Forum
Hei! : )

odločla sm se da bom napisala svojo zgodbo.

*****************************************************************************************************************************

"poglej zvezde Jeanine,kako sijejo zate!" mi je mama še ta večer povedala in mi zaželela lahko noč.
Bila je poletna noč sonce je že potonilo v morje in kmalu sem dopolnila 11 let.Vsak večer ko se šla spat mi je mami povedala to jaz sem se ji nasmejala.Ampak 5 let kasneje se je vse spremenilo.
Na moj 16 rojstni dan sem klicala mamo,ki je zamujala iz službe in bilo me je strah da se ji ni kaj zgodili. Zvonelo je 1. minuto,ampak na koncu se je oglasil moški glas.
"halo,kdo ste kje je moja mama?" sem rekla v telefon
"Ti si gotovo Jeanine!" mislila sem že da je le kakšen mamin prijatelj ki se zafrkava a uro po tem sm bila že napoti v sirotišnico v središču Londona...
Next?

Jz

09. november 2012
next, ful vredu pišeš c:
09. november 2012
next
09. november 2012
neext ful dober
09. november 2012
u95401
u95401
next
09. november 2012
neext
09. november 2012
kulsko
09. november 2012
u98103
u98103
Next. ;3
09. november 2012
u110628
u110628
Next!
09. november 2012
hvala vsem

Bila je velika stavba kot 3 bloka u naši ulici,nisem si predstavljala da bom imela tako velik dom.Ampak kmalu sem ugotovila da je stavba razdeljena na 3 dele.1/3 je zdravstveni dom druga frizersko,manikurši samon in 3. najmanjši on onesnažen del sirotišnica.Peljali so me v sobo,bila sem z dekletom ki je sedela ob oknu vse dneve,mislim da se tudi umivala ni.
............minila so 3 dni......
Želela sem si družbe,ampak dekličinega obraza še videla nisem kaj da bi se z njo pogovarjala ampak zgledala je podobne starosti kot jaz.
"hei,ti!" sem rekla,mogoče me pa ni slišala
"HEI,TI" sem rekla glasnejše
"kaj je pusti me pri miru." je z visokim piskajočim glasom rekla,ni mi bilo treba biti genij da nisem ugodovila da joče,stopila sem do nje in najini roki sta se dotaknili,deklica se je obrnila in nasmejala.Bila je lepa,lepša kot jaz.
"Kako ti je ime?In zakaj vse dneve prečipiš pred oknu?" sem previdno vprašala suhasto se osebo.
"Karin sem,stara sem 14.!" je povedala in povesila glavo
"Zakaj si vse dneve pred oknu a greš sploh kdaj na zrak na svobodo!" sem jo vpršala
njen mili obrazek se je dvignil in nasmejala se mi je.
"Neželim si družbe,želim mamo!" takoj sem vedela za kaj gre.
"Želim si da bi bila ob menoj in mi povedala zgodbico,tu mi ni ušeč povsod so pajki in mrzlo je.Z mamo sem bila zelo povezana nisem si predstavljala ko so me nekega dne policaji odpeljali mama je za menoj jokala kot nora,jaz pa nisem vedela kaj se dogaja!"
zjokala se mi je v naročju in začutila sem njeno solzo na mojih kavbojkah.
"Joj ne jokaj tudi jaz nimam mame,lahko sma prijateljici Karin in čas bo hitreje mi.." nisem utegnila končati svoje povedi kr je nekdo odpr vrata.
Next?
Karin

09. november 2012
u110628
u110628
Next!!
09. november 2012
še 4 nexti! hvala usem ki berete
10. november 2012
u98103
u98103
neext! :3