njej je bila edino mama, oče je že odšel na delo sestra Kaja pa je še vedno sladko spala. Najin pogovor z mamo je potekal takole:

Mama: dobro jutro, sem slišala da sta imela z Tilnom že jezne pogovore
Jaz: dobro jutro, ah ne skrbi Tilen mora biti vedno najbolj pameten
Mama: toliko sta že stara pa še vedno tako otročja
Jaz: otročja? Sploh veš kaj govoriš? Tilen se obnaša kot največji frajer na svetu in misli da ga bom vedno prenašala
Mama: lahko bi ga malo razumela
Jaz: Ga bom takrat ko bo on razumel mene

Tako se je najin pogovor zaključil zato sem si na hitro pripravila kakav in na kruh namazala pašteto, mama pa se je potopila v branje časopisa, vedno jo je zanimalo kaj se dogaja po svetu.

Čez deset minut sem se poslovila od mame in odšla proti šoli, ki je bila od našega stanovanja oddaljena le dvajset minut, vedno sem šla peš saj sem oboževala jutranji sprehod, ki mi je pognal kri po žilah sploh zato ker se mi bo čez par minut pridružila moja najboljša prijateljica Hana.
Po poti do šole sva ves čas klepetali in tudi danes ni bilo nič drugače.
Hana (H) in Jaz (J)
H: hey Lor kako si? je rekla in me rahlo objela takoj ko je stopila iz hiše
J: hey super pa ti? odvrnem in ji veselo vrnem objem
H: že veš kam boste šli na poletne počitnice? Mi gremo v Umag na morje, sigurno bo živi dolgčas saj smo vsako leto tam
J: pojma nimam, noben še nič ni omenil če gremo letos na morje
Za trenutek se mi ustavi korak, že ob misli na to da bom cele počitnice le doma me spreleti srh po telesu. Hana me rahlo potegne za roko da odideva dalje po najini poti, imele sva časa le še petnajst minut. Pogovor obrneva v druge vode in končno prideva do velike stavbe z rdečo fasado. Stopiva na velik hodnik in se sprehodiva do omarice, še zadnjič v tem letu se preobujeva v copate in odideva do učilne 205, kjer bomo zopet poslušali zoprno nakladanje razredničarke nato pa končno se začne tri mesece skoraj brezskrbnega življenja.

PROFESORICA....

se nadaljuje, ko bodo najmanj štirje next
13. maj 2012
next-!!
13. maj 2012
Next
14. maj 2012
hvala za nexte še dva =)
14. maj 2012
next
14. maj 2012
u32953
u32953
next nujno!!!!!!
14. maj 2012
Sem se odločla da bom kr nextala ko imam ravno čas...
HVALA za VSE NEXTE *****

ta del je posvečen Svizec8, ki je zadnja napisala next ***

Končno je minilo skoraj dve uri profesoričinega nakladanja in v rokah sem držala spričevalo. Z svojim uspehom sem bila zadovoljna, čeprav ni bil odličen je bilo prav dober uspeh za včasih moje leno učenje več kot dovolj. Po pouku sem se z sošolkami in sošolci odpravila v park kjer smo si naredili majhno zabavo za slovo. Vsi so bili zabavni zato jih bom zelo pogrešala najbolj pa Hano. Veliko smo se pogovarjali, smejali in malo popili, alkohola nisem bila vajena zato se me je hitro prijel. Vstala sem se iz klopce in sprehodila do koša, ki je bil nekaj minut oddaljen od prostora kjer je bila zbrana vsa družba. Ravno sem odvrgla kozarec v koš saj nisem hotela popiti niti ene kapljice viskija več, ko je k meni prišel sošolec Gaj, bil je eden izmed tistih največjih razrednih frajerjev, ki se je upal vse.

GAJ

Gaj (G), Jaz (J)
J: hey Gaj kaj bi rad? rečem, ko mi prekriža pot do klopce
G: hey mala, kako si?
J: v redu (odvrnem in zavijem z očmi, sovražila sem če mi je kdo govoril mala)
G: boš? Vpraša in mi ponudi kozarec z alkoholom
J: če nisi videl sem ravno svojega odvrgla
G: nekaj pa še lahko spiješ
J: ne hvala, dovolj je bilo rečem in stopim korak nazaj
G: daj no, en kozarec, tečnari dalje
J: ne odvrnem odločno - pogled preusmerim proti družbi, ki niti ne vidi kaj se dogaja med nama.
G: nazdraviva za najin uspeh v šoli
J: planem v smeh - mislim, da nisi najbolj vesel popravca iz matematike
G: res ne, toda v vsaki stvari je nekaj dobrega
J: no, vso srečo ti želim, in lepe počitnice

Hočem zaključiti najin pogovor toda mi Gaj ne dovoli. Naenkrat me spotakne z nogo da padem na tla naravnost v sveže pokošeno travo. »Av« zaječim od bolečine, namesto da bi mi pomagal vstati, položi kozarec na velik koš, se uleže na mene in me pogleda globoko v oči. Otrpnem

G: že dolgo sem si želel tega
J: bi prosim šel dol z mene
G: grem, takoj ko dobim en tvoj poljub
J: misli si….

Nisem še dokončala stavka ko me utiša s poljubom na ustnice. Čutim da drhtim, njegov poljub je bil nežen in strasten, popoln drugačen kot sem si ga predstavljala, mislila sem da bo ogaben po okusu alkohola toda ne. Bil je prijeten okus po žvečilkah, torej je točno vedel kaj ima v načrtu. Vroče sem mu vrnila poljub, bila sem pod vplivom alkohola zato me je še lažje ujel v svojo zanko.

se nadaljuje, če bodo saj trije nexti
14. maj 2012
u32953
u32953
next next next ker je zgodba svetovna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
14. maj 2012
u84247
u84247
next
14. maj 2012
še en next za kitty-09, ki mi je napisala komentarček katerega sem bila zelo vesela... =)

Po nekaj vročih poljubih, sva se zastrmela drug v drugega. Nisem morala verjeti da se je to zgodilo med nama, nikoli se nisva družila, vedno sva se obrnila stran drug od drugega takoj ko sva se pozdravila sedaj pa sem omotična ležala na tleh, on pa na meni, da o tistih poljubih, ki so se zgodili sploh ne govorim. Bili so božanski, čeprav sem bila malo pijana sem se jih še dobro zavedala. Še preden sva kaj rekla, sva zaslišala Hanino vpitje

Hana: Lor, kje si?

Nisem vedla kaj naj rečem, nisem hotela da naju vidi takole zato sem začela pogovor z Gajem

J: spravi se dol iz mene
G: ne
J: nočem da naju Hana vidi takole
G: nista najboljši prijateljici
J: seveda sva, toda za tole ji nikoli ne bom povedala
G: zakaj pa ne? Saj ni nič sramotnega, veliko punc si želi da bi se poljubljala z mano toda to so le njihove sanje
J: preklemanski bedak
Njegove besede so me razjezile, za moje pojme je bil preveč samozavesten zato sem zbrala moč da sem ga odrinila stran od sebe da je sam padel na travnato površino sama pa sem vstala. Popravila sem svoje dolge lase, ko je do naju ravno prišla Hana.

Hana (H), Gaj (G), Jaz (J)

H: kje si ti?
J: sprehodila sem do koša in odvrgla plastični lonček, ko sem zagledala Gaja ležati na travi, sigurno je preveč pil in padel zato sem mu hotela pomagati vstati (se zlažem)
G: spotaknil sem se in padel - odvrne in mi nameni grd pogled
H: haha, naj ga pride raje pobrati njegova punca
J: punca?
H: kaj si tako presenečena, saj veš da menjava punce hitreje kot gate, danes sem ga ravno zalotila z tisto afno Ano iz prvega letnika pri straniščih sta se poljubljala kot da sta sama na svetu

ANA

Presenečeno so moje oči švigale od Hane do Gaja, oba sta strmele vame jaz pa sem čutila da v moj obraz udarja vročica, dobro da sem bila napudrana drugače bi bila v obraz rdeč kot kuhan rak, nisem morala verjeti da sem pustila Gaju da me je poljubljal, ujela sem se v njegovo zanko. Brez besed sem potegnila Hano za roko in odšli sva nazaj do družbe, v kozarec sem si nalila še malo alkoholne pijače potrebovala sem nekaj za pomiritev.

H (Hana) Jaz (J)

H: Kaj je narobe?
J: Gaj me je poljubil.
H: K, ka… kaj?
J: Ne vem kaj mu je bilo, kar naenkrat me je spotaknil da sem padla, nato se je ulegel name in me začel poljubljati
H: tip ni normalen, kaj pa misli da je

Pogledala sem ga, vrnil se je nazaj z kozarcem v roki in se usedel nasproti mene, kjer so se pogovarjali in smejali štirje sošolci s katerimi se je vedno družil. Pogledal me je naravnost v oči brez kančka sramu, se mi rahlo nasmejal in mi po zraku poslal poljubček. V tistem trenutku sem si zaželela da bi ga močno klofutnila in bi si to zapomnil za vedno. Brez pomisleka sem vstala.

SOŠOLCI

se nadaljuje

Lahko ugotavljate kaj se bo zgodilo v naslednjem delu (da še bo malo bolj zanimivo)
a) Lor bo udarila Gaja
b) Gaj ji bo preprečil udarec
c) Lor ga bo ponižala pred vso družbo
d) Gaj bo jo znova poljubil

se nadaljuje....
če bo kakšen next....
15. maj 2012
Next, pa misln, da d)
15. maj 2012
u32953
u32953
pomoje da bo d)
aja pa hvala za next ki je namenjen men
aja pa zgodbica je svetovna!!!!!!!!!!!!!
15. maj 2012
hvala Rožica in kitty za odgovore in nexte

sem se odločla da bom dodala majhno igrco v mojo zgodbico, vsakič boste lahko ugotavljale kaj se bo zgodilo v naslednjem delu, zbirale boste točke za vsak pravilen odgovor dobite 1 točko, tista ko bo imela največ točk bo dobila majhno darilo *****
15. maj 2012
NEXT
15. maj 2012
u68138
u68138
nextyyyyyyyyyyyyyyyyy
15. maj 2012
NEXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pa mislm da bo c)

(PROSIM A LAHKO NADALJUJEŠ!!! )
15. maj 2012
u68138
u68138
nextyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy plisssssssssssssssssssssssss
16. maj 2012
lej plis nadaljuj kr ce ne bos me bo kap pred racunalnikom svetovna zgodba
16. maj 2012
Hvala za vse nexte in
Rožica 16
kitty-09
Dariii

za odgovore... no pa poglejmo če smo mislile enako

Še preden sem se napotila proti njemu in njegovi družbe me je Hana hotela ustaviti
Hana (H), Jaz (J)

H: Lor, kaj delaš?
J: Gaju bom pokazala, svoj pravi jaz
H: ne moreš kar tja – takoj je dojela kaj imam v mislih
J: grem, klofutnila ga bom da mu nič ne bo jasno sem odvrnila odločno
H: ah daj no, ne moreš kar pred vsemi

Nič ji nisem odvrnila, samo počasi sem hodila proti njemu in sošolci, bilo mi je vseeno če vedo vsi kaj se je zgodilo med nama. Razmišljala sem, če mu naj kaj rečem ali mu samo brez besed premažem eno močno klofuto. Ves čas je strmel vame, na obraz pa se mu je narisal nagajiv nasmešek. Sošolci Uroš, Matic, Kristjan in Peter so se obrnili k meni, ko so zaslišali korake, sedeli so v krogu na travi, se pogovarjali, popivali in smejali. Rahlo sem se nasmehnila, vedno sem bila bolj sramežljiva toda jeza v meni je vedno prebudila novo samozavestno osebo ki si je v tistem trenutku upala vse. In sedaj sem morala samo počakati da se ta oseba prebudi, ponavadi ni trajalo dolgo.

G (Gaj), J (Jaz), Kristjan (K) Peter (P)

G: Hey Lorin, kako si
J: to si me že vprašal, sovražim enaka vprašanja
K: no no kdo pa te je razjezil
J: eden izmed vas
P: hm, no te pa povej o kom govoriš, niti sanja se nam ne
G: jaz sem bil

Bila sem malo preseneča da je priznal, Gaj je vstal in se sprehodil do mene. Njegove oči so govorile, samo probaj izdati kaj se je zgodilo med nama pa ti bo žal. V tistem trenutku si nisem več morala pomagati, z svojo roko sem zamahnila proti njemu toda me je močno zgrabil za zapestje. Vsi sošolci so se začeli smejati in žvižgat prav tako sva bila deležna zmedenih pogledov sošolk, ki so si nekaj med seboj šepetale.

G: samo enkrat še poskušaj
J: brez problema, takoj ko me spustiš
G: vem da ne upaš
J: haha, kdo si ne upa
G: ti
J: no spusti mojo roko da ti dokažem kaj si upam
G: ne skrbi Lorin, znam te ukrotiti
J: pojma nimaš, ker me ne poznaš

Hana se je vmešala v najin pogovor, saj je vedela da ne vodi nikamor drugam kot v prepir

H: hey, nehajta
J: sam je začel
G: ti me napadaš
J: ni res, še prej si se sam spravljal name
H: bi prosim nehala – je zavpila na glas da so vsi presenečeno strmeli v njo

Oba z Gajem utihneva in spusti mojo roko. Hana pa me povleče za roko da greva stran od družbe. Naenkrat se začne na glas smejati in z roko si pokrije usta

J: Hana, kaj je s tabo
H: škoda da ti ni dovolil da bi ga udarila, to bi bilo za video smešnice
J: jezna sem nanj, sploh ne veš v kakem šoku sem bila kar naenkrat se je spravil name – sem skoraj začela vpiti
H: umiri se no, drugo leto se mu boš maščevala, počitnice bojo pozabi nanj
J: prav imaš, takrat ko ga bom zopet videla bo že vse pozabljeno

Vdala sem se čeprav sem še vedno kipela od jeze. Z Hano sva se brez kakršnihkoli pojasnjevanj poslovili od sošolk nato pa se odpravili po že znani poti.

H: mislim da so vsi v šoku, to je bila scena in pol reče v smehu
J: vseeno mi je kaj si mislijo, Gaj me ne bo jezo če bi mi dovolil bi mu namenila zaušnico v kateri bi padel kar po tleh – nisem se mogla upreti smehu čeprav sem si nadela še tako resen obraz
H: Lor, prosim pridi k meni starša sta še v službi, Tian pa gre z sošolci na nek party
J: prav

Čez pet minut sva prispeli do njene hiše

Žal nobena ni pravilno odgovorila ... zato imate še vedno 0 točk...
tukaj pa je že moje druge vprašanje
še vedno velja da na koncu moje zgodbice tista ki bo imela največ prav odgovorov dobi darilo

Lahko ugotavljate kaj se bo zgodilo v naslednjem delu
a) Lor in Hana bosta odšli na zabavo v diskoteko
b) Hano bo obiskoval fant, katerega Lor ne pozna
c) Lor bo spoznala Haninega brata kateri ji bo postal všeč
d) Hana bo Lor pokazala skrivnostni kotiček v hiši

se nadaljuje...
16. maj 2012
u32953
u32953
D
Pa neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext
16. maj 2012