Forum
Naj se vam predstavim.Jaz sem Kaja Wonder.Stara sem 12.Moja mama ja Angležinja oče pa Slovenec.Živim v Ljubljani v bloku.Imam bff Majo.Oče mi je umrl pred 3 leti in zdaj živim sama z mamo.Trenutno si pakiram kovčke za London.Prav ste slišali,v London grem!!!!!!

Kajaaa!! oh,mama me kliče in moram iti drugače bom zamudila let v London.Prijela sem dva velika kovčka in stekla po stopnicah do avta,kjer me je že čakala mama.Že sem stopila v avto in sem se spomnila.mami sem rekla naj malo počaka in stekla v sobo in snela plakat od 1D.jaa obožujem jih <3<3!!Najraje imam Harryja in Louisa.plakat sem stlačila v torbico in dobesedno poletela do vrat.mama me je že nestrpno čakala in gledala na uro.skočila sem v avto in si v ušesa vtaknila slušalke in poslušala One Thing,mojo najljubšo pesem.Ko sva prispeli do letališča me je mama objela in mi rekla da me bo pogrešala.jaz sem začela jokati in jo objemati,saj je ne bom videla 2 meseca.živela bom pri teti in mogoče bom videla 1D!!

_____________2 uri pozneje____________

Zbudila me je stevardesa ki je oznanila da bomo kmalu pristali.Prvo kar sem naredila ko sem stopila iz aviona je bilo da sem se pretegnila saj me je vse bolelo.Teta Alice me je že čakala pri njenem avtu.pognala sem se ji v objem in začela jokat.ko sem se pomirila sva šli na sladoled.začeli sva se pogovarjati in takrat sem ga zagledala...bil je Harry.teti sem rekla da se takoj vrnem in začela teči proti njemu.pomahala sem mu a mi ni pomahal nazaj.to me je začudilo zato sem ga objela in rekla da ga ljubim.ko se je obrnil proti meni sem videla da to ni Harry Styles.Skoraj me je kap.bil je nek piflar poln mozoljev z črnimi zobmi :

obrnila sem se in stekla nazaj proti slastičarni.ko sem vstopila se mi je zdelo da to ni prava slastičarna in tudi tete ni bilo nikjer.oh ne ZGUBILA sem se.potem sem stekla ven in sedla na klopco.začutila sem roko na rami.obrnila sem se in zagledla teto Alice.rekla mi je da me je povsod iskala in da mi more razkazati London.privolila sem in odpravili sva se v sposojevalnico koles.sposodile sva si kolo in odpeljale po Londonu.po končanem ogledu so me bolele noge ampak se je splačalo saj je London čudovit.odpravili sva se domov in razpakirala sem stvari.odprla sem kovček in obleke zložila v omaro.poster sem hotela nalepiti na zid a nisem najdla selotejpa.vstala sem se in šla k teti da bi mi ga posodila.ko sem prišla je teta sedela na kauču in me žalostno pogledala.vedela sem da je nekaj narobe.vprašala sem jo a mi ni hotela povedati.naredila sem puppy face in temu se nobeden ne more upreti.pogledala me je v oči in rekla "nekaj ti morem povedati glede One direction.Tiste karte ki sem jih hotela naročiti...so razprodane tako da neboš mogla iti na njihov koncert".obraz so mi zalile solze in stekla sem v sobo.plakat sem strgala na koščke in iz torbice vzela britvico in si jo prislonila k roki in rekla "zdaj ali nikoli"...

TO BE CONTINUED...
prosim povejte svoje mnenje...

boste bralii??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

18. november 2012
u111192
u111192
neeeext
mi je že všeč
18. november 2012
hwala
18. november 2012
ok nextam za puppy <3 aha in še popravek...kaja je stara 17 ne 12.

