Forum
vidla sm posnetk od enga para k sta se spoznala na omegle in se zaljubila...
ta zgodba bo podobna...
vesela sm kritik in lepih komentarjev...

"dj dougcajt mi jee... kj greva delat" sm se prtozvala Nicol "greva na omegle tm je skoz zabauno"
"itak!! sm ji rekla in upisali sva se...
iskale sva kšne sexy tipe al pa ljudi za normaln pogovor in...
takrat se je zgodilo..
o-on
m-midve z nicol (in jz megan)

o: hey yaa
m:hi!
o: how r u 2?
m-fine youu?? c:
o-im awesome.
m-why?
o-idk..so you live? (tko se na omegle govori )
m-slovenia u??
o-cool i'm from california and whats your name you with black hair -je reku in mi pomežiknu
m:megan -pomoje sm kr mal zardela...u r?
o:Mike for yaa princess and another one is?
m:Nicol
....
next?*
17. december 2012
ja dej
17. december 2012
u96670
u96670
neeeext * plis
17. december 2012
neeeext
17. december 2012
u112106
u112106
nexxtt
js sm bla tut že velikrat na omegletu pa sm se s kr enimi pogovarjala (brez kamerce)
pa na chatroulette se lahka tut pogovarjaš z neznanci
nexxxt
18. december 2012
poznamoo
no anyway ta next je za mojo Mel prvo bralko...
-sprašval je še za skype in dale sva ga.
še mal smo se pogovarjal in kmal sva mu rekle d morve it (ubistvu je to rekla nicole)
in sle ssva na postlo in se sle sprasvat.
btw to sm jst:
https://24.media.tumblr.com/f7a2b040a2376ef994be88eb4bf58130/tumblr_mf173fq3kz1req6xco1_500.jpg
to je nicole
https://25.media.tumblr.com/tumblr_mdbs1xmMSw1req6xco1_500.jpg

šle sva na fb in se začele pogovarjat z luke-om
moja profilka:
https://24.media.tumblr.com/tumblr_melai9yqTH1rdas1wo1_500.jpg

njegova profilka:
https://25.media.tumblr.com/91d2820414e3dccad911a9550eb8623c/tumblr_meqvz4KLOn1rdas1wo1_500.jpg

nicolina:
https://25.media.tumblr.com/tumblr_mebyfl7crg1rd29f8o1_500.jpg

okej nextajmo...
l-luke
m-megan (midve)

L-hai
m-hey yaa
l-kko sta oz mata kj časa?
m-sva supr in jas mava fhool časa
l-dj pritta cez pet minutk vn zuni. vaju bom počaku
m-okej se vidmoo
l-of course my horse
šle sva se zrihtt
in obule cevle ter sle na hodnik
"fotr!! prideva pozno ne čakat!!" sm zakričala tastarmu in šle sva vn.

"nicol! megan! tlele smo!" sm zaslišala glas in se obrnila...

kratko je pa bedno k se morm it učiit...
18. december 2012
u96670
u96670
neeeeext*!
18. december 2012
jaaa...pa ty
18. december 2012
neeeeeeext
18. december 2012
okeej
zdj med pocitncami nebom nextalaa
dam pa prloznost ksnmu drugmu d on-a napise next
22. december 2012
na igrah piše d ti je ime nejči
~no ta next je zate
za mano je stau luke.
"kje so pa ostali?" je z zanimanjem uprašala nicol.
"čakajo u parku?" je reku in se ji nasmehnu in ona je postala cela rdeča...nj povem d že od kar ga pozna leta za nim!
šli smo u park in tam so že čakal ostali.
"oo lej gdo je pršu. megan!" je reku damen
"želiš damen?" sm rekla in ga pogledala"pomoje si to bl ti želiš" je reku in mi dau flašo votkee zasmejala sm se in komaj rekla "ha-ha-ha kaj pa ti veš?" sm rekla in on je kmal odgovoru "to d se ga rada napiješ" zavila sm z učmi "pač koma je 2x bolš od resničnosti" sm se zasmejalaa.
in tko smo žacel pit, se zajebavat in še in še.
"megie..." je s5 začela nikol.
"nikol...to...zadniič je prsezem" sm rekla in jo objela.
"domu hočm" je rekla in jst sm jo zacudeno pogledala "že?" prikimala mi jee.
"okej banda midve vas zapuščavaa...se vidmo še kei!" poslovil smo se in šle sva domu...
next?
24. december 2012
neeext
24. december 2012
neeeeext
24. december 2012
Meggie:
ko svo pršle sm pogledala na uro "šit! donc je petk" sm pogledala nikol. hitr sva šle u sobo po opremo in tekle do športnga centra, kjer trenirava hip hop.
ponavad mam op petkih in sredah hip hop. ob sobotah je pa pač use skp usi plešemo skp...(genij jst nimam domišlije)
zamudele sve slabih 5 minut zato sva se u garderobi sam preoblekle uzele copate in si jih obuvale med potjo do dvorane. ko sm se končn obula sm bla že pred urati dvorane. ustopile sva in jst sm si med ogrevanjem (tek) nardila rep.
prdružle sva se ostalim in s5 smo mel pogovor o tipčkih.
tema je nanesla na ljubezn in use so začele težit u koga sm. "ne poveem!" sm jim odgovarjala a so ble zmmer bl sitne. "ne poznate ga.." sm začela "a je hot?" je prašala Andreja "hmm.. še kr ja." sm rekla in začela šprintat.
"punce!" se je zaslišal glas od trenerke Lucije. use smo šle k njej in začela je "drug tedn pridejo učenci znane plesne šole. ta plesna šola ni iz slovenije...pa naj bo še skrivnost od kje je. torej... skupej bomo naredil predstavo in... rabim eno izmed vas ki bi plesala na pesm iz titanika. se katera javi?" pogledala sem nikki (nicol) ona pa mi je pomignila naj se javim. nism hotela zato sm odkimala "ona se jav" je rekla. pogledala sm nikki in ji s pogledom nakazala naj neha ampak ni.. "gdo?" je rekla luci (lucija) "meggie!" je rekla "nee!!" sm rekla ampak so usee začele ploskat in uno dejmo moggie al neki
učitlca me je izbrala in rekla nj pridem jutr zjutri u dvorano da mi bo pokazala začetne korake...
in ja trening je biu kmau koncan. zato smo šle use (razn luci of course) na kapučino...
tam so use govorile da morjo bit uni usi sexy in use...
men pa so misli švigale drugam... na skype...
"punce jst grem" sm rekla in spila kapučino do konca. oblekla sm jakno in počakala nikki.
ko sva iztopile je mraz kar udaru vame. zato sva po hitrem postopku šle k men domu.
lih pred hišo sm dubla SMS od luci. pissal je: za zdej se boste mogle preselt u dom, da se gostje (soplesalci) nebodo zgubili

nexT?
25. december 2012
u96670
u96670
nneeeeeext*!!! *_*
25. december 2012
N.E.X.T. !!!
25. december 2012
drug dan smo se tko rekoc preselil u dom.
Nekateri ucenci plesne sole neznano(nismo se zvedl iz kje so) so se tut ze preselil. Iz svojo potovalko sm iskala svojo sobo. Zaletela sm se u nekega fanta "sorry" recem po slovensk in ga pogledam. Ta obraz poznam.sigurn da ga.
Pozdrav me in otpraviva se vsak u drugo stran. Ozrem se za njim in tudi on se ozira za mano.
Koncko najdem sobo in ustopim. Stene so ble iz useh sreani polepljene z plakati od 1D zraven moje postelje sm jih takoj potrgala dol in prilepila svoje od metal bendov.
02. januar 2013
"kaj delaš?!?!?" je panično zaupila blondinka z roza prameni. "ta del stene pripada meni. izključno MENI!" ji rečem in se lotim razpakiranja. ozrem se po sobi in vidim 3 blondinke use oblečene u roza, modre barve in želodec se mi skorej obrne ampak k s reči u sobo ustopi neka punca s temno rjavimi lasmi in zivo zelenimi očmi, oblečena u črno, sivo kombinacijo.
odpravi se do edine proste postelje ter se vrže nanjo. ko s svojimi očmi premeri sobo z zgroženim pogledom uzre svojo steno. use tiste posterje od pop 'zvednikov' potrga iz sten ter jih vtže skozi okno. njen pogled usmeri vame. "who are you?" reče in pricaplja do mene "meggie...you?" odvrnem ko še zadnji par majic zložim u omaro. "melany" "i like your name" še dodam in ko nameravam svoje copate dat u eno iz omar za čevlje. odprem vrata omare in u oči mi udari roza barva! omaro na hitro zaprem in odprem drugo....modra,zelena,rumena barva petk. kaj da fak bojo rable petke? iz polic vržem use petke na tla. na police pa postavim svoje bulerje, teniske, skejtarce in all starke.
"where is bathroom?" upraša ena blondinka drugo a ona le skomigne z rameni.
nexTam?
08. februar 2013
next
08. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg