Forum
Hello!
Da,da.. Je čas za zgodbico.Kakšno? Beri dalje. ... Napisala bom zgodbico o ljubezni,šoli pa pač veliko vsega boste v zgodbici našli..Je neke vrste mešana zgodba. Osebe bom kar sedaj napisala, zgodbico pa malo kasneje... POSKUSILA BOM NAREDITI ZGODBICO NAPETO!! Zgodbica je izmišŁjena,pač use je zmišljeno!
Osebice:
Jaz ~ Katy, 15 let.
Moja best frendica ~ Jasmine, 15 let.
Mi2 sva glavni osebi, zato sem samo naju napisala,osebe še bom sproti dopolnjevala... (BERITE,PIŠITE)
THanK You!!
RADA VAS MAM :3

Moje mnenje je.......

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

21. september 2010
kuuŁ
21. september 2010
Zazvonila je budilka. "Ne no." sem si mislila in jo izklopila.Spala sem naprej,ko pa iz kuhinje kriči mama.Ignoriram jo in spim dalje.Še enkrat glasno zakriči.Hitro vstanem in si pomancam oči. "O faaaaaaaaaaaaak." zakričim in pogledam na uro.Ura je bila že 10 minut čez 8.Hitro se grem oblečt in zbežim v kuhinjo. "Ljubica,zamujaš!" se glasi mama iz spalnice. "Vem,daj no hitro me pelji." sem od zaspanosti kričala in vzela jabolko. "Greva!" zakriči mama in me odpelje v šolo. "Lahko gre bolj hitreje,daj na gaaaas!!" zakričim in se primem za glavo.Mama je pritisnila na gas in čez 15 minut sva že bili pred šolo.Zbežim iz avtomobila in grem k slovenščini.Potrkam na vrata in pridno,a nasmejano in počasi grem proti razredu."G. Katy Rebernik,pri priči k tabli!" kriči učitelj.Korakam do table in ko pridem do cilja se ustavim.Zazeham in pogledam učitelja. "Kje si bila?" jezno vpraša učitelj.Dve minuti sem bila tiho. "Zaspala sem." mu odgovorim in se mu prisilno nasmehnem. "Veš koliko je ura?" kriči učitelj in vstane z stola. "20 min sem zamudla, pa in?" začnem govoriti bolj glasno.Jezno pogledam učitelja. "Zadnič ti opravičim,sedaj pa takoj sedi!" Počasi korakam do svojega mesta. "Zaspanka!" se zahihita Jasmine.Zahihitam se ji nazaj in vsedem na stol.Malo gledam na okoli po razredu in zagledam mojega tako hot sošolca. "POSLUŠAJ!" zakriči učitelj in me jezno pogleda.Hitro se zbudim iz sanj in pogledam učitelja. "Trrrrrrrrr!" kriči zvonec.Hitro sem vse pospravila v torbo in že sva odlše z Jasmine k angleščini.V roki sem imela telefon,pisala sem mami sms,ko pa naenkrat BUM! Zaletela sem se v mojega sošolca,ki mu je ime Rok in padla na tla.Jasmine se je samo zelo smejala."Aaaaaaauuu!" kričim in se poskušam pobrati. "Oprosti!" žalostno pove Rok in me pobere.Kar stopila sem se skoraj,ko me je prijel in me pobral.Kar zatreskala sem se vanga in te prelepe njegove modro nebeške oči,tako blestele so se.Iz sanj me hitro zbudi Jasmine.
Komentarji prosim????? :3
21. september 2010
Next...
21. september 2010
u18082
u18082
PŁisss
NeXtTiii
!!!!!!!!
22. september 2010
Še 3 komentarji, plis. :3
23. september 2010