Stric Edvard je moj edini stric.Živi v londonu in med počitnicami živim pri njemu."Rose pridi malo dol prosim!" me je poklical stric.vstala sem se in se odpravila do kuhinje.strica sem vprašala kaj me rabi.rekel je "rose vem da ti ni lahko ker nimaš prijateljev a vseeno pojdi malo ven in se razglej.mogoče boš koga spoznala."zavzdihnila sem in se oblekla v jopico in za vsak slučaj vzela dežnik.poslovila sem se od strica in stopila na svež londonski zrak.nisem preveč družabna zato ne najdem prijateljev.že sem hotela na ogled zanimivosti a mi je zapiskal telefon.pogledala sem sporočilo : Živjo Roses! hotel sem ti povedati da sem spoznal novo punco in mi je zelo všeč.mislim da je med nama konec.
max.
ko sem prebrala sporočilo so se mi zarosile oči in stekla sem v park in se vsedla na klopco.začela sem kričati in jokati.Max je moj fant.no Bil je...
*******Kaja*******
že sem hotela zarezati a so se odprla vrata in notri je pritekla tete Alice."ljubi bog,kaj pa delaš !!?" me je nadrla.britev sem skrila za hrbet in rekla da nič."pojdi malo ven na zrak"."ok" sem rekla in za sabo zaprla vrata.odločila sem se da grem v park.hodila sem med visokimi drevesi in na klopci videla lepo dekle ki joče.prisedla sem k nje in jo vprašala kaj je narobe.ni mogla odgovoriti saj se je tako močno jokala.objela sem jo in ji rekla naj se pomiri.

*****Roses******
ko sem že nekaj časa sedela na klopci se mi je nekdo približal.po glasu sem sklepala da je punca.vprašala me je kaj je narobe a ji nisem mogla odgovoriti.potem me objela in mi rekla naj se pomirim.objela sem jo nazaj in zaspala.ko sem se zbudila sem ležala v tuji postelji.prvo sem mislila da sem v bolnici a se mi je zdelo preveč domače.vseeno sem pogledala svojo roko.nikjer ni infuzije.hotela sem vstati pa se mi je zvrtelo in sem padla po tleh.do mene je pritekla tista punca ki je bila prej v parku.vprašala me je če sem dobro.samo pokimala sem in spet planila v jok zaradi Maxa.

*******Kaja*******
punca je zaspala v mojih rokah.nisem je hotela zbuditi zato sem jo prijela in odnesla do naše hiše.ni bila zelo težka.mislim da je stara toliko kot jaz.položila sem jo v posteljo in odšla k teti.ko sem ji vse razložila sem slišala pok,kot da bi se nekaj prevrnilo.stekla sem v sobo in na tleh videla tisto punco.vprašala sem jo če je dobro in ona mi je pokimala,potem pa planila v jok.ko se je umirila sem jo vprašala kdo je.povedala mi je da je Roses Snow in prihaja iz Aljaske.vprašala sem jo zakaj joče.odgovor me ni presenetil.zaradi fanta, koga pa drugega -_-.

******naslednji dan******
Rose je prespala pri meni.zdaj smo že dobre prijateljice.ko sem se zbudila sem videla da Rose še spi.tiho sem se oblekla v sprane kavbojke in preveliko majico.šla sem do vrat in jih potiho zaprla za seboj.šla sem po stopnicah in pozdravila teto.Pripravila sem si zajtrk : jabolko,kruh,maslo in med.ko sem pojedla sem šla pogledat če Rose še spi.ko sem odprla vrata sem videla da se preoblači.

NASLEDNJI DEL BO O 1D!!!!!!!!

1 next
nextam ju3 če bo vsaj 1 next
19. november 2012
u112646
u112646
next
19. november 2012
u112646
u112646
manca to si ti mogoče napisala next
19. november 2012
To sprašuješ puppy <3 al mene?? Drgač pa hvala za next
19. november 2012
u112646
u112646
ok
19. november 2012
****************Roses********************

Ko sem se zbudila sem nad sabo zagledala plakat 1D.Leno sem se pretegnila in pogledala če Kaja še spi.ni je bilo nikjer ato sem se začela preoblačiti.oblekla sem majico z kratkimi rokavi in kavbojke.ravno ko sem hotela na zajtrk je v sobo stopila Kaja.pozdravila sem jo kaj bova danes počeli.rekla je da bova šli v park in zvečer v disko.šla sem v kuhinjo in spila kozarec mleka.osvežila sem se z mrzlo vodo in se takoj prebudila.ko sem se najedla sem se oblekla v jopico in s Kajo sva šli v park.

***********Kaja**************
V parku je bilo hladno saj je bilo še nekako jutro.ura je bila 11 in odločili sva se da grava na sladoled.jaz sem izbrala jagodo Rose pa čokolado.sladoled je bil odličen in ko sva ga pojedli sva šli nazaj domov.naredile smo nekaj korakov in sva bili pred našimi vrati.mislim da še nisem omenila da živim blizu parka.Stopili sva v mojo sobo in šle na računalnik.poslušale sva One Thing od One direction.zraven sva se šli flaša resnice.Vrtela je Rose."resnica ali iziu" me je vprašala.rekla sem "iziu" "pojdi na Fb in napiši enemu fantu da ga imaš rada".seveda sem izbrala Harrya Stylesa.
po nekaj urah smo imeli kosilo : pečenega piščanca,mlince,solato in za sladico puding.
ko sva se najedli sva šli gledat TV.gledali sva nekaj o živalih in potem še Toy story 1 in 2.
čas je takoj minil in sva se šli pripravljat za disko.

*********Roses*********
Res nisem vedela kaj naj oblečem za disko.nisem imela ravno lepih in modernih oblek.potem sem za pomoč prosila Kajo in mo je posodila nekaj svojega.šla sem v kopalnico in si umila lase.naredila sem si kodre in se pogledala v ogledalo."prečudovito" sem rekla,samo še make-up.nanesla sem si puder,namazala ustnice in se pogledala.bila sem zadovoljna in šla pogledat kaj dela Kaja.tudi ona je končala in me čakala.odpravili sva se proti disotu.

*******One Direction***********

********Harry**********
Vdisko smo prišli ob dogovorjenem času.nikjer ni bilo dekleta s kodrastimi lasmi in čopom.malo sta zamudili povem Zaynu.samo midva sva bila tu.včeraj naju je klicala gospa če bi lahko presenetila punci z karto za naš koncert.seveda sva privolila a sva se prej še morala zmeniti da bo disko prazen.
"prihajata,prihajata" se je zadrl Zayn."tiho bodi" sem mu rekel.dekleti sta naju videli in začeli kričati kot da se podira svet.

*************Roses*******************
Ko sva prišli v disko tam ni bilo nikogar.potem je naenkrat Kaja začela kričati.vprašala sem jo zakaj kriči ona pa mi je zakričala "HHHHHHHHAAAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRYYYYYYYYYYYYYYY STTTYYYYYYYYYYLLLLLLLLLESSSSSSSSS JJEEEEE TUUUUUUKAAAJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!!!"
Nisem je razumela kaj hoče povedat potem pa sem zagledala Zayna in še jez začela kričati.potem pa je Zayn prišel do mene in me prijel za roke in rekel naj se pomirim.seveda sem začela še bolj kričati dokler me ni poljubil...takoj sem nehala kričati in ga pogledala v njegove LEPE rjave oči.rekel je če sem v redu in sem samo pokimala.še vedno me je držal za roko in začela sva se pogovarjati...

*******Kaja***********
Res nisem mogla verjeti da se to dogaja.Harry je stopil do mene in vrgla sem se mu v objem.objel me je nazaj in me pogledal z njegovim posebnim pogledom:

da sem kar nehala dihati.vprašala sem ga kaj dela tukaj in odgovoril mi je da je čakal name.potem je Zayn nekam odpeljal Rose...

Več naslednjič
1.next?
2.mnenje o zgodbici

Hwala za branje
20. november 2012
u70306
u70306
Nextttttttttttt!!!!!!!!!!! Fak ej prow cool pišeš tole, aja pa hwala ti sj vež zakaj!
20. november 2012
vsak dan bo now next ok?? ker sem lahk sam 45min na dan gor
pa hwalaa za next
20. november 2012
u70306
u70306
ok!
20. november 2012
Nexttt!!!!!!! i love 1D
20. november 2012
u70306
u70306
šit ej Nexttt (agen)
20. november 2012
Nextt!!!!!!!!!!!!! < 33333 1D
20. november 2012
**********Harry************
S Kajo sva se še nekaj časa pogovarjala.potem je začela piti in se neumno smejati.usedla sva se na kauč in Kaja je zaspala na meni.ura je bila že vec kot polnoc zato smo se odpravili domov.nisem hotel zbuditi Kaje zato sem jo odnesel v avto in nato sem sel iskat Zayna in Roses.tudi onaa je zaspala in Zayn jo je odnesel v avto zraven Rose.s.voznik je speljal in kmalu smo se.ustavili pred naso hiso.punci sva odnesla v hiso,natancneje v sobo.Roses je sla v Zaynovo sobo Kaja pa v mojo.sel sem se umit nato a spat.
*********Roses*/*****
imela sem super sanje.sanjala sem da me je Zayn Malik poljubil.upala sem.da se nikoli ne zbuim.na alost pa me je pokomci vrgel hrup iz kuhinjee."mamiiiii...kaj delas" sem zavpilar.poleg mene sem zaslisala smeh.zravwen mene ke sedeel ZAYN MALIK!!!spet sem hotela kericati a me je Zayn ustavil."prosim neee.drugace te bom mogel spet poljubiti" "ti kar daj" sem rekla.ko sem se zavedla kaj sem zinila sem si z roko pokrila usta.
20. november 2012
u70306
u70306
Nextttttttt!!!!!!!!!
21. november 2012
*********Roses*********
Zayn me je le pogledal rakel pa nič.hotela sem se mu opravičiti pa sem se spomnila da ga nisem vprašala zakaj sem tukaj.Rekla sem "Zayn povej mi kako sem prišla sem".on me je pogledal z njegovimi rjavimi očmi in začel pripovedovati : "pred nekaj dnevi me je poklicala neka ženska in se predstavila kot Alice.rekla mi je če bi lahko z Harryjem prišla v disko in se pogovarjala z tabo in tvojo prijateljico.seveda sva privolila.potem sta Harry in Kaja nekam odšla.midva sva se pogovarjala in ti si se napila...tako sem te odnesel v avto in tam je bila tudi pijana Kaja..." Pogledala sem ga in se mu zahvalila ker me je odnesel. "kje je Kaja?" sem vprašala.Zayn mi je povedal da spi v sobi s Harryjem.nasmehnila sem se saj sem vedela da je zaljubljena v njega.Zaynu sem rekla naj gre iz sobe saj se moram preobleči.Zayn je vstal in se odpravil proti vratom.že je hotel iti a se je obrnil in mi pomežiknil.jaz sem zardela in pogledla v omaro kaj si naj oblečem.Nisem najdla nič primernega zato sem v spalni srajci odšla do Nialla saj je on najbolj suh.potiho sem odprla vrata in se odpravila proti njegovi omari.tam pa je bilo nekaj manjiših oblek in izbrala sem majico z napisom WE ARE COOL!! in prevelike kavbojke.

*****************Harry*********************
Ko sem se zbudil sem zraven sebe zagledal punco.spomnil sem se učirišnjega dne in hotel ustati.a punca je ležala v mojem objemu.če bi vstal bi jo zagotovo zbudil zato sem tiho ležal naprej.

u70306
u70306
Nextttttttttt!!!!!!!!!!
21. november 2012
Nexttttttttttttttt!!!!!!!!!
21. november 2012
Nextt
21. november 2012
Next
21. november 2012
u70306
u70306
hitrr next!!!
22. november 2012
**************Kaja*****************

Zbudila sem se v Harryjevemu naročju.nisem kričala saj vem da tega ne mara.zato sem ga samo pogledala on pa se mi je nasmehnil.bil je moj bog.vprašala sem ga kako sem prišla sem.le skrivnostno se mi je nasmehnil in rekel da bom izvedela pri zajtrku.hitro sem stekla v kopalnico in se oblekla v kavbojke in modro majico od Harryja saj nisem imela svojih oblek.potem sem šla iz sobe in se malo razgledala.morala sem priznati da je zares zeelllooooo velika hiša.ima 5 spalnic in v vsaki sobi je kopalnica.kuhinja je svetlo modre barve in jedilnica rdeče.
ker je bila hiša zelo velika sem se skoraj izgubila in me je rešil Harry.prijel me je za roko in me odpeljal v jedilnico.tam sem videla Rose in Zayna ki se zaljubljeno gledata .vsi so se obrnili k nama razen Rose in Zayna.nisem vedela zakaj me vsi gledajo in hitro sem se spomnila.sploh se še nisem predstavila.nisem vedela kaj naj rečem pa me je odrešil Louis "Harry a ne bi bilo vljudno da nam predstaviš svoje dekle?" je vprašal.jaz sem zardela Harry pa je pogledal v tla."jaz sem Kaja" sem se predstavila.
ko smo pozajtrkovali smo se šli flašo resnice,seveda je to predlagal Louis.

*********Roses***********
Med zajtrkom sem pogledovala od Zayna do Kaje.tako čudno se obnaša,skos se lima po Harryju.Mislim da se bo stopila...Louis je ravno predlagal flašo resnice.Liam je vrtel in pokazalo je na Nialla.
N=Niall,L=Liam
N:iziu
Lojdi do Zayna in mu uniči frizuro.
Z:ka si ti zmešan??!!To pa res ne!!!!
Lotem pa pojdi do Roses in jo poljubi.
N: ok
Z:to tudi neee.Ona je samo moja!!!
Vsi smo se zasmejali in pogledali Roses ki je bila kot stopljen paradižnik .
Vam je zgodbica všeč???
22. november 2012
u70306
u70306
itaqq next!!!!!!!
22. november 2012
L:Zayn ne razburjaj se.vem da jo imaš rad a to je igra...
**********Kaja***************
Niall je stopil k Roses in jo nahitro poljubil.Zayn se je obrnil stran in zamižal.
Lk Niall ti vrtiš.Niall je zavrtel in flaša je pokazala na mene.seveda sem rekla da izberem resnico.
Novej kateri od nas ti je najbolj všeč,kaj in zakaj.
brez obotavljanja sem rekla "Harry,njegove oči ,njegove roke,njegov obraz,njegove ustnice,njegove roke...ker je prijazen in lep."
Vsi so se zasmejali in Harry je zardel.jaz pa sem pogledala v tla in rekla "če je pa res".
Liam je rekel "pojdimo na teraso".Vsi smo se strinjali in tam nadaljevali igro.Terasa je prečudovita in zraven je stal ogromen bazen.Louis je nekaj zašepetal Harryju in oba sta se zasmejala.potem je Harry stopil do mene in me vprašal če lahko greva na samo da se pogovoriva.zelo me je zanimalo kaj mi ima za povedat.

*******************Roses******************
Harry in Kaja sta nekam odšla,k meni pa je pristopil Zayn.Rekel mi je da ve kaj bo Harry povedal Kaji.zazrla sem se v njegove temne oči in mu rekla "proossiiim povej mi kaj ji bo povedal".Zayn pa je rekel da bom kmalu izvedela.potem se je sklonil in me poljubil na usta.bil je tako nežen a hkrati strasten.ko me je nehal poljubljati sem ga vprašala zakaj je to storil.Zayn je nekaj zamomljal kot "iziu".potem so prišli Louis,Liam in Niall in Louis je rekel "zakaj pa ji lažeš Zayn??".Vprašujoče sem ga pogledala in vprašala kaj je s tem mislil Louis.Zayn je zardel in rekel "to ni bil iziu.všeč si mi in res bi si želel da bi bila moja punca.". Samo malo,me je res Zayn Malik vprašal če bi bila njegova punca???Seveda sem rekla "jaaaaaaa,še vprašaš" in ga poljubila.vsi so naju postrani pogledali in rekli da morajo golobčka pustiti sama.Zayn se mi je zazrl v oči in me prijel za roke."hvala ti" je rekel in me potisnil v bazen.zavpila sem kot nora in ga za hlačnice potegnila v vodo.

**********Kaja************
Bilo me je zelo strah kaj mi bo Harry povedal.mislila sem da se bo razburjal ker sem pred vsemi rekla da mi je všeč."Kaja nekaj te moram vprašati" je rekel."bi bila moja punca???".
Mislila sem da bom omedlela.v tem trenutku sem bila najsrečnejša punca na svetu."seveda bi bila Harry" sem rekla.potem sva se vrnila k ostalim.ko sva povedala da sve fant in punca so vsi začeli žvižgati.šele potem sem videla da sta Rose in Zayn mokra."Rose saj si mokra,kaj se ti je zgodilo!?" sem vprašala.rekla je "zayn me je vprašal če bi bila njegova punca.seveda sem rekla da ja.potem me je potisnil v bazen jaz pa njega za hlačnice".Vsi smo se zasmejali in šli gledat TV.

_________________________________________________________________________-
upam da vam je next všeč. hwala ker berete in hwalaa ❆☯Alεאιѕ W๏lŦ☯❆ za ideje o Roses...
napišite mnenja...
22. november 2012
u70306
u70306
Nexttttttttttttttttt!!! Pa coool je noo !!!!!
22. november 2012
neeeeeeeeeext res je ql zeloo
22. november 2012
u70306
u70306
Nextttttttt!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
23. november 2012
**********Harry***********
Vse je šlo po načrtu.Kaja je postala moja punca in Roses Zaynova.Vse je bilo lepo in prav dokler se nisem zbudil.postal sem zelo žejen in odpravil sem se v kuhinjo po kozarec vode.videl sem Roses kako se poljublja z Liamom.kozarec sem spustil na tla in ga razbil.Liam se je vstrašil in skočil dol s Roses.Ona se je začela opravičevati da ni nič,da je samo hotela potolažiti Liama.Seveda nisem vrjel in sem rekel naj vse razloži.

*********Roses*********
Sredi noči sem postala žejna in sem šla po kozarec vode.na poti sem srečala Liama,ki je jokal."kaj je narobe??" sem ga vprašala."Daniella me je pustila..."je rekel in začel še bolj jokati.jaz sem ga samo objela in hotela sem mu reči da bo vse dobro in ga poljubila a v tem trenutku je kuhinjo prišel Harry in Liam se je vstrašil in se obrnil.To vse je videl Harry in vprašal kaj se je zgodilo.rekla sem da nič in vse poskusila razložiti.Harry se je obrnil in rekel da se bomo o tem pogovorili pri zajtrku."nnneeeeee.prosim ne povej Zaynu!!Ljubim ga" sem se zadrla."ja saj vidim kako ga ljubiš" je rekel Harry.

***********Zayn************
Danes sem se zbudil ko je Niall začel kričati da je lačen.Hitro sem se oblekel in šel v kuhinjo.vsi so me pozdravili in vsedel sem se za mizo.Potem sem videl da je Roses vsa objokana Liama pa ni.Vsedel sem se zraven nje in jo vprašal kaj je narobe.Rekla je da nič.Harry jo je pogledal z ubijalskim pogledom da je začela jokati.jezen sem se obrnil k Harryju in vprašal zakaj jo je spravil v jok."zato ker ko ti bo povedala kaj ti je naredila se boš jokal ti" je rekel.vsi v kuhinji so utihnili in se zazrli v Roses.

**********Kaja*********
Zjutraj pri zajtrku,ko je ravno Harry napadal Rose zakaj je to naredila je v kuhinjo stopil Zayn in jo spraševal kaj je bilo.Vsi smo utihnili in Rose je stekla v sobo.Zayn je vprašujoče pogledal Harryja in ga vprašal "zdaj pa mi povejte kaj je bilo".Harry je pogledal v tla in rekel "Zjutraj ko sem šel po vodo sem videl Liama in Roses kako se polju..."
************Zayn******************
"NEHAJ" sem se zadrl."to zagotovo ni res!!" sem še enkrat rekel in odpr vrata in šel v park.hotel sem se pomiriti in nabrati pogum da se bom lahko soočil s tem da me je Rose prevarala.saj mogoče to ni res sem se hrabril,čeprav sem vedel da ne morem zbežati pred resnico.
malo sem še hodil po parku in poslušal petje ptic.naenkrat sem zagledal jokajočega Liama in se usedel k njemu."res je,kajne?" sem ga vprašal."ja.saj ni bilo namerno.rees ne.Rose me je le tolažila ko sem ji povedal da sem se razšel z Daniello" je rekel Liam."pojdi k njej in ji oprosti,proosiim.ona te ljubi bolj kot sebe,ti povem".

***********Roses******************
Nisem hotela videti kako bo odreagiral Zayn,zato sem stekla v sobo in se tam jokala.vsi me sovražijo zaradi tega,sem si govorila.Potem sem zaspala.TRESK"! vrata moje sobe so sa odprla.notri je stopil Zayn in me pogledal.videla sem solze v njegovih očeh in še sama začela jokati.potem je stopil do mene in me objel."oprostim ti,če me še vedno ljubiš" mi je rekel.skoraj sem padla s postelje.nisem pričakovala da mi bo oprostil."seveda te ljubim bolj kot karkoli drugega" sem mu rekla in ga poljubila.potem sva šla nazaj v kuhinjo.Vsi so naju pogledali in Zayn je rekel "spet sva skupaj" inn se nasmehnil.

*************Kaja***************
S Harryjom sva preživela lep dan.Po zajtrku me je s čolnom odpeljal na jezero in mi podaril naaajjlepšo verižico kar jih obstaja.potem sva se poljubljala in odšla domov.Zayn je ravno povedal da sta z Rose še vedno skupaj.Bil je res dober dan .Zvečer smo se šli resnica ali iziu.Jaz sem morala obleči Harryjeve hlače in iti z njimi po pico za Nialla.Niall je mogel poljubiti Louisa(na lice seveda).Harry je mogel Rose potisniti v bazen,Liam bo mogel Zaynu ponoči ko bo on spal lase pobarvati v roza,Rose pa je mogla plesati striptiz na mizi.Vsi smo se celo noč smejali,ko smo ugibali kaj bo Zayn rekel zjutraj ko bo imel roza pričesko.
Hvala ker berete in bi prooosim odgovorili na vprašanja??
1.kaj bo naredil Zayn??
2.Vam je zgodba všeč?
3. predlogi,komentarji...
23. november 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg