Forum
To je moja prva zgodbica, upam, da boste uživali v njej. Sicer pa v besedilu boste izvedeli vse o vsem. In se Vam že vnaprej opravičujem za vse slovnične napake ; D xx
Driiiiiiiiiin! Konec? Ja konec je, končno! Najbrž se sprašujete česa, ne? Šole seveda, vsaj za letos. Naslednje leto pa že kar univerza. Še sama komaj verjamem. A je resnično, vsaj nekaj. Najbrž Vas zanima kdo sem? Sem Lexi Carter, stara dobrih 18 let. Do sedaj sem obiskovala srednjo šolo za fotografijo in grafiko v Ljubljani. Ker imam kar dober uspeh sem se vpisala na univerzo za fotografijo v Londonu. Londonu? Ja prav ste slišali naslednji teden (to je čez natanko tri dni) se -za enkrat- za štiri leta selim v London, da bom dokončala študij. Prav veselim se že. Ampak tukaj bom mogla pustiti vse – družino, prijatelje in svojo Anabel (pes). A sem se že nekako sprijaznila s tem. Tudi ostalim še kar dobrim prijateljicam/prijateljem z razreda, sem obljubila, da se bomo slišala vsaj enkrat tedensko.

Jaz:

Anabel:

________
Več slik naslednjič, ju3 vrjetno nextam ^.^
xx

Boste brali še naprej : 3 ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

17. maj 2012
en velik next!
prosim še danes. (bolana sem ;S)♥
17. maj 2012
u84822
u84822
ja OMG NEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17. maj 2012
Next!!
17. maj 2012
u38293
u38293
nexty dobra zgodbica
17. maj 2012
Samo Vas ♥♥
Počasi sem odpirala oči. Ura je bila že 10.20 … kako prosim?! Hitro sem zdirjala v kopalnico in se naličila in oblekla. Pogledala sem tudi koledar, če ima kdo danes rojstni dan ali pišemo kakšne test in ga zagledam. Datum namreč. Bil je namreč prvi dan počitnic!
»Joj sem čudna, kako sem lahko pozabila kaj takega?« sem sama pri sebi ugotavljala. A škoda je že bila storjena, zaspati nazaj nisem mogla, Emily tudi nisem mogla poklicati,… oh seveda nisem še omenila, da je Emily moja najboljša prijateljica. Stara je toliko kot jaz in poznava se že od 5 razreda Osnovne šole. V zadnjih štirih letih se sicer malo manj videvava, saj se je vpisala na neko Gimnazijo v Celju, a sva še vseeno neločljivi. Tudi ona ima visoke cilje, tako kot jaz. Želi si postati vsemu svetu poznana odvetnica, zato bo od drugega leta naprej študirala v Nemčiji. Tudi ona se drug teden seli, obljubili sva si, da se bova slišali vsak dan. Med jesenskimi počitnicami pa tudi srečali, čeprav se še nisva čisto odločili ali bi odšli na morje ali v gore. Mogoče bi pa šlo pol tedna nekje pol tedna pa drugje. Kot sem rekla še ne veva. "Din-Don!"
»Kaj, kje, kdo, zakaj?!« sem prestrašeno vzkliknila. Hitro sem šla odpret vrata in pred vrati je/so stal/i … ?
Emily:

Moja jutranja 'oprava':

17. maj 2012
u40060
u40060
Waw, super story. NEXT!!
17. maj 2012
neext
17. maj 2012
u84822
u84822
next!!!!!!!
17. maj 2012
nextaaaj:*
17. maj 2012
next
17. maj 2012
u77833
u77833
neeeext
18. maj 2012
Next!!
18. maj 2012
Hvala vsem ♥ In ja to bo dons zadn next, ker grem pol v šopping < 3 in veste, da se to navadno zavleče;*
»Tukaj mimo so šli najpopolnejši in najbolj simpatični fantje na svetu – fantje iz skupine One Direction.« Kako prosim? In kdo sploh so to?
»…pa smo mislile, da so se skrili v tvojo hišo, saj so zavili nekam sem…« mi je pojasnila neka druga punca, ko je videla moj obraz
»Ne, z za gotovostjo Vam lahko potrdim, da jih tukaj in. Sicer pa sploh ne vem kdo so to.« sem ji pojasnila. Vse so me pogledale z izrazom, ki pravi ''Ali je s teboj vse v redu''. In po nekaj sekundah tišine in buljenja vame so odšle v naslednjo ulico. Kar naenkrat pa je nekaj padlo po tleh hitro sem pogledala levo in desno ~ nič.
»Le kaj bi lahko bilo to?« sem se vprašala v mislih. Hitro sem stekla za hišo. Videla sem prevrnjeno zalivalko za rože in Anebel (moj pes, če se spomnite), ki je lajala kot nora, za nekom ali nečem za vogalom. V roke sem vzela najbližjo palico, ki je bila prislonjena na zid in po tiho odšla za vogal hiše. Nič ni bilo. Ampak kako je to sploh mogoče? Anabel ne bi nikoli lajala brez razloga. Nekdo je vendarle moral biti tukaj. Tudi zalivalka bi bila pretežka, da bi jo prevrnila Anabel.
»Samo paničariš, Lexi!« sem samo sebe pomirjala. Svoje 'orožje' sem odložila na tla in s hitrimi koraki odšla v hišo. Cel dan sem, po pravici povedano zaradi strahu, ostala noter. Počasi sem si tudi začela pripravljati prtljago za London. Tam naj bi stanovala z petimi fanti, to pa zato ker moje finančno stanje ni ravno tako visoko, da bi si lahko privoščila stanovanje v katerem bi živela sama, čeprav bi mi to nekako bolj odgovarjalo. Upam, da bodo vsaj te fantje pospravljali za seboj in znali tudi kaj skuhati. Ah, seveda nisem Vam še omenila, ime naj bi ji bilo …
Punce pred mojimi vrati:

_________
18. maj 2012
next!! :3
18. maj 2012
Neki mi presledkov in upošteval >.
18. maj 2012
Next!!
18. maj 2012
next še dons prosimm res huda zgodbica
sam neki te bi prosila ne pisat Vas z veliko ampak normaln napiš vas plisss
18. maj 2012
next
18. maj 2012
u40060
u40060
Next
18. maj 2012
u38293
u38293
nexty
18. maj 2012
next
18. maj 2012
u63958
u63958
neext
18. maj 2012
Se opravičujem ker je toolk dolg trajalo

4. del
Ah, seveda nisem Vam še omenila, ime naj bi ji bilo Niall, Harry, Louis, Zayn in Liam. Me prav zanima zakaj so iskali še eno sostanovalko, če jih je pa že pet. Bomo videli. Okvirno imam spakirano že vse, samo še odločiti se moram kaj bom oblekla na dan odhoda. Po dobrih 15min odločanja sem se odločila za to:

Tudi vremenska napoved kaže v redu. To bo tudi moj prvi polet z letalom, upam, da ne tudi zadnji. Za danes zvečer sem se z Emily zmenila, da greva še zadnjič skupaj ven. Odšli bova na večerjo v restavracijo Rose, ki jo obe zelo obožujeva, nato pa bi odšli še malo v park, mogoče še koga srečava. Mogoče si mislite zakaj ne narediva kakšne poslovilne zabave? To je zato ker vsa obe bolj mirne narave, pa še jutri morava obe bolj zgodaj vstati ker sva obe rezervirali bolj zgodnje lete. Emily ga ima sicer eno uro za mano (se pravi da ga ima ob 9.35), zmenili sva pa se tudi, da bova obe pol ure pred mojim letom že tam, da se bova poslovili. Oh .. spet sem čisto pozabila na čas. Čez 20min bi že morala biti v restavraciji. Naličena sem že bila od zjutraj, obleko pa sem tudi že imela pripravljeno. Hitro sem se poslovila od staršev in odšla. Prišla sem ravno prav, saj vem kako Emily sovraži, če zamujam.
Restavracija:

Moja obleka:

Emily-jina obleka:

__PO VEČERJI__
Bilo je super. Prekrasno. Večerja je bila sicer kot vsaka večerja s prijateljicami, ko pa sva se prišle sprehajat v park so naju pri vhodu pričakali skoraj vsi iz mojega in skoraj vsi iz Emily-jinega razreda. Meni so moji bivši sošolci podarili našo uokvirjeno malo povečano razredno fotografijo. Na zadnji strani slike pa so še vsi napisali svoja imena in zraven svojo telefonsko številko, zabičali pa so mi naj jim vsake toliko časa sporočim kako mi gre. Obljubila sem jim, da jim bom. Emily pa je dobila verižico s srčkom v kateri je bilo vgravirano Generacija '94 te ne bo pozabila Emily! Vsi so bili tako prisrčni. Seveda sva jih povabile v kavarno kjer so bili skoraj do polnoči. Potem pa sva z Emily naznanili, da morava počasi iti. Vsi so naju objeli in nama zaželeli veliko sreče.

„Next!!”
19. maj 2012
u40060
u40060
Next!!!
19. maj 2012
u63958
u63958
neext
19. maj 2012
u37905
u37905